Огляд життєвого блоку

Якщо ви чули лише одну компанію із захисту крадіжок особи, це, мабуть, LifeLock. Це одна з перших доступних служб, заснована в 2005 році і стала публічною у 2015 році. На сьогоднішній день послуга налічує 3 мільйони підписників і продовжує залишатися найбільш агресивно рекламованою компанією із захисту крадіжок особи в світі. Однак історія LifeLock не обходиться.

Найбільший був у 2010 році, коли компанія погодилася сплатити FTC у розмірі 100 мільйонів доларів США, більшість з яких надійшло до споживачів через позов про класичні дії після того, як LifeLock звинуватили в обманній рекламній практиці. Lifelock заперечував будь-які правопорушення.

Якщо ви не впевнені в тому, що роблять LifeLock та подібні послуги, і не захищаєте їх, прочитайте наш огляд.

Особливості та ціни

рятувальний дім додому
Стандартний сервіс LifeLock коштує 9,99 доларів на місяць або 109,99 доларів на рік. Це отримує вам основні сповіщення про шахрайство, втрату захищеного гаманця, меншу кількість попередньо затверджених пропозицій кредитних карток, підтримку 24-годинних членів, а також “пакет захисту на мільйон доларів”.

Членство середнього рівня, що називається LifeLock Advantage, подвоює ціну до $ 19,99 на місяць або $ 219,99 щорічно. Додаткові 10 доларів включатимуть сканування судових записів, сповіщення про порушення даних, щорічний онлайновий кредитний звіт одного бюро, фіктивний моніторинг ідентифікацій та сповіщення про активність облікових записів на всіх ваших кредитних, чекових та ощадних рахунках.

Нарешті, членство на верхньому рівні підвищило ціну ще на 10 доларів на місяць. LifeLock Ultimate Plus робить все, що два інші яруси, та ще кілька додаткових додатків. До них відносяться сповіщення про діяльність інвестиційних рахунків, сповіщення про поглинання банківських рахунків, активність запитів щодо кредитних запитів, пошук обміну файлами в мережі, звіти про реєстр сексуальних правопорушників та щомісячне відстеження кредитних рахунків у всіх трьох бюро.

Отже, який із них є найбільш повним пакетом? Якщо вірити LifeLock, то Ultimate Plus є. Але вибір плану та постачальника дійсно зводиться до того, що вони можуть зробити, а що ви не можете. Більшість банків та компаній, що займаються кредитними картками, сьогодні надають багато тих же послуг, що і LifeLock. Попередження про шахрайство, наприклад, можна налаштувати так, щоб у будь-який час у вашій виписці з кредитної картки з’явилося щось рибне; компанія може попередити вас електронною поштою чи SMS і навіть заморозити свій рахунок якщо необхідно. Загублений захист гаманця по суті запевняє, що ви не несете відповідальності за будь-які шахрайські звинувачення, які прослизають через тріщини та скасовують втрачені чи викрадені картки.

Більшість компаній з кредитних та дебетових карт в будь-якому випадку відмовляються від шахрайських зборів. Близько 80 відсотків випадків, які називаються крадіжками особистості, насправді стосуються викрадених кредитних чи дебетових карток, тому решта 20 відсотків стосуються більш важливих деталей, зокрема вашого номера соціального страхування..

Менше попередньо затверджених пропозицій кредитних карт приємно, і інструмент моніторингу конфіденційності LifeLock стверджує, що може зменшити публічне опромінення вашої особистої інформації в Інтернеті, але вони навряд чи коштують 10 доларів на місяць. Все інше – це лише консолідація та застосування захистів, які ви, мабуть, вже маєте. Крім дебетових та кредитних карток, також буде LifeLock скасувати та замінити компрометовані страхові картки, картки соціального страхування та посвідчення водія. Нарешті, стандартне членство каже, що LifeLock буде сканувати сайти чорного ринку де купується та продається приватна інформація, щоб побачити, чи з’являється ваше ім’я чи інформація. Якщо ви отримаєте сповіщення, але конкретних дій ви не можете вжити звідти. Мабуть, найголовніше, якщо ваша особистість порушена, агент LifeLock зробить це допоможе вам провести процес відновлення її.

LifeLock Advantage пропонує ширший спектр послуг, які було б складніше досягти самостійно. Фіктивне сканування моніторингу ідентичності Інтернет для людей, які можуть будувати підроблені ідентичності на основі вашої інформації. Я не впевнений, чому це не в стандартному членстві, оскільки, здається, це повинно бути головним пріоритетом, якого я б очікував від агентства захисту крадіжок особи. Цей рівень також сканує судові записи щоб “захистити вас від помилкового зв’язку з арештами та засудженнями, про які ви нічого не знаєте”. Це здається дальнім пострілом, і в будь-якому випадку це можна зробити самостійно. Повідомлення про порушення даних є корисною функцією, тому вам не доведеться шукати інформацію щоразу, коли Target або Bank of America втрачають кілька тисяч номерів кредитних карток, але, знову ж таки, не так багато LifeLock може насправді зробити, поки шахрайські збори не почнуть спливати. Інтернет річна кредитна оцінка приємний бонус. Зазвичай кредитні звіти коштують від 10 до 12 доларів самостійно.

Остаточний рівень додає щорічний кредитний звіт з усіх трьох основних бюро США та щомісячне відстеження кредитних балів від одного бюро. Якщо ви використовуєте будь-який мереж спільного використання файлів, LifeLock просканує їх для вашої особистої інформації. Ви також отримуєте оповіщений, якщо злодій захопить ваш банківський рахунок, додає нових власників рахунків та / або якщо хтось поцікавиться вашим кредитом, що часто є першим кроком до подання заявки на кредитну карту. Знову ж таки, я не впевнений, чому це не входить у стандартний рівень. Ultimate Plus дозволяє вам контролювати будь-які інвестиційні рахунки у вас можуть бути додаткові звичайні банківські рахунки. Нарешті, ви можете отримати повідомлення щоразу, коли сексуальний злочинець переходить до вашого поштового індексу, хоча це також можна зробити безкоштовно самостійно.

Якщо вам цікаво зробити LifeLock, пропонується 30-денна безкоштовна пробна версія. Мінус полягає в тому, що ви повинні ввести номер своєї кредитної картки та не забувати скасувати рахунок, якщо ви вирішите, що цього не хочете.

Сповіщення та звіти

попередження про блокування
У 2008 році кредитна інформаційна компанія Experian подала до суду на LifeLock за розсилку повідомлень про шахрайство від імені користувачів, тим самим підтримуючи їхні файли в постійному стані оповіщення. Іронія вбік, я не отримав жодного попередження в той час, як я тестував LifeLock. Це означає, що я або дуже хороший у збереженні приватної інформації, або LifeLock допомогла вирішити проблему.

LifeLock сканує чотири основні форми поведінки, на які надсилає попередження. Перший – це нещодавно відкриті рахунки, починаючи з позики до оплати дня на підключення кабелю до кредитних карток. Багатьом не потрібна чекова або кредитна перевірка. Друга – це активність у ваших існуючих облікових записах. Це в значній мірі працює так, як ви цього очікували: потенційно підозрілі стягнення з кредитних карток або зняття з банківських рахунків підкажуть попередження. Далі йде інтернет-моніторинг, який сканує Інтернет на наявність некредитних типів особистої інформації, яка може розповсюджуватися в кіберпросторі. Ця інформація могла бути порушена зловмисним програмним забезпеченням або порушенням даних. Нарешті, LifeLock проводить моніторинг підозр у зловживанні публічними записами, такими як судові записи, адреси, записи про правопорушників, пов’язані із сексуальним правопорушенням, та записи про позики до оплати праці. Вони можуть використовуватися для вчинення злочинів від вашого імені і можуть пройти роки, не виявляючи інакше.

LifeLock за замовчуванням надішле вам сповіщення електронною поштою, але ви також можете встановити його для надсилання SMS-повідомлень.

Ви можете додати до п’яти кредитних карток та п’ять банківських рахунків, щоб LifeLock контролював.

монітор конфіденційності блокування

Монітор конфіденційності – це відносно нова функція LifeLock, яка об’єднує список веб-сайтів, де вказана ваша особиста інформація. LifeLock показує, яка інформація про вас розміщена на кожному відповідному веб-сайті – як правило, родичі, вік та місто проживання – але не пропонує простий спосіб відмовитися. Вам все одно доведеться зайти на веб-сайт і заповнити форму або пройти якийсь інший процес, оскільки LifeLock не відмовиться від цих веб-сайтів для вас.

Інтерфейс та налаштування

картки рятувальних блоків

Налаштування LifeLock – це досить безболісний покроковий процес. Заповніть основну інформацію, пов’язану з обліковим записом, усі номери Ваших карток, включаючи страхові та водійські посвідчення, і нарешті номери Ваших рахунків. Як тільки це буде зроблено, просто дозвольте Lifelock зробити все інше.

Інформаційна панель облікового запису розділена на чотири вкладки: “Головна”, “Сповіщення та звіти”, “Обліковий запис” та “Підтримка”. Домашня сторінка – це переважно реклама, яка стосується друзів, перехід на наступний рівень або спробу іншої функції. Попередження та звіти – це служба служби LifeLock, що дозволяє переглядати хронологічний список сповіщень. Якщо ви хочете додати додаткові облікові записи чи іншу інформацію для моніторингу LifeLock, це можна зробити за допомогою Керувати обліковим записом.

У LifeLock є лише веб-версія; немає мобільного додатка чи настільного клієнта. Це все, що вам дійсно потрібно, однак, оскільки ви (сподіваємось) не будете користуватися LifeLock все так багато після початкової установки. LifeLock не робить жодних поступок для користувачів мобільних пристроїв; його веб-сайт виглядає точно так само на крихітному екрані, як і на великому. Це може зробити його важко читати на смартфоні, але це не є вимикачем.

Обслуговування клієнтів

Те, що ви не є преміум абонентом, – це те, що LifeLock буде постійно нагадувати вам на своєму веб-сайті. Посилання на функції, які ви не можете використовувати, і рекламу, яка підтримує оновлення, є нормою. Принаймні, це не змушує вас зайвих електронних листів.

Очевидно, що телефонні дзвінки миттєві, тож це, мабуть, найкращий варіант. Подання квитка зайняло близько дня, щоб LifeLock відповів корисною відповіддю. Ніяких скарг немає.

Вирок

Верхні рівні ярусів LifeLock пропонують найповніший захист від крадіжок особистих даних будь-якої послуги на ринку, але нас залишилось цікавити, чому деякі з цих захистів не були включені до складу нижчих рівнів. Налаштування безболісне, і інтерфейс простий у використанні, поки ви не перебуваєте в мобільному браузері. Обслуговування клієнтів корисне і реагує досить швидко.

 

Відвідайте LifeLock

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me