Огляд IDShield (2018): Дивно захист від крадіжки ідентичності

Оскільки проблеми з викраденням ідентифікаторів зростають, завдяки чому, малу частину більшої кількості порушень даних, також зростають служби захисту крадіжок особи. IDShield вийшов на ринок у 2010 році як офшор компанії LegalShield, компанії з передплаченими юридичними послугами. Послуга надає досить приємний набір функцій за вражаюче низькою ціною порівняно з деякими конкурентами, такими як IdentityForce та Identity Guard. Тоді єдине питання полягає в тому, чи можна розраховувати на IDShield, щоб пропонувати еквівалентний рівень конкуренції при оплаті цін за найнижчими цінами.

Особливості та ціни

Ціни IDShield – це перше, негайне звернення до цієї послуги. Служба надає три основні плани захисту:

 • Сім’я IDShield: призначений для покриття себе, вашого подружжя / партнера та до 8 утриманців по $ 24,95 на місяць (лише для американських абонентів)
 • IDShield Individual: розроблений, щоб покрити лише себе захистом від крадіжок посвідчення особи на рівні 9,95 дол. на місяць (лише для США)
 • IDShield Канада: більш легкий варіант крадіжки посвідчень особи для жителів Канади, який включає основні послуги з моніторингу та відновлення конфіденційності на рівні $ 12,95 на місяць.

Ціноутворення IDShield

Хоча ціна порівняно низька, IDShield також ухиляється від трьох поширених практик, якими користуються інші служби.

По-перше, немає безкоштовної пробної версії. Ви будете змушені платити за послугу протягом місяця, щоб спробувати її і визначити, чи подобається вам пропозиція. По-друге, є факт, що IDShield не пропонує щорічний план зі знижкою. Ви можете підписатися лише на щомісячну підписку. Нарешті, також не існує політики повернення коштів. Швидкий пошук документу “Загальні положення та умови” компанії виявляє навіть не натяк на слово “повернення коштів”, і навіть якщо ви скасуєте відразу після реєстрації, ви все ще на гачку для оплати.

Незалежно від того, для якого з двох планів ви зареєструєтесь, ви отримаєте подібний набір функцій. Сім’я IDShield просто розширює ці функції, щоб охопити більше людей. Відповідно до кожного плану, що базується в США, основний набір функцій включає:

 • Попередження та сповіщення
 • Підтвердження зміни адреси
 • Моніторинг судових записів
 • Моніторинг кредитів
 • Повідомлення про кредитний запит
 • Щомісячний показник кредитних показників
 • Моніторинг позики до оплати
 • Моніторинг безпеки
 • Моніторинг конфіденційності
 • Моніторинг соціальних медіа
 • Відновлення ідентичності
 • IDShield Vault Password Manager
 • Послуги консультацій з посвідчення особи
 • Консультаційна підтримка, керована подіями
 • Служба контролю за дітьми (лише сімейний план IDShield)

IDShield Canada не має більшості цих функцій. IDShield Canada включає лише базовий моніторинг конфіденційності та безпеки, консультаційні послуги щодо посвідчення особи, послуги відновлення особи та розкриття кредитних звітів.

Сервіс поєднує суміш людських та автоматизованих елементів для контролю облікових записів користувачів на підозрілу діяльність. Більшу частину моніторингу здійснюють автоматизовані системи, які можуть вичісувати інформацію в Інтернеті легше, ніж людину, в той час як IDShield виділяє свої консультаційні послуги, що підключають абонентів до реальних менеджерів справ.

Хоча більша частина цього приписується IDShield, послуга насправді існує як спільне зусилля LegalShield (якому належить IDShield) та Kroll (компанія з забезпечення кібербезпеки та інформації). Як результат, значна частина того, що ви отримуєте на шляху викрадення служб ідентифікації, отримується через Kroll.

Зауважимо, Kroll займається бізнесом більше 20 років, є повністю акредитований Better Business Bureau, і як рейтинг A + від BBB. Тим часом LegalShield займається бізнесом більше 40 років під різними назвами, є акредитований BBB з рейтингом A +, але також має 3 з 5 зіркових оцінок за відгуками клієнтів BBB.

Основними послугами, які IDShield рекламує своїм користувачам, є моніторинг безпеки, моніторинг конфіденційності, моніторинг соціальних медіа, відновлення ідентичності, сховище IDShield та консультаційні послуги.

Як не дивно, хоча позитивно, IDShield також надає учасникам знижки під час покупки в різних місцях. Користувачі можуть отримати знижки, роблячи покупки в таких місцях, як Kohls, IHOP, Brooks Brothers, Verizon Wireless тощо. Є тисячі доступних знижок, пропонованих через програму MEMBERPerks.

Моніторинг безпеки та конфіденційності

Моніторинг безпеки IDShield охоплює переважну більшість того, що ви отримуєте за допомогою сервісу, включаючи сповіщення та сповіщення, моніторинг судових записів, моніторинг кредитних платежів та інші функції, чітко пов’язані з безпекою особистої інформації.

Найважливіші елементи, які IDShield контролює від імені кожного користувача, – це SSN, номери кредитних карток, номери банківських рахунків та загальна інформація, пов’язана з фінансовими операціями або необхідна для них..

Основна мета моніторингу безпеки та конфіденційності IDShield – перевірити наявність веб-сайтів чорного ринку, які продають особисті дані. Це включає моніторинг IRC, чати, мережі P2P та канали соціальних медіа для викрадених та проданих даних. IDShield перевірятиме, щоб такі речі, як ваш SSN, ім’я, дата народження, електронна адреса (до 10), номери телефонів (до 10), номери посвідчень водія та інша така інформація не розміщуватись для продажу в Інтернеті. Якщо він знайдеться, ви отримаєте сповіщення через систему.

Моніторинг соціальних медіа

Хоча частина моніторингу конфіденційності перевіряє, щоб Ваша особиста інформація не була доступною у соціальних мережах, сервіс включає окремий монітор активності соціальних медіа. Ви можете вказати, які соціальні мережі потрібно охоплювати, і перевірити службу на предмет публікацій, коментарів, зображень та інших видів взаємодій у соціальних мережах, які можуть використовувати або перелічувати особисту інформацію.

Параметр моніторингу соціальних медіа в основному призначений для перевірки “репутаційних ризиків”, наприклад, публікацій, коментарів чи зображень, які можуть зашкодити вашій особистої репутації. Це робить хорошим варіантом для людей на ринку праці, які можуть бути стурбовані впливом соціальних медіа на перспективи роботи. Це також добре для тих, хто працює в галузі безпеки та чутливості до репутації, де негативний пост у соціальних мережах може бути дорогим..

Відновлення ідентичності

Якщо у вас буде викрадена особа, IDShield передає вашу справу компанії Kroll, яка розслідує та спробує відновити будь-яку шкоду, заподіяну вашій особі. Сюди можна віднести:

 • Повідомлення Адміністрації соціального захисту від вашого імені вкрадених і нецільових SSN
 • Розмістіть сповіщення про шахрайство у своїх кредитних звітах
 • Замовляйте оновлені кредитні звіти
 • Перегляньте кредитну діяльність на предмет шахрайства
 • Перевірте загальнодоступні записи
 • Видати заяви жертв шахрайства
 • Повідомте та працюйте з правоохоронними органами
 • Здійснюйте пошук та сліди публічних інформаційних систем

Існує також більше десятка інших завдань, які IDShield заявляє, що Kroll буде виконувати від вашого імені, де це гарантується. Все це, ймовірно, включено в ціну вашої підписки, але Kroll визначить, які кроки необхідні, і може відхилити вжиття будь-яких дій з кількох різних причин, в тому числі, якщо шахрайську діяльність вчинив хтось, не пов’язаний із законодавством США або Канади. Kroll може навіть відмовитись від дії, якщо він вважає, що ви знали про подію шахрайства, що сталася до того, як ви зареєструвались на обслуговування. Деякі з цих положень залишають незручно велику кількість каламутного простору, щоб Kroll просто не вживав жодних дій, з невеликим притягненням для абонентів IDShield.

IDShield Vault Password Manager

IDShield включає менеджер паролів, який допомагає користувачам захищати свої акаунти від злому. Менеджери паролів в цей час становлять десяток, і кожен має переваги та недоліки. IDShield Vault має додатки для веб-переглядачів для Chrome, FireFox та Safari та можуть синхронізуватись на різних пристроях. Ви можете розглянути можливість використання спеціального диспетчера паролів, такого як LastPass, замість диспетчера паролів у комплекті як доповнення до такої послуги, як IDShield. Автономні менеджери паролів, як правило, пропонують кращий сервіс, функції та безпеку.

Консультаційні послуги

IDShield робить свої консультаційні послуги доступними для всіх передплатників. Ця частина сервісу передбачає допомогу клієнтам бути обізнаними про кращі практики використання та захисту їхньої особистості в Інтернеті. Консультаційні послуги, які також надає компанія Kroll, включають:

 • Поради щодо кращих практик
 • Допомога в замовленні кредитних звітів
 • Консультації з прав споживачів
 • Інформація про тенденції крадіжок ідентифікаторів
 • Інтернет-торгові тракти
 • Консультація щодо поширених афери
 • Консультації щодо правильного використання фінансової інформації

Кілька інших інформаційних послуг надаються під час консультацій. Зрештою, IDShield хоче запобігти залученню своїх клієнтів до поширених типів поведінки, які можуть призвести до крадіжок особи.

Процес реєстрації підписки

Процес реєстрації IDShield трохи заплутаний (в основному через дизайн веб-сайту), але також тому, що сервіс намагається змусити вас зареєструватися на юридичні послуги, перш ніж дати вам можливість вибрати свій план IDShield.

Ідентифікатор

Під час реєстрації вам запропонують юридичні плани з додатковими додатками, такими як “Доповнення власників зброї”, плани малого бізнесу та комерційні плани водіїв. Незважаючи на те, що IDShield належить LegalShield, видається, що ці юридичні послуги на клієнтах підштовхуються через сторінку реєстрації IDShield з невеликим обговоренням цих послуг до їх появи..

Крім того, ви хочете взяти до уваги, що це послуга на основі передплати з автоматичними зняттями щомісяця. Підписуючись, ви даєте IDShield дозвіл на те, щоб здійснити зняття коштів, на які він вимагає згоди, перш ніж ви зможете завершити реєстрацію..

Налаштування облікового запису

Після реєстрації наступним кроком буде налаштування вашого акаунта. IDShield потребує вашого SSN для надання основних послуг, тому вам потрібно буде надати на сторінці активації облікового запису..

Після цього IDShield відвідує користувачів за допомогою “Питання аутентифікації”. Це насправді досить важлива функція безпеки для того, щоб хтось інший не підписувався на IDShield, використовуючи вашу особисту інформацію. Запитання розроблені для того, щоб виправити всіх, хто не знає всіх фактів вашого життя. Ви отримаєте запитання, наприклад “Як звати вашого поточного роботодавця”, а також інші міста, серед інших особистих запитів, стосовно міст, у яких ви жили раніше..

Можливо, кумедно, деякі питання навмисно розроблені як оманливі. Наприклад, у мене виникло запитання про детальнішу інформацію про іпотеку чи позику, яку я нібито відкрив у 1998 році. Насправді я ніколи не відкривав позику за той час (я щойно починав середню школу, насправді, тому я був занадто молодий взяти кредит все одно). Оскільки я досить добре знаю, що є у моєму кредитному звіті, я був впевнений, що в моєму кредитному звіті не було шахрайської іпотеки, яка якось виникла з питання автентифікації IDShield. (Зауважимо, правильна відповідь тут полягала у тому, щоб відповісти “Нічого з вищезазначеного” або його аналог.)

IDShield звертає ці запитання з кредитного звіту та інших публічних записів, пов’язаних із вашим SSN.

Якщо ви перейдете до питань аутентифікації, ви перебуваєте. Крім того, вам потрібно буде встановити IDShield для будь-якого з ваших облікових записів, за якими ви хочете, щоб служба моніторувала.

IDShield

За замовчуванням всі ваші електронні адреси, SSN, ім’я, адреса та номер телефону відстежуються. На щастя, IDShield не знімає дані вашої кредитної картки з оплати та не вставляє їх у ваш моніторинг. Більш ймовірною причиною цього є те, що плата за IDShield є окремою від Kroll, який фактично є власником і керує сайтом IDShield. Вам потрібно буде це ввести окремо у розділі моніторингу, поряд з іншою фінансовою інформацією, наприклад, банківськими рахунками або ідентифікаційною інформацією, наприклад, посвідченням водія, паспортом або медичним посвідченням.

Сповіщення та звіти

Ви можете переглядати та відстежувати свій акаунт IDShield або з Інтернету, або з мобільного додатку, доступного для iOS та Android.

З будь-якого з цих варіантів ви можете переглядати звіти щодо вашої щомісячної кредитної оцінки (розміщеної на чільному веб-сайті та в додатку), а також інших областей, за якими слідкує IDShield, включаючи судові записи, позики до сплати виплат, підтвердження зміни адреси, соціальні медіа та загальну діяльність в Інтернеті, яка може використовувати вашу інформацію.

Ви можете натиснути, щоб переглянути звіти з кожної з різних моніторингових областей. Якщо все чисто чи нічого не виглядає підозрілим, вас чекає відносно позитивне повідомлення та зелена галочка.

IDShield

Однак якщо щось не так в одному з областей, де IDShield контролює вашу інформацію, ви отримаєте сповіщення електронною поштою, і ви зможете переглянути, які проблеми були знайдені. З моменту тестування, програма не використовує push-сповіщення, щоб попередити вас про можливі ризики, коли вони виникають.

Є хороший шанс, що ви вже знайдете деяку активність у своєму обліковому записі, якщо перейдете до розділу “Моніторинг Інтернету” на веб-сайті чи в додатку..

IDShield

Звідти ви можете розширити вікна, доступні для перегляду звітів про свою діяльність, що надасть додаткову інформацію про те, яка діяльність була розміщена на основі інформації, яку ви надали IDShield для моніторингу. У моєму випадку мене зустріли з доповіддю на різних веб-сайтах, де моя електронна адреса та потенційні паролі були порушені. Це не було новиною для мене (я регулярно перевіряю сайти, як я був поширюється, щоб визначити, чи дійсно я був порушений у випадку порушення даних).

Справа зі своїми сповіщеннями

З краденої інформації облікового запису ви можете мало що змінити, крім зміни паролів. Але якщо ви вирішили мати IDShield слідкувати за фінансовою інформацією, і це виявляє серйозну шахрайську діяльність, ви можете звернутися до консультаційних служб, які надає компанія..

IDShield заявляє, що може вирішити не брати на себе відповідальність або не надавати відповідь на події крадіжки ID. Є хороший шанс, що це включає порушення даних, які траплялися кілька років тому, і вони вирішили, що вам слід було знати про це. Крім того, вони можуть нічого не робити, крім того, щоб повідомити, що ваша інформація була порушена.

Інколи додаток IDShield показує, що ви отримуєте сповіщення, коли насправді це просто дає вам знати, що він не знайшов жодної активності. Що стосується моніторингу соціальних медіа, ці сповіщення можуть просто повідомити вам, що він знайшов особисту інформацію … у ваших власних акаунтах соціальних медіа.

Поки сервіс здійснює моніторинг кредитних звітів, він відстежує лише звіти Experian. Він не надає інформацію про Transunion або Equifax, а це означає, що ви будете дуже обмежені в тому, що інформація, яку ви отримаєте внаслідок шахрайської діяльності, виявленої цими службами, може не помітити. Ви можете скористатися кредитною кармою, щоб отримати безкоштовний кредитний звіт від усіх трьох агентств кредитного рейтингу.

Обслуговування клієнтів

Виходячи з того, що ми можемо сказати, щойно ви сплатите IDShield / LegalShield за рахунок, більшість послуг потім переходять на Kroll. Насправді веб-сайт IDShield захищено авторським правом на IDShield, тоді як веб-сайт, на якому ви використовуєте для входу у свій обліковий запис, myidshield.com, захищений авторським правом на Kroll. Нагадуємо, Kroll і IDShield / LegalShield не є одними і тими ж об’єктами, тому, схоже, що IDShield продає послуги, в той час, як вони в основному керуються та впроваджуються Kroll.

Але все-таки здається, що обслуговування клієнтів обслуговується IDShield / Legal Shield. Якщо ви натиснете на сторінку “Зв’язатися з нами”, ви отримаєте доступ до невеликої кількості варіантів контактів, які включають:

 • Список адресатів
 • Адреса електронної пошти
 • Телефонний номер
 • Посилання на веб-сайт LegalShield

Те, що ви не отримуєте тут чи деінде на сайті, – це можливість спілкуватися в чаті, щоб швидше та ефективніше говорити з представником служби обслуговування клієнтів..

Політика скасування

Мабуть, найбільша увага, яку ми маємо, – це політика щодо скасування IDShield. Більшість сервісів надають користувачам легкий доступ, щоб скасувати свій рахунок. Однак IDShield не надає кнопки швидкого скасування в налаштуваннях облікового запису користувача. Крім того, немає електронного листа, присвяченого скасуванню.

IDShield в документі “Загальні положення та умови” зазначає, що користувачі можуть скасувати будь-який час і з будь-якої причини, але він не містить інформації про те, як скасувати. Припущення полягає в тому, що вам потрібно буде скасувати електронною поштою або по телефону.

Це жахлива політика скасування з кількох причин. Коли користувачі скасовують, вони хочуть негайного підтвердження та більшого контролю над цим скасуванням. Якщо залишити його загальною електронною поштою, а не навіть спеціальною адресою електронної пошти про скасування, створює велику невизначеність щодо того, чи дійсно буде скасовано рахунок.

Крім того, більш активна та діюча політика відміни має важливе значення для задоволення клієнтів, якщо мова йде про послуги на основі підписки. Якщо статус підписки буде видимим у налаштуваннях облікового запису користувача (активний, скасований тощо), це дає спокій клієнтам, що вони повинні знати, що їхня кредитна картка не буде продовжувати виставляти рахунок. Також клієнтам полегшується оновлення облікових записів, якщо вони вирішили, що, можливо, буде кращим варіантом для збереження користувача IDShield..

З цього приводу є кілька позитивних новин, які розповідають про обслуговування клієнтів та скасування IDShield.

Я придбав щомісячну підписку на IDShield, щоб перевірити послугу. Я також перевірив, скільки часу знадобиться для скасування мого рахунку. Позитивно, коли ви надсилаєте електронний лист до IDShield, у них є автоматична система відповідей, яка дозволяє вам знати, що ви отримаєте відповідь протягом 24-48 годин. У відповіді електронною поштою навіть є переклад з іспанської мови.

IDShield

Насправді я отримав відповідь на мій запит на скасування за 2 хвилини.

Ідентифікатор

Одним із головних моментів IDShield / LegalShield, це може бути найшвидший відповідь на електронну пошту, яку я коли-небудь отримував, перевіряючи різні послуги.

Хоча варіанти обслуговування клієнтів IDShield залишають бажати кращого. На жаль, у вашому обліковому записі не існує зручної для споживача можливості скасувати. Однак швидке повідомлення електронної пошти на IDShield з номером вашого акаунта учасника може допомогти прискорити роботу.

Вирок

IDShield – це цікава, дешева послуга, яка допомагає стежити за приватним життям вашої (або вашої родини). Служба не лише надає деякі необхідні функції, такі як моніторинг кредитів, ви також можете використовувати її для моніторингу цілого ряду інших областей, пов’язаних із безпекою та конфіденційністю вашого інтернет-життя та фінансового життя, таких як репутація соціальних медіа та навіть зарплата заявки на позику. Все це виходить за досить вражаючу низьку вартість, що знижує більшість конкурентів IDShield.

Але сервіс, як видається, має кілька недоліків. Організаційна структура IDShield надзвичайно заплутана, що ускладнює визначення того, хто саме веде шоу. Хоча показники відповідей на адресу електронної пошти серед клієнтів були одними з найкращих, що я бачив, відсутність легко доступних функцій відміни було чітко розроблено як стратегію утримання користувачів. Ця політика щодо скасування непривітних для користувачів дещо чорних очей для пристойного обслуговування.

Хоча послуга дешева, відсутність політики повернення коштів або безкоштовна пробна версія означає, що ви не можете спробувати перед покупкою. Для деяких передплатників це може призвести до надмірної кількості докорів покупців.

Враховуючи все це, потенційні користувачі IDShield захочуть переконатися, що вони впевнені, що це правильна послуга для них – або ж ризикують втратити від 9,95 до 24,95 дол. США на послугу, яка вам не подобається..

Відвідайте IDShield

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me