Огляд IdentityForce 2020

Якщо ваша особиста інформація просочилася внаслідок порушення даних або ви стали жертвою шахрайства, захист від крадіжок ідентифікаторів може захистити вас від негативних наслідків. IdentityForce – одна з декількох таких служб, тому я перевірив це на собі, щоб побачити, як він протиставляється конкуренції.

Для цього огляду IdentityForce я хотів з’ясувати наступне:

 • Чи вартує IdentityForce ціна?
 • Як захищає мене IdentityForce?
 • Чи IdentityForce простий у налаштуванні та використанні?
 • Чи має IdentityForce хорошу підтримку клієнтів?
 • Що покриває страхування членства?

IdentityForce не входить до списку найвідоміших агентств захисту крадіжок особи, але, безумовно, має місце для змагання, коли йдеться про функції та захист. Компанія існує вже більше трьох десятиліть, хоча і не зовсім в її теперішній формі, і, здається, вона отримала реальне уявлення про те, чого хочуть клієнти за цей час..

ПОЛУЧАЛЬНИЙ ВИГОД Ідентифікаційна група пропонує безкоштовну пробну версію тут. Сюди також входить знижка від місячної ціни, якщо ви вирішите продовжити.

Скільки коштує IdentityForce? Який план ви маєте отримати?

ціноутворення idПлани складаються у два рівні: UltraSecure та UltraSecure + Credit.

 • UltraSecure коштує $ 17,95 на місяць або $ 179,50 на рік
 • UltraSecure + Credit коштує 23,95 долара на місяць або 239,50 доларів на рік.

Ці ціни вищі, порівняно з конкуруючими послугами, які часто беруть плату близько 10 доларів на місяць на базовому рівні. UltraSecure + Credit, як випливає з назви, включає кредитні звіти трьох національних кредитних бюро. Самостійно ці звіти окремо коштують близько 10 або 12 доларів, хоча ви можете отримати один на рік від кожного головного бюро безкоштовно. Identity Force щодня відстежує ваш кредит, відстежує ваш рахунок щомісяця та поставляється з симулятором кредитного бала.

ідентифікаційна панель примусових сил

Крім кредитної інформації, два рівні є однаковими. Ви отримуєте всі типові захисні засоби:

 • Ідентифікаційні сили будуть стежити за чорним ринком для вашої особистої інформації, щоб побачити, чи купується вона чи продається чи продається де-небудь.
 • Сповіщення про діяльність повідомляйте, коли хтось робить шахрайські покупки за допомогою ваших кредитних та банківських карток, і ви можете встановлювати сповіщення, коли плата, зняття чи переказ перевищує певну суму.
 • У разі крадіжки особи, фахівці з реставрації допоможе вам у роботі з паперами та іншою бюрократією скасувати та замінити картки.
 • Ви отримуєте 1 мільйон доларів страхування відшкодувати будь-які збитки внаслідок крадіжки особи, що є номінальною для курсу.

З часу, коли я останній раз переглядав IdentityForce, компанія додала сімейні та бізнес-плани. Ціни на них, однак, не вказані, тому вам потрібно запитати пропозицію.

Коли я намагався зареєструватися, онлайн-форма відхилила мої платіжні картки і не проходила. Мені довелося зареєструватися по телефону, і представник повідомив мені, що веб-сайт зустрічається з проблемою під час “та припливу замовлень”.

Страхування посвідчення особи: що покривається?

План страхування IdenityForce на 1 мільйон доларів покриває деякі власні витрати та втрачену заробітну плату, якщо ваш особистий посвідчення буде викрадено. Вам будуть відшкодовані витрати, пов’язані з відновленням вашої особи, наприклад, замовлення кредитних звітів, медичних записів, оплата подання заявки, здійснення телефонних дзвінків на міжміські відстані та поштові відправлення. Вона також включає:

 • 1500 доларів на тиждень втраченої зарплати, до п’яти тижнів
 • 1000 доларів за юридичну консультацію
 • 2000 доларів на транспортні витрати
 • 2000 доларів на догляд за старшими та дитиною
 • 1000 доларів за витрати на бухгалтера

У цьому списку помітно відсутні гроші, які фактично викрали у вас. Якщо злочинцю вдасться фактично викрасти у вас гроші, ці збитки не покриваються страховим полісом IdentityForce. Варто зазначити, що деякі конкуренти пропонують відшкодування викрадених коштів.

Подати претензію не можна відрахувати.

Моніторинг, оповіщення та звіти

Як і будь-яка служба захисту від крадіжок посвідчень особи, я можу самостійно відстежувати багато моніторів інформаційних сил, таких як несанкціоновані транзакції. Але компілювати все це в одне місце – це зручно, і є кілька речей, які я не міг зробити самостійно, наприклад моніторинг чорного ринку.

приладова панель id сила 2

Те, що робить Identity Force дуже добре, – це відстежувати різноманітну інформацію, не переглядаючи нічого:

 • Номер соціального страхування
 • Номер посвідчення водія
 • Медичні пільги та рахунки
 • Позики на день оплати
 • Судові записи
 • Записи сексуального злочинця
 • Зміни адреси
 • Номери телефонів
 • Кредитні картки
 • Банківські рахунки
 • Облікові записи в соціальних мережах
 • Кредитна оцінка
 • Номер паспорта
 • Адреса електронної пошти

id сила контролюється рахунків

Я можу прив’язати до сервісу як свої банківські, так і кредитні картки, а також онлайн-рахунки, пов’язані з цими картками. Наприклад, я ввожу свій номер кредитної картки, щоб його можна було контролювати, але я також зв’язав свій обліковий запис у мережі Chase. Це здається трохи зайвим, але воно по суті ставить усі ці сповіщення, які я зазвичай отримую від Chase в одне місце з усіма іншими моїми акаунтами.

історія трансакцій силових даних

Зауважте, що мені довелося дозволити Chrome запускати “небезпечні сценарії”, щоб додати облікові записи для моніторингу транзакцій. Після надання веб-сайту дозволу на запуск цих сценаріїв, Chrome позначив зв’язок сайту як небезпечний. Identity Force завантажує сторонні форми реєстрації для рахунків у банківських та кредитних картках на свою інформаційну панель, що може спричинити вразливість безпеки. Як мінімум, це не сумно, хоча Microsoft Edge не позначився на тій же проблемі.

особа хром не захищений

Ще одним недоліком є ​​те, що він визнає лише відомі банки, тому малу кредитну спілку, з якою я бачу, не можна було пов’язати. Мені все ж вдалося ввести номер облікового запису та маршрутизацію, щоб контролювати його зловживання.

id сила спостереження електронної пошти спостереження

Сповіщення надсилаються електронною поштою, і я можу додатково налаштувати SMS-сповіщення. Архів усіх цих сповіщень також з’являється на пов’язаній вкладці на веб-сайті.

На веб-сайті також є постійний блог останніх порушень даних, які можуть або не піддають вашим даним ризик.

Коли ми востаннє переглядали IdentityForce, Видалити зараз звіт відскановано особисті дані на загальнодоступних веб-сайтах і дозволило вам видалити або відмовитися від обміну цією інформацією. Здається, ця особливість є більше не поставляється станом на цей огляд.

Моніторинг соціальних медіа

id force social info

IdentityForce може відслідковувати Facebook, Twitter, Instagram та Youtube за “невідповідною діяльністю та публікаціями, які можуть сприйматися як насильницькі, використовують нецензурну лексику або можуть бути віднесені до кібер-знущань або дискримінації”. Я не вважаю це особливо корисним, але це може стати в нагоді, якщо у вас є діти, яких ви хочете стежити в соціальних мережах.

Інструменти захисту персональних ПК

інструменти захисту ПК сила

Кожен обліковий запис постачається з безкоштовним програмним забезпеченням захисту від крадіжок особи, яке виробляє SentryBay, розробник антивірусного програмного забезпечення. Доступні лише для Windows, це заважає вам відкривати фішинг-сторінки в Інтернеті, перешкоджає зловмисному програмному створенню знімків екрана та запобігає блокування журналів – тип вірусу, який записує все, що ви вводите, і надсилає його хакеру. Це не повноцінна антивірусна програма, і вона вирішує лише ці три загрози, тому не кидайте існуючий антивірус. Це покликане бути доповненням, а не заміною.

Налаштування та інтерфейс

Налаштування облікового запису id force
Identity Force має найпростіші, інтуїтивно розроблені інтерфейси будь-якої служби захисту від крадіжок особи, яку ми ще розглянули. Я почав з введення ідентифікаційних номерів, таких як мій SSN, посвідчення водія та паспорт. Потім я перейшов до банківських рахунків, кредитних карток, соціальних мереж тощо.

Налаштування – це безболісний процес, але, очевидно, потрібно мати багато інформації, як, наприклад, номери маршрутів та номери телефонів. Ви завжди можете ввести цю інформацію пізніше.

id сила 2fa

Я настійно рекомендую всім, хто використовує Identity Force, налаштувати двофакторну аутентифікацію (2FA). Для цього потрібно ввести PIN-код, надісланий на ваш телефон або електронну адресу під час входу з нового пристрою. Це може бути болем, але це захищає мій рахунок, якщо хакер вдається вкрасти мій пароль.

Мобільний додаток IdentityForce

id force android

Мобільний додаток IdentityForce доступний для Android та iOS. Це дозволить вам відслідковувати сповіщення, транзакції та кредитну оцінку на ходу. Я не можу додавати та змінювати інформацію через додаток. Натомість я маю налаштувати все на веб-сайті.

Обслуговування клієнтів

Підтримка надходить у вигляді телефону та електронної пошти. Якщо у вас є загальні запитання щодо товару, потрібно зателефонувати в будні дні в робочий час. Для членів групи експертів з відновлення ідентифікації 24/7.

Я зіткнувся з деякими проблемами при реєстрації та зв’язався зі службою підтримки клієнтів електронною поштою, щоб розібратися. Вони направили мене на телефонну підтримку, яка змогла вирішити мою проблему без жодної гикавки. Через чутливий характер захисту від крадіжок ідентифікаторів, більшість запитів на обслуговування клієнтів, ймовірно, доведеться вирішувати по телефону, оскільки електронна пошта недостатньо захищена..

id калькулятор порівняння кредитної картки

На веб-сайті також є FAQS, словник термінів та загальні поради та рекомендації щодо захисту себе. Кілька калькуляторів також доступні для порівняння позик, порівняння кредитних карток, автоматичного лізингу порівняно з покупкою, консолідації іпотеки тощо. Вони зручні, але насправді не є частиною запропонованої основної захисту.

Послуга не містить спаму, без реклами та продажів. Я отримав більше повідомлень від Identity Force, ніж будь-яка інша перевірена досі послуга, але вони ніколи не здавалися страшними або іншим чином невідповідними.

Вирок

Identity Force трохи на дорогій стороні, але він пропонує дуже всебічний захист із добре розробленим інтерфейсом. Це не залишає клієнтів, які бажають, приховуючи привілеї доданої вартості на найвищих рівнях преміум-рівня, за винятком кредитних звітів. З іншого боку, страховий поліс не компенсує викрадені кошти, і у мене виникли кілька проблем із веб-сайтом та інформаційною панеллю.

Розкриття інформації: Comparitech підтримується читачем. Ми іноді заробляємо комісію, купуючи товари за посиланнями на цій сторінці. Детальніше. Відвідайте особу

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map