Як налаштувати сповіщення про кредитні шахрайства або кредитні прапори

Як налаштувати сповіщення про кредитні шахрайства або кредитні прапори (1)

Розміщення попередження про шахрайство або кредитний прапор у вашому кредитному звіті – одне з перших, що вам слід зробити, якщо ви підозрюєте, що хтось намагається відкрити кредитні рахунки на ваше ім’я. Залежно від ситуації, вам може знадобитися отримати заморожування кредиту для зменшення деяких ризиків, пов’язаних із крадіжкою кредитної ідентичності.

Нижче ми розглянемо, як поставити прапор на свій номер соціального страхування через ваші кредитні бюро. Ми також вивчимо, який тип кредитних прапорів вам знадобиться, і як забезпечити, щоб у вашому імені не було відкрито нових облікових записів.

Що таке попередження про кредитні шахрайства чи кредитні прапори?

Повідомлення про кредитні шахрайства, іноді відомі як “кредитні прапори”, – це сповіщення, що надходять до агентств кредитної звітності. Ці сповіщення сповіщають ці агенції про те, що вам може загрожувати небезпека або в даний час виникла крадіжка особи або шахрайство. Коли ви надсилаєте сповіщення про шахрайство Equifax, Transunion або Experian, звітне агентство виконає дві ключові речі:

 • Повідомте інших агентств з кредитної звітності, що на ваших рахунках може статися шахрайська діяльність
 • Повідомте кредиторів, що їм може знадобитися вжити додаткових заходів, перш ніж підтвердити та відкрити будь-які нові рахунки на ваше ім’я

Ви можете безкоштовно розмістити кредитний прапор або попередження про шахрайство в будь-якому агентстві з кредитної звітності. З вас також не стягуватиметься плата за додаткові кроки, які здійснюватимуть кредитори для підтвердження нових облікових записів.

Якщо ви вважаєте, що ви стали жертвою шахрайства з особою, слід негайно попередити одне з трьох основних агентств кредитного рейтингу. Усі агентства прийматимуть сповіщення про шахрайство, доки ви надасте необхідну інформацію (номер соціального страхування та потенційно іншу особисту інформацію).

На жаль, подати запит на щось на зразок попередження про шахрайство через Трансуньон або Експерт є лише частковим рішенням. Прапори кредитного звіту лише “просять” кредиторів вважати більш обережними, дозволяючи відкривати нові рахунки на ваше ім’я. Якщо ви серйозно турбуєтесь про шахрайство з кредитними картками, краще замість цього повністю подати запит на замороження кредиту, а потім зареєструватися в службі моніторингу кредитування.

Що таке кредитний звіт?

Ваш кредитний звіт – це документ, який відображає інформацію про вашу кредитну історію. Кредитні звіти включатимуть:

 • Поточні та минулі адреси
 • Нинішні та колишні місця роботи
 • Відкриті кредитні рахунки (кредитні картки, автокредитування, домашні позики, студентські кредити тощо)
 • Закриті кредитні рахунки
 • Жорсткі кредитні запити
 • М’які кредитні запити
 • Колекції (як правило, після того, як кредитний рахунок занадто довго залишався неплаченим і перейшов до колекторського агентства)
 • Громадські запити, які можуть вплинути на кредитну оцінку (наприклад, про банкрутство та судові рішення)

Коли ви ставите на своєму кредитному звіті кредитний прапор, наміром є захистити всю цю інформацію від неправомірного використання внаслідок крадіжки особи. Коли на ваше ім’я відкриються нові рахунки, вони з часом з’являться у вашому кредитному звіті.

Якщо ви бачите, що схожі на шахрайські рахунки чи запити на вашому рахунку, вам слід негайно подати запит на шахрайство.

Як поставити прапор на свій номер соціального страхування або кредитний звіт

Є декілька способів позначити номер соціального страхування. Основний спосіб зробити це – через попередження про шахрайство, яке поставить додатковий захист для людей, які намагаються отримати доступ або використовувати ваш номер соціального страхування або інші дані приватного облікового запису, пов’язані з вашим кредитом.

Щоб отримати кредитний прапор або попередження про шахрайство, розміщене у будь-якому з трьох кредитних бюро, виконайте наступне:

 1. Зверніться до одного з трьох агентств кредитної звітності (Transunion, Equifax або Experian). Ви можете зателефонувати або надіслати електронною поштою, але ми радимо використовувати параметри онлайн-звітування, які надає кожна служба.
 2. Через кілька днів зв’яжіться з іншими двома кредитними бюро, щоб перевірити, чи отримали вони також повідомлення про шахрайство.
 3. Оновіть свою інформацію з кожним агентством кредитних рейтингів, щоб переконатися, що вони можуть зв’язатися з вами у випадку, якщо щось з’явиться або попередження викликає незвичну активність.

Ви можете зв’язатися з агенціями з надання кредитних звітів, скориставшись такою інформацією:

AgencyOnline Інструмент звітності, телефонний номер, електронна адреса
ЕксперіанНатисніть тут(888) 397-3742Відділ шахрайства споживачів
П.О. Коробка 9554
Allen, TX 75013
ТрансуніонНатисніть тут(800) 916-8800Допомога жертвам шахрайства в TransUnion
П.О. Коробка 2000
Честер, Пенсільванія, 19016
ЕквіфаксНатисніть тут(800) 525-6285ТОВ «Екіфакс Інформаційні послуги»
П.О. Коробка 105069
Атланта, GA 30348-5069

Як було сказано раніше, вам потрібно буде зв’язатися лише з одним агентством з кредитної звітності. За законом кожне з агентств повинне зв’язатися з іншими установами після встановлення попередження про шахрайство. Це полегшує ваше життя, оскільки це потрібно буде робити лише один раз.

Види попереджень про шахрайство

Кожне агентство з надання кредитних звітів дозволить вам встановити один із трьох типів попереджень про шахрайство:

 • Попередження попередження про шахрайство
 • Поширене попередження про шахрайство
 • Попередження про активне військове шахрайство

Кожне попередження про шахрайство має різну мету. Важливо вирішити, чи потребує ваша ситуація будь-який із цих варіантів. Навряд чи ви зможете розмістити кілька типів сповіщень про шахрайство на будь-якому одному обліковому записі, тож якщо ви не знаєте, який саме вам потрібен, ви можете звернутися до одного з агентств кредитної звітності, наприклад, Experian, опишіть свою ситуацію , і дозвольте їм допомогти вам вирішити, як краще діяти.

Розглянемо докладніше кожен із цих типів сповіщень.

Попередження попередження про шахрайство

Первісне попередження про шахрайство – це позначка на вашому кредитному звіті, яка повідомляє іншим агенціям звітності про кредит перевіряти інформацію, коли є запит на продовження кредиту.

Попередні сповіщення про шахрайство тривають лише 90 днів. Якщо вам потрібен довгостроковий кредитний прапор, вам знадобиться розширене попередження про шахрайство.

Поширене попередження про шахрайство

Розширене попередження про шахрайство містить усі переваги від початкового попередження про шахрайство, але може тривати протягом 7 років.

Ви можете будь-коли видалити це попередження про шахрайство з вашого кредитного звіту. Це хороший варіант, якщо у вас виникла серйозна крадіжка особи, яка може зайняти більше часу.

Активне попередження про військове шахрайство

Оповіщення про діючу службу призначене для військовослужбовців, які тривалий час перебували за кордоном. Розподілені учасники служби можуть розміщувати цей вид кредитного сповіщення у своєму кредиті, щоб зменшити ризик крадіжки особи.

Щоб отримувати сповіщення про активні обов’язки щодо свого кредитного звіту, вам потрібно буде виконати ті ж дії, що і для отримання попереднього або розширеного попередження про шахрайство, але попросити надіслати повідомлення про активні обов’язки.

Активні сповіщення про військове шахрайство тривають 1 рік, поки не будуть відновлені. Однак це попередження про шахрайство також видаляє ваше ім’я з попередньо передбачених пропозицій щодо маркетингу кредитних карт протягом 2 років.

Повідомлення про шахрайство дітей та перевірку кредитного звіту вашої дитини

Діти – одні з найпоширеніших жертв крадіжок особи. На жаль, багато батьків можуть не усвідомлювати, що інформація про їхніх дітей була викрадена і не зловживається, поки їхні діти не стануть дорослими і не перевірять їхню кредитну позицію вперше. Крім того, багато дітей мають викрадену особисту особу чи друзів, яку їх особистість вкрала та не зловживає, що значно погіршує проблему.

Якщо ваша неповнолітня дитина має кредитний звіт, це гігантський червоний прапор і хороший показник крадіжки особистих даних!

Простіше кажучи, ви не дізнаєтесь, чи потрібно турбуватися про крадіжку особистих даних до моменту перевірки, щоб визначити, чи має ваша дитина кредитний звіт, і вивчити, яка інформація на ній. І навіть якщо ви не знайдете жодного звіту, може бути хорошою ідеєю створити його, а потім розмістити заморожування кредиту на цьому звіті, щоб запобігти зловживанням у майбутньому..

Неповнолітні віком 14-17 років можуть звернутися до будь-якого з органів кредитної звітності, щоб перевірити свій власний кредитний звіт. Батьки дітей, які не досягли 18 років, також можуть це зробити в будь-який час.

Ось як перевірити кредитний звіт дитини

Щоб перевірити кредитний звіт дитини Еквіфакс і експеріан, зробіть наступне:

 1. Зверніться до одного з агентств кредитної звітності та поясніть, що вам потрібно отримати кредитний звіт для неповнолітньої дитини.
 2. Укажіть необхідну ідентифікацію: ідентифікаційний документ, виданий урядом, наприклад посвідчення водія; доказ адреси; копію, якщо свідоцтво про народження дитини та картку соціального страхування; повне ім’я дитини, включаючи прізвище та покоління (Jr. III тощо); дата народження дитини; і будь-які попередні адреси за останні два роки).
 3. Надішліть або надішліть факсом необхідну документацію агентству звітності про кредит, використовуючи поштові адреси. Примітка. Для Equifax додайте назву компанії “- Minor Child”, щоб швидше перейти до потрібного відділу.

Щоб перевірити кредитний звіт дитини Трансуніон, зробіть наступне:

 1. Скористайтеся формою запиту щодо крадіжки особистих даних Transunion.
 2. Якщо Transunion знаходить, що кредитний звіт відкритий для вашої дитини, він попросить більше інформації для підтвердження вашої особи. Цю інформацію можна подати за допомогою поштової адреси, знайденої вище, або через номер факсу Transunion, якщо Transunion надає його.

Які недоліки попередження про шахрайство?

Активізація попередження про шахрайство спричинить проблеми, якщо ви звикли заходити в магазин електроніки, підписуватись на їхню дивовижну пропозицію про кредит “не платити нічого пізніше” та виходити з магазину з новим телевізором з великим екраном.

Якщо активовано попередження про шахрайство, вам потрібно бути доступним на робочому або домашньому телефоні, щоб затвердити відкриття кредитного рахунку. Немає нічого. Це вимагатиме лише короткої затримки вашого миттєвого задоволення та відкликання кредитної компанії, яка авторизує новий рахунок.

Якщо ви зможете жити з цим, подання попередження про шахрайство щодо вашої кредитної допомоги допоможе захистити вас у деяких ситуаціях.

ПРИМІТКА: Ви хочете бути обережними, якщо ви збираєтесь подати заявку на отримання домашнього кредиту чи рефінансування. Повідомте свого брокера, що у вас є попередження про шахрайство, оскільки ви намагаєтеся захистити себе від шахрайства.

З іншого боку, попередження про шахрайство не спричинить жодних проблем з вашою поточною кредитною карткою, банківським або кредитним рахунками. Він зосереджений на нових кредитних рахунках, а не на тих, які ви вже відкрили.

Як зняти попередження про шахрайство у вашому кредитному звіті

Якщо ви вирішите зняти попередження про шахрайство у кредитних звітах Equifax, Experian або Transunion, вам потрібно буде подати запит про його видалення в письмовій формі..

Вам потрібно буде включити:

 • Ім’я
 • Номер соціального страхування
 • Поточна та попередня адреси
 • Дата народження
 • Номер телефону

Вам потрібно буде надіслати цю інформацію до відділу шахрайства кредитних бюро, де розміщено попередження. Ми також пропонуємо використовувати сертифіковану пошту або доставку протягом ночі. Ви хочете мати можливість відслідковувати лист, у якому є всі ці важливі дані. Ви також можете просто зачекати 90 днів, коли термін дії попередження закінчиться.

Можливо, вам також сподобається контактна інформація щодо захисту від крадіжок юридичних осіб для кредитних бюро – Experian, Equifax, TransUnionIftentity Protection – Як повідомити про афери від викрадення злочинців.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me