Бездротова мережа аеропорту – не настільки безпечна, як ви думаєте

Бездротова мережа аеропорту - не настільки безпечна, як ви думаєте


Прокладки, трансфери та затримки рейсів в цей час є більш терпимими завдяки бездротовим Інтернет-мережам аеропорту. Ділові мандрівники можуть використовувати час між рейсами, щоб наздогнати електронні листи, відпочиваючі можуть завантажувати фотографії, а Netflix допомагає провести час. Ви коли-небудь замислювалися про те, наскільки безпечна ваша інформація, коли ви користуєтесь wifi аеропортом? Як і в будь-якому людному місці, хакери та злочинці можуть вкрасти вашу особисту інформацію через незахищені з’єднання Wi-Fi та незашифровані веб-сайти. Настав час дізнатися, як можна захистити себе під час використання аеропорту аеропорту.

Показано, що деякі аеропорти мають більш захищені мережі, ніж інші. Навіть у більшості терміналів, що знають про кібербезпеку, варто знати про загрози бездротового Інтернету в аеропорту. Деякі авіакомпанії також пропонують Wi-Fi у польоті. Це часто незахищені мережі, для з’єднання яких не потрібен пароль. Вони настільки ж вразливі, як безкоштовний Wi-Fi у кафе, але ізоляція рейсу іноді примушує мандрівників думати, що вони безпечні від нападу. Ставтесь до громадських підключень Wi-Fi на землі та в повітрі із здоровою дозою обережно.

Загрози бездротової мережі аеропорту

Шахраї наполегливо працюють над тим, щоб обдурити втомлених і розгублених мандрівників аеропорту. Вони сподіваються, що ви не надто придивляєтесь, коли бачите список доступних мереж (які також називаються SSID). Ось найпоширеніші способи, як хакери намагаються вкрасти вашу інформацію під час підключення до wifi аеропорту.

Злий Близнюк

Слідкуйте за мережами “злих близнюків”. Підроблені точки доступу до мережі поширені в районах з високим рівнем руху. Хакери називають фейкові мережі з дуже схожими іменами на автентичні зв’язки. Слідкуйте за великими літерами, зміненими номерами та спеціальними символами (Airport_WiFi vs airportwifi1). Багато постачальників відображають правильну назву мережі на плакатах, стінах і навіть у громадських санвузлах – знайдіть хвилину, щоб перевірити їх перед підключенням. Якщо ви підключитесь до Wi-Fi мережі хакера, всі ваші дані пройдуть через їх руки.

Горщик для меду

Деякі шахраї запускають т. Зв Wi-Fi мережі «медовий сад», які заманюють мандрівників, що не підозрюють із SSID, як-от Free_WiFi або FREE-Internet. Набагато краще взяти момент на підключення до офіційної мережі Wi-Fi, навіть якщо за це потрібно заплатити. Незахищений “безкоштовний Wi-Fi” часто підштовхує вашу Інтернет-діяльність безпосередньо до власного ноутбука афериста. Більшість офіційних мереж просять погодитись із умовами та умовами після того, як ви підключитесь, але перш ніж ви зможете отримати доступ до Інтернету на своєму пристрої. Якщо вас не попросять погодитись із умовами та умовами, це може бути ознакою того, що ви насправді не підключені до справжнього wifi аеропорту та можете загрожувати небезпеці. Якщо ви не впевнені, можете попросити співробітників аеропорту про офіційний SSID Wi-Fi або вирішити не підключатися.

Незахищені мережі

Навіть офіційні мережі можуть бути небезпечними, якщо їх не налаштовано належним чином. Якщо хакеру вдасться взяти під контроль маршрутизатор Wi-Fi в аеропорту, вони можуть перенаправити вас на фішинг-сторінки або сайти, що містять зловмисне програмне забезпечення, часто використовуючи атаку “людина-в-середині”, як отруєння DNS. Не вважайте, що Wi-Fi в аеропорту належним чином забезпечений, тому що багато хто не працює.

Спливаючі вікна

Будьте уважні до спливаючих вікон, які пропонують оновити програмне забезпечення під час підключення до мережі аеропорту. Ймовірно, це пастка зловмисного програмного забезпечення. Якщо ви приймаєте оновлення, можливо, ви завантажуєте його віруси, викупне програмне забезпечення або інші види шкідливих програм. Відхиліть усі можливості для запуску оновлень у загальнодоступних мережах Wi-Fi.

Способи ви можете захистити себе

Ніколи не існує гарантії, що ваші дані залишаться приватними, коли ви користуєтесь Інтернетом. Є способи зробіть ваші зв’язки більш безпечними. Трохи планування перед від’їздом у поїздку може позбавити вас багато клопоту пізніше.

Перш ніж вирушати в поїздку, скористайтеся домашньою або фірмовою мережею Wi-Fi, щоб переконатися, що ваш комп’ютер є в курсі антивірусних та будь-яких вимог брандмауера. Це дасть вашому пристрою найкращу захист від відомих загроз.

Використовуйте VPN

Віртуальні приватні мережі створюють зашифрований «тунель», який захищає всі ваші дані від зчитування з боку снігурів даних – підслуховувачів. Якщо ви подорожуєте для бізнесу, можливо, ваш робочий пристрій вже розгортає один із них. (Якщо вони цього не роблять, поговоріть зі своєю ІТ-командою про отримання її). Приватні VPN доступні для завантаження в Інтернеті. Деякі з них є безкоштовними або недорогими – читайте огляди в Інтернеті, щоб побачити, який з них підходить саме вам. Не знадобиться багато часу, щоб ознайомитись із тим, як працюють VPN, і ваші дані через них будуть набагато безпечнішими. І ExpressVPN, і NordVPN мають високу оцінку на оглядових сайтах.

Вимкніть спільний доступ до друку, пролісок та Bluetooth

Деякі пристрої Apple полегшують обмін файлами, документами та зображеннями за допомогою airdrop, бездротового мовлення. Якщо ви не хочете робити свою інформацію доступною для інших приладів Apple, вимкніть її. Bluetooth також є більш безпечним, ніж раніше, але його слід також відключати, де можливо, щоб зменшити будь-які ризики злому. На вашому пристрої може бути налаштування, яке розглядає Wi-Fi як “загальнодоступний”, а не домашню мережу, і автоматично відключає обмін та інші функції мережі.

Відвідайте веб-сайти HTTPS

До 2017 року багато відвідуваних веб-сайтів не шифрували свою інформацію, а це означає, що кожен, хто має правильні інструменти, може «обнюхувати» дані, що передаються через бездротові з’єднання. Зараз понад 70 із 100 найпопулярніших веб-сайтів захищені HTTPS. Якщо ви переглядаєте верхній лівий кут адресного рядка в цьому веб-переглядачі, ви повинні побачити невеликий закритий замок. Це означає, що веб-сайт зашифрований. Люди, які намагаються прочитати дані, які ви передаєте, побачать ім’я домену, але не конкретну адресу сторінки, ані дані, які ви вводите чи шукаєте. Цьому часто достатньо конфіденційності для більшості людей. Можлива додаткова обережність, коли одне ім’я домену вказує на зацікавленість у чутливій темі, яку ви, можливо, не хочете оприлюднювати. Рівень конфіденційності, який вимагає кожна людина, є різним, і є рівні захисту конфіденційності, щоб це відобразити.

Уникайте введення особистих даних

Навіть незважаючи на те, що протоколи HTTPS роблять більшість публічних Інтернету безпечнішими, ніж будь-коли раніше, все-таки розумно діяти так, ніби хакери стежать за вами. Існують і інші методи, які недобросовісні люди можуть використовувати, щоб спробувати вкрасти ваші особисті дані. Ніколи не вводьте, наприклад, банківські паролі або дані кредитної картки.

Відключіть, коли можливо

Залежно від використання, можливо, ви зможете підключитися до wifi, виконати завдання та відключитись. Чим менше часу ви проводите підключення до мережі, тим менше ризику ви піддаєте себе.

Використовуйте точку доступу телефону

Якщо у вас хороший план даних, можливо, ви зможете використовувати дані свого смартфона через точку доступу до wi-fi. Ви взагалі не використовуєте Wi-Fi у аеропорту, хоча вам потрібно буде визначити, скільки даних ви готові записати.

Забудьте про мережу, коли закінчите

Закінчивши роботу з Wi-Fi у аеропорту, і ви більше не хочете з’єднуватися, скористайтеся налаштуваннями свого пристрою, щоб забути мережу. Це зупинить ваш пристрій автоматично підключатися до мережі без вашого явного дозволу в майбутньому.

Дотримуючись наведених вище порад, ви можете допомогти вам залишатися в безпеці та не стати жертвою хакерів під час наступної зупинки в аеропорту.

Можливо, вам також сподобається відновлення крадіжок захисту від злочинів, що викрадають особи, відновлення крадіжок особи: Ось що робити, якщо ваша особистість викрадена

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map