Wygraj 12 miesięcy ExpressVPN, tweetując GIF!

Hashtag, ikona pliku gif i znak równości nad logo ExpressVPN.


W tym roku obchodzimy Narodowy Miesiąc Bezpieczeństwa Cyberbezpieczeństwa (NCSAM) i Europejski Miesiąc Bezpieczeństwa Cybernetycznego rozdając trzy 12-miesięczne subskrypcje ExpressVPN!

Błędy, wycieki i naruszenia zdają się zdarzać co tydzień, więc teraz byłby dobry czas na sprawdzenie prywatności i bezpieczeństwa w Internecie. Od przeglądarek po e-maile i aplikacje do przesyłania wiadomości – upewnij się, że korzystasz z najlepszych narzędzi do ochrony w trybie online.

Aby zwiększyć prywatność i bezpieczeństwo, weź udział w naszym konkursie, a za rok możesz kupić ExpressVPN za rok!

Jak wziąć udział w konkursie

Aby wziąć udział w konkursie, po prostu tweeta z hashtagiem, który Twoim zdaniem najlepiej reprezentuje cyberbezpieczeństwo #cybersecurityinonegif i @ExpressVPN więc widzimy twój wpis! Otóż ​​to! Może to być GIF z witryny takiej jak GIPHY lub nawet GIF własnego dzieła…

Pobierz swoje tweety wcześniej 17 października, godz. UTC i nagrodzimy 3 najlepsze tweety o największej liczbie polubień i RT z 12-miesięcznym ExpressVPN. Nie ma znaczenia, w jaki sposób dostajesz te polubienia i RT, chociaż możemy cię ocenić, jeśli używasz botów … po prostu powiedz!

Zasady:

 1. Wpisy na Twitterze powinny zawierać hashtag #cybersecurityinonegif i wzmiankę o @ExpressVPN.
 2. Twoje konto musi być zgodne z @ExpressVPN.
 3. Dozwolone jest wiele wpisów.
 4. Konkurs jest otwarty dla wszystkich i każdego (z zastrzeżeniem obowiązujących krajowych i lokalnych przepisów ustawowych i wykonawczych).
 5. ExpressVPN powiadomi zwycięzców po zakończeniu konkursu za pośrednictwem bezpośrednich wiadomości na Twitterze. Jeśli zwycięzca nie odpowie w ciągu siedmiu dni od otrzymania powiadomienia, ExpressVPN przekaże nagrodę następnemu zdobywcy drugiego miejsca.
 6. ExpressVPN zastrzega sobie prawo do ostatecznej decyzji w przypadku sporów.

Cieszymy się z tego, co wymyśliłeś – powodzenia! ��

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map