Зелений VPN вимикається, спробуйте ці варіанти

оголошення про закриття greenvpnЗелений VPN, служба VPN на базі Китаю, в основному, яка використовується місцевими китайськими користувачами для обходу Великого Брандмауера, була закрита. Провайдер користувався популярністю серед китайських нетизенів, але він не відповідав урядовим нормам і було наказано закрити магазин 1 липня, згідно з заявою компанії.


Припинення роботи відбувається після регулятивного повідомлення, опублікованого на початку цього року китайською владою. Міністерство промисловості та інформаційних технологій у січні оголосило, що припинить роботу VPN та інших інтернет-та кабельних служб, що працюють без схвалення уряду, в рамках кампанії, яка триватиме до квітня 2018 року. система цензури Інтернету, відома як Великий Брандмауер, яка заблокує іноземні веб-сайти, додатки, соціальні медіа та новини.

Оголошення в січні злякало багатьох користувачів VPN в Китаї, оскільки багато людей вважають, що використання VPN в країні оптовим є незаконним. Це було наслідком медіа-сенсаціоналізму та поганої звітності. Використання VPN в Китаї не є незаконним, і користувачі в Китаї можуть просто перейти на іншу послугу. Зелений VPN був закритий, ймовірно, тому, що він базувався в Китаї, тоді як більшість інших є зареєстрованими та розміщеними серверами за межами країни.

Більшість авторитетних VPN-компаній не працюють на китайській землі. Користувачі можуть просто підключитися з Китаю, щоб отримати доступ до своїх серверів, розташованих в інших країнах. Таким чином, правила Китаю на них не поширюються.

Ось декілька VPN, які ми рекомендуємо використовувати зараз у Китаї, щоб обійти Великий Брандмауер:

 • ExpressVPN (знижка 49% на план на 12 місяців)
 • NordVPN
 • СильнийVPN
 • ВипрВПН

Ви можете знайти більше інформації про все це в нашому списку найкращих VPN для Китаю, який також включає деякі VPN, які ви не повинні використовувати в Китаї, та іншу корисну інформацію.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map