Unblock-Us знову працює з US Netflix, використовуючи смарт-DNS

розблокуйте нас додому


Оновлення 2019 року: Unblock-Us більше не є стабільним варіантом доступу до Netflix. Детальніше про найнадійнішу альтернативу Unblock-Us читайте далі.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ NETFLIX: Експрес-VPN – це наш вибір №1 для Netflix. Ми провели понад 5000 тестів, щоб побачити, які VPN працюють з Netflix. ExpressVPN – найнадійніший варіант. Якщо пропонується швидка швидкість і 30-денна гарантія повернення грошей, ви можете спробувати це без ризику.

Провайдер Smart DNS Unblock-Us придумав спосіб обійти заборону проксі-сервера Netflix. Ми скористалися їх 7-денним безкоштовним випробуванням, щоб переконатися самі.

Користувачі Netflix за межами США платять стільки ж або більше, що й у США, але перебувають у відносно обмеженому виборі шоу та фільмів. Ось чому багато користувачів вдаються до VPN та розумних проксі-серверів DNS, щоб підробити своє місцезнаходження та отримати доступ до американського каталогу шоу.

Незабаром після того, як Netflix з’явився глобально на початку цього року, Netflix почав блокувати ці проксі-сервіси за допомогою брандмауера. Користувачів, які підключились за допомогою проксі-сервера DNS або VPN, привітали повідомлення про помилку:

помилка проксі-сервера netflix

«Ну, щось пішло не так. Помилка потоку. Ви, здається, використовуєте розблокувач або проксі. Вимкніть будь-яку з цих послуг і повторіть спробу. “

Хоча жменька VPN все ще може обійти заборону, розумні постачальники проксі-серверів DNS зазнали найсильнішого удару. Щойно заблокований, зміна IP-адрес на те, що Netflix ще не заблоковано, – це забирає багато часу та дорого, але це не було варто для більшості розумних DNS-провайдерів. Просто не виплачувати бій, особливо з погрозою, що черговий блок завжди наступає.

Unblock-Us був одним із постраждалих від постачальників послуг, на щастя, його клієнти тепер можуть скористатися його послугою, щоб ще раз обійти повідомлення про помилку проксі-сервера Netflix. Компанія не поділилась деталями щодо того, як саме вона планує підтримувати послугу, але, здається, впевнена, що її нові заходи переважають.

Тільки веб-браузери

Comparitech перевірив послугу, і, як і обіцяли, ми змогли переглянути американський каталог шоу на Netflix так, ніби ми живемо у США (автор зараз живе в Європі). Немає помилок проксі або інших проблем!

На жаль, наразі оновлення працює лише з веб-браузерами, такими як Chrome, Internet Explorer, Safari, Microsoft Edge та Firefox. Якщо ви хочете отримати доступ до Netflix через нативну програму (наприклад, на ігровій консолі, мобільному додатку, смарт-телевізорі або потокових пристроях, таких як Roku, Chromecast та Apple TV), то вам не пощастить і вам слід вибрати VPN. Причиною цього є те, що вбудовані програми Netflix перекривають налаштування DNS пристрою і змушують їх використовувати сервери DNS, які надають справжнє місцезнаходження користувача.

Ми продовжуватимемо тестувати Розблокувати нас з американською Netflix протягом найближчих тижнів, щоб побачити, чи не витримає він.

Як використовувати Unblock-Us для перегляду Netflix US

розблокуйте нас готовими до роботи
Налаштування Розблокувати нас досить просто і не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення. Перший крок – зареєструвати рахунок. Безкоштовна безкоштовна пробна версія доступна без кредитної картки. Після цього ви зможете знайти інструкції з налаштування для ПК з Windows та Mac OSX.

Для основних операційних систем настільних ПК доступна програма Easy Setup для завантаження з сайту Unblock-Us. Він функціонує як значок системного лотка, який зелений, коли він працює. Найкраще – додаток стежить за вашою IP-адресою щодо змін та оновлення систем Unblock-Us відповідно. Зміна адрес DNS кожного разу при повторному підключенні до мережі Wi-Fi – це біль, тому це досить зручно.

Якщо програма Easy Setup недоступна для вашого пристрою, вам доведеться вводити адреси DNS вручну. Цей процес залежить від вашої операційної системи, тому зверніться до навчальних посібників на веб-сайті Unblock-Us.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map