Uflix заблоковано Netflix і не працює. Спробуйте це вирішити

Логотип UFlix великийUFlix, розумна служба DNS, створена для розблокування потокових відео-веб-сайтів та їх географічно обмеженого вмісту, на минулому тижні оголосила, що відмовилася від спроби розблокувати американський Netflix. UFlix був популярною службою проксі-сервера DNS в Австралії, де підписники Netflix часто використовували його для отримання доступу до більшого портфоліо шоу, доступного в США. Компанія більше не підтримуватиме Netflix як розблокований канал.


«На жаль, кожного разу, коли ми створюємо нову мережу або знаходимо вирішення проблеми, вона блокується протягом години. За останні 7 місяців ми витратили багато часу, грошей та енергії на те, щоб Netflix не було розблоковано. Ми зазвичай працювали протягом декількох годин після кожної заборони. Однак це значно виснажило наші ресурси та наш час ».

UFlix блокується Netflix на невизначений термін. Поки він махав білим прапором капітуляції – як і багато інших подібних сервісів – американський Netflix все ще можна розблокувати з-за кордону.

UFlix не працює з Netflix? Спробуйте замість цього VPN

UFlix – це розумний постачальник проксі-сервера DNS, а не постачальник VPN, як неправильно вказано в деяких новинах. Проблема цих видів послуг полягає в тому, що такі компанії, як Netflix, надзвичайно легко помітити і згодом заблокувати. Очевидна природа розумних проксі-серверів DNS – це те, що заборонили UFlix.

На відміну від цього, кілька постачальників VPN все ще можуть обійти брандмауер Netflix. Багато з них теж, звичайно, були заблоковані. Але мало винахідливі застосовують спеціальні технології обфускування, які не дають Netflix закриватися. Наша основна рекомендація – ExpressVPN, який постійно підтримує два-три сервери США у своїй мережі, що дозволяють клієнтам дивитися Netflix за межами США..

Ми не скажемо, які VPN-сервери використовувати, щоб не звертати на них зайву увагу. Все, що вам потрібно зробити, – це зв’язатись із службою підтримки клієнтів ExpressVPN на їхньому веб-сайті та запитати, які сервери працюють з US Netflix. Вони запитають вашу електронну пошту та іншу неідентифікаційну інформацію, щоб підтвердити, що ви є клієнтом, а не користувачем Netflix, а потім скажуть, до яких серверів потрібно підключитися.

expressvpn live chat 1
expressvpn live chat 2

З робочим місцеположенням VPN в руці виберіть його в додатку та натисніть Connect. Як тільки в додатку написано “Підключено”, оновіть Netflix і дивіться, як ніби ви знаходитесь у Сполучених Штатах.

Це все є для цього! Авторитетні VPN-сервіси виявили набагато більше стійкості, ніж розумні сервіси DNS, якщо мова йде про блокування Netflix. Вони не тільки краще розблокують вміст, але і більш безпечні, оскільки весь інтернет-трафік підключеного пристрою зашифрований.

ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

НАЙКРАЩИЙ UFLIX ALTERNATIVE: ExpressVPN – наш вибір №1. Швидкий і надійний вибір, який розблокує всі основні потокові сервіси, включаючи Netflix, Hulu, HBO та Amazon Prime. Чудові функції конфіденційності та не зберігають журналів. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map