У Китаї масштаб не працює? Ось як це виправити

У Китаї масштабування не працює. Ось як це виправити


Нещодавно у Китаї був заблокований популярний інструмент для відеоконференцій Zoom, який, безумовно, викликав побоювання серед користувачів. Однак є рішення цієї проблеми.

Якщо ви підключитесь до віртуальної приватної мережі (VPN), перебуваючи в Китаї, ви зможете замаскувати своє фактичне місцезнаходження, змінивши свою IP-адресу. Це означає, що ви можете теоретично переглядати безкоштовну Інтернет в Китаї, наприклад, із IP-адресою США.

Програмне забезпечення VPN шифрує весь трафік, що протікає на ваш пристрій і з нього, і спрямовує його через посередницький сервер. Отже, якщо ви виберете сервер у США, ваша китайська IP-адреса буде замінена на американську. Після цього кроку всі хостинг-сайти та програми, до яких ви підключаєтесь, припускають, що ви знаходитесь у США.

Як розблокувати масштаб у Китаї

Виконайте наведені нижче дії, щоб розблокувати масштаб в Китаї, а також в інших місцях, де він може бути заблокований.

Ось як розблокувати масштаб у Китаї:

 1. Виберіть відповідну послугу VPN. Зауважте, що дуже мало VPN працюють у Китаї, тому дуже важливо вибрати правильний. Наша рекомендація – ExpressVPN.
 2. Зареєструйтесь на послугу за допомогою своєї кредитної картки. Деякі провайдери також приймають PayPal і криптовалюти.
 3. Після автентифікації платежів перейдіть до завантаження відповідних програм для свого пристрою. Використовуйте лише офіційні веб-сайти або ринки додатків, оскільки стороннім сайтам не слід довіряти.
 4. Підключіться до VPN-сервера в країні, де масштабування не заблоковано, наприклад, США чи Канада.
 5. Після встановлення з’єднання перейдіть до відкриття програми Zoom. Тепер ви можете мати доступ до інструменту без повідомлення про помилку.

Ми згадували ExpressVPN, але є кілька інших VPN, які надійно працюють у Китаї. Ми детальніше розглянемо їх нижче, але ось наш найкращий VPN для цієї мети:

 • ExpressVPN: Наш найкращий вибір для розблокування масштабування у Китаї. Покращене шифрування, швидкісні швидкості та допоміжна підтримка клієнтів робить його потужним варіантом. 30-денна гарантія повернення грошей включена.
 • NordVPN: Найкращий варіант бюджету для доступу до масштабу. Обширна серверна мережа, а також перевірена здатність обходити великий брандмауер Китаю. Спеціальна підтримка клієнтів та швидкісні швидкості.
 • Surfshark: Майбутній постачальник, який відрізняється можливостями розблокування та політикою необмежених пристроїв. Зростаюча серверна мережа.
 • ВипрВПН: Добре закріплений VPN, який використовує деякі найскладніші технології шифрування в бізнесі. Гідна серверна мережа.

Китай є складною країною, коли мова йде про використання VPN. Не припускайте, що всі VPN працюють у країні, оскільки це великий Брандмауер, вмілий блокувати служби. Наш список найкращих VPN для розблокування масштабу в Китаї залежить від наступних параметрів.

Критерії вибору найкращих VPN для розблокування масштабування:

 • Доведено, що працює в Китаї
 • Швидкі швидкості для відеозаписів без перерв і без перегляду
 • Покращене шифрування, яке гарантує герметичне з’єднання
 • Привітна підтримка клієнтів для швидкого усунення несправностей
 • Політика не зберігати будь-яку особисту інформацію

Найкращі VPN для розблокування масштабу в Китаї

Ось короткий огляд наших найкращих виборів, щоб розблокувати масштаб в Китаї, щоб швидко здійснювати та приймати дзвінки.

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020розблокування збільшуєтьсяТестоване січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN це наш найкращий вибір для надійного доступу до Zoom у Китаї. Наразі сервіс пропонує понад 3 000 захищених, оптимізованих серверів у 94 країнах із безліччю можливостей у Північній Америці, Європі та частинах Азії. Жоден з цих регіонів не блокує масштабування, тому доступ до програми для потокового перегляду відео є простою задачею, коли вам потрібно.

ExpressVPN використовує військові протоколи шифрування, такі як 256-бітний AES спільно з 4096-бітними ключами DHE-RSA. Додаткові заходи безпеки включають ідеальну таємницю вперед, захист від заборони в Інтернеті та захист від витоків DNS. Якщо вас бентежить ця термінологія, будьте впевнені, що пропонований захист є найвищим рівнем.

Цей постачальник не реєструє особисту інформацію, включаючи IP-адреси. Ви також можете заплатити за допомогою Bitcoin за подальшу анонімність. Більше того, його швидкість палає швидко, так що мало шансів будь-якого відставання або затримки під час відеовиклику Zoom.

24-годинна команда служби підтримки клієнтів ExpressVPN готова вирішити всі ваші технічні проблеми. Якщо ви застрягли, це може допомогти визначити оптимальний сервер для збільшення. Крім того, його додаток легко зрозуміти, і ви отримаєте зашифроване підключення до Інтернету протягом декількох хвилин.

ExpressVPN пропонує додатки для Windows, MacOS, iOS, Linux та Android. Існують також розширення для браузера для Chrome і Firefox. Один обліковий запис дозволяє п’ять одночасних з’єднань.

Плюси:

 • Висока швидкість завантаження та потокового відео
 • Важко перемогти в конфіденційності та безпеці
 • Пропозиція в режимі реального часу в чаті
 • 3 000+ серверів у 94 країнах
 • Не реєструє жодних даних, які можуть вас ідентифікувати

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж деякі інші варіанти

Наш результат:

4.5 з 5

НАЙКРАЩИЙ VPN ДО РЕКЛАМУВАННЯ ЗОМИ В КИТАЙІ: ExpressVPN – це наш вибір №1 для безпечного доступу до масштабування в Китаї. Оптимізовані швидкості сервери та герметичні підключення означають, що ваша інформація залишатиметься приватною та далеко від будь-яких сторонніх очей. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Ось наш обширний огляд користувачів ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPNрозблокує масштабуванняТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN – наш найкращий варіант бюджету для розблокування масштабу в Китаї. Постачальник послуг доступний за привабливою, доступною ціною без шкоди для будь-якого аспекту досвіду VPN. Він має одну з найбільших серверних мереж будь-якого верхнього рівня VPN, з понад 5600, поширеними в 60 країнах. Хоча кількість серверів – не єдиний показник вимірювання ефективності VPN, факт полягає в тому, що NordVPN може дозволити вам отримати анонімне з’єднання з більшості куточків земної кулі..

Деякі його серверні пропозиції оптимізовані для конкретних завдань: включаючи суцільне шифрування, обмін файлами P2P та потокове передавання. Її вибір стандартів шифрування також лідирує в галузі, з 256-бітним AES-шифруванням, ідеальною таємницею вперед та захищеністю від витоків DNS, WebRTC та IPv6. Служба використовує автоматичний захист Wi-Fi, блокування реклами та захист від зловмисного програмного забезпечення, щоб ще більше посилити свою приватність.

NordVPN відома в галузевому мовленні як постачальник “без журналів” через свою відмову в будь-якому роді реєструвати дані користувачів. Підтримка клієнтів доступна цілодобово, і ви можете користуватися сервісом на Android, iOS, MacOS, Linux та Windows.

Плюси:

 • 256-бітове шифрування військового рівня для великої конфіденційності
 • Доступна підтримка чату в режимі 24/7
 • Безпрецедентна мережа в 60 країнах
 • Відмінно підходить для користувачів, що не захищають конфіденційність, без журналів та платежів з біткойнами

Мінуси:

 • Неможливо вказати місто, до якого ви хочете підключитися

Наш результат:

4.5 з 5

НАЙКРАЩА БЮДЖЕТНА ОПЦІЯ: NordVPN легко у вашій кишені та постачається з усіма можливостями сучасного VPN. Масова мережна серверна пропозиція означає безперебійне збільшення дзвінків, коли хочете. Кожен план має 30-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте наш огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. Surfshark

SurfShark VPNрозблокує масштабуванняТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark – наймолодший постачальник у цьому списку, але зробив дуже гарну роботу, щоб постати перед гігантами світу VPN. Він працює в Китаї, що є важливим фактором, враховуючи, наскільки складно для VPN-компаній працювати в країні. На момент написання програми він пропонує понад 800 серверів у 50 країнах із достатньою кількістю можливостей у Північній Америці та Європі, щоб обійти обмеження на збільшення.

Весь веб-трафік захищений 256-бітним шифруванням AES, а також захистом від витоку DNS, WebRTC та IPv6. Подальші заходи безпеки, такі як функції CleanWeb ™ та Whitelister ™, захищають користувачів від реклами та зловмисного програмного забезпечення.

Політика Surfshark щодо не зберігання даних користувачів означає, що всі веб-сеанси зберігаються приватними та безпечними. Ніхто не зможе отримати доступ до вмісту вашої зустрічі Збільшити, і вся конфіденційна інформація залишається лише такою. Більше того, швидкісні швидкості Surfshark означають, що масштабні дзвінки не відставатимуть або піддаються буферизації.

Провайдер пропонує цілодобову підтримку клієнтів та варіанти доступності для Android, iOS, MacOS та Windows. Крім того, ви можете підключити необмежену кількість пристроїв до одного облікового запису, що ідеально підходить для всієї вашої команди, якщо ви знаходитесь у відрядженні до Китаю.

Плюси:

 • Пропозиція в режимі реального часу в чаті
 • Безлімітні пристрої
 • Не веде жодного журналу

Мінуси:

 • Відносно невелика серверна мережа

Наш результат:

4 з 5

НЕЗАГАЛЬНІ ПРИСТРІЇ: Surfshark може допомогти вам розблокувати масштаб в Китаї без проблем. Швидкі швидкості, міцне шифрування та необмежені пристрої роблять його привабливим всебічним пакетом. Спробуйте це з 30-денною гарантією повернення грошей.

Перегляньте наш повний огляд Surfshark.

Купон SurfsharkСпеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% + 3 місяці БЕЗКОШТОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

4. ВипрВПН

ВипрВПНрозблокує масштабуванняТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.VyprVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ВипрВПН відомий тим, що оснащує всіх користувачів однією з найскладніших технологій шифрування у світі. Цей постачальник володіє всіма своїми серверами і високо цінується за його фірмову функцію скремблювання Chameleon ™, яка забезпечує додаткову милю, щоб зберегти ваше місцезнаходження прихованим.

В даний час цей постачальник пропонує понад 700 серверів з локаціями на кожному континенті. Крім стандартного 256-бітного шифрування AES, VyprVPN включає такі речі, як динамічна комутація сервера, що означає, що ви не будете піддані перевантаженому серверу. Він не реєструє жодних даних користувача або особистих даних.

VyprVPN постачає програми для Windows, MacOS, iOS та Android. Один обліковий запис дозволить п’ять одночасних з’єднань. На жаль, підтримка клієнтів здійснюється лише через сервісні квитки, на жаль.

Плюси:

 • Відмінна швидкість
 • Шифрування військового рівня та журнали не мають ідентифікуючої інформації
 • Працює в Китаї

Мінуси:

 • Дворівнева структура ціноутворення
 • Трохи нижча кількість серверів

Наш результат:

4 з 5

ЗАСТОСУЙТЕ ЗАХОДНИЙ ОНЛАЙН: VyprVPN захищає ваш обліковий запис, пропонуючи герметичне з’єднання для доступу до масштабних відеодзвінків. Суворе шифрування та добре розроблені програми завершують пропозицію. Усі плани мають 30-денну гарантію повернення грошей.

Для отримання більш детальної інформації дивіться наш повний огляд VyprVPN.

Купон VyprVPN Заощадьте 81% на 2-річному плані ДОСТУПНІ Знижки застосовуються автоматично

Чи варто використовувати безкоштовний VPN для доступу до Zoom у Китаї?

Уряд Китаю не має доброго виду використання VPN. Хоча практика не є незаконною, більшість VPN заблоковані в материковому Китаї через відсутність офіційної реєстрації в уряді. Багато платних VPN-сервісів намагаються обійти фільтри, встановлені державними інженерами, але малоймовірно, що безкоштовна VPN матиме ресурси для того ж.

Безкоштовні VPN постачаються з розсипанням серверів, неіснуючою підтримкою клієнтів та слабкими стандартами безпеки та конфіденційності. Вони не вважають себе відповідальними за високі стандарти, встановлені платними послугами, і не надають пріоритетного пріоритету інтересам користувачів.

У минулому такі провайдери займалися неправдивими практиками, включаючи такі речі, як насильницьке вставлення зловмисного програмного забезпечення в користувацькі пристрої, використання пропускної спроможності користувачів для створення армії ботнету та введення кукі відстеження для шахтних даних. Вони є способами монетизації трафіку, який вони генерують; зрештою, навіть безкоштовні VPN повинні заробляти гроші для оплати операційних витрат і зарплат.

Якщо ви плануєте використовувати Zoom у Китаї, це вірогідний безперебійний та безперебійний відеодзвінок. Це можливо лише за допомогою VPN, який пропонує високошвидкісні сервери, необмежену пропускну здатність та відсутність обмежень для даних. Безкоштовні VPN не позитивно оцінюють жоден із цих факторів. Ось чому вам найбільше цікаво відмовитись від використання цього. Для спокою найкраще дотримуватися платної послуги.

Дивись також: Netflix в Китаї

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map