TVAddons повертається серед жорстокої юридичної битви. Ось що попереду (ІНТЕРВ’Ю)

tvaddons.co

Відключення TVAddons, яке керувало найпопулярнішим у світі сховищем Kodi для сторонніх додатків із понад 40 мільйонами унікальних активних користувачів, ініціювало величезну зміну у спільноті Kodi. Багато доповнень та сховищ закрили магазин. Інші піднялися, щоб зайняти своє місце. Лише за два місяці, коли TVAddons вперше перейшов у режим офлайн, користувачам Kodi довелося ремонтувати спосіб передачі вмісту.

Тепер TVAddons повернувся, на цей раз з оглядом на легальний, ліцензований вміст. Але через триваючу судову битву між засновником сайту та тим, хто з гігантів телекомунікацій у Канаді, TVAddons довелося починати з нуля. Залишившись в апеляційному процесі, усі оригінальні веб-домени TVAddon та акаунти соціальних медіа були вилучені юридичною фірмою. Це означає, що він повинен пробити резервне копіювання рейтингу пошуку та спробувати перенести послідовників на нові облікові записи Facebook та Twitter.

“Через те, що ми тимчасово втратили своє первісне доменне ім’я, ми тепер затримуємось відновлювати рейтинги пошукових систем з нуля”, – розповідає Comparitech представник TVAddons, який просив не називати його ім’ям. “Ми також не маємо можливості зв’язатися з більшістю наших користувачів, щоб повідомити їм, що відбувається, оскільки нам ніколи не потрібна реєстрація для встановлення додатка.”

Хоча шанси Адама Лакмена виглядають перспективними в суді, він вже набрав понад 100 000 доларів США судових витрат, і ця цифра, як очікується, зросте. Команда просить пожертвувати на підтримку своєї справи, що може створити далекосяжний прецедент для онлайн-трансляції в Канаді та за її межами.

“Вище і за нашими юридичними вимогами”

В основі оригінальної дискусії в суді лежить чи незаконне надання доступу до послуг, які посилаються на піратські матеріали, захищені авторським правом. TVAddons каже, що він ніколи не розміщував і не посилався безпосередньо на будь-який подібний матеріал, однак у сховищі Fusion були розміщені додатки, які містили такі посилання. Незважаючи на два ступені поділу між TVAddons та піратськими матеріалами – і той факт, що менше одного відсотка надбудов у сховищі вважалися “порушуючими” – суддя видав інвазивний наказ Антона Піллера, який призвів до вилучення фізичних та цифрову власність, включаючи доменні імена та облікові записи соціальних мереж. Інший суддя визнав наказ Антона Піллера незаконним, але ця ухвала була оскаржена. Поки апеляція не надійде до суду, законність сховищ, таких як Fusion, залишається в кінцівці, а домени та акаунти TVAddons досі зберігаються третьою стороною від імені суду.

“Незаконний вміст постійно завантажується на YouTube, але його не пред’являють позов. Вони отримують повідомлення про порушення відповідальним правовласником та усувають його “, – каже TVAddons. “Ми завжди дотримувались повідомлень про зняття, і не отримували жодних випадків у випадку з канадськими позивачами.”

Очікується, що апеляція розпочнеться у найближчі вісім-14 місяців. TVAddons каже, що до того, як апеляція буде почута, вона перейде “вище і поза нашими законодавчими вимогами”, щоб гарантувати, що ліцензії на вміст можна легко перевірити на всі додатки в її сховищі.

“В основному, якщо ми не можемо підтвердити ліцензію з першого погляду, ми поки що це не дозволимо. Це безумовно створює обмеження для законного розвитку та творчості, який відстій “, – каже представник. “Багато законних доповнень можуть бути помилково заборонені в результаті. Насправді не існує центральної бази авторських прав, з якою ми можемо звернутися, тому це важко”.

Багато хто із спільноти Kodi скептично ставляться до того, чи сховище, яке містить лише легальні доповнення, буде навіть привабливим для переважної більшості користувачів. Ці проблеми ускладнюються конкуруючими сховищами та установниками на зразок Ares Wizard, які все ще містять додатки, що «порушують», і намагаються скористатись падінням Fusion та Indigo. Незважаючи на це, TVAddons здається впевненим, що поверне свій трон.

“Люди завжди будуть розглядати нас як найнадійніше джерело інформації, придатної для новачків Kodi та неофіційних доповнень”, – пояснює представник TVAddons. “Нам не потрібно конкурувати ні з ким. Ми внесемо інновації ».

TVAddons залишився жорстким щодо того, якими можуть бути ці нововведення, лише кажучи: “У нашому сховищі спільноти вже є безліч законних доповнень, і надходять деякі дуже інноваційні та революційні речі”.

Компаратих запитав, чи вважає він, що Арес також зіткнеться з юридичними проблемами.

“Різні речі, але грунтуючись на перегляді вмісту свого сайту та на тому, що вони використовують Google Adsense, я припускаю, що вони в майбутньому можуть виникнути проблеми”, – говорить він. “Теледобавки завжди відповідали закону та вживали основних заходів безпеки для забезпечення конфіденційності та безпеки. Я не можу цього сказати для інших сайтів”.

Прес-секретар каже, що TVAddons ніколи не стосувався “порушень” адонів, а взагалі про аддонів Kodi. На запитання про те, чи працювали члени команди TVAddons над Exodus, одним із найпопулярніших доповнень, що порушує правопорушення, він відмовився коментувати “через поточну юридичну процедуру”.

“Більшість цих людей дезінформуються”

Ще одне занепокоєння, яке виникло поруч із воскресінням TVAddons, – це безпека сайту чи його послуг. Користувачі в Reddit та соціальних медіа висловлювали занепокоєння щодо того, чи можуть нові TVAddons бути якимось медом. Деякі припускають, що користувачі можуть стати жертвою крадіжки даних канадською юридичною фірмою, яка має оригінальний домен.

TVAddons повністю заперечує ці чутки, заявляючи: “Більшість цих людей дезінформовані. Домени TV ADDONS не належать нікому, крім TV ADDONS. Вони тримаються третьою стороною від імені суду до моменту звернення позивачів. Звернення дуже важко перемогти, але навіть якщо ми програємо, це не означає, що ці компанії коли-небудь отримають доступ до наших доменів. Втрата судового позову не означає, що веб-сайт потрібно постійно закривати, багато веб-сайтів щоденно подають позов до суду, їх штрафують, і це все “.

TVAddons підозрює, що конкуренція утримується зі своїми опонентами в суді, щоб створити якусь сотню..

“Поширюються чутки здебільшого приходять від організацій, які завжди мали інтерес до невдачі телебачення ADDONS, так що вони могли отримати прибуток від нашої смерті, заробляючи гроші на підозрілих користувачів, які шукають швидку телевізійну програму”.

“Тільки тому, що ти бачиш хлопця на човні, це ще не означає, що йому належить”

TVAddons просить членів своєї громади внести гроші, щоб допомогти сплатити юридичні збори Лакмена. Прохання про кошти виникло приблизно в той самий час, коли фотографії Лакмана на човні здійснили обходи в кількох блогах. Дана оптика – це все, деякі запитували, чи справді потрібні гроші Лаккману та чи правова боротьба – це гідне починання.

adam_lackman

“Тільки те, що ти бачиш хлопця на човні, не означає, що йому належить. Чи бажали б люди, щоб він дебютував в Інтернеті, схожий на бездомну людину? Ніхто не благає нічиїх грошей, адже навіть якщо наша ціль пожертвування в розмірі 250 000 доларів США, вона все одно не покриє всі наші юридичні витрати ”, – заявила TVAddons. «Ніхто не просить нікого в гроші. Якщо люди хочуть, щоб нас переважали, вони можуть пожертвувати. Якщо люди цінують послуги, які ми надали безкоштовно, вони можуть здати гроші. Якщо люди хочуть, щоб великі компанії відповідали за порушення закону та прав нашого засновника, вони можуть пожертвувати ».

У минулому TVAddons заробляв гроші на партнерських посиланнях, розміщених на двох публікаціях блогу, які часто і помітно пов’язувалися з інших сторінок: список рекомендованих VPN та список пристроїв, на яких працює Kodi. Ці посади були опубліковані на новому сайті, але TVAddons пояснює, що “ніколи не працював як бізнес, фінансові вигоди ніколи не випереджали досвід користувачів, і на користувачів ніколи не було тиску, щоб платити за що-небудь”.

На попередньому домені сайт також містив кнопки пожертвування на бічній панелі.

Згідно з документами суду, TVAddons був основним джерелом доходу Лакмана, і відсікання його від цього було недоцільним способом запобігання йому забезпечити достатню оборону.

Чи назвав Лакмена імена?

Звіти державних допитувальників представили Лакмену список із 30 іменами людей, які могли б працювати службами або сайтами, схожими на TVAddons. Його попросили надати інформацію про цих людей. Багато хто з громади Коді висловили занепокоєння, що в результаті Лакман міг би назвати «імена». Але наш контакт у TVAddons каже, що це просто неправда.

“Я вчора просто сміявся з того, як люди, які не можуть читати, поширюють дезінформацію. Ніде не сказано, що містер Лакман відмовився від будь-яких імен », – говорить він. «Він був найбільшим захисником конфіденційності, яку мала наша громада. Він ніколи не дозволив би собі дізнатися особи когось іншого в громаді, в тому числі і членів нашої команди. Не знаючи нічиїх ідентичностей, як він може кинути когось? “

Ширший вплив

Доля Лакмена та TVAddons могла б стати прецедентом для неофіційних потокових служб як у Коді, так і поза нею на довгі роки. Але TVAddons скептично ставився до того, що справа суду мала великий вплив на трансляцію загалом.

“Я не думаю, що це вплинуло на дебати щодо онлайн-трансляції, проте я думаю, що це відкрило погляд громадськості на те, що великі корпорації нехтують законом, коли це їм відповідає”, – заявив представник. “Їм вдалося маніпулювати правовою системою, щоб досягти своєї мети – знищити наш веб-сайт, навіть незважаючи на те, що суд уже наказав повернути нам усі наші домени та порушили права нашого засновника”.

Він з гордістю заявив: “TVADDONS побудував спільноту Kodi addon з нічого, коли ми почали, що в Google не було жодного результату пошуку для того, що стосується XBMC”.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me