TVAddons.ag вниз: Це найкращі альтернативи для додатків Fusion та Indigo

tvaddons_logo
Незважаючи на те, що TVAddons тепер створено резервну копію нового веб-сайту, його додаткові сервіси все ще трохи хиткі. Це призвело до того, що багато користувачів додаткових пристроїв відчувають себе в пошуках працездатної заміни.


Існує кілька інших сховищ, які однаково містять багато користувачів додатків, за якими зверталися за вмістом. Ці альтернативні джерела включають багато, які пропонують суміш безкоштовних та законних потокових передач, а також доступна звичайна суміш з менш надійних додатків.

Користувачам Kodi важливо намагатися уникати додатків, які розміщують хост у неофіційних потоках.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Крім того, після останнього розширення доповнення та сховища ми зараз зберігаємо поточний список надбудов і сховищ Kodi, а також їх робочих або непрацюючих статусів. Клацніть тут, щоб переглянути наш повний список працюючих надбудов і сховищ Kodi.

Нижче ви знайдете найкращі сховища додатків Kodi, в яких розміщені більшість основних законних та безкоштовних додатків, які ви шукаєте..

Як безпечно використовувати додатки Kodi

Ми також хотіли б підкреслити важливість використання віртуальної приватної мережі (VPN) кожного разу, коли ви використовуєте Kodi. Є три вагомі причини, чому ви хочете звернутися до однієї для потокового передачі Kodi: конфіденційність, моніторинг провайдерів та блокування географічного вмісту.

Багато постачальників послуг Інтернету не люблять, щоб їх користувачі передавали відео – VPN не дозволяє їм виявляти це та обмежувати швидкість вашої мережі. Як і у випадку з багатьма Інтернет-провайдерами, немає жодного окремого особи, який сидить і дивиться ваш трафік даних – він весь комп’ютеризований. Цей код не може визначити, який ваш трафік даних, якщо він анонімізований через VPN, що ускладнює ваш Інтернет-провайдер скорочення швидкості через потокове відео.

Крім того, багато постачальників вмісту намагаються заблокувати користувачів за межами певних областей. Ви можете передавати великий вміст через додатки Kodi, але деякі додатки можуть отримати доступ до вмісту, який географічно заблокований. VPN дозволить вам підключитися до сервера в тій країні, куди передається вміст, і забезпечить швидкий та простий доступ.

Нарешті, додатки Kodi – чудові, але іноді небезпечні. Навіть офіційні додатки з офіційних джерел можуть бути викрадені та використані, щоб шпигувати за користувачами Kodi за допомогою атак з боку людини. Тоді хакери можуть бачити, що ви робите, красти ваші дані та часом навіть отримувати доступ до вашого жорсткого диска. Шифрування вашого з’єднання через VPN допомагає їм не бачити ваші дані під час проходження через Kodi.

Щоб забезпечити безпеку всіх цих областей, багато користувачів Kodi звертаються до IPVanish. Сервіс користується сильною репутацією серед спільноти за те, що приховує користувачів від недобросовісних практик провайдерів, проходить попередні блоки вмісту та захищає дані користувачів під час передачі через Kodi.

Ексклюзивна знижка для читачів:
 Збережіть 60% на щорічному плані IPVanish або 25% на щомісячній угоді.

Офіційний сховище додатків Kodi

Ті, хто хоче знайти безкоштовний і легальний вміст, не повинні шукати далі, ніж офіційне сховище додатків Kodi. Офіційне додаткове репо – єдине, що постачається разом із новою установкою Kodi, хоча жоден з додатків у ньому не встановлюється автоматично. Користувачі все одно повинні пройти та знайти додатки, щоб встановити та випробувати.

Однак багато користувачів можуть не усвідомлювати те, що існує велика кількість високоякісних допоміжних додатків, доступних лише через офіційний сховище. Сюди входять добре розроблені додатки для Funimation та Crunchyroll, а також додатки, які перетягують законно доступний вміст з інших джерел. Великі варіанти тут також включають додатки для Fox Sports Go, BBC iPlayer (жителі Великобританії, які мають лише телевізійну ліцензію), MLB.tv, PBS Kids тощо. В офіційному сховищі можна скористатися понад 350 аддоном.

Суперрепо

superrepo_screencap

SuperRepo – одне з найбільших сховищ там. У ньому є сотні відео-доповнень, хороший підбір музики та навіть скіни для самого Kodi. Корисно, він розділяє свою колекцію сторонніх додатків від офіційних SuperRepo, так що ви можете легко сказати, які мають постійну підтримку. Ви завжди можете переглядати кожен додаток певного типу, якщо вам подобається, але їх так багато, що важко сказати, які варто отримати.

Користувачі знайдуть популярний, безкоштовний та законний вибір у SuperRepo, включаючи FilmOn, який пропонує легальні параметри трансляції, а також доповнення USTVNow та кілька доповнень на YouTube. Однак тут є ряд додаткових програм, що стосуються піратства, тому користувачі, які випробовують різні додатки, які шукають безкоштовний та легальний вміст, повинні бути обережними при тестуванні потенційних варіантів потокового передавання..

Ми не рекомендуємо використовувати SuperRepo для доступу до неофіційних додатків. У SuperRepo ви можете знайти багато корисних доповнень для першої сторони та юридичних осіб.

Ви можете завантажити сховище SuperRepo з http://srp.nu

Майстер Ареса

ares_screencap

Арес має набагато обмеженіші пропозиції, ніж SuperRepo, але вміст у ньому все ще є. Відеовміст згруповано в декілька різних доповнень за жанром, і вам потрібно буде встановити надбудову Ares Indexer для пошуку певного заголовка – це більше для тих часів, коли ви не впевнені, що хочете переглянути. . З іншого боку, у ньому є все, від Кунг-фу до кулінарії, тому ви повинні мати можливість знайти щось, що вам подобається.

Ares має безліч самостійних фірмових додатків, але також включає в себе кілька цікавих юридичних варіантів, наприклад, додаток, спеціально розроблений для потокового потоку геймерів на YouTube, і доповнення для допомоги та підтримки Autism.

Деякі офіційні та юридичні доповнення доступні в Аресі. Однак, ми не рекомендуємо більшість сторонні доповнення в майстрі Ares. Перед завантаженням користувачі повинні бути обережними та досліджувати будь-які додатки.

Репозиторій майстра Ares можна завантажити з http://repo.ares-project.com/magic

Нуби і Нерди

nan_screencap

Це сховище в основному орієнтоване на фільми та мультфільми, що робить його фантастичним вибором, якщо вам потрібен спосіб тримати дітей зайнятими. У ньому є лише декілька додатків для аудіо та програми, тож якщо ви після цього працюєте, вам стане краще SuperRepo, але додатки, які він має, охоплюють досить широкий спектр жанрів кіно та періодів часу.

Ця репо включає в себе популярну надбудову Metalliq, яка допомагає користувачам Kodi краще організовувати свій вміст і списки спостереження, а також додаток, який безпосередньо передає доступний вміст із веб-сайту Buzz Funny Videos.

Репозиторій Noobs and Nerds можна завантажити з http://nan.aftermathwizard.net/nanrepo/

Поточний вихід з ладу TvAddons.ag – це не кінець світу. Є ще багато сховищ, які можуть допомогти вам подряпати поточний свербіж, для їх пошуку потрібно лише трохи полювання. Сподіваємось, TvAddons просто проводить оновлення або обслуговування, але навіть якщо вони не повертаються, репост вище буде тримати вас зайнятим протягом тривалого часу. Якщо ви знаєте сховане сховище дорогоцінних каменів, залиште коментар нижче та повідомте про це світу!

Дивіться також: Кращі додатки Kodi для фільмів.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map