Солі Kodi Addon: Якщо ви встановлюєте СОЛТ, це безпечно?

Якщо ви думаєте про встановлення додатку Kodi SALTS, прочитайте це спочатку. Ми ознайомимо вас із тим, що таке SALTS та детально пояснимо, як насправді працює цей аддон. Ми також надаємо огляд проблем конфіденційності, пов’язаних із солі та іншими додатками Kodi. Найголовніше, що ми наголошуємо на деяких корисних альтернативах СОЛІ, які, на нашу думку, вам сподобаються.СОЛИ Коді аддон
Kodi – один із найуніверсальніших медіаплеєрів, що є у вільному доступі. Його легко налаштувати і майже нескінченно настроювати. Користувачі можуть додавати в програвач велику кількість різних потокових плагінів і передавати вміст через програмне забезпечення.

Однак зараз триває бійка між законними, легальними додатками та сторонніми додатками, такими як надбудова SALTS Kodi. СОЛТИ або Потік усіх джерел – це велика кількість користувачів Kodi, які шукають доступ до фільмів і телепередач. На жаль, переважна більшість фільмів та телепередач, які ви знайдете в потоковому режимі через СОЛТ, несанкціоновані.

У деяких інших частинах світу, таких як США та Канада, закон просто плутає, що робить потокове несанкціоноване вміст величезним ризиком. Зважаючи на це, важливо зрозуміти ризики, пов’язані з використанням додатків Kodi, таких як SALTS, розуміючи, як вони працюють. Читайте далі, щоб дізнатися, чи слід використовувати цей аддон і чи є кращі альтернативи.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Як безпечно та приватно користуватися Kodi

Оскільки сторонні додатки, такі як СОЛТ, часто не проходять більш жорсткий процес перевірки, як це роблять офіційні додатки, шанси потрапити в погану та потенційно небезпечну версію СОЛТУ високі. І якщо ви встановили свій додаток через сховище, його можна оновити без вашої згоди чи вашого відома.

Навіть законні додаткові програми можуть бути викрадені цими способами, це означає, що всі користувачі Kodi, як правило, повинні захищати це. Один з найкращих способів зробити це – завантажити та встановити VPN або віртуальну приватну мережу, яка допоможе замаскувати вашу особистість, анонімізувати ваші дані та запобігти значній кількості ризиків, пов’язаних з обома типами додатків Kodi..

Крім того, використовуєте ви додатки Kodi для законних цілей чи ні, провайдери все більше намагаються зменшити швидкість онлайн-відео. VPN допоможе вам не допустити, щоб ваш Інтернет-провайдер дізнався, звідки надходять ваші дані або збирається, усуваючи загрозу скорочення швидкості, за яку ви заплатили, за рахунок навіть законних потокових дій..

Рекомендована VPN: IPVanish – найпопулярніший VPN серед користувачів Kodi і з поважних причин. Він не містить журналів активності користувачів, легко перешкоджає вашому Інтернет-провайдеру бачити, куди ви надсилаєтесь, і може допомогти запобігти людині в середині та іншим викраданням і шпигунством в Інтернеті. IPVanish – одна з небагатьох VPN, яка підтримує власні сервери та інфраструктуру, тобто може запропонувати швидкість та безпеку, необхідну для безперебійного перегляду. IPVanish бездоганно працює з усіма тестованими додатками Kodi, і ми виявили, що це найпростіший VPN, який можна встановити на Fire Stick або Fire TV.

УВАГА ЧИТАТИ: Ви можете заощадити 60% на річному плані IPVanish тут.

VPN не тільки допоможе захистити вас під час використання додатків Kodi, але й допоможе зберегти всі ваші дії Kodi в цілому. Збереження конфіденційності через VPN забезпечить, щоб ваші звички потокового передавання Kodi не передавались особам, які можуть захотіти вкрасти ваші дані.

Якщо ви хочете розширити пошук VPN, перегляньте наш список найкращих VPN для Kodi.

Що таке солі Коді аддон?

солі коді аддон
SALTS – одна з багатьох додатків для потокового телебачення та фільмів. SALTS працює, обробляючи велику кількість різних веб-сайтів, шукаючи різні телевізійні та кінофільми. Якщо він знайде ті фільми та телепередачі, що перераховані в його меню, він подає цей вміст користувачеві Kodi, передаючи його безпосередньо з того місця, де користувач вибере..

Важливо те, що сам адон-адон не містить жодного змісту. Натомість він шукає цей вміст із великої кількості піратських потокових сайтів. SALTS працює так само, як і інші додатки Kodi, використовуючи код для спроби пошуку робочих потоків. Оскільки СОЛТ в основному перераховує піратські сайти у своєму коді, майже всі телешоу чи фільми, які ви знайдете через СОЛТ, збираються з таких сайтів.

Якщо ви не знаєте повну історію кожного переліченого веб-сайту, ваші шанси передати піратський вміст високі, навіть якщо ви цього не намагаєтесь зробити. SALTS використовує декілька, якщо такі є, легальних потокових сайтів для свого вмісту. Через те, що SALTS має дуже обмежений пул легальних потокових джерел, ми не рекомендуємо користувачам Kodi встановлювати або використовувати СОЛТС.

Натомість ми радимо тим, хто шукає телевізійні та кінопотоки, щоб перевірити альтернативи СОЛТУ нижче.

Найкращі альтернативи СОЛТ

Враховуючи свою популярність, мільйони користувачів Kodi вже звертаються до СОЛТУ для передачі піратського контенту. Чи варто використовувати надбудову SALTS Kodi для передачі вмісту? Наша відповідь на це – ні. Замість того, щоб звертатися до SALTS, є кілька чудових альтернатив, які не лише забезпечують потокову передачу легального вмісту, але й загалом, забезпечують потоки вищої якості.

USTVNow

kodi_ustvnow_install
Додаток USTVNow Kodi забезпечує суміш прямих трансляцій та контенту за запитом. USTVNow – це законний додаток, доступний через офіційний сховище додатків Kodi. Фундація XBMC, ключова група з розвитку Kodi, веде список неофіційних додатків Kodi. Ви знайдете СОЛТИ на ньому, але не USTVNow.

USTVNow – це послуга потокової передачі, призначена для військовослужбовців США та американських емігрантів, які проживають за кордоном. Однак майже кожен може насправді зареєструватися на цю послугу, оскільки USTVNow не має реального методу підтвердження вашого місцезнаходження.

Безкоштовно ви отримаєте доступ до кількох звичайних OTA-каналів, таких як NBC, CBS та FOX. За 19 доларів США на місяць ви отримуватимете понад 25 каналів із включеною опцією DVR. Ви також можете брати напрокат фільми через USTVNow, що є гарною заміною для трансляції через СОЛТИ.

Є USTVNow легальним? Станом на цей час написання жодних юридичних скарг на цю службу не було подано. Це означає, що ви можете використовувати його для доступу до наданого там вмісту.

Щоб дізнатися більше, натисніть тут, щоб отримати доступ до нашого більш тривалого керівництва на USTVNow.

BBC iPlayer

BBC iplayer
BBC iPlayer пропонує велику кількість контенту на замовлення – від популярних фільмів до телешоу. Поки ви житель Великобританії з дійсною ліцензією на телевізор, ви можете отримати доступ до iPlayer BBC безпосередньо через Kodi та можете завантажити додаток за допомогою офіційного сховища Kodi.

Найкраща частина доступу до BBC iPlayer через Kodi – це те, що ви отримуєте кілька найкращих можливих потокових потоків. Крім того, якщо ви зараз мешкаєте у Великобританії, яка подорожує або проживає за кордоном і маєте ліцензію на телебачення, ви все одно можете отримати доступ до iPlayer BBC за допомогою VPN. Як і у звичайному веб-сайті, додаток iPlayer Kodi просто запитає, чи є у вас ліцензія. Якщо у вас є інформація, і у вас є інформація про ваш обліковий запис, ви можете увійти, інакше ви можете просто зайти, не вводячи свої офіційні дані (можливо, хороша ідея з урахуванням пов’язаних ризиків із додатками Kodi).

СОЛТИ Kodi addon: Огляд та проблеми конфіденційності

Зважаючи на його популярність, важливо зрозуміти, що пов’язано з додатком SALTS Kodi. SALTS – це доповнення для потокового перегляду фільмів і телебачень, яке фокусується головним чином на наданні піратських потоків.

Під час використання SALTS ви берете на себе ризик ненавмисного потоку піратського вмісту. Хоча деякі юридичні фільми та телевізійні шоу у публічному доступі можна отримати через СОЛТИ (наприклад, версія «Останній чоловік на Землі» 1964 року), такі фільми не тільки важко знайти, але легко доступні через більш законні джерела. З тисяч фільмів і телепередач, доступних через СОЛТ, більшість є піратськими, а в деяких країнах – незаконними.

Ви, звичайно, можете відключити різних постачальників у SALTS, якщо ви не хочете потоково передавати з певних піратських сайтів, але ми знайшли небагато сайтів, які надають вміст для солей, які не пірат.

СОЛІ коді аддонУсі ці джерела SALTS-потоків – це піратські сайти.

Однак існують проблеми, пов’язані з СОЛТИ, які виходять за рамки просто спроби захистити свою особистість під час трансляції піратських фільмів і телевізійних шоу. СОЛТИ, як і всі додатки Kodi, постачаються за допомогою плагінів, які можуть отримати доступ до ваших потокових звичок та вашого жорсткого диска. Додатки Kodi зазвичай завантажуються з незахищених серверів HTTP. Значна частина контенту, що передається через СОЛТ, також не захищена.

У минулому деякі додатки, такі як Exodus, були викрадені власними творцями та використовувались як шкідливі програми. Додатки Kodi, такі як SALTS, також чутливі до викрадення з інших сторін поза межами творців, які можуть легко завантажувати модифіковану версію надбудови на нове місце, продавати цей додаток для користувачів Kodi, а потім використовувати змінені версія аддона, щоб шпигувати за діяльністю користувача. Цей тип викрадення середніх людей в минулому траплявся з додатками Kodi в минулому, і це особливо легко зробити хакерам.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me