Що таке VPN-з’єднання, що це робить і як його встановити?

Що таке VPN-з'єднання.

Можливо, ви чули, що термін VPN останнім часом все частіше використовується. VPN розшифровується як Virtual Private Network, а VPN виконує декілька цілей, у тому числі роблячи онлайн-заходи більш безпечними. Саме тому ми рекомендуємо всім використовувати VPN.

Крім покращеної безпеки, VPN має й інші переваги, в тому числі що дозволяє користувачам розблокувати гео обмежений вміст і обійти урядову цензуру. Якщо ви хочете дізнатися більше про VPN, ви прийшли в потрібне місце. Ми постійно переглядаємо і тестуємо найкращі VPN на ринку (і деякі не дуже великі) теж, тому ми можемо розповісти вам все, що вам потрібно знати.

У цій публікації ми детальніше розповімо про те, що таке VPN, як вони працюють і що можна зробити з ним. Ми також надамо деякі вказівки щодо вибору правильної послуги VPN та розповімо про деякі найбільш популярних VPN-провайдерів. Заскочимо!

Що таке VPN-з’єднання та як воно працює?

Типовий VPN складається з мережі серверів, типово пунктирною по всьому світу, керованою постачальником VPN. Коли користувач реєструється та підключає пристрій до послуги VPN, трапляються дві основні речі:

 • Весь трафік, що йде до підключеного пристрою та від нього, шифрується.
 • Зашифрований трафік проходить через сервер-посередник, місце розташування якого вибирає користувач.

Давайте розглянемо обидві ці особливості окремо і пояснимо переваги.

VPN шифрує весь інтернет-трафік

Зашифрований весь ваш трафік означає, що вашу діяльність в Інтернеті не можна контролювати, а вся ваша інформація захищена. Усі, хто перехоплює ваш трафік, не зможуть його розшифрувати. Без VPN ваш Інтернет-провайдер (ISP) може бачити все, що ви робите в Інтернеті, включаючи відвідувані вами сайти, програми, які ви використовуєте, та файли, які ви завантажуєте. Вони не можуть цього робити, коли ви використовуєте VPN.

Це також означає, що інші, хто може стежити за мережею, не можуть бачити вашу активність. Це може бути адміністратор мережі (наприклад, у школі чи офісі), урядове агентство або хакер. Останнє може бути особливою загрозою, якщо ви схильні багато подорожувати та часто відвідувати точки доступу до Wi-Fi. Як відомо, хакери чекають на незахищених мережах, які чекають на викрадення вашої інформації. Щоб залишатися в безпеці, вам слід використовувати VPN кожен раз Ви підключаєтесь до відкритої мережі Wi-Fi.

За допомогою VPN ви можете здійснювати свою звичайну діяльність в Інтернеті, не переживаючи про сторонні очі. Сюди входить веб-перегляд, потокова передача, торрент-ігри, ігри – все, що ви робите, що стосується підключення до Інтернету. Багато підприємств використовують VPN як засіб забезпечення зв’язку та процесів, гарантуючи, що конфіденційна інформація не просочується та зменшує вразливість для хакерів.

Вам може бути цікаво, чи VPN законний. Дійсно, це ідеально законний для використання VPN майже в кожній країні.

VPN маскує вашу IP-адресу

То як щодо посередницької серверної частини? Ну, ось, де справи отримують задоволення.

Кожна частина обладнання в мережі має: унікальний ідентифікатор, який називається адресою Інтернет-протоколу (IP-адреса). Це призначено вашим Інтернет-провайдером і може виявити ваше загальне місцезнаходження на веб-сайтах, які ви відвідуєте.

Раніше ми згадували, що користувачі VPN можуть вибрати місце розташування сервера вони підключаються. Усі провайдери дозволяють вибрати сервер на основі країни, де він знаходиться. Деякі провайдери дозволяють отримати більш конкретні дані та надають можливість вибрати місце розташування відповідно до міста.

У будь-якому випадку, як тільки ви підключитесь, ваш існуюча IP-адреса буде повністю замаскована і замінено на вибране місце. IP-адреси використовуються веб-сайтами для визначення місцезнаходження вашого пристрою. Багато сайтів блокують доступ до вмісту лише на основі IP-адрес.

Тож якщо ви зможете замінити свою IP-адресу, ви підробляють своє місцезнаходження, здається, що ти десь не ти.

Інформація про серфінг Cyberghost.

Це має кілька основних переваг:

Доступ до геометрійного вмісту

Це дає вам доступ до веб-сайтів з обмеженою географічною діяльністю, включаючи:

Тип сайтуПриклади
Популярні потокові сайтиNetflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video та BBC iPlayer
Виділені веб-сайти для потокової передачі спортудля спорту, ESPN, BT Sport та Eurosport
Нішеві потокові сайтиScreambox, Twitch та Hotstar
Веб-сайти для ставок та ігорBet365 та Betfair

Ви можете насолоджуватися бажаним вмістом, просто підключившись до VPN-сервера в регіоні, де джерело потоку дозволяє отримати доступ.

Ухиляється від урядової цензури

VPN дозволяє вам отримувати доступ до сайтів, які можуть бути заблоковані у вашій країні. Наприклад, деякі країни блокують Facebook, Google, YouTube, Skype, WhatsApp тощо. Коли ви отримуєте доступ до цих сайтів через VPN, ваш трафік тунелюється через посередницький VPN-сервер. Оскільки сервер VPN відсутній у списку цензури, трафік не буде заблокований, і ви можете без проблем отримати доступ до вмісту, який цензурується в іншому випадку..

Торрент анонімно

Більшість постачальників VPN використовують спільні IP-адреси. Це означає, що коли вам призначено IP-адресу, інші користувачі використовуватимуть ту саму. Це практично неможливо відслідковувати такі дії, як торрентінг для одного користувача. Оскільки трафік зашифрований, такі снупери, як ваш Інтернет-провайдер, не зможуть побачити, що завантажується. З іншого боку, якщо снайпер підключений до мережі торрент, він зможе побачити, що завантажується, як це стосується тролів щодо авторських прав. Однак за допомогою VPN-з’єднання вони не зможуть побачити, хто ви.

Як налаштувати VPN

Після того, як ви вирішили вибрати постачальника VPN, користуватися послугою, як правило, просто. Хоча між постачальниками може бути деяка різниця, основні кроки такі:

 1. Виберіть надійного постачальника які здатні задовольнити ваші потреби. Ми рекомендуємо ExpressVPN.
 2. Підпишіться на пробний або платний план. Зазвичай це на веб-сайті постачальника, але деякі з них дозволяють вам зареєструватися через відповідне додаток (звичайне для мобільних пристроїв).
 3. Зверніть увагу на свої VPN-дані, часто надається електронною поштою.
 4. Завантажте та встановіть відповідний додаток для вашої операційної системи. Більшість провідних провайдерів мають настільних клієнтів для Windows та MacOS, а також мобільних додатків для Android та iOS. Деякі можна налаштувати вручну з іншими операційними системами та пристроями.
 5. Запустіть додаток і входити за допомогою своїх облікових даних.
 6. Відрегулюйте налаштування та налаштування при необхідності.
 7. Виберіть місце розташування сервера і зачекайте, поки додаток підтвердить з’єднання.
 8. Використовуйте Інтернет та будь-які інші програми, як зазвичай.

Якщо у вас є якісь проблеми з будь-яким з цих кроків, ви можете зв’язатися з службою підтримки клієнтів постачальника VPN, щоб допомогти.

Як вибрати VPN

Вибираючи VPN, слід враховувати різні фактори. Ось короткий контрольний список, але ми детально зупинимось на кожному деталі нижче:

 • Доступ до географічного вмісту
 • Великі швидкості
 • Сильне шифрування та додаткові функції безпеки
 • Мінімальний облік дерев
 • Підтримка багатоплатформ
 • Співвідношення ціни та якості
 • Відмінна підтримка клієнтів

Доступ до географічного вмісту

Однією з найбільших причин, по якій люди використовують VPN, є доступ до географічних сайтів, таких як Netflix, Hulu, BBC iPlayer тощо. Багато з цих веб-сайтів розбиваються на використання VPN. Вони виділяють ресурси на те, щоб з’ясувати, які IP-адреси надходять від VPN, і активно їх блокувати. Це означає, що навіть якщо ви підключені до VPN-сервера в країні, де ви фактично перебуваєте, ви все одно можете побачити помилку проксі-сервера..

Помилка проксі-сервера Netflix.

На щастя, деякі постачальники VPN можуть бути на крок попереду, і користувачі все ще можуть отримувати доступ до цього вмісту. Але тому, що це займає ресурси, не всі постачальники все ще в грі. Якщо доступ до обмеженого вмісту є пріоритетним для вас, вам потрібно буде переконатися, що обраний вами постачальник робить це пріоритетним.

Великі швидкості

Тому що трафік направляється через посередницький сервер, використання VPN зробить вашу швидкість Інтернету трохи повільнішою. Деякі служби VPN мають значно більший вплив на швидкість, ніж інші. Іноді досить помітно вплинути на перегляд веб-переглядачів, а в інших випадках ефект відчувається лише під час завантаження чи завантаження великих файлів.

Переглядаючи послуги VPN, ми приділяємо пильну увагу швидкостям та враховуємо їх у нашому рейтингу. Ми регулярно тестуємо топ-VPN на швидкість роботи, і ви можете переглянути актуальні результати в таблиці нижче.

& amp; amp; amp; amp; amp; amp; lt; a href = `# ‘& amp; amp; amp; amp; amp; amp; gt;& amp; amp; amp; amp; amp; amp; lt; img alt = ” src = ‘https:& amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47;& amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; public.tableau.com& amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; статичний& amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; зображення& amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; VP& amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; VPNSpeedTestResults& amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; простий& amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; 1_rss.png ‘style =’ межа: немає ‘/& amp; amp; amp; amp; amp; amp; gt;& amp; amp; amp; amp; amp; amp; lt; / a& amp; amp; amp; amp; amp; amp; gt;

var divElement = document.getElementById (‘viz1525284276716’); var vizElement = divElement.getElementsByTagName (‘об’єкт’) [0]; vizElement.style.width = ‘100%’; vizElement.style.height = (divElement.offsetWidth * 0,75) + ‘px’; var scriptElement = document.createElement (‘script’); scriptElement.src = ‘https://public.tableau.com/javascripts/api/viz_v1.js’; vizElement.parentNode.insertBefore (scriptElement, vizElement);

Сильне шифрування та додаткові функції безпеки

Практичність убік, ви повинні знати, що ваші дані захищені. Це означає, що слід очікувати, що послуга VPN забезпечить сильне шифрування. 128-бітне та 256-бітове шифрування AES зазвичай використовуються і вважаються дуже безпечними.

У своєму дослідженні ви, без сумніву, також натрапите на згадування протоколів. Це формат, у якому VPN передає дані. Різні протоколи забезпечують різний рівень безпеки та швидкості. Зазвичай ми рекомендуємо протокол OpenVPN, який є відкритим кодом і підлягає публічному аудиту. Інші популярні протоколи включають L2TP / IPSec, SSTP, IKEv2 та PPTP. Останнє найменш захищене і його слід розглядати лише в крайньому випадку.

Найпопулярніші VPN також мають додаткові функції, такі як:

 • Захист від витоку DNS: Не допускати надсилання запитів DNS за межі зашифрованого тунелю VPN.
 • Перемикач на вбивство: Убиває Інтернет-з’єднання, якщо VPN-з’єднання перестане.
 • Автоматичний захист Wi-Fi: Запускає VPN-з’єднання щоразу, коли ви підключаєтесь до точки доступу Wi-Fi.
 • Сервери Anti-DDoS: Спеціалізовані сервери для захисту від DDoS-атак.

Місце розташування сервера NordVPN VPN.Деякі місця серверів NordVPN позначені як такі, що мають можливість захисту від DDoS.

Найважливіші додаткові функції безпеки – це захист від витоку DNS та перемикач захисту, але інші можуть бути важливими для ваших конкретних потреб.

Мінімальний лісозаготівлі

Більшість постачальників зберігають журнали певного роду, але існують різні види журналів. По-перше, у вас є журнали трафіку, які включають такі речі, як веб-сайти, які ви відвідуєте, та файли, які ви завантажуєте. Жоден респектабельний постачальник VPN не повинен вести журнали трафіку будь-якого типу. Такі твердження, як “немає журналів” або “нульовий журнал”, зазвичай стосуються цих типів журналів.

З іншого боку, багато постачальників зберігають журнали з’єднань. Зазвичай вони мають форму метаданих, таких як використовувана пропускна здатність, час з’єднання та тривалість з’єднання. Якщо вони зберігаються, вони часто використовуються для таких речей, як усунення несправностей або переконання, що користувачі не перетинають обмеження даних. Ключ – це ти не хоче, щоб ваш постачальник записував будь-яку особисту інформацію, включаючи вашу IP-адресу.

Якщо ви хочете залишитися ще більше анонімними в Інтернеті, тоді ви можете шукати VPN, який потребує якомога менше деталей при реєстрації. Багато постачальників надають можливість платити за допомогою біткойна або інших криптовалют, а деякі мають .onion версію свого сайту, щоб ви могли отримати доступ до нього через браузер Tor. Наприклад, ExpressVPN приймає біткойн і має сайт .onion, тож якщо ви використовуєте електронну адресу пальника, ви можете підписатись майже анонімно (нічого не буває абсолютно анонімним).

Підтримка багатоплатформ

Вам потрібно буде забезпечити VPN додатками для всіх своїх пристроїв. Хоча вручну конфігурація часто можлива, завжди приємніше мати зручний додаток. Windows, MacOS, iOS та Android зазвичай охоплюються, але у деяких провайдерів відсутні програми для одного або декількох із них.

Завантажте кнопки для різних платформ.

Якщо ви користуєтесь Linux, не багато постачальників роблять спеціальний додаток, хоча багато пропонують підтримку ОС. І якщо ви хочете захистити свій трафік на рівні маршрутизатора, то і більшість VPN можуть допомогти там. Багато з них можуть бути налаштовані з певними маршрутизаторами, а деякі навіть продають маршрутизатори, вже налаштовані з VPN. Насправді ExpressVPN робить власну прошивку маршрутизатора.

Співвідношення ціни та якості

Як і в більшості речей, які ви купуєте, ви хочете отримати співвідношення ціни та якості від обраної VPN. Про небезпеку безкоштовних VPN ми поговоримо пізніше, однак існує широкий діапазон цін, що стосується платних варіантів. Ви хочете взяти до уваги всі елементи цього списку, думаючи про співвідношення ціни та якості, але є ще кілька факторів.

Один – це кількість одночасних з’єднань пропонується. В ідеалі ви хочете захистити всі свої пристрої за одним планом, тож вам не доведеться платити за інший. Галузевий стандарт – це п’ять одночасних з’єднань, але деякі пропонують менше, а інші пропонують більше.

Ще одним важливим фактором є те, є чи ні обмеження пропускної здатності.

Таблиця цін Кіноу.Безкоштовний план Keenow має обмеження в 512 МБ на день.

Хоча це може не мати особливого значення для загального перегляду, воно може обмежувати потокові та торрент-можливості. Більшість платних VPN пропонують необмежену пропускну спроможність, але деякі пакети мають нижчий рівень, який обмежує її.

Відмінна підтримка клієнтів

Використовуючи VPN, швидше за все, вам знадобиться допомога в якийсь момент. Незалежно від того, що у вас виникли проблеми з налаштуванням чи ви не можете отримати доступ до потрібного вмісту, може знадобитися підтримка клієнтів.

Більшість постачальників VPN пропонують розділи підтримки в Інтернеті, наприклад, посібники з налаштування, поради щодо усунення несправностей та відповіді на поширені запитання.

Центр підтримки PureVPNPureVPN пропонує досить комплексний центр підтримки.

Більшість також пропонує можливість подати квиток по електронній пошті, якщо вам потрібна реальна людська допомога. Це чудово, але відповіді можуть тривати від годин до днів, навіть тижнів, у деяких випадках. Це не ідеально, якщо вам потрібно швидко виправити.

На щастя, багато постачальників пропонують Підтримка в реальному чаті тож ви зможете отримати допомогу на місці. Цей вид послуг зазвичай є аутсорсинговим, тому може не бути ідеальним для користувачів, що усвідомлюють конфіденційність. Це також означає, що ви, можливо, не отримаєте найбільш обізнаних відповідей, і вас можуть попросити подати квиток на більш технічні проблеми. Тим не менш, 24/7 чат у прямому ефірі – це завжди приємний бонус і те, на що слід дивитися.

Провайдери VPN з найкращим рейтингом

Тепер, коли ви знаєте, навіщо вам потрібна VPN, і які фактори слід враховувати при виборі, можливо, ви будете готові йти вперед і підписатися на пакет. Ми перевірили послуги багатьох постачальників та склали список наших найкращих виборів:

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. CyberGhost
 4. IPVanish
 5. PrivateVPN

Давайте розглянемо їх трохи детальніше, щоб ви знали, чого чекати.

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Цей постачальник VPN є першокласним всебічним. Його серверна мережа охоплює 94 країни, що дає вам величезний вибір локацій. ExpressVPN використовує сильне шифрування і має додаткові функції безпеки, такі як перемикач на знищення. Він має високу швидкість і здатний розблокувати популярні потокові сервіси. Дозволено п’ять одночасних підключень, і програми доступні для основних операційних систем, включаючи Linux.

Плюси:

 • Супер швидкі з’єднання без обмеження пропускної здатності та даних
 • Особливості захисту та захисту конфіденційності вищого класу
 • Зручні програми для різних операційних систем
 • 24/7 підтримка прямого чату

Мінуси:

 • Трохи дорожче інших постачальників

НАШИЙ НАЙБІЛЬШИЙ VPN: ExpressVPN – наш вибір №1. Палаючий швидкий і надійний сервіс. Відмінно розблокує всі основні гео-обмежені потокові послуги та обмежений або цензурований вміст. Найважливіші функції конфіденційності та безпеки і не зберігає журналів. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Дивіться наш поглиблений огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN є ще одним надійним варіантом і має величезну мережу з понад 5000 серверів. Багато з них спеціалізуються на таких речах, як потокове, подвійне VPN, Tor через VPN та анти-DDoS. Ця служба VPN має вашу спину, коли мова йде про безпеку та конфіденційність. Він не містить журналів і має вбудований автоматичний захист Wi-Fi. Програми можна завантажувати для Windows, MacOS, iOS та Android, а шість пристроїв можна охопити за певний час.

Плюси:

 • Працює понад 5000 серверів у 60 країнах світу
 • Бюджетний постачальник, який не робить компромісів щодо швидкості та безпеки
 • Особисті дані захищені, оскільки вони не містять журналів
 • Цілодобова підтримка чату

Мінуси:

 • Настільний додаток до деяких звикає

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ VPN: NordVPN – це хороший вибір цінності. Відмінний варіант, який надійно працює з потоковою передачею. Підключає до 6 пристроїв одночасно. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost функціонує мережа, що розвивається, і поєднує в собі потужну безпеку з високими швидкостями, що робить її ще одним надійним універсалом. Якщо вам подобається потокувати, ви можете просто вибрати джерело потоку з клієнта CyberGhost, і він автоматично підключить вас до відповідного сервера. Цей недорогий постачальник не зберігає журналів, тому ваші дані залишаються в безпеці. Він дозволяє одночасно п’ять підключень і має додатки для настільних та мобільних пристроїв.

Плюси:

 • Працює понад 3700 серверів по всьому світу в 60 країнах
 • Недорогий варіант із зручними для початківців додатками
 • Дуже добре та розблокує гео-обмежені сайти та контент
 • Сильне шифрування та міцна політика конфіденційності

Мінуси:

 • Не підходить для тих, хто потребує контролю над розширеними функціями

ВЕЛИКИЙ ДЛЯ СТРАЙМАННЯ: CyberGhost надає доступ до безлічі гео-обмеженого вмісту, а його прості у використанні програми ідеально підходять для новачків. Солідна конфіденційність та безпека. Не розблокує стільки популярних потокових сайтів, як деякі її конкуренти. Плани мають 45-денну гарантію повернення грошей.

Дивіться наш повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish це дуже популярна VPN-послуга для користувачів Kodi та торентерів, але вона також чудова для потокового передачі. Він спалахує великою швидкістю і нещодавно збільшив кількість одночасних підключень до десяти за план. Користувачі, які знають безпеку, будуть задоволені сильним шифруванням та додатковими функціями, такими як перемикач на знищення. Програми доступні для найпопулярніших операційних систем.

Плюси:

 • Особливо віддають перевагу користувачам дистанційного керування пристроями Kodi або Fire TV Sticks
 • Не тримає журналів, має автоматичний перемикач на знищення та захист Wi-Fi
 • 1200+ серверів можуть розблокувати найпопулярніший потоковий вміст

Мінуси:

 • Підтримка клієнтів трохи повільна

ДО 10 ПРИСТРІЙ: IPVanish має велику мережу серверів. Добре обробляє кілька одночасних з’єднань. Порекомендуйте їх високий рівень конфіденційності, але продовжуйте робити покупки, якщо ви хочете розблокувати американські Netflix. 7-денна гарантія повернення грошей.

Перегляньте наш огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Новіший і менший постачальник, ніж багато його конкурентів, PrivateVPN є що запропонувати. Він відомий своєю швидкою швидкістю та здатністю розблокувати безліч популярних потокових сайтів. Плюс це безпечно і не записуватиме ваші дані. З пристойними цінами, шістьма одночасними підключеннями та додатками для всіх основних операційних систем, це, безумовно, варто переглянути другий.

Плюси:

 • Завоювання репутації для розблокування популярних потокових сайтів
 • Наші тести виявили вражаючі швидкості
 • Може підключити до шести пристроїв одночасно

Мінуси:

 • Новий провайдер все ще розширює свою мережу, має менше серверів на вибір
 • Службовий персонал працює лише в робочий час в Європі

ДОБРІ ШВИДКИ: PrivateVPN – хороший сімейний вибір. Зазвичай добре для HD Streaming. Дозволяє до 6 пристроїв в одному обліковому записі. Хороші функції конфіденційності та безпеки. Це могло б мати більше серверів і не вистачає підтримки 24/7. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш глибокий огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Попередження про безкоштовні VPN

Коли ви почнете досліджувати різні доступні VPN-послуги, ви, без сумніву, натрапите на безліч безкоштовних пропозицій. Очевидно, що нічого не платити за цей вид послуг, звучить дуже привабливо. Але є кілька речей, які слід знати про безкоштовні сервіси, перш ніж почати запускати їх програми.

Їм часто бракує безпеки та конфіденційності

Що стосується безпеки та конфіденційності речей, безкоштовні VPN можуть насправді принести більше шкоди, ніж користі. Тільки тому, що ці компанії не стягують з вас платних платежів, це не означає, що вони не отримують прибутку від вас якось. Багато відстежувати активність користувачів і навіть будувати профілі продавати рекламодавцям. Інші перебільшують, наскільки вони захищені, а деякі VPN-програми навіть переносять зловмисне програмне забезпечення.

Вони можуть запропонувати поганий досвід користувача

Звичайно, безпека та конфіденційність мають надзвичайно важливе значення, але існують проблеми і з практичної сторони безкоштовних VPN. Ми згадували про продаж вашого профілю рекламодавцям. Ну, деякі послуги просто вводити рекламу та файли cookie на відвідувані сайти під час перегляду чи розміщення їх у самому клієнті VPN.

Але є більше. Безкоштовні VPN-сервіси зазвичай мають дуже велику кількість користувачів, які всі діляться невеликою кількістю серверів з обмеженою ємністю. Це призводить до встановлення черги в системи з потенційно довгими термінами очікування. І коли ви зв’яжетесь, швидше за все, ви відчуєте повільний, ненадійний зв’язок і не зможемо отримати доступ до потрібних сайтів.

Враховуючи всі ці різні фактори, ми, як правило, радимо відмовитися від безкоштовних VPN-сервісів, якщо ви дійсно не перебуваєте в дрібниці.

Як щодо використання проксі?

Якщо ви в основному шукаєте потоковий вміст, можливо, ви натрапили на провайдерів проксі-серверів DNS, які стверджують, що не відповідають заданню. Однак це дуже просто для Netflix заблокувати їх послуги. Дійсно, з його скасуванням використання проксі-сервера для доступу до його послуг, можливо, вам не пощастить.

Більше того, проксі-сервери DNS трохи схожі на безкоштовні VPN, ніж вони зазвичай не дуже великий вибір локацій. Один проксі, у якого немає цієї проблеми і надійно працює з потоковими послугами, – служба DNS ExpressVPN MediaStreamer. Це стосується кожної підписки і може використовуватися в сервісі VPN або окремо.

Основна відмінність VPN від проксі-сервера DNS – це шифрування. Лист не шифрує ваш трафік, тому ваша діяльність піддається Це означає, що провайдер, мережевий адміністратор, хакер або будь-який інший снупер можуть бачити, що ви робите в Інтернеті.

Ще одне, що слід зазначити щодо цих послуг, – це те, що вони часто використовують подібну тактику для безкоштовних VPN, включаючи продаж вашої інформації, введення реклами та інші тінисті ділові практики..

Кредит зображення: “VPN”Від Джино Кресколі, ліцензований відповідно до CC BY 2.0.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me