Що таке переадресація портів і навіщо використовувати його у своїй VPN?

Що таке переадресація портів і навіщо використовувати його з VPN

Зазвичай більшість людей використовують переадресацію портів в одному з двох місць:

 • На вашому маршрутизаторі wifi
 • На вашому VPN

Переадресація портів може покращити швидкість торрента або дозволити віддалений доступ до пристрою. Однак переадресація порту також може вводити ризики для безпеки. У цій статті мова піде про:

 • Що таке переадресація порту?
 • Переваги переадресації портів
 • Ризики переадресації портів
 • Як порту вперед на маршрутизаторі
 • Як перенести вперед на VPN

Дивіться також: Найкращі VPN для торрент

Кращий VPN для переадресації портів

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN – наша основна рекомендація для користувачів, яким потрібно переадресація портів. Після підключення до сервера в додатку під кнопкою відключення з’являється випадковий номер порту. Ви можете ввести цей номер порту в програму, до якої потрібно переслати порт, наприклад, клієнт-торент.

privatevpn переадресація порту ss

PrivateVPN також поставляється з перемикачем на знищення та підключення охорони. Вони відключають доступ до Інтернету та припиняють вибрані програми, відповідно, якщо VPN-з’єднання перестане з будь-якої причини. Вони запобігають просоченню будь-яких даних поза зашифрованим тунелем.

Він оснащений захистом від витоку IPv6 та DNS та запобігає атакам збою портів. Хоча він має меншу серверну мережу, швидкість вище середнього. Він також розблокує широкий спектр потокових служб і навіть працює в Китаї.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ ПОРУШЕННЯ ПОРТУ: PrivateVPN пропонує простий і безпечний засіб для переходу вперед з VPN. Він постачається з 30-денною гарантією повернення грошей.

Дивись також: Наш глибокий огляд PrivateVPN

Що таке переадресація порту?

Переадресація портів дозволяє вхідним з’єднанням з Інтернету дістатися до конкретних пристроїв та програм у приватній мережі. Приватна мережа може складатися з усіх пристроїв, підключених до маршрутизатора wifi, або всіх користувачів, підключених до VPN.

Коли є брандмауер NAT і інший комп’ютер в Інтернеті намагається ініціювати з’єднання з вашим пристроєм, це з’єднання блокується та відміняється. Переадресація порту дозволяє небажані з’єднання через брандмауер NAT на конкретних портах, що дозволяє пристроям в Інтернеті ініціювати з’єднання та послуги доступу на локальному пристрої. Наприклад, інші торренти можуть завантажити спільний файл зі свого пристрою.

Network_Address_Translation_ (файл1)

Щоб зрозуміти, що таке переадресація портів, і як це працює, спершу потрібно мати базове розуміння брандмауерів NAT. Обидва wifi-маршрутизатори та VPN часто поставляються із вбудованими брандмауерами NAT. Кожен пристрій, підключений до маршрутизатора wifi або VPN-сервера, має загальнодоступну IP-адресу, але має унікальну приватну IP-адресу.

NAT, або Nробота Аддресс Тranslation – це те, що дозволяє багатьом пристроям спільно використовувати одну загальнодоступну IP-адресу. Вхідні з’єднання спочатку переходять на ваш маршрутизатор або VPN-сервер через загальнодоступну IP-адресу. Потім ці з’єднання передаються на окремі пристрої відповідно до їх номера порту та локальної IP-адреси.

До вихідних запитів додається номер порту. Коли вони отримують відповідь, додається номер порту, який вказує на пристрій, якому потрібно надсилати дані.

Якщо ви отримаєте небажаний запит на з’єднання, він не буде доданий номер порту, тому запит відкидається. Таким чином, NAT запобігає зловмисним запитам і створює простий, але ефективний брандмауер.

Однак у деяких ситуаціях потрібно дозволити непотрібні з’єднання. Переадресація портів дозволяє пробити отвір через брандмауер NAT, щоб дозволити вхідні з’єднання з тегом вказаного порту. Ці з’єднання передаються на пристрій, вказаний у вашій налаштуваннях.

Переваги переадресації портів

Переадресація портів на маршрутизаторі корисна для:

 • Дозвіл віддаленого доступу до ПК, Macbook або ігрової консолі
 • Хостинг онлайн-ігор
 • Віддалений доступ до домашнього медіа-сервера, камери чи відеореєстратора

Пересилання портів через VPN зручно для:

 • Підвищення швидкості завантаження торрента
 • Посівні потоки
 • Хостинг онлайн-ігор (з виділеною IP-адресою)

BitTorrent дозволяє підключити свій пристрій до “рою” інших користувачів, які завантажують і завантажують той самий файл. Однак багато з цих з’єднань можуть бути заблоковані NAT брандмауерами, знижуючи швидкість завантаження і, можливо, заважаючи завантажувати цілком.

Хороший етикет обміну файлами вимагає від вас насіння (завантаження) стільки, скільки ви п’явки (завантаження), і NAT брандмауер може заважати цьому. Переадресація портів дозволяє створювати винятки та обходити ці обмеження.

Слід зазначити, що це переадресацію портів зазвичай не потрібно завантажувати через BitTorrent. Насправді ризики можуть перевищувати переваги.

Ризики переадресації портів

Оскільки переадресація портів дозволяє дозволити небажаним з’єднанням дістатися до ваших пристроїв, це також створює ризики. По суті, хакери тепер мають засоби віддаленого доступу до вашого пристрою. З цієї причини багато VPN забороняють пересилати порти повністю.

Рівень ризику змінюється залежно від мети переадресації портів та програм, які слухають ці відкриті порти.

Якщо ви, наприклад, налаштували переадресацію портів на маршрутизаторі, щоб дозволити віддалений доступ і контроль за ПК, тоді залишати ці порти відкритими довше, ніж потрібно, дуже погана ідея. Хакери могли повністю захопити пристрій.

Якщо лише ваш клієнт-торент слухає цей порт, хакер може не нанести великої шкоди, хоча ви все одно хочете включити брандмауер операційної системи та вимагати пароль для входу.

VPN, які дозволяють переадресацію портів, можуть бути вразливими до порт не працює напади. Це дозволяє зловмиснику викрити реальні IP-адреси інших користувачів. Потерпілим не потрібно включати переадресацію портів, щоб ця атака працювала – лише зловмиснику потрібно переправлятися вперед. Провайдери VPN можуть запобігти цій атаці, встановивши різні вхідні та вихідні IP-адреси на своїх серверах, але багато хто не робить цього.

Якщо ви вибрали VPN, що дозволяє переадресацію портів, перегляньте їх веб-сайт та документацію, щоб переконатися, що вони захищають від атак збою порту.

Як перенести вперед на VPN

переадресація порту qbittorrent

Якщо у вашому VPN немає вбудованого брандмауера NAT, не потрібно переносити порт вхідне – вхідні з’єднання не будуть заблоковані. Крім того, зашифрований тунель VPN повинен обходити будь-який наявний брандмауер NAT на вашому маршрутизаторі, тому вам не потрібно вносити будь-яких додаткових змін у налаштування вашого маршрутизатора..

Якщо брандмауер NAT встановлений, то для переадресації портів потрібна VPN, щоб включити переадресацію портів як функцію. Не всі VPN пропонують переадресацію портів, але якщо вони є, їх зазвичай можна встановити або в додатку VPN, або в налаштуваннях вашого облікового запису на веб-сайті VPN. Майте на увазі, що переадресація портів може бути запропонована лише на певних серверах.

Точний процес залежить від вашого постачальника VPN, але ось загальний контур того, як перенести пересилання через VPN:

 1. Увімкнути переадресацію портів на панелі приладів VPN або на панелі інструментів VPN.
 2. Вкажіть, які порти ви хочете відкрити на VPN.
 3. У програмі, що використовує переадресацію портів, наприклад клієнт-торент, змініть порт прослуховування на той самий номер, що і в попередньому кроці.
 4. Вимкніть UPnP та NAT-PMP в налаштуваннях програми.

І це все! Щоб перевірити, чи працює він, перейдіть на CanYouSeeMe.org та введіть номер пересланого порту. Клацніть Перевірте порт, і ви повинні отримати Успіх повідомлення.

Як порту вперед на Wi-Fi роутер

PortForwarding

Процес налаштування переадресації портів дуже різниться залежно від моделі маршрутизатора та програмного забезпечення. Зазначаючи, загальні кроки повинні бути подібними:

 1. Підключившись до маршрутизатора, перейдіть до панелі адміністратора маршрутизатора. Зазвичай це можна зробити, відкривши веб-браузер і ввівши 192.168.0.1 або 192.168.1.1 в рядок URL.
 2. Введіть ім’я користувача та пароль для панелі адміністратора. Якщо ви їх ще не встановили, ви можете шукати ім’я користувача та пароль за замовчуванням для моделі своєї маршрутизатора в Інтернеті.
 3. Знайдіть розділ налаштувань переадресації портів. Розташування залежить від моделі маршрутизатора та вбудованого програмного забезпечення.
 4. Додайте правило переадресації порту для пристрою, на який потрібно переправити порт. Для цього вам знадобиться її локальна IP-адреса та номер порту, який ви хочете використовувати.
 5. Збережіть налаштування.

Якщо ви не впевнені, що таке локальна IP-адреса вашого пристрою, ви повинні знайти його на панелі адміністратора маршрутизатора в списку підключених пристроїв, можливо, у налаштуваннях DHCP.

Статичне проти динамічного переадресації портів

Коротше кажучи, статичні порти залишаються однаковими, а динамічні порти змінюються щоразу, коли встановлюється нове з’єднання.

Якщо ви переадресуєте порт на маршрутизаторі, статичні порти, ймовірно, зручніші. Це заощадить вам клопоту змінити параметри портів у програмах при кожному новому підключенні.

Деякі VPN дозволяють вам відкрити статичний порт, який не змінюється.

Однак динамічне переадресація портів також поширене, тому що це легше здійснити. Динамічне призначення портів дозволяє постачальникам переробляти невикористані порти та перепризначати їх. Але це не застосовується для випадків використання, викладених вище, таких як торрент і віддалений доступ.

Дивись також: Чи торрент безпечний?

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me