Що таке геофінінг, як це працює, які проблеми стосуються конфіденційності?

Що таке географічне огородження та як це працює_ (1)

Геофанування найкраще проілюстровано на прикладі реального життя.

Ви вийшли з BMW з абсолютно новим автомобілем, і не можете чекати, щоб їхати. Це розкішний автомобіль, і ви маєте намір насолоджуватися кожною хвилиною володіння одним…. поки не прийде час припаркуватися. Покинути машину означає хвилюватися про потенційних злодіїв. На щастя, є зручна функція: послуга BMW Trackstar, яка додає невидиму географію навколо місця розташування автомобіля.

Використовуючи GPS для налаштування геозону, машина кожні 20 секунд надсилає сигнал про своє поточне місцезнаходження. Якщо машина рухається за межі геогенції, або хтось намагається керувати автомобілем без ключів, BMW знає і надсилає попередження. Це зручна функція, і найкраще, тому що паркан цифровий, його можна встановити незалежно від місця, де ви припарковані.

Послуга BMW Trackstar – це лише один приклад компаній, які використовують географічні огородження для надання додаткової вартості своїм клієнтам. Технологія, яка дозволяє практично застосовувати GPS-дані, геофанінг має серйозний потенціал у ряді галузей, включаючи безпеку. На жаль, однак це може призвести до великих проблем з конфіденційністю, якщо поводитися з ними неправильно. Якщо вас зацікавила ця концепція, тримайте руки на колесі: нижче – ознайомлення з користю та поганістю географічного огородження

Що таке геофас?

Географія – це технологія, яка використовує дані про місцезнаходження, щоб встановити невидимий бар’єр у реальному світі. Часто використовується технологія Глобальні системи позиціонування (GPS), однак він також може використовувати інші сигнали даних, у тому числі стільниковий, wi-fi та RFID. Ви нічого не можете бачити і не відчувати під час проходження через географічну панель, але якщо ви несете підключений пристрій, система знає, коли ви входите або виходите з електронного кордону. Подумайте про них, схожих на невидимі електричні огорожі, популярні серед власників собак, на щастя, без потрясіння. Гео-паркан працює на одному пристрої та вибирає ряд точок розташування поблизу, щоб створити штучну межу. Потім він з’єднується з доступними мережами, такими як стільниковий або бездротовий Інтернет, для обміну сигналами з іншими пристроями. Якщо пристрій транслює своє місцеположення біля кордону, геозон може визначити, знаходиться він усередині або поза координатами, і сигналізує про запрограмовану дію..

У той час як GPS може визначити наше місце розташування по всьому світу, геофонінг фокусується на тому, де ми знаходимося поблизу віртуальних орієнтирів. У поєднанні з іншими програмами для підтримки конкретних сповіщень або команд цифрові пристрої мають абсолютно новий спосіб взаємодії з фізичним світом. Ви знаходитесь поблизу конкретного магазину чи сервісного центру? Проїзд по бібліотеці із простроченою книгою у вашому автомобілі? Діти вийшли за межі місцевого мікрорайону? Геофанування дозволяє користувачам визначати географічні межі без фізичних об’єктів чи символів.

Географічні огорожі можуть бути встановлені уздовж конкретних меж або просто на певному радіусі поза заданою точкою.

Популярне використання

Технологія геофінування швидко зростає в застосуванні. Згідно з інформацією про PR Cision, нью-йоркська маркетингова фірма, Зараз Interact Marketing пропонує клієнтам можливість розміщення рекламних банерів на основі географічного розміщення. Ідея, безумовно, є привабливою: уявіть, що покупець отримує сповіщення про нові весняні розпродажі Macy, коли лише вулиця. Раптом користувач не усвідомлює просто гарної угоди; вони знають про добру угоду в кількох хвилинах ходьби від поточного місця розташування. Для багатьох цей маркетинг отримує клієнтів у двері та набагато більше готових до покупки. Орієнтація на фізичні місця, геофасування – це віртуальна тенденція, якою можуть скористатися цегельні та будівельні майстерні.

Докладніше про використання географічного опромінення можна прочитати тут.

Маркетинг – не єдине практичне використання для географічного огляду. Інші популярні приклади того, як організації та приватні особи можуть використовувати геофанінг на свою користь, включають:

 • Особисті нагадування для виконання певних завдань, перебуваючи в цьому районі
 • Розумні пристрої, такі як термостати, які регулюють температуру, коли мешканець заходить у свій будинок
 • Попередження про безпеку при переміщенні предметів, наприклад, Trackstar BMW
 • Популяризація пропозицій щодо ресторанів або пришвидшення бізнесу. Розгляньте націлювання оголошень, де майбутні клієнти можуть думати про вечерю, наприклад, концерти, театри або кіоски для квитків
 • Виготовлення певних домашніх тварин, таких як коти чи собаки, все ще знаходяться у відповідних районах
 • Відстеження відправлень, відстеження логістики та зберігання часу доставки
 • Тримаючи безпілотники подалі від обмеженого повітряного простору
 • Повідомлення про безпеку для туристів, коли вони блукають занадто близько до небезпечних орієнтирів
 • Повідомляє батьків малюків, якщо вони виходять з дому або якщо молодші діти покидають околиці

Використання географічного обмеження для кращої кібербезпеки

Одним із зростаючих напрямків використання геофанінгу є можливість додати новий рівень інформаційної безпеки. Так само, як фізична огорожа може забезпечити рівень безпеки по фізичних периметрах, геофасування може посилити контроль над доступом до цифрових ресурсів. Geofence пропонує ще один рівень аутентифікації користувача, перевіряючи, де вони перебувають. Він може обмежити доступ користувача, перевіривши, чи користувач підключається у попередньо затвердженому фізичному місці.

В ідеалі географічне обмеження є елементом багатофакторної аутентифікації. Ця технологія не є безпечною срібною кулею, але вона може тримати вашу організацію на крок попереду. Наприклад, geofence не зупинить хакера на місці чи працівника доступу до привілейованої інформації. Однак що робити, якщо хтось має пільговий доступ з віддаленого місця? Що робити, якщо хакер отримує доступ до облікового запису через фішинг? Використання геозона може уповільнити та зупинити їх просування, надіславши попередження або заблокувавши доступ із зовнішніх допустимих периметрів. Це особливо ефективно, якщо встановлені обмеження для детальних районів, а не для доступу з певних міст чи країн.

Як пише Майкл Аббад для “Середнього”:

“Поєднання геофактизації та багатофакторної аутентифікації забезпечує додаткові шари безпеки, які надзвичайно важко проникнути”.

Географічні обмеження також можуть обмежувати спільний доступ до соціальних мереж у популярних мережах. Наприклад, користувачі мережі обміну фотографіями Flickr можуть налаштувати географічне обмеження для обмеження обміну фотографіями друзів у певному регіоні. Такі функції можуть бути втішними для тих, хто хоче спілкуватися з місцевою громадою, але насторожено ділиться своїми зображеннями з усім світом.

Побоювання конфіденційності

На сьогоднішній день геофінінг, мабуть, виглядає досить привабливо. Ця технологія може запропонувати кращу безпеку, залучення клієнтів та слідкувати за ситуаціями, коли ви не можете. Перш ніж стрибати на борт із географічним огородженням для вашого товару чи компанії, проте, пам’ятайте, що технологія не позбавлена ​​вад. Зокрема, ваш конфіденційність користувача може бути під загрозою.

Відстежуючи, куди ми відносимось до фізичних об’єктів чи орієнтирів, географічне обмеження може збирати більше особистих даних про користувача, які спочатку планували. Справа не лише в тому, що технологія знає, де ми знаходимося: вона «бачить», в яких місцях ми взаємодіємо. Географія, встановлена ​​біля лікарні, яка фіксує регулярні відвідування, може вказувати на проблеми зі здоров’ям або близьких людей, які перебувають у реанімації. Географічне обмеження навколишніх культових місць може вказувати на релігійні уподобання, тоді як близькість до нічного клубу LBQT + може говорити про сексуальну орієнтацію.

Гірше, окрім відстеження, може бути спрацьовано географічне нанесення нанесення психічної шкоди при перетині ліній. Прекрасним прикладом є суперечка Генерального прокурора штату Массачусетс із Copley Advertising. Налаштувавши географічне обмеження навколо жіночих клінік репродуктивного здоров’я, Коплі потім надіслав націлені на жінок оголошення та повідомлення, включаючи “Ви маєте вибір” та посилання на альтернативи проти абортів. Коплі надсилав інформацію стороннім рекламодавцям, ризикуючи орієнтуватися на “потенційно небажану рекламу, засновану на висновках про [їх] приватний, чутливий та інтимний медичний або фізичний стан”.

Якщо Ви розглядаєте послугу географічного обмеження, спочатку перевірте чинне законодавство про конфіденційність. Чи існують обмеження щодо збору чи використання даних? Вам потрібна згода від окремих осіб чи певні гарантії? Чи можуть незацікавлені клієнти відмовитися від послуги? У деяких областях, таких як Європа, географічне огородження може бути дозволено лише тоді, коли користувачі підключаються та погоджуються користуватися послугою до розгортання..

Інші перешкоди

Окрім проблеми конфіденційності, інші проблеми виникають із надмірним використанням географічного огородження. TSheets, підрозділ швидких книг, справедливо приводить до відома приклад Starbucks у Нью-Йорку, що використовує географічний огородження для відправлених цільових оголошень кожного разу, коли користувач ходить Starbucks. Звучить прекрасно … доки ви не зрозумієте, що така установка не надсилатиме надмірних сповіщень про кожну прогулянку, в кінцевому рахунку дратуючи користувача.

Залежно від їх налаштування, користувачі можуть також без особливих зусиль орієнтуватися навколо вашої географії. Геогранінг може використовувати різні геолокаційні дані, щоб встановити, чи користувач знаходиться всередині або поза парканом, включаючи дані GPS або IP-адресу. Що робити, якщо користувач вимкне GPS та маскує свою IP-адресу VPN? Особливо це стосується служб, які намагаються обмежити доступ в Інтернеті по країні. Business Insider відзначає, що популярний потоковий сервіс Netflix продовжує боротися з проксі-сервісами, що дозволяють отримувати доступ до контенту США за межами країни. Якщо всі дані про геолокацію вимкнено або подано помилкову адресу, геозона може не в змозі визначити, хто приходить, хто залишає або якщо він повинен надіслати сповіщення.

Чи можу я відмовитися від географічного огородження?

Індивідуально наша спроможність відмовитися від географічного обмеження може бути обмежена місцевими законами про конфіденційність або метою оригінальної геофіксації. Для людей, однак, є кілька варіантів, щоб обмежити, коли географічні огорожі можуть бачити ваші приїзди чи прогулянки.

 1. Перевірте налаштування розташування свого пристрою. Якщо вимкнути відстеження місцеположення, наприклад, дані GPS, обмежите, як географічний засіб може вас ідентифікувати. Для деяких пристроїв, таких як конкретні марки смартфонів, це можна зробити за допомогою перемикання в налаштуваннях розташування. Для інших пристроїв вам може знадобитися обмежити додаток GPS для відстеження даних. Якщо вимкнути всі вхідні та вихідні сигнали, наприклад, у режимі “літак”, може також вимкнути місцеположення; однак пам’ятайте, що режим літака також відключить стільникові дані, wi-fi та вхідні дзвінки.
 2. Погляньте на ваші програми. Більшість географічних робіт, зроблених для комерційних цілей, наприклад реклами, проявляються через додаток через сповіщення. Для деяких можливостей географічного опромінення потрібен робочий додаток магазину. Якщо у вас є кілька додатків для магазинів, служб або регулярних взаємодій, перевірте налаштування, щоб побачити, чи можна “відмовитися” від географічного розміщення реклами чи сповіщень.
 3. Розглянемо VPN. Навіть із відключеним відстеженням місцеположення географічний засіб все одно може встановити ваше загальне місцезнаходження за допомогою унікальної IP-адреси вашого пристрою. VPN дозволяють приховати вашу IP-адресу, зашифрувавши дані та передавши їх через інші регіони.

Майбутнє використання

Чи ще не використовуються додатки для геозону? Безперечно. Оскільки більше пристроїв підключається до Інтернету речей, тим більше можливостей для ідентифікації елементів за місцем розташування. Інфраструктура, яка підтримує геофанінг, легко доступна і дійсно всюдисуща в епоху розумних пристроїв. Це дає можливість будь-якому користуватися геофінансуванням для будь-якої кількості цілей. Інші області, які можуть бачити адаптації до географічного огородження, включають:

 • Вантажоперевезення, складування та інші логістичні послуги
 • Особливості безпеки, такі як вогнепальна зброя, яка діє лише у визначеному місці
 • Управління дикою природою та домашнім тваринництвом
 • Гостинність атмосферного контролю. Дозволити ввімкнення або вимкнення певної технології залежно від місцезнаходження гостя

Крім того, можуть бути майбутні цілі, які пробудуться, коли географічне огородження буде додано до інших, ще не розроблених технологій, або небачені способи розвитку самої технології. Хоча ця стаття вивчає поточні адаптації, географічне опромінення 2.0 може виявитися неподалік.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me