Приватний доступ до Інтернету проти PureVPN

Приватний доступ до Інтернету (PIA) та PureVPN: обидва відомі, авторитетні VPN; але що краще середньому користувачеві? Щоб дізнатися це, ми перевірили, наскільки ефективно працює кожна з цих послуг не лише в плані безпеки, але й у всьому користувальницькому досвіді. Роблячи це, ми створили справедливе та всебічне порівняльне порівняння PIA з PureVPN, яке ви можете знайти нижче.


Порада: Якщо ви розглядаєте ці два VPN, то CyberGhost та NordVPN повинні бути у вашому списку. Ціни порівнянні, і ми оцінюємо як високо PIA, так і PureVPN.

Приватний доступ до Інтернету (PIA) проти PureVPN

Основні моменти

Приватний доступ до Інтернету

 • Комплексний захист за низькою ціною
 • Сувора політика без реєстрації
 • Програми для Windows, MacOS, Android, iOS

PureVPN

 • Новачок-інтерфейс
 • Можливість розблокувати основні потокові платформи
 • Програми для Windows, MacOS, Android, Amazon Fire та iOS *

* IPVanish – додаток для iOS тимчасово недоступний без прогнозованої дати повернення

Ціноутворення та знижки

PIAPureVPN
Періоди передплатиОдин місяцьОдин місяць
Один рікТри місяці
Два рокиОдин рік
Особлива пропозиція58% знижка на дворічні планиЕкономте 70% на дворічній підписці
Найвища ціна на місяць6,95 дол10,95 дол
Найнижча ціна на місяць2,91 дол2,99 дол
Річна ціна39,95 дол$ 35,88
Гарантія повернення грошей7 днів31 день

PIA і PureVPN пропонують однакові періоди підписки і мають подібні спеціальні пропозиції. Однак дворічний план PureVPN включає 68% знижку порівняно з 59% PIA. На перший погляд, це здається кращою угодою, але PureVPN – це більш дорога послуга, і навіть з цією знижкою вона не може відповідати річним цінам PIA.

При цьому PureVPN пропонує набагато більшу гарантію повернення грошей: 31 день, а не сім. Це дає користувачеві набагато більше часу для тестування програмного забезпечення, встановлення його на різних пристроях і, нарешті, вирішення, чи підходить вони їм. Обидва сервіси дозволяють скасувати протягом гарантійного періоду отримання повного повернення коштів, без запитань.

ПРИВАТНА ДОСТАВКА ДО доступу до Інтернету: Заощадите 58%, вибравши дворічну угоду PIA.

ПІДПРИЄМНА ПРОДАЖА: Економте 70% дворічним планом PureVPN.

Особливості

PIAPureVPN
Одночасне з’єднання55
Програми операційної системиWindows, MacOS, Android, iOSWindows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire
Встановити пристрої вручнуLinux, маршрутизатори, приставкиLinux, маршрутизатори, приставки
Розбиття тунелівНіТак
Безкоштовні додаткиБлокування реклами, сканування зловмисного програмного забезпечення, розширення браузера для Chrome, Firefox та OperaБлокування реклами та зловмисного програмного забезпечення, офіційний додаток Kodi, розширення браузера для Chrome та Firefox

Обидва ці VPN дозволяють підключити одразу п’ять пристроїв. PureVPN має невелику перевагу, оскільки пропонує програму для Amazon Fire TV та Firestick а також офіційний додаток Kodi, тоді як PIA має лише інсталяторів для найпопулярніших операційних систем. Маршрутизатори розглядаються як єдине з’єднання з будь-якою службою і автоматично захищають кожен підключений пристрій. Обидві служби вимагають встановлення програмного забезпечення на маршрутизатор вручну.

Кожна служба включає в себе розширення для популярних веб-браузерів. Вони здатні захистити трафік вашого веб-переглядача та розблокувати гучні веб-сайти. Однак важливо відзначити різницю між додатком VPN та розширенням веб-переглядача: перший шифрує весь веб-трафік з вашого пристрою, тоді як останній служить лише проксі для трафіку вашого веб-переглядача.. Таким чином, розширення веб-переглядача не дозволяють вам анонімно використовувати програми спільного використання файлів або скористатися вродженим захистом від DDoS VPN..

Розблокування можливостей

PIAPureVPN
Потокове обслуговування
NetflixВеликобританія, США, КанадаСША, Німеччина
ХулуСША, ЯпоніяСША, Японія
Sky GoТакТак
Amazon Prime VideoНіТак
BBC iPlayerНіНі
ABCНіНі
CBSТакТак
NBCТакТак
ITVТакТак
4 каналТакТак

Приватний доступ до Інтернету та PureVPN можуть розблокувати деякі найпопулярніші потокові послуги. Хоча PIA може отримати доступ до однієї додаткової бібліотеки Netflix, PureVPN може обійти геоблокування на пару платформ, PIA не може, а саме BBC iPlayer BBC і Amazon Prime Video.

PureVPN має тут значну перевагу. Його програма дозволяє користувачам вибирати потрібне місце безпосередньо або присвоювати таке, яке може розблокувати послугу, яку вони хочуть використовувати.. Це, однак, не дурно; меню включає можливість розблокувати ABC, але це не працює. Це, ймовірно, пов’язано з тим, що ABC оновило свої геоблокуючі заходи або повністю заблокувало цей конкретний сервер, але в будь-якому випадку на момент написання цього варіанта застаріла.

Китай

Незважаючи на те, що на сторінці спеціально вказано, що це “найбезпечніша та найбезпечніша VPN в Китаї”, служба підтримки PureVPN підтвердила що служба там не працює. Вони не вникали в деталі і не надавали жодних рішень, і оскільки веб-сайт PureVPN зараз заблокований Великим Брандмауером (немає офіційних дзеркальних сайтів), неможливо зареєструватися, перебуваючи в Китаї.

Приватний доступ до Інтернету має подібні проблеми, а доступ до Китаю є проблемою, яку компанія характеризує як “дуже складну”. Однак PIA працює в Китаї, хоча і з перервами. Оскільки на даний момент основний веб-сайт заблокований, дзеркальні сайти та жодне з’єднання не гарантовано, ми не рекомендуємо покладатися на PIA, якщо знаходитесь у Китаї.

Налаштування та інтерфейс

PIAPureVPN
Майстер автоматичної настройкиWindows, MacOS, Android, iOSWindows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire
Вибір основного місця розташуванняНа основі спискуНа основі списку
Сторінки додаткових налаштуваньТакТак
Мобільний дружнійТакТак

І PureVPN, і PIA мають відмінні мобільні програми. PureVPN оснащений головним екраном на чотирьох панелях, що дозволяє користувачам вибирати між серверами, оптимізованими для потокового, розблокування, безпеки чи обміну файлами. Вибравши режим, ви можете швидко підключитися до відповідного сервера або вибрати певний у декілька натискань.

Мобільний додаток PureVPN

Приватний доступ до Інтернету мінімізує час, необхідний для з’єднання. Його мобільний додаток має повзунок для швидкого підключення на головній сторінці, а також кнопку вибору регіону та зчитування загальної IP-адреси. Меню налаштувань також досить поглиблене, серед інших можливостей автоматичне підключення, перемикач переключення, вибір протоколу та блокування трафіку локальної мережі..pia mobile app 1

З іншого боку, настільний додаток PureVPN може бути дещо заплутаним. Він починається за замовчуванням у Потокове режим, але ви можете змінити це, вибравши Змінити режим зліва на екрані. Тоді додаток переведе вас на Вподобання меню зі списком інших режимів. На головній сторінці представлено меню вибору країни, яке дозволяє упорядкувати сервери за країною чи містом. Ви також можете знайти конкретні сервери для розблокування популярних потокових платформ шляхом переключення на Призначення.

Скріншот PureVPN

Основна відмінність настільних додатків цих двох служб полягає в тому, що вам потрібно буде відкрити PIA лише для зміни налаштувань або входу. В іншому випадку підключення настільки ж просто, як клацнути правою кнопкою миші значок панелі завдань та вибрати бажане місце розташування. Хоча не так багато розширених варіантів конфігурації, як пропонують деякі послуги, користувачі все ще мають хороший ступінь контролю над тим, як і коли вони підключаються до VPN.

Меню налаштувань PIA

Сервери та продуктивність

PIAPureVPN
Країни сервера33141
Загальна кількість серверів31522134

У таблиці вище намальований різкий контраст між PIA та PureVPN. Незважаючи на те, що в цілому менше серверів, PureVPN охоплює більш ніж у чотири рази більше країн. Варто зазначити, що багато з них – це віртуальні сервери. Вони фактично розташовані десь, окрім обраної вами країни. PureVPN позначив цих серверів значком “V”; він майже невидимий, але він є.

Приватний доступ до Інтернету замість того, щоб забезпечити меншу швидкість для користувачів у малих країнах, зосереджується на наданні великих кластерних серверів у районах з високим трафіком, таких як Північна Америка та Європа. Це означає, що більшість користувачів зможуть знайти високошвидкісне з низьким запізненням з’єднання з трохи повільнішими швидкостями в Африці та на Близькому Сході.

Обидва сервіси надають можливість вибору сервера в конкретному місті, хоча вам доведеться повідомити настільному додатку PIA підключитися за регіонами, перш ніж міста з’являться в меню підключення. Однак ця функція ввімкнена автоматично в мобільному додатку. Можливість вибору міста, до якого потрібно підключитися, особливо корисна, якщо ви любитель спорту або намагаєтесь дивитись місцеві телепередачі з-за кордону, оскільки платформи, такі як NHL.TV та NBC, обмежують деякі їх трансляції для окремих міст чи штатів.

Нижче ви можете побачити, у яких країнах PIA та PureVPN є сервери:

PIAPureVPN
Афганістан
Албанія
Ангола
Алжир
Аргентина
Вірменія
Аруба
Австралія
Австрія
Азербайджан
Бангладеш
Багами
Бахрейн
Барбадос
Бельгія
Беліз
Бермудські острови
Болівія
Боснія і Герцеговина
Бразилія
Бруней
Болгарія
Камбоджа
Канада
Кабо-Верде
Кайманові острови
Чилі
Китай
Колумбія
Коста-Ріка
Хорватія
Куба
Кіпр
Чеська Республіка
Данія
Домініка
Домініканська республіка
Еквадор
Єгипет
Сальвадор
Естонія
Ефіопія
Фінляндія
Франція
Грузія
Німеччина
Гана
Греція
Гренада
Гватемала
Гайана
Гаїті
Гондурас
Гонконг
Угорщина
Ісландія
Індія
Індонезія
Італія
Ірландія
Острів Мен
Ізраїль
Ямайка
Японія
Йорданія
Казахстан
Кенія
Киргизстан
Кувейт
Лаос
Латвія
Ліван
Ліхтенштейн
Литва
Люксембург
Макао
Мадагаскар
Мальта
Мавританія
Маврикій
Малайзія
Мексика
Молдова
Монако
Монголія
Чорногорія
Монтсеррат
Марокко
Нідерланди
Нова Зеландія
Нікарагуа
Нігер
Нігерія
Норвегія
Оман
Панама
Папуа-Нова Гвінея
Пакистан
Парагвай
Перу
Філіппіни
Польща
Португалія
Пуерто-Рико
Катар
Румунія
Росія
Саудівська Аравія
Сенегал
Сербія
Сейшельські острови
Сінгапур
Словаччина
Словенія
Південна Африка
Південна Корея
Іспанія
Шрі Ланка
Сурінам
Сент-Люсія
Швеція
Швейцарія
Сирія
Таджикистан
Тайвань
Танзанія
Таїланд
Тринідад і Тобаго
Туніс
Туреччина
Туркменістан
Острів Теркс і Кайкос
Об’єднані Арабські Емірати
Об’єднане Королівство
Сполучені Штати
Україна
Венесуела
В’єтнам
Віргінські острови
Ємен

Безпека

PIAPureVPN
VPN протоколиOpenVPN, L2TP, PPTPOpenVPN, L2TP, PPTP, SSTP, IKEv2
Шифрування даних OpenVPNAES-256AES-256
Шифрування каналу управління OpenVPNRSA-4096RSA-2048
Технологія маскуванняЖоденЖоден
Безпека додатківВбивчий вимикачВбивчий вимикач
Статус DNSПриватний DNSПриватний DNS

Кожна з цих служб підтримує протоколи OpenVPN, L2TP та PPTP, але PureVPN також дозволяє користувачам підключатися через SSTP або IKEv2, щоб покращити швидкість перегляду.. Однак і в настільних, і в мобільних додатках PIA OpenVPN – єдиний доступний варіант; вам потрібно вручну встановити будь-які з’єднання за допомогою іншого протоколу. Це досить незвично, оскільки багато популярних VPN включають можливість вільного перемикання між протоколами з додатка.

Обидва захищають ваш трафік за допомогою 256-бітного шифрування AES. Це фактично неможливо, тому скарг немає. Вони дещо відрізняються за рівнем аутентифікації, PIA використовує 4096-бітні RSA-ключі, а PureVPN – RSA-2048. Обидва забезпечують хороший ступінь безпеки, але клавіші RSA-4096 вдвічі довші і тому такі важче зламати.

Жоден VPN не пропонує будь-якої функції приховування, але кожен з них включає в себе перемикач на знищення як у настільних, так і в мобільних додатках. Як правило, ця функція знижується в мобільних версіях, тому ми були раді бачити її включеною, зокрема, оскільки загальнодоступні мережі Wi-Fi так часто ненадійні.

Конфіденційність

PIAPureVPN
База штабуСполучені ШтатиГонконг
Журнали підключеньЖоденЖоден
Журнали активностіЖоденЖоден
Інформація про користувача для реєстраціїАдреса електронної поштиАдреса електронної пошти
Анонімні варіанти оплатиМонетний двір, BitPay, 32 криптовалюти, включаючи Bitcoin, Litecoin та EthereumРізні криптовалюти та подарункові картки

Приватний доступ до Інтернету базується у Сполучених Штатах, що є однією з країн «П’яти очей». Це дозволяє Канаді, Великобританії, Австралії та Новій Зеландії шпигувати за громадянами США та надавати США будь-які зібрані ними дані, Однак це не проблема, оскільки PIA взагалі не зберігає журнали. Що ще краще, ця вимога була перевірена в суді двічі, тому вам не потрібно приймати слово компанії. PIA записує лише адресу електронної пошти, на яку ви зареєструєтесь, а це означає, що переглядати майже повністю анонімно цілком можливо, підписавшись на електронну адресу, що викидається, та оплачуючи криптовалюту.

PureVPN, з іншого боку, має кам’янисту історію з конфіденційністю клієнтів. Незважаючи на те, що його користувачі були анонімними, він надав ФБР журнали підключень, що призвело до арешту ще в 2017 році. Служба оновлювала свою політику конфіденційності і знову вимагає не зберігати журнали. Принаймні, ви можете зареєструватися якомога більше анонімно, оскільки ця VPN приймає кілька способів оплати, які не можна відстежувати.

Конфігурація

PIAPureVPN
Виділення адресиСпільнийВідданий
Можлива статична IP-адресаНіТак
Захист DDoSНіНі
NAT брандмауерТакТак

PIA та PureVPN використовують різні системи розподілу адрес. При спільному розподілі PIA кожен користувач, який одночасно підключається до певного сервера, ділиться однією IP-адресою. Це надзвичайно важко відрізняти діяльність одного користувача від іншої. Тим часом PureVPN призначає кожному користувачеві одну статичну IP-адресу (хоча спільні сервери доступні). Хоча це полегшує відстеження вашої діяльності, менше шансів запустити автоматичні заходи щодо запобігання шахрайству, наприклад, якщо ви ввійшли в Інтернет-банкінг з іноземної країни.

Жодна служба не пропонує виділених анти-DDoS-серверів, хоча ви отримуєте певний ступінь захисту лише підключенням до VPN. Зловмисник бачить лише IP-адресу сервера VPN, тому вони фактично націлюються на велику багатонаціональну мережу замість одного комп’ютера. Більшість основних VPN можуть без проблем усунути ці типи атак.

Обслуговування клієнтів

PIAPureVPN
Чат в прямому ефіріНіТак
Підтримка квитківТакТак
Підтримка електронної поштиТакТак
Середній час відповіді електронною поштою11 годин, 35 хвилин1 година, 46 хвилин
Підтримка телефонуНіНі
Пошукова база знаньТакТак
ВідеогідТакТак

Ці сервіси пропонують подібні варіанти підтримки клієнтів, хоча PureVPN має велику перевагу в чаті в реальному часі, в той час як PIA цього не робить. Зазвичай це найшвидший спосіб отримати відповіді на поширені запитання, тому його відсутність особливо помітна. Крім того, користувачі повинні зареєструватися на безкоштовний рахунок, перш ніж вони зможуть скористатися білетною системою PIA, і в будь-який час може бути активним лише один квиток. Подальші спроби відкрити інший квиток просто повторно подають перший, що призводить до декількох подібних відповідей від служби підтримки клієнтів.   

І PIA, і PureVPN пропонують пошукові бази знань та покрокові посібники щодо встановлення чи усунення несправностей із програмним забезпеченням. Ці посібники документують процес за допомогою скріншотів, полегшуючи їх слідкувати на власному пристрої. Ви також можете знайти короткі відео-посібники на каналах PIA та PureVPN YouTube.

Щоб побачити, наскільки реагує команда підтримки клієнтів, ми задавали кожен три питання. Два відносно прості, тоді як третій потребуватиме більш глибокої відповіді. Ми надіслали електронну підтримку PureVPN безпосередньо, але оскільки PIA не відповідає на небажані електронні листи, ми надсилали всі запити через систему квитків..

PIA
ПитанняПочатковий час відповідіКількість електронних листівНа питання відповів
Як можна встановити PIA на домашній маршрутизатор?8 годин, 26 хвилин1Так
Чи знизить PIA швидкість моєї мережі?49 хвилин1Так
Чи можливо використовувати PIA анонімно? Не потрібно надавати особисту інформацію для реєстрації?25 годин, 25 хв1Так
PureVPN
ПитанняПочатковий час відповідіКількість електронних листівНа питання відповів
Як встановити PureVPN на домашній маршрутизатор?1 година, 34 хвилини1Так
Чи знизить PureVPN швидкість моєї мережі?1 година, 43 хвилини1Так
Чи можливо використовувати PureVPN анонімно? Не потрібно надавати особисту інформацію для реєстрації?2 години, 3 хвилини1Так

PureVPN оперативно відповів на наші запитання, але у PIA був набагато різноманітніший час відповіді, в одному випадку залишилось нам більше ніж день, без відповідей. Жодна служба не надала особливо детальних відповідей, але часто містила посилання, де ми могли дізнатися більше про відповідні проблеми.

Результат: нічия

Розглянувши сильні та слабкі сторони цих двох сервісів, ми не змогли вибрати остаточного переможця. Кожен краще, ніж інший у певних областях, наприклад, приватний доступ до Інтернету має перевірену послугу захисту конфіденційності своїх користувачів, тоді як PureVPN має більш розгалужену серверну мережу і може розблокувати більше потокових платформ..

Кожна з цих служб має схожі параметри безпеки, конфігурації та підтримки клієнтів. Обидва дозволяють вам анонімно реєструватися, пропонувати високі швидкості та дозволяти відразу п’ять з’єднань. Як такий, це може бути вагомим вибором, але якщо ви хочете гарантувати більше анонімності, приватний доступ в Інтернет безпечніший. З іншого боку, якщо ви хочете отримати доступ до своїх звичайних потокових служб з-за кордону, PureVPN є більш надійним.

Оскільки обидва ці VPN пропонують гарантію повернення грошей, приймати рішення поки що не потрібно. Ти можеш спробуйте PureVPN і PIA відповідно, протягом 31 дня та 7 днів та вимагають повного відшкодування коштів, якщо вони не задоволені. Що б ви не вибрали, ми впевнені, що вам сподобається послуга.

Дивись також: ExpressVPN проти NordVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map