Приватний доступ до Інтернету не працює з Netflix? Ось що робити

Чи може PIA розблокувати Netflix

Як і більшість основних потокових платформ, Netflix гео-обмежує свій вміст. Теоретично це означає, що деякі шоу та фільми можуть переглядати лише користувачі конкретних країн. Однак можна змінити вашу IP-адресу (і з точки зору Netflix, ваше місцезнаходження), підключившись до VPN.

Для боротьби з цим Netflix вклав значні кошти в свої заходи виявлення VPN. Таким чином, багато VPN просто не працюватимуть з Netflix, і якщо ви спробуєте скористатися послугою, ви побачите таку помилку: “Ви, здається, використовуєте розблокувач або проксі. Вимкніть будь-яку з цих послуг і повторіть спробу.

Як ми пояснимо нижче, хоча PIA може розблокувати Netflix у деяких країнах, це не найнадійніший VPN для роботи. З цієї причини, ми рекомендуємо замість цього використовувати ExpressVPN або NordVPN.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ NETFLIX: EXPRESSVPN – це наш вибір №1 для Netflix. Це найнадійніший VPN, який ми протестували з Netflix і має необхідні швидкості для потокової передачі HD. Включає 30-денну гарантію повернення грошей, щоб ви могли спробувати її без ризику.

Як дивитися Netflix з приватним доступом до Інтернету

Нове для VPN? Не хвилюйтесь: за допомогою правильної VPN користуватися гео-обмеженими платформами, такими як Netflix за кордоном, просто:

 1. Почніть із реєстрації для приватного доступу до Інтернету.
 2. Завантажте та встановіть відповідну версію для свого пристрою (PIA наразі пропонує програми для Windows, MacOS, Linux, Android та iOS).
 3. Ознайомтеся з нашими результатами тестування нижче та вирішіть, до якої бібліотеки Netflix ви хочете отримати доступ.
 4. Підключіться до одного з серверів PIA у відповідному регіоні.
 5. Увійдіть у Netflix і починайте передавати потоковий канал. Відео має завантажуватися без жодних проблем, але якщо ні, спробуйте очистити кеш-пам’ять і куки веб-переглядача, а потім оновіть сторінку.

Чи PIA працює з Netflix?

Приватний доступ до Інтернету в даний час пропонує сервери в 34 країнах світу. Щоб перевірити цю послугу, ми підключились до сервера в кожній із цих країн (очистивши збережений кеш і файли cookie після кожного кроку), а потім спробували використати Netflix. Ми виявили, що, хоча можливо переглядати регіональні бібліотеки на будь-якому сервері, у більшості випадків користувачі спровокують помилку, намагаючись переглядати що-небудь. Як і кілька інших VPN, PIA зосередилась лише на розблокуванні найбільш затребуваних бібліотек Netflix, і як такому, переважна більшість його серверів не дозволить користувачам передавати Netflix за кордон.

У таблиці нижче показано, до яких версій Netflix ми змогли отримати доступ через сервери PIA під час цього раунду тестування:

Розблоковано бібліотеки NetflixСША, Великобританія, Канада, Нідерланди
Бібліотеки Netflix недоступніАвстралія, Австрія, Бельгія, Бразилія, Чехія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Гонконг, Угорщина, Індія, Ірландія, Ізраїль, Італія, Японія, Люксембург, Мексика, Нова Зеландія, Норвегія, Польща, Румунія, Сінгапур, Південь Африка, Іспанія, Південна Африка, Швеція, Швейцарія, Туреччина, Об’єднані Арабські Емірати

Хоча PIA може розблокувати кілька регіональних бібліотек Netflix, це може бути не найнадійнішим способом. Представники компанії публічно згадували, що Netflix чорні списки серверів PIA, що може пояснити, чому PIA іноді бореться за розблокування раніше доступних каталогів. PIA також має досить непостійні швидкості, а це означає, що якість вашого досвіду залежить від сервера, який ви використовуєте, і наскільки далеко від нього, і часу доби.

Якщо ви не можете отримати доступ до версії Netflix, яку PIA має бути в змозі розблокувати, служба підтримки може виявити вас сервером, який все ще працює. Однак, вам може бути краще з постачальником VPN, який надійніше розблокує Netflix. Ми виявили, що ExpressVPN є найбільш надійним.

Які найкращі VPN для трансляції Netflix за кордон?

Netflix – одна з найпопулярніших потокових платформ у світі і може дозволити собі виділити величезну кількість ресурсів для блокування користувачів VPN. Це означає, що постачальникам VPN, особливо тим меншим, як PIA, часто важко не відставати. Однак є кілька сервісів, які можуть надійно розблокувати регіональні бібліотеки Netflix, і ми перерахували найкращі з них нижче. Варто зазначити, що ми протестували лише 30 різних регіонів, тому кількість розблокованих бібліотек може бути ще більшою.

 1. ExpressVPN Наш найкращий вибір для Netflix. ExpressVPN дуже швидкий, високобезпечний та зосереджений на конфіденційності. Він розблокує понад десяток різних бібліотек Netflix з-за кордону. ExpressVPN постачається з 30-денною гарантією повернення грошей, так що ви можете спробувати це без ризику.
 2. CyberGhost це швидкий доступний VPN, здатний розблокувати численні бібліотеки Netflix за кордоном. Це безпечна, орієнтована на конфіденційність та зручність у користуванні. Є навіть 45-денна гарантія повернення грошей, тож вам нічого втрачати.
 3. NordVPN Надійний варіант низької вартості, NordVPN пропонує високошвидкісні сервери, надзвичайно сильні функції безпеки та політику без реєстрації. Крім того, він розблокує деякі найпопулярніші бібліотеки Netflix. Вона також включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 4. PrivateVPN є прекрасним вибором для Netflix, оскільки він не зберігає журналів, розблокує більшість бібліотек Netflix, які ми перевірили, і пропонує більш високу швидкість, ніж більшість інших VPN. 30-денна гарантія повернення грошей PrivateVPN означає, що жодного ризику немає.
 5. Surfshark це швидкий, орієнтований на конфіденційність VPN, здатний розблокувати кілька бібліотек Netflix. Ще краще, вона працює в Китаї, не має обмеження підключення і пропонує справжню політику без реєстрації даних. Плани Surfshark поставляються із 30-денною гарантією повернення грошей.

ПОВ’ЯЗАНІ: Найкращі VPN для Netflix (про що ми дізналися з понад 5000 тестів)

Не можу я просто дивитися Netflix замість цього безкоштовно?

Безкоштовні VPN можуть бути спокусливими, але вони мають ряд основних недоліків для кожного, хто хоче передати трансляцію. Наприклад, у цих службах зазвичай не вистачає серверів, щоб вмістити всіх їх користувачів. Це означає, що ви, мабуть, відчуєте низьку швидкість, що, в свою чергу, призводить до відео з низькою роздільною здатністю і частого буферизації. Крім того, обрана служба може не мати серверів у потрібній країні, і немає жодної гарантії, що вона навіть зможе розблокувати Netflix в першу чергу.

Ці постачальники послуг не оплачують користувача безпосередньо, але вони знаходять інші способи заробити гроші. Наприклад, деякі пропонують більш високі швидкості чи без реклами в обмін на щомісячну плату. Проблема полягає в тому, що деякі безкоштовні VPN використовують тіньову тактику, як зберігання файлів cookie для відстеження на вашому пристрої, щоб вони могли продавати рекламодавці деталі вашої діяльності. VPN розроблені так, щоб ви могли контролювати, хто має доступ до ваших даних, але ці провайдери активно підривають усе цілі технології, вимагаючи зробити вас більш безпечними.

Нарешті, не існує простого способу визначити, чи справді ви використовуєте законний безкоштовний VPN або лише один із багатьох програм, що переносять зловмисне програмне забезпечення, які ховаються у популярних магазинах додатків. Обраний VPN може бути не безпечним, навіть якщо він не містить зловмисного програмного забезпечення: останні дослідження показали, що 18% тестованих програм взагалі ніколи не шифрували дані користувачів, а 66% були вразливими до витоків DNS. Хоча відомі послуги не завжди є безпечнішими; ще в 2016 році Хола потрапив на продаж пропускної здатності користувачів, щоб допомогти запустити ботнет.

Щоб бути в безпеці в Інтернеті, ми рекомендуємо використовувати VPN з хорошою репутацією та історією відстоювання конфіденційності своїх клієнтів.

Чи буде використання VPN уповільнити швидкість моєї мережі?

Рекомендація щодо швидкості Netflix

Ви можете очікувати незначного зниження швидкості мережі незалежно від того, який VPN ви вибрали. Варто зазначити, що на ваші швидкості також впливає протокол і тип використовуваного шифрування, а також поточне завантаження сервера та його географічна відстань від вас. Однак, навіть перш ніж брати до уваги ці фактори, деякі служби мають більший вплив на ваш зв’язок, ніж інші.

Як правило, ви можете розраховувати, що втратите приблизно третину своїх швидкостей при використанні VPN. Netflix рекомендує швидкість завантаження принаймні 3 Мбіт / с для передачі відео стандартної чіткості, але для вмісту HD та 4K вам знадобляться більш високі швидкості (близько 5 Мбіт / с і 25 Мбіт / с відповідно). Станом на 2017 рік, середня швидкість підключення до Інтернету в США становила близько 18 Мбіт / с, але поки ви отримуєте 8 Мбіт / с або більше, у вас не повинно виникнути жодних проблем із потоковою передачею Netflix через VPN.

Які шоу я можу спостерігати за кордоном з PIA?

Хоча PIA не розблокує багато різних каталогів Netflix, вона дозволяє вам отримати доступ до деяких більш популярних. Нижче ми створили короткий список вмісту, який ви зможете переглядати з-за кордону за допомогою PIA:

 • Російська лялька
 • Академія Парасольки
 • Гарне місце
 • Чорне дзеркало
 • Духи
 • Парки та відпочинок
 • Царство
 • Закон про патріот
 • Офіс
 • Блакитна планета II
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me