Посібник з моніторингу працівників та конфіденційності на робочому місці

Набір камер відеоспостереження для моніторингу працівників.


Ви коли-небудь отримуєте відчуття, що вас спостерігають на роботі? Реальність для більшості працівників така, що вони, мабуть, є. Оскільки технологія моніторингу працівників стає все більш розвиненою та доступною, все більше компаній використовують безліч продуктів для відстеження кожного кроку своїх працівників. Хоча все це звучить трохи приховано, насправді моніторинг працівників у тій чи іншій формі є прийнятним та дійсно очікуваним у більшості обставин.

Є чимало причин, коли роботодавці хочуть вести облік, включаючи підвищення безпеки працівників, підвищення продуктивності праці та охорону комерційної таємниці. Більше того, продукти моніторингу співробітників залучають великий бізнес. Як результат, роботодавців переконують виробники моніторингу програмного забезпечення та обладнання, що їм потрібно пильно стежити за своїми працівниками..

То що це означає для конфіденційності працівників та їх основних прав? Є два основні аспекти моніторингу працівників. З одного боку, роботодавці повинні переконатися, що вони дотримуються діючих норм. З іншого боку, працівники повинні знати, на що слідкувати, і які їх права є за різних обставин.

Як вже зазначалося, в цій галузі, як і в багатьох інших, технологія та її широка доступність швидко просуваються. Таким чином, залишаються сірі ділянки, коли мова йде про його управління. Тому багато справ про конфіденційність працівників закінчуються в судах, і судді повинні приймати рішення на основі законів, правил та прецедентів..

З цієї причини і роботодавцям, і працівникам доцільно помилятися на стороні обережності, коли мова йде про моніторинг. Це означатиме, що роботодавці уникають вжиття заходів, щодо яких законодавство є незрозумілим, як, наприклад, відстеження працівників у неробочий час. А для працівників це означатиме припускати, що більшість їхньої діяльності під час робочого часу, особливо під час роботи в Інтернеті, контролюється.

Незважаючи на те, що працівники можуть відчувати, що їх приватне життя загрожує, роботодавці часто перебувають у своїх правах на вислуховування далі, ніж можна подумати. У цій публікації ми детально розберемося з основними формами моніторингу працівників і що можна очікувати в США, Канаді, Великобританії та Австралії.

Фон перевірки

Фонові перевірки, безумовно, не є новим, і роботодавці вже давно використовуються в процесі найму. Незважаючи на те, що він може відчувати, як конфіденційність вторгнувся, більшість заявників розуміють, що це справа належної ретельності. Насправді в деяких випадках роботодавців можуть суворо оштрафувати за те, що вони не проводять певні перевірки.

Ми нещодавно висвітлювали тему фонових перевірок в останній публікації, але підсумовуємо основні моменти для кожної країни нижче.

НАС

Як детально викладено у згаданому вище пості, роботодавці США можуть легально отримувати майже будь-яку інформацію про заявника чи працівника. Єдиним помітним винятком є ​​генетична інформація. Однак, незважаючи на те, що можна отримати будь-яку іншу інформацію, таку як медичні записи, записи про водіння та кредитні бали, не вся ця робота може бути фактично використана роботодавцем для відмови заявника в роботі.

Наприклад, записи про арешт не можуть застосовуватися проти когось, оскільки вони не передбачають судимості. Інші винятки – раса та статус зайнятості. Крім того, існують також види інформації, які можна отримати та використовувати, але зі значними обмеженнями. Медичні записи можуть використовуватися в рідкісних випадках, як і заявки про банкрутство та минулий трудовий стаж.

Канада

У межах Канади федеральні закони регулюють зайнятість. Однак кожна провінція також має свої закони. Таким чином, роботодавцям необхідно звертатися до окремих провінційних правил, щоб отримати поради щодо тонкощів того, що дозволено, як зазначено у статті вище.

Як правило, закони Канади спрямовані на захист конфіденційності заявника чи працівника, і в більшості провінцій необхідно дати згоду на проведення перевірок. Однак роботодавці все ще можуть отримати доступ до великої кількості інформації, включаючи фінансову історію, кримінальну історію, освіту, досвід ведення бізнесу та наявність в Інтернеті та соціальних мережах.

Великобританія

Сполучене Королівство займає досить остаточну позицію щодо попередніх перевірок, особливо якщо мова йде про право на роботу у Великобританії. Насправді роботодавці можуть бути оштрафовані на суму до 20 000 фунтів стерлінгів (приблизно 26 500 доларів США) за те, що вони не виконують цю конкретну перевірку. Сайт gov.uk також передбачає, що ви можете проводити кримінальну перевірку щодо ролей у певних сферах, таких як охорона здоров’я та догляд за дітьми.

Крім того, перевірки стану здоров’я можуть вимагатись лише у певних випадках: якщо це передбачено законодавством (наприклад, очні перевірки водіїв комерційних транспортних засобів); або якщо це вимога на роботу (наприклад, страховикам потрібна історія хвороби). На веб-сайті також наголошується, що під час обробки інформації про заявника необхідно дотримуватися правил захисту даних.

Австралія

Регіональний посібник Corrs щодо фонових перевірок пояснює, що є звичайною практикою в Австралії. Вони, як правило, охоплюють освіту, попереднє працевлаштування, охорону здоров’я або медичну документацію, судимість, а також діяльність в Інтернеті та соціальних мережах. Такі речі, як членство в профспілці та політичні погляди, як правило, не можна використовувати для інформування про прийняття на роботу через прийняття антидискримінаційного законодавства.

Довідкові перевірки підпадають під дію Закону про конфіденційність 1988 року, тому працівників потрібно поінформувати про спосіб збирання інформації. Вони також повинні давати згоду на збір «конфіденційної інформації» та мати право доступу до зібраної інформації за запитом.

Комп’ютери, телефони та мобільні пристрої

Якщо робота не є чисто фізичною, багато працівників витратять частину або весь свій час на робочий стіл або портативний комп’ютер або мобільний пристрій. Звичайно, за допомогою цих систем можна виконати більше, ніж просто робочі завдання. Незалежно від того, чи дозволяє компанія це чи ні, їх часто легко використовувати для особистої діяльності, наприклад електронної пошти, обміну повідомленнями та веб-перегляду..

Оскільки всі ці функції також зазвичай використовуються для завдань, пов’язаних з роботою, це не так, якби їх можна було просто відключити або заблокувати, щоб запобігти особистому використанню. А отже, виникає мінне поле потенційних проблем як для роботодавців, так і для працівників.

Хоча працівники вважають, що вони повинні мати можливість зберігати певну конфіденційність, роботодавцям потрібно захищати їх найкращі інтереси. Вони хочуть дізнатися, чи хтось витрачає час та ресурси компанії, чи веде себе неналежним чином, розкриває таємниці компанії чи навіть вчинює злочин, серед іншого.

Дійсно, закони в більшості країн значною мірою нахиляються до роботодавця, який має значні права, коли йдеться про моніторинг, особливо якщо мова йде про комп’ютери та пристрої, що надаються компанією. Однак вони залежать від країни до країни, диктуючи, що саме можна контролювати та як це можна проводити. Ось що ви можете очікувати залежно від того, де знаходиться компанія.

НАС

У США, як це стосується інших країн, які ми охоплюємо, роботодавці мають право контролювати всю діяльність, яка здійснюється на пристрої, що належить компанії. Сюди входять настільні комп’ютери, ноутбуки, стільникові телефони, пейджери та планшети. Оскільки пристрій є власністю компанії, це стосується не лише за місцем роботи, а й тоді, коли пристрій винесено додому чи деінде. Це також означає, що вони можуть контролювати активність на таких пристроях у неробочий час.

Що стосується електронної пошти, працівники часто припускають, що контролюється лише їх робоча електронна пошта. Однак, якщо вони отримують доступ до особистої електронної пошти з пристрою компанії, це може бути помічено також. Те саме стосується будь-яких інших форм спілкування, таких як додатки для обміну повідомленнями, а також веб-перегляду, включаючи час, проведений на сайтах соціальних медіа.

Саме від того, які програми відстежуються і скільки інформації збирається, залежить від програмного забезпечення, яке використовується. Наприклад, замість того, щоб контролювати весь пристрій, роботодавець може просто захотіти переглянути використання електронної пошти. У межах цього вони можуть збирати лише таку інформацію, як одержувач, тема та час / дата, або вони також можуть переглянути фактичний вміст електронних листів.

Основним винятком тут є фактичні телефонні дзвінки. Відповідно до федерального закону, аудіо можна записувати та прослуховувати, лише якщо одна з сторін погодиться. Багато, але не всі держави поширюють це правило на особисті розмови.

То які застереження щодо такого типу моніторингу? Законодавчі норми дещо відрізняються між штатами, але загалом, щоб помилитися з боку обережності, роботодавці завжди повинні інформувати працівників про те, що за ними слідкують. Це може бути у формі політики конфіденційності, яка надається при прокаті або в електронній пошті у разі зміни політики. Пристрої також можуть бути прикрашені вивісками, що вказують на те, що активність буде контролюватися.

Однією із сфер виникнення проблем у працівників є використання персональних пристроїв для роботи. Багато компаній реалізують політику Bring Your Own Device (BYOD). Однак коли ви використовуєте власний пристрій під час роботи та підключення до корпоративної мережі, можливо, ви відкриєте всю особисту діяльність на цьому пристрої для перевірки. Це також може стосуватися будь-яких інших персональних пристроїв, які використовуються під час роботи. Навіть якщо їх не використовують для роботи, якщо вони, наприклад, підключені до мережі Wi-Fi компанії, це може вважатися власністю компанії.

Для працівників, які хочуть зберегти конфіденційність, найкраще використовувати окремі пристрої для роботи та особистого користування та уникати підключення персональних пристроїв до мережі Wi-Fi компанії..

Канада

Управління Уповноваженого з питань конфіденційності Канади (OPCC) пропонує роботодавцям корисні поради щодо моніторингу працівників. Це стосується таких речей, як запис відео та аудіо та моніторинг веб-перегляду, електронної пошти та натискань клавіш. Їх порада роботодавцям така:

 • «Роботодавець повинен сказати, яку особисту інформацію він збирає від працівників, чому її збирає та що з нею робить. Збір, використання чи розголошення особистої інформації зазвичай має здійснюватися лише за умови знань та згоди працівника.
 • Роботодавець повинен збирати лише особисту інформацію, необхідну для її визначеної мети, та збирати її справедливими та законними засобами.
 • Зазвичай роботодавець повинен використовувати або розголошувати особисту інформацію лише для тих цілей, для яких вона її збирала, і зберігати її лише до тих пір, поки це потрібно для цих цілей, якщо тільки у неї немає згоди працівника на щось інше з нею або юридично вимагається використовувати або розкривати його для інших цілей.
 • Особиста інформація працівників повинна бути точною, повною та актуальною.
 • Співробітники повинні мати доступ до своєї особистої інформації та мати можливість оскаржувати її точність та повноту ».

Він продовжує підтверджувати важливість встановлення чіткої політики та очікувань, а також зведення до мінімуму обсягу моніторингу.

Великобританія

У Великобританії, за даними веб-сайту gov.uk, працівникам слід повідомити, якщо за ними ведеться моніторинг, наприклад, електронною поштою. Сюди входить використання відеоспостереження, ведення записів телефонних дзвінків, ведення журналу електронної пошти чи використання Інтернету та пошук робочих станцій. Однак є випадки, коли ви можете контролювати персонал без їх відома, наприклад, якщо ви вважаєте, що вони порушують закон:

«Моніторинг персоналу без їх відома

Ви можете стежити за персоналом без їх відома, якщо:

 • ви підозрюєте, що вони порушують закон
 • даючи їм знати про це, буде важко виявити злочин

Робіть це лише як частину конкретного розслідування, і зупиняйте, коли слідство закінчиться ».

Закони про захист даних у Великобританії встановлюють правила щодо того, як і коли слід здійснювати моніторинг. Отже, роботодавці повинні:

 • Майте вагомі причини та вмійте пояснити переваги моніторингу працівників
 • Проведіть оцінку впливу, щоб визначити будь-який моніторинг негативних впливів
 • Розгляньте альтернативи перед стрибком, слід розглянути альтернативні варіанти
 • Інформуйте працівників (за деякими винятками)

Хоча роботодавці повинні інформувати працівників, вони фактично не потребують їхньої згоди, як зазначено на веб-сайті «Громадські поради». Поки вони намагаються повідомити працівникам моніторингу, як це стосується бізнесу, а обладнання, за яким здійснюється моніторинг, надається компанією частково або повністю, тоді вони, як правило, мають право безкоштовно керуватися тим, на що вони дивляться..

Нещодавня визначна ухвала Європейського суду з прав людини вирішила на користь працівника, якого звільнили за розсилку приватних повідомлень через Yahoo Messenger на пристрої, що належить компанії. Це рішення скасувало попереднє рішення на користь роботодавця і заявило, що роботодавець порушив право працівника на приватне життя, шпигуючи на його повідомлення без попереднього повідомлення. Це створює прецедент для майбутніх подібних випадків по всій Європі.

Дивись також: Чи можете ви роботодавець читати ваші електронні листи?

Австралія

Якщо мова йде про Австралію, правила відрізняються для певних штатів. Новий Закон про нагляд за робочим місцем Південного Уельсу 2005 р. Та Закон про конфіденційність робочого місця на території столиці Австралії 2011 р. Захищають працівників, встановлюючи, що працівникам потрібно повідомити не менше 14 днів про початок моніторингу. Однак в решті країни правила набагато вразливіші. Хоча Закон про конфіденційність 1988 р. Зазначає, що працівникам слід повідомляти про свої записи, це мало зловісно, ​​чи можна контролювати їх електронну пошту без попереднього повідомлення. Більше того, нам не дуже багато, що стосується інших видів моніторингу, таких як телефонні дзвінки та камери.

Соціальні засоби комунікації

Поява соціальних медіа забезпечило ще одне потенційне мінне поле як для працівників, так і для роботодавців. Хоча широко прийнято, що роботодавець може переглядати ваші облікові записи у соціальних мережах під час прийняття рішення про найм, все більше грає, коли ви фактично працюєте в компанії.

Звичайно, якщо багато облікових записів соціальних медіа мають доступ до публіки, працівники ніколи не можуть бути впевнені у тому, що бачив роботодавець. Тому будь-хто доцільно гарантувати, що налаштування конфіденційності в облікових записах соціальних мереж блокують максимально можливий доступ. Навіть якщо працівники відчувають, що нічого не приховують, це може дивувати, що може нанести шкоду репутації.

НАС

У США моніторинг соціальних медіа можна очікувати, коли, як було сказано вище, працівник використовує передбачений роботою комп’ютер, мережу або систему. Однак очікується також, що роботодавці інформують працівників про моніторинг. Настійно рекомендується роботодавцям проводити політику соціальних медіа, навіть якщо вони не контролюють працівників.

Крім моніторингу через комп’ютери та пристрої, деякі роботодавці насправді запитують імена користувачів та паролі для доступу до облікових записів працівників у будь-який час. Однак деякі штати, включаючи Каліфорнію та Вашингтон, прийняли закони, що забороняють це робити.

Дивись також: Найкращі VPN для Америки

Канада

На канадському веб-сайті OPCC в моніторингу соціальних мереж є наступне:

 • “Співробітники повинні знати, що відповідно до існуючої політики та правил на робочому місці, деякі організації контролюють системи соціальних мереж своїх службовців (SNS).
 • Працівники повинні мати на увазі, що при використанні SNS в умовах робочого місця – включаючи SNS, розміщений їх роботодавцем – що їх особиста інформація може збиратися, використовуватись та розкриватися роботодавцем. Це може включати зауваження та повідомлення в ДСНС щодо проблем на робочому місці або які можуть інакше відобразитися на роботодавці.
 • Роботодавці повинні розглядати відстеження діючих працівників через персональну або засновану на робочих місцях SNS як набір особистої інформації, яка може бути предметом чинного законодавства про конфіденційність у їх юрисдикції “.

На цій же сторінці пропонуються поради роботодавцям щодо створення конкретної політики щодо діяльності в соціальних медіа. Він повинен охоплювати такі речі, як використання дозволеного на робочому місці та в якому контексті, які сайти соціальних медіа відстежуються та що відбувається з особистою інформацією, що збирається.

Дивись також: Найкращі VPN для Канади

Великобританія

За даними ASAS, “Деякі оцінки повідомляють, що зловживання Інтернет та соціальних медіа працівниками коштує економіку Великобританії щомісяця мільярдів фунтів, і додають, що багато роботодавців вже стикаються з такими питаннями, як крадіжка часу, наклеп, кібер-знущання, свобода слова і вторгнення в приватне життя ».

Він надає рекомендації роботодавцям, які займаються розробкою політики соціальних медіа. Політика повинна охоплювати те, що вважається прийнятним для використання соціальних медіа під час роботи, а також те, що можна і чого не можна сказати про організацію. Слід також розрізняти ділове та приватне використання соціальних медіа та додатків для обміну повідомленнями.

Дивись також: Найкращі VPN для Великобританії

Австралія

В Австралії, як відомо, роботодавці запитують інформацію про доступ до соціальних мереж працівників. Це каламутна вода, але доступ до приватних сторінок соціальних медіа, ймовірно, є порушенням декількох законів, включаючи Закон про конфіденційність 1988 р. Та Закон про чесну роботу 2009 р. Як такий, доцільно, щоб будь-яка інформація, зібрана з соціальних медіа, робилася з письмовою згодою заявника або працівника, а також про те, що відомості про використану інформацію ведеться детально.

Дивись також: Найкращі VPN для Австралії

Розташування

Відстеження місцеположення – це не нова концепція, особливо коли ви говорите про транспортні засоби, які часто відслідковуються з різних причин. Це може бути дотримання правил безпеки або, можливо, моніторинг ефективності господарських операцій. Однак у всіх країнах, які ми тут висвітлюємо, водій транспортного засобу повинен знати, що відбувається моніторинг.

А як щодо фактичного моніторингу працівників, наприклад, через мобільний пристрій? Існує безліч компаній, які пропонують відстеження співробітників через прості в монтажі програми. Хоча це спочатку може здатися занадто “великим братом”, насправді є деякі законні причини для цього, в основному стосуючись безпеки працівників. Наприклад, кожен, кому потрібно здійснювати телефонні дзвінки або реагувати на надзвичайні ситуації, може бути більш безпечним, встановивши на них пристрій відстеження.

Крім безпеки, існують також ділові причини, через які роботодавці можуть хотіти відслідковувати транспортні засоби чи людей. Наприклад, щоб перевірити, чи вони вводяться та виїжджають вчасно, і впевнитись, що вони там, де вони повинні бути, і не використовують час компанії для особистої діяльності.

Поки для цього є законна причина і працівник знає про це, то це життєздатна область для моніторингу. Однак, були різні скарги на вторгнення в конфіденційність, особливо якщо місцезнаходження працівника відстежується, поки він не працює..

НАС

У США кілька штатів, такі як Техас та Вірджинія, зробили відстеження транспортних засобів незаконними без згоди власника. Каліфорнія має найсуворіші закони щодо відстеження та забороняє відстежувати “рухому річ”. Відносно нова простота відстеження працівників означає, що в багатьох частинах країни насправді немає обмежень. Тому у нас ще одна сіра зона на руках.

Нещодавній випадок відстеження GPS у США вивів це питання на перший план. Працівницю Мірну Аріас відстежували під час роботи поза службою через додаток на телефоні, який її роботодавець змусив встановити. Її звільнили за відключення програми, а потім подали до суду на свого роботодавця за неправомірне звільнення. Справа врегульована поза судом, але той факт, що не було твердої аргументації з обох сторін, залишає результат відкритим для тлумачення.

Крім відстеження GPS, існує також законодавство, що стосується тегів радіочастотної ідентифікації (RFID). Це мікрочіпи, які можна прикріпити до людини чи їхніх речей, щоб відстежити їх. Деякі штати, такі як Міссурі, Північна Дакота та Вісконсін, забороняють роботодавцям вимагати використання таких пристроїв.

Канада

У Канаді компаніям дозволено стежити за працівниками за допомогою GPS-відстеження. Однак, повинно бути законна причина безпеки та бізнесу, як згадувалося вище. Знову ж, роботодавець повинен отримати згоду. Однак, як пояснив Девід Фрейзер, експерт з питань конфіденційності, ця згода залежить від вигаданого, оскільки працівнику може сказати ні.

Він каже, що роботодавці можуть мати певні підстави контролювати працівників у неробочий час. Він разом з іншими експертами передбачає, що випадок, коли американський «Аріас», швидше за все, виграв би його працівник, якби це відбулося в Канаді.

Великобританія

Велика Британія має більш чітку політику щодо відстеження працівників, яка повинна залишати місце для меншої кількості сірих зон. Для моніторингу транспортних засобів дозволяється відстеження ділових транспортних засобів. Однак якщо транспортний засіб також використовується приватно, трекер повинен мати кнопку конфіденційності, щоб припинити відстеження протягом неробочих годин. Також працівники повинні знати, що транспортний засіб відстежується. Однак відстеження працівників не допускається.

Австралія

Згідно з останнім дослідженням, кожен третій працівник Австралії в якийсь момент був відстежений за допомогою GPS роботодавцями. Загалом, ключовим у використанні пристроїв відстеження є згода.

Однак використання пристроїв відстеження регулюється державою, а не країною, тому правила відрізняються. Наприклад, деякі штати вимагають, щоб письмове повідомлення було надано протягом певного часу, коли розпочався нагляд. Інші держави взагалі не мають конкретного законодавства. Це не означає, що він є безкоштовним для всіх у цих регіонах, оскільки федеральні акти щодо конфіденційності все ще можуть діяти.

Відео

Відеоспостереження – одна з найдавніших форм моніторингу працівників. Однак, оскільки встановлення цих систем стає простішим і дешевшим, правила і правила навколо їх використання стають все більш важливими.

Взагалі, відеоспостереження за допомогою камер є прийнятною формою моніторингу. Однак існують очевидні обмеження, такі як заборона камер у місцях, де обґрунтовано очікується конфіденційність, наприклад, умивальники або роздягальні / роздягальні. Крім того, відеомоніторинг повинен здійснюватися з поважних причин, наприклад, щодо безпеки працівників, щоб гарантувати відсутність крадіжок чи інших злочинів або не підтримувати продуктивність працівників.

Зазвичай це також підпадає під загальне правило працівників, які вимагають повідомлення про те, що за ними проводять моніторинг. Є деякі винятки, наприклад, якщо роботодавець намагається зібрати докази підозри у злочині.

НАС

У США прийнято, що працівників можна проводити відеозйомку в робочий час на своїх робочих місцях. Існує відмінність між камерами на простому огляді та таємними камерами, остання з яких може бути використана лише у дуже конкретних випадках.

Канада

У Канаді правила дуже схожі, оскільки загальні області є прийнятними для відеоспостереження. Також сфери, де можна очікувати розумного рівня конфіденційності, є поза межами.

Можуть бути певні винятки для об’єднаної робочої сили, які можуть бути визначені у кожному конкретному випадку трудовим арбітром. Поставлені запитання стосуватимуться того, чи було відеоспостереження правильним способом дій та чи було проведено розумно.

Коли відеокамери розміщуються в загальних приміщеннях, повинно бути достатньо знаків, щоб повідомити працівників про їх використання. Вивіски мають бути офіційними канадською мовою, англійською та французькою мовами.

Аудіоспостереження за допомогою відеокамер заборонено, якщо сторони, зафіксованими згодою чи законними повноваженнями, не надаються.

Великобританія

Стаття gov.uk, що стосується моніторингу працівників, про яку ми говорили раніше, також містить спеціальний розділ щодо використання відеоспостереження. У цьому випадку слід повідомити Управління інформаційного комітету. Крім того, людей слід попередити, що вони записуються через чітко видимі знаки.

Він також зазначає, що роботодавці повинні мати можливість контролювати, хто бачить записи, і що люди мають право бачити зображення, записані на них, але це не потрібно робити негайно. Роботодавці мають 40 днів на виконання, і вони можуть фактично стягувати плату з працівників за привілей бачити себе на екрані.

Австралія

В Австралії, знову ж таки, це залежить від регіону. Новий Закон про нагляд за робочим місцем у Південному Уельсі та Закон про конфіденційність на ринку робочих місць Австралії 2011 року регулюють більшість видів відстеження, включаючи відео. Як і у випадку з комп’ютерами та GPS-відстеженням, працівник повинен отримувати достатнє повідомлення про моніторинг відео, у тому числі, коли це відбуватиметься і протягом якого часу. Закон про пристрої спостереження 1999 року у штаті Вікторія також наказує, що роботодавці повинні повідомляти працівників про спостереження.

В інших регіонах такі правила не можуть застосовуватися. Знову ж, прослуховування заборонено, як це продиктовано Законом про телекомунікації (перехоплення та доступ) 1979 року.

Пошта

Правила щодо відкриття пошти для когось можуть стати несподіванкою. Хоча в багатьох країнах заборонено відкривати пошту, яка не адресована вам, закон не поширюється на названих працівників у місцезнаходження компанії. Технічно, якщо це адреса роботодавця на конверті або пакунку, то він адресується роботодавцю, навіть якщо на ньому ім’я працівника.

Очевидний урок тут полягає в тому, що ніхто не повинен надсилати на свою робочу адресу речі, які б вони не хотіли, щоб їх роботодавець чи хтось інший в компанії бачили..

США, Канада та Великобританія

Роботодавці можуть відкрити будь-яку пошту, якщо вона надіслана на їхню адресу. Після того, як він прибуде до місця, він технічно доставлений. Його не обов’язково відкривати особі, до якої він звернувся. Багато компаній навіть мають спеціалізовані відкривачі пошти, які відкривають всю пошту, перш ніж розповсюджувати її працівникам. Навіть якщо вона позначена як “Конфіденційно” або “Приватна”, це чесна гра.

Австралія

В Австралії відкривати чиюсь пошту не є правопорушенням. Але це правопорушення зберігати його, якщо воно не належить тобі. Тому роботодавець, безумовно, прийнятно відкривати його до тих пір, поки вони цього не тримають.

Кроки, які потрібно вжити для захисту конфіденційності на роботі

До цього моменту ви бачите, що, хоча існують обмеження, роботодавці в межах своїх прав контролюють набагато більше, ніж ви могли очікувати. Однак, з точки зору працівника, є кроки, які можна вжити, щоб зберегти певну конфіденційність на роботі.

Знати свої права

Як видно з інформації, яку ми надали в цьому посібнику, багато правил залежать від того, де ви знаходитесь. Це не стосується лише тієї країни, де ви перебуваєте, і все може змінюватися на рівні штату чи провінції. Наприклад, у США лише п’ять штатів мають закони, які явно захищають конфіденційність працівників. Переконайтеся, що ви знаєте свої конкретні права, переглянувши закони про конфіденційність на робочому місці для вашого регіону. Як вже було сказано, навіть якщо існують закони, все ж можуть бути сірі зони, тому завжди варто помилятися на стороні обережності.

Уважно читайте правила

У більшості випадків моніторингу на робочому місці роботодавці зобов’язані інформувати працівників. Хоча вони, можливо, не хочуть транслювати деталі, ви можете мати їх змогу знайти, якщо ви подивитесь. Уважно читайте політику конфіденційності та іншу відповідну документацію. Також слідкуйте за електронними листами чи іншими повідомленнями щодо будь-яких змін у такій політиці.

Окрім інформування про власну конфіденційність, читання цих правил також повинно допомогти вам отримати інформацію про прийнятну поведінку під час роботи. Це часто дивує типи дій, які роботодавець вважає неприйнятними. Наприклад, використання особистих пристроїв у робочих цілях може бути заборонено. Зазвичай існують вагомі причини таких видів політики, як безпека інформації, щоб захистити таємниці компанії.

Слідкуйте за іншими показниками

Залежно від місця, де ви знаходитесь та типу моніторингу, ви можете не дізнатися про це в документації. Також варто звернути увагу на інші показники, за якими ви стежите. Вивіски камери спостереження є очевидним, але також можуть бути повідомлення, прикріплені до комп’ютерів або робочих станцій.

Уникайте особистої діяльності

Співробітники можуть бути стурбовані іншими особами компанії, які мають доступ до таких речей, як особисті електронні листи або історія перегляду. Іноді найкращим способом дій є просто уникати використання робочих пристроїв для особистої діяльності взагалі. Адже більшість речей можна зробити на смартфоні в ці дні. Поки вона не є власністю компанії і не підключена до Wi-Fi компанії, особистий телефон або планшет повинні бути вимкненими для моніторингу працівників.

Використовуйте VPN з обережністю

Використання віртуальної приватної мережі (VPN) на роботі – це спосіб захистити свою конфіденційність загалом. Однак у результаті це може означати, що ви обходите моніторинг, який існує. Це також дозволить отримати доступ до сайтів, які можуть бути заблоковані з поважної причини. Перш ніж використовувати VPN, ретельно перевіряйте договори та правила, щоб переконатися, що ви не порушуєте. Якщо вони шукають це, роботодавець, ймовірно, зможе помітити, коли використовується VPN, оскільки весь трафік буде спрямований на один IP.

“CCTV” від ECF, що має ліцензію на CC BY 2.0

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map