Посібник: 6 найкращих програм для телевізійних програм “Kodi Live Addons” за 2017 рік, які фактично працюють!

Потокове відео на замовлення – це зручно і економить час. Не потрібно чекати певного часу для перегляду улюблених шоу, на відміну від традиційного телевізійного мовлення. Однак телебачення в прямому ефірі все ще має свої переваги. Наприклад, такі заходи, як церемонія нагородження музикою та відео, зазвичай передаються в прямому ефірі. Ви можете переглядати їх згодом, але до цього часу ви вже бачили спойлери в соціальних мережах. Незалежно від причини, якщо ви бажаєте телебачення в прямому ефірі, ви можете отримати його через Kodi.

Однак важливо розуміти, що існують як офіційні, так і неофіційні додатки Kodi для потокового потокового вмісту. Незалежно від того, ви передаваєте Kodi на комп’ютері, пристрої Amazon Fire TV або в іншому місці, додатки, які ви встановите, будуть однаковими.

Наш посібник спеціально зосереджується на офіційних додатках Kodi, які пропонують легальний потоковий доступ до прямого телебачення. Наприкінці ми надали докладний огляд популярних неофіційних сторонніх додатків, які ви можете побачити в інших місцях. Ми надали додаткову інформацію про те, що роблять ці додатки, і чому замість цього рекомендуємо офіційні додатки.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Використовуйте VPN з Kodi

VPN шифрують ваш інтернет-трафік і перенаправляють його через сервер у вибраному вами місці, приховуючи своє місцезнаходження та особу. Незалежно від того, чи використовуєте ви офіційні чи неофіційні додатки Kodi, трансляцію джерел телепередач через деякі додатки Kodi може не санкціонувати ваш Інтернет-постачальник послуг.

Маючи це на увазі, вони можуть спробувати перешкодити ваше з’єднання під час використання такої послуги, як Kodi.

Однак швидкість увімкнення не є єдиною проблемою при використанні Kodi з різними додатками. Існують ризики конфіденційності та безпеки для всіх видів додатків. Додатки Kodi можна використовувати для здійснення хакерських атак на користувачів Kodi. Під час завантаження та запуску додатку Kodi ви часто робите це через незахищені з’єднання. Сам додаток може бути викрадений та використаний для контролю ваших даних в Інтернеті, викрадення паролів та імен користувачів і навіть для доступу до жорсткого диска комп’ютера.

Хоча деякі користувачі звертаються до запуску Kodi в пісочниці, уникаючи такої ситуації, шифруючи ваш трафік даних, це простіший і кращий спосіб управління багатьма пов’язаними з цим ризиками безпеки. Користувачі Kodi втратили дані і раніше їх пристрої були зламані, а деякі додатки, такі як надбудова Exodus, використовувались для створення ботонет DDoS.

Щоб уникнути цього, рекомендується підключення до VPN під час використання Kodi. VPN гарантуватиме, що ваші дані не будуть відкриті через потокове додавання.

Зауважте, що VPN також дозволяють вам отримувати доступ до вмісту з обмеженою географічною діяльністю та захищати свою конфіденційність в Інтернеті.

Для потокової передачі потрібна велика кількість пропускної здатності. Зокрема, прямі трансляції не стискають відео так сильно і тому потребують більшої пропускної здатності для завантаження. Надійний, швидкий та безпечний постачальник VPN є важливим. Ми рекомендуємо IPVanish, який є популярним вибором для спільноти Kodi та забезпечує необхідне міцне з’єднання, багату ємність та високий рівень захисту конфіденційності.

Ми можемо підтвердити, що IPVanish працює з усіма нами тестуваннями Kodi Addons і користується великою популярністю у спільноті Kodi. Якщо ви хочете спробувати альтернативного провайдера, ви можете знайти наш повний список тут рекомендованих VPN-послуг Kodi.

Сповіщення про справу: IPVanish запропонував нашим читачам знижку 60% на щорічний план тут. та 25% знижка на щомісячний план.

Порада: Якщо ви використовуєте Kodi з Amazon Fire Stick IPVanish, його можна легко встановити безпосередньо на пристрій. Детальну інформацію див. У нашому посібнику з установки VPN Fire Stick.

Kodi v17.3 «Криптон» – це остання стабільна версія Kodi, доступна для завантаження

Найкращі офіційні додатки для телевізора Kodi Live

Нижче ми перерахували та описали найкращі додатки для телевізора Kodi в прямому ефірі. Ви знайдете суміш доповнень, які забезпечують трансляцію прямого телебачення на законних і безкоштовних сторінках, з деякими, які надають вам доступ до чудових каналів через преміальні підписки.

USTVnow Plus

kodi_ustvnow_install
Перед використанням USTVnow Plus, спочатку потрібно зареєструватися тут. Додаток пропонує сім каналів США безкоштовно з безкоштовною підпискою, але є доступні платні підписки, які пропонують до 28 каналів у роздільній здатності HD.

kodi_live_tv_great_us_tv_now_plus_subscriptions
Такі канали, як ABC, CW, PBS і Лисиця з USTVnow Plus присутні.

Ви знайдете USTVNow, доступний у сховищі SuperRepo.

iPlayer WWW (BBC iPlayer)

iplayer
iPlayer WWW пропонує весь вміст, доступний на популярному сайті BBC iPlayer. На зміст на замовлення та в прямому ефірі можна знайти iPlayer WWW. Однак зауважте, що IP-адреса Великобританії необхідна для перегляду вмісту на iPlayer та за його допомогою iPlayer WWW. Крім того, BBC iPlayer доступний лише для тих, хто має дійсну ліцензію на телебачення BBC.

Якщо ви фактично не перебуваєте у Великобританії, рекомендується VPN змінити вашу IP-адресу на одну з Великобританії. Просто виберіть Дивитися в прямому ефірі щоб почати перегляд наявного прямого вмісту з улюблених каналів BBC.

Додаток BBC iPlayer доступний в офіційному сховищі додатків Kodi.

FilmOn Simple

фільон
Доступний у сховищі SuperRepo, FilmOn Simple містить безліч каналів. Категорії варіюються від Бізнес-телебачення, Музика і Розваги до Спосіб життя і Тіло & Душа. Вміст є англійською, а також іншими мовами, такими як російська та італійська. Ви також можете знайти вміст радіо в прямому ефірі FilmOn Simple.

Якщо у вас виникли проблеми з відтворенням вмісту за допомогою цього додатка, наведіть курсор на надбудову та клацніть правою кнопкою миші / натисніть «c», якщо ви використовуєте стандартну клавіатуру USB, або натисніть кнопку «керівництво» на пульті MCE.

kodi_fimon_live_tv_settings
Виберіть Налаштування додатків і встановити Якість фільму до Низький.

kodi_fimon_live_tv_quality_settings
Це має допомогти, якщо джерела вмісту ніколи не починають програвати.

PS Vue (додаток PlayStation Vue)

додатки в прямому ефірі телевізора
Якщо у вас є обліковий запис PlayStation Vue, ви можете отримати доступ до нього через додаток PS Vue Kodi. Повністю законний і доступний через офіційний сховище додатків Kodi, доповнення PS Vue дозволяє входити у свої облікові дані PlayStation Vue і дивитись прямий телевізор безпосередньо через Kodi.

Навіщо використовувати Kodi через додаток PlayStation Vue? Kodi робить це краще. Як медіаплеєр, Kodi пропонує кращий досвід перегляду, ніж додаток PlayStation Vue на багатьох пристроях, де пропонується. Крім того, ви можете легше перемикатися між різними службами за допомогою додатку Kodi для PlayStation Vue, завдяки чому надбудова PS Vue є прекрасним способом перегляду послуги підписки.

Клієнт Sky Go

небо йти в прямому ефірі телебачення
Якщо у вас є обліковий запис Sky, ви можете отримати доступ до нього через Sky Go. Це також означає, що ви можете використовувати додаток Sky Go Client, щоб отримати доступ до своїх потоків Sky. Майже весь потоковий контент Sky доступний через Sky Go, а отже, клієнт Sky Go, за винятком подій Sky Sports Box Office. Box Office, який функціонує як Pay-Per-View в США, не переглядається, і отримати доступ до них можна лише за допомогою інших засобів за межами Kodi.

Клієнт Sky Go працює лише для жителів Великобританії та лише тих, хто має офіційні дані облікових записів. Ви можете ввести ці облікові дані у додаток, як тільки ви завантажите його, а потім отримаєте доступ до своїх потоків.

Клієнт Sky Go доступний через сховище SuperRepo.

Неофіційні додатки Kodi для прямого телебачення

Хоча багато додатків Kodi пропонують законний вміст, деякі вважаються неофіційними. Ці додатки користуються великою популярністю, але варіюються від сірої області до більш сумнівно юридичної. Нижче наведено деякі додатки, які можна знайти на інших сайтах для прямого телебачення.

cCloud TV

ccloud TV
Що це? cCloud TV – це доповнення для IPTV Kodi з великою базою користувачів та широким розмаїттям вмісту на кількох мовах. cCloud TV викреслює Інтернет, шукаючи різні варіанти потокового зв’язку із великої кількості різноманітних джерел, що в цей час написання включає кілька тисяч каналів з усього світу..

Чому слід уникати цього? Незважаючи на популярність, переважна більшість тих, що пропонують телевізор cCloud, – це піратські потоки вмісту. Хоча є деякі перелічені канали, наприклад, загальнодоступні веб-камери, які можна ретранслювати без будь-яких питань щодо авторських прав, більшість із них не відповідає правді на вміст cCloud. Ми не рекомендуємо cCloud TV як джерело потокового телебачення в прямому ефірі, враховуючи, що цей додаток в першу чергу пропонує піратські потоки. Інші, легальні варіанти цього списку, забезпечують кращий вміст з вищою якістю.

Квантовий

Що це? Квантовий надає великий вибір прямих телевізійних каналів з кількох джерел. Quantum пропонує велику кількість контенту і користується великою популярністю серед сторонніх користувачів додатків завдяки сильній підтримці розробників та великому вибору.

Чому слід уникати цього? Quantum має той самий випуск, що і cCloud TV: ви можете знайти тут чи там ідеально законний потік, але вам це буде важко. Натомість переважна більшість того, що пропонує Quantum, – це піратський контент. З цієї причини, шe не рекомендую Quantum для прямих трансляцій телебачення. Інші параметри офіційного списку додатків забезпечують кращий досвід перегляду. 

Плейлисти з UK Turk

UK Turk

Що це?
Плейлист з UK Turk – трохи невловимий монстр. Основною причиною цього є те, що розробник продовжує дотримуватися закону Великобританії щодо піратських потоків. Дійсно, це головний фокус, але не єдиний фокус, надбудовою Плейлиста Великобританії в списку. Плейлисти UK Turk пропонують в основному канали США та Великобританії через дещо сумнівні засоби. Це не вискоблювання з інших джерел, як, наприклад, cCloud, а пропонування їх більш безпосередньо.

Чому слід уникати цього? Плейлисти Великобританії з Туреччини популярні завдяки своїй якості, але це якість, яка народжується від більш грубого піратства. Ми не рекомендуємо Плейлисти з UK Turk для трансляції прямого телебачення, враховуючи, що розробник цього додатка не має законних прав на трансляцію вмісту..

Дивись також: Найкращі додаткові фільми про Kodi за 2017 рік.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me