Помилка проксі-сервера Unlocator Netflix? Unlocator не працює з Netflix, спробуйте цю альтернативу

вимкнено нерозбірник netflix заблоковано
Ми підтвердили, що розумний проксі-сервер DNS Unlocator не працює з Netflix станом на час преси. Unlocator – це остання в мережі стрільби проксі-сервісів DNS Netflix, яку потрібно вислати. Користувачів, які не розмовляють, які намагаються дивитись Netflix, натомість буде зустрінуто помилку проксі.

Однак заборона Unlocator Netflix не обов’язково прописує кінець часу для користувачів Netflix, які проживають за кордоном. Кілька розумних постачальників DNS та VPN все ще працюють, хоча ми наполегливо рекомендуємо останнє над першим. Причина полягає в тому, що сервери DNS дуже легко блокувати Netflix, тоді як VPN можуть вживати більш складних дій, щоб уникнути помилки проксі-сервера..

Крім того, VPN шифрують з’єднання, тоді як проксі-сервери DNS залишають трафік нешифрованим. Це робить VPN набагато більш приватними, приховуючи веб-активність користувачів від постачальників послуг Інтернету, хакерів та правоохоронних органів. VPN є 100-відсотковими легальними в більшості країн.

Альтернативи Netflix Unlockator

Наша найкраща рекомендація VPN щодо перегляду Netflix ExpressVPN як це постійно працювало під час нашого тестування. Після реєстрації та налаштування просто натисніть на чат служби підтримки клієнтів на веб-сайті ExpressVPN і запитайте, які сервери зараз працюють з Netflix. Не всі сервери сумісні з Netflix, але в ExpressVPN надійно працює хоча б пара.

ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

  • ПК
  • Мак
  • IOS
  • Android
  • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Повний список постачальників VPN та DNS, які працюють з Netflix, ви можете прочитати тут.

НАЙКРАЩІЙ АЛЬТЕРНАТИВ VPN для НЛОКАТОРА: ExpressVPN – наш вибір №1. Яскравий швидкий і надійний вибір, який розблокує всі основні потокові сервіси, включаючи Netflix, Hulu та Amazon Prime. Відмінні функції безпеки та конфіденційності та не містять журналів. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Якщо ви використовуєте додаток Netflix на ігровій консолі, мобільному пристрої чи приставці (наприклад, Roku, Apple TV) на відміну від перегляду Netflix в Інтернет-браузері, можливо, вам знадобиться налаштувати VPN на маршрутизаторі wifi. Додаток Netflix змусить ваш пристрій використовувати сервери DNS від вашого провайдера, тоді як версія браузера не буде. Таким чином Netflix може відфільтрувати користувачів, DNS-розташування яких не відповідає їх IP-адресі.

Більшість маршрутизаторів Wi-Fi використовують або вбудовану програму DD-WRT, або Tomato. ExpressVPN має вказівки щодо налаштування OpenVPN на маршрутизаторах DD-WRT тут і маршрутизаторів томатів тут, а також декілька інших конфігурацій.

Не дозволяйте помилці проксі-сервера Unlocator Netflix заважати переглядати улюблені шоу. Надійдіть на надійний VPN зараз!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me