PeerBlock vs VPN: Що є кращим рішенням для торрентінгу?

Безлика жінка за статтею Peerblock
PeerBlock – це програма брандмауера, яка використовує чорні списки Інтернет-протоколів (IP), щоб запобігти підключенню певних IP-адрес до комп’ютера. Одне з потенційних можливостей PeerBlock – це торентери, щоб уникнути виявлення з боку моніторингових агентств. Це робиться, забороняючи доступ до вашого комп’ютера з IP-адрес агентства, тим самим не даючи їм знати, що ви є частиною потоку.

Як правило, ідея чорних списків IP не є хибною. Зокрема, думка про те, що спеціалізовані компанії з моніторингу торентів не в змозі легко підривати щось настільки крихке, як чорний список IP-адрес, виглядає бажаною думкою.

Чорний і білий список

Хоча концепції чорного списку та білого списку, оскільки вони стосуються комп’ютерної безпеки, можуть здатися схожими, вони дуже відрізняються. Білі списки дозволяє лише IP-адреси, які ви явно вказали підключитися до комп’ютера. Чорний список дозволяє будь-яку IP-адресу, крім тієї, яку ви явно вказали для підключення. Обидві концепції мають своє місце, але чорний список набагато менш надійний.

Причина недоліків концепції чорних списків IP – це динамічний характер IP-адрес. Кожен пристрій в Інтернеті має IP-адресу, але він не може надійно ідентифікувати жодну людину чи комп’ютер, оскільки IP-адреси постійно перепризначаються власниками. Отже, поняття про те, що єдиний IP визначає компанію, яку ви хочете заблокувати, насправді не дотримується.

Крім того, у випадку моніторингу торентів компанії, які беруть участь у цьому, зацікавлені уникнути вашого чорного списку, тому вони використовують широкий спектр інструментів, щоб уникнути виявлення.

Надійність IP-списків

Особливою реалізацією чорного списку PeerBlock є використання списків із IBlocklist.com. Існує ряд списків IP-адрес, розбитих на такі категорії, як агентства та країни.

Як швидкий тест на цілісність деяких списків, я провів аудит IP-списків Росії та Нігерії. Я знайшов п’ять IP-файлів у файлі Нігерії, які були визначені як належні до інших країн за допомогою бази даних GeoLite від MaxMind, і понад 100 в російському файлі, який повідомлявся як належний іншим країнам.

Це досить типовий приклад того, як можуть бути перехідні IP-адреси. Нелегко сказати, яке місцеположення є правильним для будь-якого з цих IP-адрес, але непослідовність підкреслює, наскільки мало віри слід віднести до IP-адреси, яка точно відображає будь-яку змістовну інформацію про машину на іншому кінці.

Викриття вашої реальної IP-адреси

Тепер, коли ми визначили, що в чорних списках є IP-адреси, яких там не повинно бути, це не надто великий стрибок, щоб припустити, що навпаки також є правдою: є ці IP-адреси, які повинні бути в цих списках блоків, яких немає. Це означає, що PeerBlock їх не заблокує, і таким чином власники цих IP-адрес зможуть підключити ваш комп’ютер. Потім вони можуть брати участь у тих самих торентових роях, в яких ви берете участь, і зможуть бачити вашу IP-адресу.

Наведений вище знімок клієнта BitTorrent для MacOS показує, наскільки легко доступні IP-адреси інших учасників рою. Нижня рамка головного вікна містить зворотний DNS кожного, хто сідає торрент, який завантажується.

Швидке клацання правою кнопкою миші вирішує ці записи DNS та відкриває IP-адресу. Це один короткий крок від запуску IP-адреси. Хто визначає, яким ISP володіє тією IP-адресою, яка, в свою чергу, може ідентифікувати вас особисто.

Перелік IP-адрес для однорангових користувачів
Варто також зазначити, що кожен заблокований IP уповільнює вашу швидкість торрента. Деякі стверджують, що списки IBlocklist, використовувані PeerBlock, містять занадто багато IP-адрес, що здається правдоподібним, враховуючи результати швидкого тесту GeoIP. Також виявляється, що для того, щоб постійно оновлювати списки IBlocklist, потрібна підписка, хоча мені вдалося спочатку додати списки до PeerBlock без проблем. Щоб оновити списки, не купуючи їх, Peerblock потрібно повністю видалити та перевстановити.

Додавання списків до Peerblock

VPN – краще рішення

Бітрентовий список однолітків

VPN – це краще рішення, ніж PeerBlock, оскільки VPN приховує вашу реальну IP-адресу. Це скасовує необхідність такого додатка, як PeerBlock, оскільки ви не відкриєте свою справжню IP-адресу для початку. Якщо моніторингове агентство успішно ухилиться від чорного списку і побачить вашу IP-адресу, вони побачать лише IP-адресу VPN. Крім того, деякі VPN поставляються із “комутатором”, який блокує весь Інтернет-трафік, якщо не встановлено VPN. Якщо ваш VPN несподівано впаде, перемикач вбивства гарантує, що ваша IP-адреса не буде випадково виявлена ​​в рої.

Усі VPN не створюються рівними. Важливі функції VPN, які ви збираєтесь використовувати для торрентінгу, – це швидкість, спільні IP-адреси та комутатор захисту. 

Потреба в швидкості сама собою пояснює. Кожен шар, що додається до мережевого з’єднання, додає певну затримку. Навколо цього просто немає, але швидкий постачальник VPN може мінімізувати ефект.

Частина анонімності VPN покладається на те, як він обробляє призначення IP-адреси. VPN, які використовують спільні IP-адреси, краще для торрентінгу, оскільки багато людей одночасно використовують цей IP. Тому важче простежити IP-адресу, яку ви бачите в тому часі до вас із цією метою.

Перемикач kill – ще одна дуже важлива особливість. VPN можуть бути непостійними і несподівано переривати з’єднання. Більшість клієнтів VPN знову підключиться, коли це станеться, але за той короткий проміжок часу, коли він знову підключатиметься, ваша реальна IP-адреса може бути піддана впливу рій. Функція перемикача убиває запобігає тому, що блокує Інтернет-активність до моменту відновлення з’єднання VPN.

Перегляньте нашу статтю про найкращі VPN для Torrenting, щоб отримати докладнішу інформацію про те, які VPN найбільш підходящі.

Переконайтесь, що VPN працює

Після налаштування VPN ви можете переконатися, що він працює, як ви очікуєте. Існують різні веб-сайти для перевірки IP-адрес, які дозволять вам перевірити свою IP-адресу. Відвідавши веб-сайт, наприклад, Що таке мій IP при запуску VPN, буде підтверджено, яку IP-адресу бачать інші.

Щоб побачити, як ваша IP-адреса відображається конкретно в клієнті BitTorrent, ви можете скористатися сайтом трекера BitTorrent, таким як IPMagnet. Він забезпечує посилання на магніт для додавання до вашого клієнта BitTorrent. Щойно ви зробите це, сайт покаже вам, який IP ви рекламуєте до рій.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me