П’ять найкращих VPN, які Redditors люблять (і той, кого вони люблять ненавидіти)

Reddit VPN


Reddit – це один з найбільших інтернет-форумів у світі, що робить його джерелом для химерних та нефільтрованих думок про майже все – включаючи VPN. На сайті також розроблена власна культура “стріляй прямо з стегна”, яка, як правило, надає перевагу тим, хто поділяє чесні, добре розроблені думки. Redditors також швидко йдуть за горло, коли їм щось не подобається, роблячи це часом мінне поле для тих, хто ділиться думками та відгуками про VPN (деякі з яких платні оголошення чи тролі).

Ми переглянули кілька сотень публікацій та коментарів щодо Reddit, шукаючи улюблені та найменш улюблені VPN Reddit. Ми також двічі перевіряли історії розміщення облікових записів користувачів, якнайкраще, щоб вилучити платні та тролеві акаунти. Більшість Redditor, які обговорюють VPN, рекомендують використовувати один, але спільнота Reddit рекомендує деякі VPN більше інших.

reddit vpnsДжерело: Reddit

Кращі VPN з Reddit TL; DR

Наш огляд містить додаткові деталі нижче, але якщо вам не вистачає часу, наші дослідження через публікації Reddit на VPN дають такі результати:

 • ExpressVPN – найкращий всебічний VPN на основі настроїв Reddit. Коли це згадується на Reddit, коментарі про нього майже завжди є позитивними, хоча користувачі не говорять про ExpressVPN так сильно, як про NordVPN або приватний доступ до Інтернету.
 • NordVPN – найбільш суперечливий варіант на Reddit. Неправдива історія щодо реєстрації та реєстрації даних компанії, розповсюджена у 2018 році, призвела до масових викривлень щодо їх роботи. Шкода репутації компанії була серйозною, але в типовому режимі Reddit деякі Redditors починають допомагати з’ясувати ці помилки. Інші також повідомляють про свій позитивний досвід роботи з NordVPN. На даний момент це одна з найбільш обговорюваних VPN на Reddit.
 • Приватний доступ до Інтернету – найкращий для новачків. Ми знайшли численні нові користувачі VPN, які намагаються або рекомендують спробувати приватний доступ до Інтернету через його низьку ціну та хороші функціональні можливості та функції безпеки. Це також одна з найбільш обговорюваних VPN на Reddit.
 • Маллвад – найменш суперечливий варіант на Reddit. Нам важко було ігнорувати Муллвада, тому що через десятки згадок ми навряд чи могли знайти негативні коментарі. Ті, хто згадував про це, сподобалися, хоча сервіс набагато менший від великої трійки (ExpressVPN, NordVPN та приватний доступ до Інтернету), згаданих у нашому списку, із значно меншим розміщенням серверів та серверів.
 • IVPN – це найнадійніший постачальник Reddit. Хоча він рідко зустрічається у публікаціях або коментарях Reddit, але IVPN користується великою перевагою через свою ділову практику.
 • PureVPN – це найбільше не подобається VPN на Reddit. Знайти позитивні відгуки чи думки щодо PureVPN було абсолютно важко. В цілому, можливо, PureVPN – це єдиний VPN-сервіс Redditors, який майже завжди є загальним.

1. ExpressVPN: найкращий всебічний VPN

ExpressVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN пропонує тисячі VPN-серверів у понад 90 країнах. Це надає йому одне з найширших масштабів на ринку VPN і робить його особливо прихильним серед великої міжнародної натовпу Reddit. Що важливо, сервіс не зберігає журналів, пропонує швидку цілодобову підтримку чату, дозволяє оплату з великої кількості джерел та надає 30-денну гарантію повернення грошей новим користувачам. Він також відомий тим, що розблокує велику кількість потокових служб із США, таких як Netflix, Amazon Prime та багато іншого. ExpressVPN очолив наші тести на швидкість VPN.

Що подобається Redditors у ExpressVPN?

Отже, що кажуть користувачі Reddit про ExpressVPN? Майже завжди хороші речі, коли виникає тема.

reddit vpns expressvpnДжерело: Reddit

Одне з річних редакторів – це те, що вони довіряють експертам. Це є причиною того, що багато Redditors позитивно звітують про ExpressVPN. Експерти, які пишуть та переглядають VPN, схильні сприймати ExpressVPN вигідно за різними факторами (місця розташування сервера, функції безпеки, захист конфіденційності).

Загалом Redditors, як правило, люблять ExpressVPN за свою швидкість:

Reddit vpns expressvpnДжерело: Reddit

Дивіться також: Найшвидші VPN

Це технічні деталі:

reddit vpns expressvpnДжерело: Reddit

І це функції конфіденційності:

reddit vpns expressvpnДжерело: RedditReddit vpns expressvpnДжерело: Reddit

Що не подобається Redditors щодо ExpressVPN?

Найбільш послідовна скарга, яку ми виявили за допомогою ExpressVPN, стосувалася його використання віртуальних серверів:

reddit vpns expressvpnДжерело: Reddit

Віртуальні сервери отримують набагато гірший реп, ніж заслуговують. Хоча фізичні сервери приємно мати, вони не завжди практичні. У багатьох випадках місця, де ExpressVPN пропонує IP-адреси, не мають надійних фізичних серверів або швидкості Інтернет-провайдера, що було б адекватним для більшості користувачів, що віддалено підключаються через тунель VPN. Для компенсації ExpressVPN використовує сервери, розташовані в сусідніх країнах, і призначає цим серверам IP-адресу з країни, де існує місце віртуального сервера. ExpressVPN пояснює, чому і як працюють їхні віртуальні сервери тут детальніше.

В цілому настрої користувачів Reddit щодо ExpressVPN надзвичайно позитивні. Ми провели аналіз кожного коментаря про ExpressVPN на Reddit за 2015-2019 роки та виявили, що сервіс не тільки підтримує позитивну думку від Redditors, але й користь серед користувачів зростає..

аналіз настроїв reddit для expressvpn

Цікаво, що користувачі Reddit частіше розповідають про ExpressVPN в літні місяці, але в цілому користувачі Reddit позитивно говорять про послугу ExpressVPN.

2. NordVPN: Найсуперечливіший VPN Reddit:

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN має перевірені заходи щодо конфіденційності та безпеки, які були незалежно випробувані та перевірені після масштабних суперечок та чуток, що розповсюджуються щодо служби у 2018 році. Сервіс працює понад 5800 серверів у 60 країнах, що робить його одним з найбільших на ринку. Це також один з найшвидших варіантів на ринку, що має велику кількість спеціалізованих серверів для торрентінга, потокової передачі та додаткової конфіденційності веб-перегляду. Зацікавлені знайдуть пропозиції NordVPN з суворою політикою без реєстрації, швидкою швидкістю, високими стандартами шифрування та можуть працювати на 6 пристроях одночасно.

Що подобається Redditors у NordVPN?

Ми називаємо NordVPN “найбільш суперечливим” вибором насамперед тому, що він отримує велику кількість суперечливої ​​любові та ненависті на форумах конфіденційності та безпеки Reddit. Згубні звіти про політику збору даних служби є ключовою причиною, яку він вважає найбільш суперечливим.

Зауважимо, що ці суперечки були усунені, і Redditors починають точно повідомляти про цей факт:

Reddit vpns nordvpnДжерело: Reddit

Поряд з очищенням його імені, Redditors, які віддають перевагу NordVPN, роблять це через свої функції безпеки та конфіденційності:

Reddit vpns nordvpnДжерело: Reddit

І багато хто любить його перемикач на вбивство:

reddit vpns nordДжерело: Reddit

Небагато публікацій підсумовує всі інші публікації, що підтримують NordVPN, ніж ця, однак:

reddit vpns nordvpnДжерело: Reddit

Що не подобається Redditors щодо NordVPN?

Суперечливий статус NordVPN пов’язаний не лише з помилковим повідомленням. Багато останніх повідомлень Reddit у сервісі негативно ставляться, в основному, зосереджуючись на низькій швидкості завантаження:

reddit vpns nordДжерело: Reddit

Чи має NordVPN проблема зі швидкістю? На жаль, так. Виходячи з останніх тестів на швидкість VPN, швидкість NordVPN не найкраща. Однак, результати можуть відрізнятися, а швидкість завантаження – це не завжди все, залежно від способу використання VPN. У сервісі є 30-денна гарантія повернення грошей, яку вони завжди шанують, що спрощує пробування протягом досить тривалого періоду, щоб дати вам корм розміщувати інформацію про це на / r / VPNreviews.

3. Приватний доступ до Інтернету Найкраща репутація Reddit за перевірену безпеку:

Приватний доступ до Інтернету

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android

Веб-сайт: www.PrivateInternetAccess.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

Приватний доступ до Інтернету є одним з найбільших постачальників VPN на ринку та одним із найдешевших. Послуга надає понад 3300 серверів у 30+ країнах та забезпечує їх суворими стандартами шифрування. Як і у багатьох інших постачальників VPN вищого рівня, приватний доступ до Інтернету підтримує політику без журналів, яка також кілька разів перевірялася в суді (сервіс не мав журналів надати, коли запитували).

Що подобається Redditors у приватному доступі до Інтернету?

Червоним редакторам, як правило, подобається приватний доступ до Інтернету, і часто рекомендують його тим, хто шукає постачальника VPN з підтвердженим захистом конфіденційності:

reddit vpns приватний доступ до ІнтернетуДжерело: Reddit

(і знову…)

Reddit vpns приватний доступ до ІнтернетуДжерело: Reddit

(і знову…)

Reddit vpns приватний доступ до ІнтернетуДжерело: Reddit

Що не подобається Redditors у приватному доступі до Інтернету?

Підтверджені захист конфіденційності убік, скарги на PIA неоднозначні. Деякі користувачі дбають про низькі швидкості, а інші негативно повідомляють про способи рекламування послуги:

reddit vpns приватний доступ до ІнтернетуДжерело: Reddit

Найбільша стурбованість, яку висловлюють багато користувачів, стосується того, де знаходиться PIA:

reddit vpns приватний доступ до ІнтернетуДжерело: Reddit

Приватний доступ до Інтернету вже кілька разів вилучався в суд, в якому федеральні органи влади виписували в США. У будь-якому випадку органи влади залишаються порожніми, оскільки політика PIA щодо не-журналів забезпечує відсутність даних. Послуга може бути розташована у США, але доведено, що вона підтримує суворі стандарти конфіденційності користувачів.

4. Mullvad: Найменш суперечливий вибір VPN Reddit

Mullvad VPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • Linux

Веб-сайт: www.mullvad.com

Хоча невеликий постачальник, порівняно, шведський Mullvad надає кілька сотень VPN-серверів у кількох десятках локацій. Сервіс пропонує сувору політику без реєстрації, анонімні рахунки та приймає різні форми безпечних платежів, включаючи біткойн та навіть готівку. Послуга також надається за нижчою щомісячною ціною, ніж більшість її конкурентів, пропонуючи послуги приблизно за 5,50 доларів на місяць (5 євро на місяць, як рекламується).

Що подобається Redditors у Mullvad?

Mullvad – невеликий постачальник VPN і не рекламує настільки серйозно, як найбільші послуги. Це набагато рідше згадується на Reddit, але це також один з найменших варіантів, про який ми знаходили згадування порівняно часто за своїм розміром. І коли Redditors згадують про Mullvad, це майже завжди з хорошою похвалою:

reddit vpns mullvadДжерело: Reddit

Користувачі також люблять його функції безпеки та конфіденційності:

reddit vpns mullvadДжерело: Reddit

Хоча багато Redditors вважають його одним з найбільш надійних постачальників VPN на ринку:

mullvad reddit vpnsДжерело: Reddit

Що не люблять Redditors у Mullvad?

Хоча рідко можна зустріти негативні коментарі про Mullvad на Reddit, основні з яких ми виявили, пов’язані з відсутністю підтримки клієнтів служби:

mullvad reddit vpnsДжерело: Reddit

Це поширена проблема у менших постачальників VPN. Тип цілодобової підтримки клієнтів, який пропонують більші провайдери, коштує дорого, але вони можуть дозволити собі це залежно від їх розміру. Mullvad зберігає свою ціну низькою, передаючи більшу частину налаштувань та усунення несправностей в руки своїх користувачів. Незважаючи на скарги, Mullvad надає посібники з усунення несправностей, і користувачі, які не знають, як виправити проблеми, завжди можуть звернутися до / r / VPN для підтримки Redditors з більш технічним ноу-хау..

5. Найбільш надійний VPN на Reddit: IVPN

IVPN забезпечує безконтрактний VPN-захист із стандартами шифрування військового рівня. Компанія дотримується політики без реєстрації, керує власним DNS-сервером без розмитнення та має доступні сервери у більшій кількості країн світу. Послуга також пропонує 7-денну гарантію повернення грошей.

Що подобається Redditors у IVPN?

У 2016 році IVPN опублікував на своєму веб-сайті публічне оголошення: Більше не буде запускати партнерську програму. Це була величезна новина, особливо зважаючи на те, що більшість постачальників VPN мають партнерські програми певного типу та різного рівня надійності. Результат на Reddit був подвійний:

 1. Це призвело до того, що більше Redditors довіряють IVPN, включаючи деяких більш високооцінених прихильників конфіденційності Reddit (таких як That One Guy Privacy).
 2. Це призвело до значно зменшеної присутності IVPN на Reddit через меншу кількість реклами.

За всіма словами, цей хід був зустрінутий великою похвалою на форумах конфіденційності в Reddit.

reddit vpns ivpnДжерело: Reddit

Поряд із цим користувачі Reddit хвалять компанію за швидкість роботи її сервера:

Reddit VPNs ivpnДжерело: Reddit

І це хороша функціональність та додатки:

reddit vpns ivpnДжерело: Reddit

Що не подобається Redditors щодо IVPN?

Як зазначалося раніше, рішення IVPN про відмову від своєї партнерської програми означало його присутність на Reddit, але зникло. Про це згадується тут чи там у розділах коментарів, але мало хто з них робить відгуки про послугу та публікує інформацію про неї. Коментарі завжди позитивні там, де вони надходять.

Але найбільша проблема, яка може відштовхнути потенційних користувачів від потенційного використання, – це ціна. IVPN коштує 15 доларів на місяць, або 8,33 доларів на місяць, якщо купувати через підписку протягом року. Ця вартість є досить непомірною для багатьох Redditors, які прагнуть віддавати перевагу дешевим послугам, а також люблять знижки або купонні коди, які вони можуть отримати через філії для інших послуг.

6. PureVPN: Провайдер VPN Redditors найбільше не подобається

PureVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PureVPN.com

Гарантія повернення грошей: 31 ДЕНЬ

У той час як більшість VPN на Reddit отримують любов та ненависть, PureVPN є однією з небагатьох VPN, яка майже не отримує любові від спільноти Reddit.

reddit vpnsДжерело: Reddit

Наскільки ми подивилися, ми знайшли лише один позитивний відгук про PureVPN з будь-якою обґрунтованою кількістю відгуків на повідомлення. Redditors також не довіряють PureVPN після того, як компанія переклала журнали у судовій справі, яка виявила, що політика компанії щодо нереєстрованих журналів є підозрюваною.

Єдине, про що погоджуються Redditors? Безкоштовні VPN – це погано

Redditors майже не люблять PureVPN, але є одне, про що вони погоджуються ще послідовніше: безкоштовні VPN – це найгірший шлях, який можна взяти до конфіденційності та безпеки Інтернету.

reddit vpnsДжерело: Reddit

Безкоштовні VPN звучать чудово, тому що, ну, вони безкоштовні. Але одне поширене переживання, яке ви почуєте на Reddit та інших місцях, це таке: “Якщо ви не платите, ви – продукт”. Це не завжди так, оскільки багато технологічних компаній стягують гроші та все ще збирають та продають багато даних користувачів. Безкоштовні VPN – це кошмар конфіденційності. Поряд з порушенням ваших приватних даних, безкоштовні VPN:

 • Майте суворі обмеження даних
 • Мають меншу пропускну здатність
 • Майте більше проблем із затримкою
 • Може містити віруси та зловмисне програмне забезпечення, включаючи код криптовалюти

Reddit vpnsДжерело: Reddit

Якщо ви вивчаєте варіанти VPN, уникайте безкоштовних пропозицій. Існують недорогі VPN, і більшість мають багатомісячні або багаторічні плани, спрямовані на те, щоб значно зменшити суму, яку ви заплатите за послугу. Крім того, більшість законних постачальників VPN регулярно пропонують знижки угоди протягом року.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map