Огляд ExpressVPN проти TunnelBear

ExpressVPN проти Tunnelbear

Вибір першого VPN може бути складним через велику кількість доступних послуг та те, що всі вони пропонують різні функції. Що ще гірше, багато VPN обробляють такі терміни, як “шифрування” та “затуманення”, які прямо над головою більшості людей. Щоб точно порівняти ці послуги, ми перерахували все, що можуть запропонувати ExpressVPN і TunnelBear, поряд.

Ми також пояснимо, що кожна їх функція робить простими словами, щоб краще зрозуміти, за що ви платите. Почнемо з короткого огляду цих VPN:

Основні моменти

ExpressVPN

 • Швидкі, надійні сервери в 90+ країнах
 • Розблокує Netflix та BBC iPlayer
 • Потужні функції безпеки
 • Виняткова підтримка на багатьох платформах

Тунель

 • Має вільний план
 • Досить швидко для прямої трансляції
 • Сильний у безпеці та конфіденційності
 • Працює в Китаї

Ціноутворення та знижки

ExpressVPNТунель
Періоди передплатиОдин місяцьОдин місяць
Шість місяцівОдин рік
Один рікДва роки
Особлива пропозиціяТри місяці безкоштовно та 49% знижка на річні плани58% знижка на дворічну підписку
Найвища ціна на місяць12,95 дол9,99 дол
Найнижча ціна на місяць6,67 дол4,17 дол
Річна ціна99,95 дол59,88 дол
Гарантія повернення грошей30 днів30 днів

ExpressVPN – не найдешевший VPN на ринку, і в порівнянні з послугою з безкоштовним планом вам буде прощено звільнення. Однак, хоча ExpressVPN коштує дорожче на місяць, ніж платні плани TunnelBear ($ 12,95 проти $ 9,99), це фактично скорочує розрив протягом більш тривалих періодів часу. Наприклад, якщо ви зареєструєтесь на рік, ціна знизиться до всього 6,67 дол. на місяць. Хоча це не зовсім відповідає річному плану TunnelBear ($ 4,99 на місяць), воно ставить ExpressVPN у відповідність з багатьма іншими VPN на ринку.

Не можна заперечувати, що вільний план TunnelBear привабливий. Як і більшість безкоштовних VPN, проте, він має і недоліки. Для початку вам обмежено 500 Мб даних щомісяця, що достатньо для передачі приблизно 30 хвилин відео стандартної чіткості. Крім того, для надання безкоштовного плану TunnelBear довелося компрометувати інші аспекти своєї послуги (але докладніше про це пізніше).

Обидві послуги пропонують 30-денну гарантію повернення грошей, яка дозволяє спробувати їх та вимагати повного повернення коштів, якщо ви не вражений.

Найкраща пропозиція для ExpressVPN: Отримайте три місяці додаткової безкоштовності та заощадите 49% при річному плані.

Найкраща пропозиція для TunnelBear: заощадіть 58%, вибравши дворічний план TunnelBear.

Особливості

ExpressVPNТунель
Одночасне з’єднання55
Програми операційної системиWindows, Linux, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire TV / Firestick, деякі маршрутизаториWindows, MacOS, Android, iOS
Встановити пристрої вручнуПриставки, деякі маршрутизаториLinux (обмежена підтримка), маршрутизатори, приставки
Розбиття тунелівТільки для Windows, MacOS та AndroidТільки для Android
Безкоштовні додаткиРозширення браузера для Chrome і FirefoxАвтоматичний захист Wi-Fi, розширення для Chrome, Firefox та Opera

TunnelBear і ExpressVPN дозволяють мати до п’яти одночасних підключень, що є досить стандартним. У ExpressVPN є набагато краща підтримка багатоплатформ, однак із власною прошивкою для певних маршрутизаторів та додатків для всіх основних операційних систем. На відміну від цього, TunnelBear має бути встановлено вручну на більш широкому діапазоні пристроїв і працює лише з двома певними дистрибутивами Linux: Ubuntu 16+ та Fedora Workstation 25+).

Обидва сервіси дозволяють використовувати розділене тунелювання, яке дозволяє конкретним програмам обходити VPN. Однак ця функція доступна лише в додатку для Android TunnelBear або в програмах ExpressVPN для Windows, Android та MacOS.

До його кредиту, TunnelBear пропонує кілька речей, які ExpressVPN не робить, а саме автоматичний захист Wi-Fi (який підключає вас до VPN кожного разу, коли ви використовуєте незахищену мережу) та розширення браузера для Opera. Слід зазначити, що розширення TunnelBear захищають лише трафік вашого веб-переглядача, і вони не залишатимуть вас анонімними під час використання інших програм, підключених до Інтернету..

Розширення ExpressVPN працюють по-різному, що дозволяє вам керувати головним додатком за допомогою кнопки у вашому браузері. Це дозволяє швидко та легко змінювати своє місце розташування за потребою та має додаткову перевагу в забезпеченні трафіку з усіх ваших додатків одночасно.

Розблокування можливостей

ExpressVPNТунель
Потокове обслуговування
NetflixЧисленні бібліотеки, включаючи Netflix США, Великобританію, Австралію, Японію та ФранціюНі
ХулуСША, ЯпоніяНі
Sky GoТакНі
Amazon Prime VideoТакНі
BBC iPlayerТак (через MediaStreamer)Ні
ABCНіНі
CBSТакНі
NBCТакТак
ITVТакТак
Одинадцять видів спортуТакТак
4 каналТакНі

Окрім покращення безпеки в Інтернеті, VPN можуть використовуватися для доступу до платформ із заблокованими регіонами з-за кордону. Як ви бачите в таблиці вище, ExpressVPN виступив особливо добре в наших тестах. Він розблокує широкий спектр послуг, включаючи деякі з тих, з якими VPN, як правило, борються: Netflix, BBC iPlayer та Amazon Prime Video.

TunnelBear мав неоднозначний успіх у наших тестах. Незважаючи на те, що вдалося розблокувати декілька платформ, таких як NBC та ITV Hub, він боровся з більшістю основних сервісів потокової передачі, які ми пробували. Крім того, він не міг розблокувати жодну бібліотеку Netflix. Для безкоштовного сервісу це незвично, але так як багато дешевих VPN можуть розблокувати US Netflix як мінімум, TunnelBear в цьому плані не вистачає..

Китай

У Китаї є деякі найпоширеніші Інтернет-обмеження, і більшість VPN просто не працюватимуть на материку. На щастя, ExpressVPN і TunnelBear працюють у Китаї, хоча їх веб-сайти заблоковані Великим Брандмауером. Це означає, що потрапивши в Китай, ви не зможете завантажити жоден додаток, тому перед приїздом обов’язково встановіть вибрану VPN..

Для використання ExpressVPN в Китаї не потрібні спеціальні дії: просто підключіться так, як зазвичай, і ви зможете отримати доступ до будь-якого веб-сайту, який вам подобається. Користувачі TunnelBear повинні ввімкнути налаштування, яке обмежує їхній трафік, приховуючи той факт, що ви використовуєте VPN. Для цього достатньо натиснути значок шестірні, потім відкрити Безпека та включити GhostBear варіант.

Налаштування та інтерфейс

ExpressVPNТунель
Майстер автоматичної настройкиWindows, MacOS, Android, iOS, Linux, деякі маршрутизаториWindows, Android, MacOS, iOS
Вибір основного місця розташуванняНа основі спискуНа основі карт / списків
Сторінки додаткових налаштуваньТакТак
Для мобільних пристроївТакТак

Настільні програми

Обидва ці сервіси мають відмінні, інтуїтивні програми для настільних ПК. ExpressVPN ставить кнопку швидкого підключення спереду та в центр та дозволяє швидко змінити розташування з головного екрана. Існує окрема сторінка з параметрами, яка використовує вкладки, щоб організувати та легко знайти речі. ExpressVPN дозволяє запустити тест на швидкість безпосередньо з програми, що корисно для порівняння швидкостей до і після підключення.

TunnelBear присвячує більшість основного екрану карті. Користувачі можуть або натиснути країну для підключення, або вибрати її зі спадного списку вгорі екрана. Ви також можете натиснути піктограму на бічній панелі, щоб перейти на сторінку налаштувань. Усі параметри TunnelBear керуються простими перемикачами, це означає, що повернутися назад легко, якщо змінити налаштування і випадково зламати щось.

Мобільні додатки

Мобільний додаток ExpressVPN виглядає точно так само, як і його настільний, хоча є менше варіантів на вибір. Наприклад, ви можете підключатися лише через протоколи OpenVPN, і ви не можете ввімкнути (або відключити) захист від витоку. Однак найважливіші особливості залишаються, тож ви все ще можете активувати перемикач на знищення, автоматично підключатись при запуску та використовувати роздільну тунелювання.

expressvpn android 2019 ss

TunnelBear також виглядає надзвичайно схоже на настільних та мобільних пристроях. Однак можливості автоматичного захисту вашого wifi вже відсутні, а також можливості підключення при запуску. Насправді з шести доступних варіантів лише три насправді впливають на VPN, а інші – лише косметичні.

Крім того, оскільки всі функції TunnelBear мають імена з тематикою, важко сказати, що вони насправді роблять. Для подальшої довідки “GhostBear” перебирає ваш трафік, “VigilantBear” активує перемикач “kill”, а “SplitBear” дозволяє розділити тунель.

Сервери та продуктивність

ExpressVPNТунель
Країни сервера9421
Загальна кількість серверів3 000+350+

ExpressVPN охоплює більше країн, ніж будь-який інший провідний постачальник, хоча він використовує віртуальні сервери (які в основному здійснюють маршрутний трафік через Сінгапур чи Нідерланди) у кількох віддалених регіонах. На противагу цьому, TunnelBear має лише сервери у 21 країні. Це особливо вражає для безкоштовного VPN, але досить низького рівня для платної послуги.

Фактично безкоштовний план TunnelBear створює значну проблему, ефективні. Безкоштовні VPN приваблюють велику кількість людей, що спричиняє великі навантаження в невеликих мережах і спричиняє загальну швидкість. Оскільки серверів немає спеціально для платних користувачів, передплатники, по суті, платять за використання тієї ж переповненої інфраструктури.

ExpressVPN має більш ніж у вісім разів більше серверів, ніж TunnelBear. Це вже робить більш ймовірним, що вам вдасться отримати високошвидкісне високошвидкісне з’єднання з будь-якої точки світу. Після того, як ви вважаєте, що це, ймовірно, менше користувачів (і, як такий, нижча середня завантаженість сервера), стає зрозуміло, що це ExpressVPN має головну перевагу в цій галузі.

Нижче ви можете побачити, у яких країнах кожен VPN має сервери:

ExpressVPNТунель
Албанія
Алжир
Андорра
Аргентина
Вірменія
Австралія
Австрія
Азербайджан
Багами
Бангладеш
Білорусь
Бельгія
Бутан
Боснія і Герцеговина
Бразилія
Бруней Даруссалам
Камбоджа
Канада
Чилі
Колумбія
Коста-Ріка
Хорватія
Кіпр
Чеська Республіка
Данія
Еквадор
Єгипет
Естонія
Фінляндія
Франція
Грузія
Німеччина
Греція
Гватемала
Гонконг
Угорщина
Ісландія
Індія
Індонезія
Ірландія
Острів Мен
Ізраїль
Італія
Японія
Джерсі
Казахстан
Кенія
Киргизстан
Лаос
Латвія
Ліхтенштейн
Литва
Люксембург
Макао
Македонія
Малайзія
Мальта
Мексика
Молдова
Монако
Монголія
Чорногорія
М’янма
Непал
Нідерланди
Нова Зеландія
Норвегія
Пакистан
Панама
Перу
Філіппіни
Польща
Португалія
Румунія
Сербія
Сінгапур
Словаччина
Словенія
Південна Африка
Південна Корея
Іспанія
Шрі Ланка
Швеція
Швейцарія
Тайвань
Таїланд
Туреччина
Об’єднане Королівство
Сполучені Штати
Україна
Уругвай
Узбекистан
Венесуела
В’єтнам

Безпека

ExpressVPNТунель
VPN протоколиOpenVPN, IKEv2, PPTP, L2TP, OpenVPN, IKEv2, IPSec (лише для iOS)
Шифрування даних OpenVPNAES-256AES-256
Шифрування каналу управління OpenVPNRSA-4096RSA-2048
Технологія маскуванняШифровий блок ланцюговийObfsproxy
Безпека додатківKill switch (усі платформи, крім iOS)Перемикач вбивства (усі платформи)
Статус DNSПриватний DNSПриватний DNS

ExpressVPN і TunnelBear обидва в основному використовують протоколи OpenVPN (TCP та UDP), які є галузевим стандартом. Однак ExpressVPN також дозволяє вам підключатися через PPTP (менш безпечний, але швидший) або L2TP (швидкий і безпечний), тоді як TunnelBear може використовувати IKEv2 та IPSec. TunnelBear використовує унікальний підхід до протоколів VPN; замість того, щоб дозволити користувачеві змінити це вручну, він запускає два з’єднання одночасно і використовує те, що найшвидше.

Обидва VPN використовують 256-бітове шифрування. По суті, це керує вашим трафіком за допомогою секретного ключа і не дозволяє будь-кому без ключа бачити, що ви отримуєте в Інтернеті. На момент написання 256-розрядних клавіш AES фактично не можна дістати. Обидва ці сервіси використовують власні DNS-сервери, гарантуючи, що ваш трафік ніколи не бачитиме жодна третя сторона. І обидва пропонують перемикач на знищення, який зупиняє весь трафік кожного разу, коли ви раптово відключаєтесь.

Кожна служба має інший механізм приховання. ExpressVPN використовує ланцюжок шифрових блоків, що по суті означає, що зловмисник повинен захоплювати кожен пакет інформації, щоб він мав сенс. TunnelBear використовує Obfsproxy, щоб зробити ваш трафік VPN схожим на звичайний HTTP-трафік і приховати той факт, що ви взагалі використовуєте VPN.

Конфіденційність

ExpressVPNТунель
База штабуБританські Віргінські островиКанада
Журнали підключеньДещоДещо
Журнали активностіЖоденЖоден
Інформація про користувача для реєстраціїАдреса електронної поштиАдреса електронної пошти
Анонімні варіанти оплатиБіткойнБіткойн, банки з медом 

Конфіденційність – один з найважливіших аспектів будь-якої VPN, і навіть країна, в якій базується ваша послуга, може мати вплив. Наприклад, ExpressVPN базується на Британських Віргінських островах, де немає законів про обов’язкове зберігання даних. На противагу цьому, TunnelBear є базується в Канаді, яка є членом партнерства “П’ять очей”. Отже, будь-яка інша країна-член (США, Великобританія, Австралія чи Нова Зеландія) може запитати вашу інформацію та ділитися нею з будь-яким з інших «П’яти очей». Однак це не повинно бути проблемою, якщо ваш постачальник не веде журнали.

І ExpressVPN, і TunnelBear зберігають деякі журнали з’єднань, хоча жодна з них не записує деталей вашої онлайн-діяльності. TunnelBear записує дані, включаючи, яку операційну систему ви використовуєте та чи входили ви в цей місяць, а ExpressVPN зберігає інформацію про те, які сервери ви використовуєте та дату вашого з’єднання.. Жодна з перерахованих вище даних не може використовуватися для особистої ідентифікації вас.

Якщо вам потрібен ще один рівень анонімності, ви можете оплатити будь-яку послугу з Bitcoin. TunnelBear також дозволяє платити за баночки з медом, що є технічно анонімним, хоча набагато дорожче, коли ви враховуєте витрати на доставку..

Конфігурація

ExpressVPNТунель
Виділення адресиСпільнийСпільний
Можлива виділена IP-адресаНіНі
Захист DDoSНіНі
NAT брандмауерТакНі

Обидва ці VPN використовують розподіл спільної адреси, тобто кожен, хто підключається до даного сервера, ділиться IP-адресою. Це покращує вашу конфіденційність на що робить фактично неможливим визначити, хто до чого звертався.

Жодна служба не надає анти-DDoS-сервери або дозволяє придбати виділений IP-адресу. Однак більшість VPN можуть знизити вплив DDoS-атак малого та середнього масштабу завдяки великим мережам. Сказавши це, ExpressVPN, ймовірно, буде більш ефективним при цьому, оскільки має набагато більше серверів, ніж TunnelBear.

ExpressVPN також включає брандмауер NAT, тоді як TunnelBear – ні. То що це означає? Ну, VPN шифрують ваш трафік. Це означає, що ваш маршрутизатор більше не може бачити, для якого пристрою призначений кожен пакет. NAT-брандмауер VPN просто спрямовує зашифрований трафік туди, куди він повинен перейти, і блокує будь-які підозрілі або непотрібні пакети.

Обслуговування клієнтів

ExpressVPNТунель
Чат в прямому ефіріТак (на аутсорсинг)Ні
Підтримка квитківТакТак
Підтримка електронної поштиТакТак
Середній час відповіді електронною поштою4 години, 52 хв14 годин, 20 хвилин
Підтримка телефонуНіНі
Пошукова база знаньТакТак
ВідеогідТакНі

TunnelBear забезпечує досить гідну підтримку. Якщо у вас виникли проблеми, ви можете надіслати квиток або надіслати електронний лист і отримати відповідь протягом декількох годин. Існує також база знань, де можна шукати, де можна знайти рішення найпоширеніших проблем.

З іншого боку, ExpressVPN ілюструє різницю між платними постачальниками VPN та їхніми безкоштовними конкурентами. Хоча користувачі можуть звертатися по електронній пошті, вони також можуть зв’яжіться зі службою підтримки протягом 24/7 прямого чату. На наш досвід, персонал дуже корисний і зазвичай відповідає за кілька секунд. База знань стосується більшості проблем, з якими ви зіткнетесь, але якщо ви більше навчаєтесь із візуальним ознайомленням, ви можете знайти покрокові інструкції щодо відео на каналі ExpressVPN YouTube.

Кожній службі ми надіслали три питання по електронній пошті. Це дозволяє нам порівнювати їхні часи відповідей та перевіряти, чи ExpressVPN все ще має пристойну лінію спілкування зі своїми користувачами у випадку, якщо чат в реальному часі стає недоступним. Ви знайдете запитання, які ми задавали, та час відповіді на кожне нижче:

ExpressVPN
Питання Початковий час відповідіКількість електронних листівНа питання відповів
Чи буде цей VPN працювати на Linux Mint?3 години 59 хвилин1Так
Як використовувати цей VPN в Китаї?7 годин 56 хвилин1Так
Як увімкнути захист від витоку WebRTC?18 хвилин1Так
Тунель
Питання Початковий час відповідіКількість електронних листівНа питання відповів
Чи буде цей VPN працювати на Linux Mint?8 годин, 52 хвилини1Так
Як використовувати цей VPN в Китаї?7 годин, 48 хвилин1Так
Як увімкнути захист від витоку WebRTC?26 годин, 14 хвилин1Так

Обидві служби використовували підготовлені відповіді принаймні на частину своїх відповідей, що можна очікувати на поширені подібні питання. Нам сподобалось, що TunnelBear був відкритий щодо своєї відсутності підтримки Linux, хоча його схильність до ведмедиків у відповідях в кращому випадку відволікає..

Переможець: ExpressVPN

ExpressVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

TunnelBear – це не поганий VPN, і його вільний рівень пропонує набагато більше, ніж більшість конкурентів. Однак, відмовляючись брати участь у вільному або платному VPN, він намагається задовольнити всіх і фактично закінчує штрафувати платних користувачів із меншими швидкостями та загальним навантаженням сервера. Крім того, йому не вистачає підтримки чату в реальному часі, що практично є даними для будь-яких великих платних VPN. З цих причин, ми вважаємо, що ExpressVPN – кращий вибір для більшості людей.

ExpressVPN має набагато більшу мережу і охоплює більше країн, ніж будь-який з її конкурентів, включаючи TunnelBear. Крім того, він розблокує декілька основних потокових платформ за кордоном, завдання, з яким TunnelBear був особливо важкий час. Нарешті, хоча обидві служби сильно захищені, ExpressVPN навмисно базувався за межами юрисдикції «П’ять очей», заважаючи будь-якій іншій країні збирати та обмінюватися малою інформацією, яку ця служба фактично записує про вас.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map