NordVPN проти PureVPN

nordvpn vs purevpn

Основні моменти

NordVPN

 • Швидкі, стабільні зв’язки
 • Більше серверів, ніж більшість інших VPN
 • Високо настроювана безпека
 • Можливість розблокувати основні потокові послуги за кордоном

PureVPN

 • Сервери у понад 140 країнах
 • Розблокує найпопулярніші сервіси потокового передавання
 • Багато розширених варіантів безпеки
 • Розроблений з урахуванням новачків

Ціноутворення та знижки

NordVPNPureVPN
Періоди передплатиОдин місяцьОдин місяць
Один рікТри місяці
Два рокиОдин рік
Три роки
Особлива пропозиція75% знижки на трирічний план73% знижка на річний план
Найвища ціна на місяць11,95 дол10,95 дол
Найнижча ціна на місяць2,99 дол2,95 дол
Річна ціна$ 83,88$ 35,40
Гарантія повернення грошей30 днів31 день

Більшість планів NordVPN триває більше року. Щомісячна підписка доступна, але структура ціноутворення цієї послуги чітко розроблена для того, щоб змусити користувачів взяти на себе зобов’язання довгострокової підписки. На відміну від цього, PureVPN пропонує два плани тривалістю менше року, хоча і з крутими знижками для тих, хто обирає річний план.

Ці послуги є досить рівномірними, з різницею лише долар між ними у відповідних планах щомісяця. Між одним і двома роками, проте PureVPN висувається вперед із значним відривом; NordVPN просто не може конкурувати зі середньостроковими знижками PureVPN. Однак, ті, хто шукає довгострокового покриття, помітять, що за три роки різниця в ціні знову закриється, а NordVPN стягуватиме 107,55 дол. США, а PureVPN – 106,60 дол..

Обидва ці VPN надають тривалу гарантію повернення грошей. У PureVPN на один день довше, ніж у NordVPN, але цінність цього питання сумнівна, оскільки через 30 днів ви повинні мати гарне уявлення про те, чи хочете ви продовжувати користуватися послугою.

Найкраща пропозиція для NordVPN: Підпишіться на трирічну угоду і отримайте 75% знижки.

Найкраща пропозиція для PureVPN: Заощадьте 73% на річному плані.

Особливості

NordVPNPureVPN
Одночасне з’єднання65
Програми операційної системиWindows, MacOS, Linux, Android, iOSWindows, MacOS, Android, Amazon Fire (додаток iOS наразі недоступний)
Встановити пристрої вручнуМаршрутизатори, приставкиLinux, маршрутизатори, приставки
Розбиття тунелівНіТак
Безкоштовні додаткиAd-блокатор, захист від зловмисного програмного забезпечення, розширення браузера для Chrome і Firefox, автоматичний захист Wi-FiAd-блокатор, захист від зловмисного програмного забезпечення, додаток Kodi, розширення браузера для Chrome і Firefox

Якщо мова йде про підтримку багатоплатформ, NordVPN має перевагу. Він не тільки має додатки для найпопулярніших операційних систем, але також включає простий, дворядковий інсталятор для систем Linux. Тим часом PureVPN підтримує пристрої Windows, MacOS та Android, однак його додаток для iOS наразі недоступний, і немає вказівок, коли або якщо він повернеться.

У PureVPN є кілька привабливих функцій, яких у NordVPN немає. Наприклад, у нього є офіційний додаток Kodi, який дозволяє безперешкодно передавати поточні системи в таких системах, як LibreELEC і OpenELEC, без необхідності сторонніх обхідних шляхів. Користувачі також можуть скористатися його функцією розділеного тунелювання, щоб продиктувати, які програми (якщо такі є) можуть пройти через VPN незашифровані. Тим часом NordVPN пропонує автоматичний захист Wi-Fi, який підключається до VPN кожного разу, коли ви використовуєте мережу Wi-Fi.

Інакше в цьому плані принаймні обидві послуги відносно схожі. Наприклад, обидва пропонують автоматичне блокування реклами та сканування зловмисного програмного забезпечення. Кожен також включає розширення для веб-браузерів Google Chrome та Mozilla Firefox. Однак, важливо зрозуміти різницю між розширенням для браузера та додатком VPN: останній шифрує весь ваш трафік, тоді як перший лише шифрує трафік браузера і не дозволить безпечно користуватися мережами P2P, спеціалізованими програмами обміну повідомленнями або будь-якими іншими програмами з Інтернетом на вашому пристрої.

Розблокування можливостей

NordVPNPureVPN
Потокове обслуговування
NetflixСША, Великобританія, Канада,
Австралія, Японія, Нідерланди
США, Великобританія
ХулуСША, ЯпоніяСША, Японія
Sky GoТакТак
Amazon Prime VideoТакТак
BBC iPlayerТакНі
ABCНіНі
CBSТакТак
NBCТакТак
ITVТакТак
4 каналТакТак

Обидві ці служби здатні розблокувати широкий спектр потокових платформ. При цьому NordVPN може надійно розблокувати відомі вперті сервіси, включаючи iPlayer BBC. Він також дозволяє користувачам отримувати доступ до більшої кількості бібліотек Netflix для кожної країни, що може вважатися лише плюсом. Жоден з них не в змозі розблокувати ABC, але цей канал має набагато сильніші заходи щодо обмеження географічних обмежень, ніж більшість інших регіональних платформ і продовжує залишатися проблемою для більшості VPN на ринку..

Китай

Веб-сайт PureVPN стверджує, що він працює в Китаї, але це вже насправді не так. Ймовірною причиною є те, що китайський уряд докладає значних зусиль для блокування доступу до сайтів та програмного забезпечення VPN. Це також означає, що користувачі не можуть зв’язатися із службою підтримки або завантажити оновлення програмного забезпечення, які потенційно могли б вирішити проблему.

NordVPN, з іншого боку, прекрасно працює в Китаї. Вам доведеться заздалегідь налаштувати його на використання затуманених серверів, але згодом ви зможете вільно переглядати Інтернет. Основний веб-сайт NordVPN недоступний у Китаї. З огляду на це, ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів, щоб знайти робочий альтернативний веб-сайт. Враховуючи складність встановлення VPN в Китаї, ми наполегливо радимо створити NordVPN перед тим, як приїхати в країну.

Налаштування та інтерфейс

NordVPNPureVPN
Майстер автоматичної настройкиWindows, Linux, MacOS, Android, iOSWindows, MacOS, Android, Amazon Fire (iOS наразі недоступний)
Вибір основного місця розташуванняНа основі карт / списківНа основі списку
Сторінки додаткових налаштуваньТакТак
Мобільний дружнійТакТак

Настільний додаток NordVPN настільки ж чіткий і невмілий. У лівій частині є список доступних країн, а праворуч – карта на карті, а також вкладка вгорі, що дозволяє отримати доступ до меню налаштувань. Також ви побачите попередження перед тим, як змінити будь-які розширені налаштування. Це зменшує ризик випадкового зміни чогось важливого.

Скріншот робочого столу NordVPN

Його мобільний додаток ще простіший. Він ухиляється від списку селекторів країни, що повністю базується на загальнонаціональному підході. Також на головному екрані є велика кнопка підключення та швидкий доступ до спеціалізованих серверів (розроблених для мереж P2P, подвійного використання VPN та виділених IP-адрес). Меню налаштувань дещо змінено, і функція перемикання kill більше не присутня, але ви все одно можете використовувати затуманені сервери, автоматично підключатися до VPN, а також блокувати рекламу та зловмисне програмне забезпечення.

Настільний додаток PureVPN дещо складніший. На головному екрані є список країн (і рядок пошуку на випадок, якщо ви хочете менш популярне місцеположення), але ви також можете перейти на інший режим (свобода в Інтернеті, присвячений IP, безпека / конфіденційність або обмін файлами ), перейшовши в меню налаштувань. Велика кількість доступних варіантів може стати непосильним для новачків, але це те, що досвідчені користувачі, ймовірно, оцінять.

Скріншот PureVPN

Мобільний додаток PureVPN простіший у використанні. На головному екрані ви можете підключитися до найкращого сервера, вибрати країну (або місто) для підключення або вибрати сервер, оптимізований для певного завдання. У меню відсутні деякі більш вдосконалені параметри конфігурації, але в іншому випадку існують мінімальні функціональні відмінності між настільною та мобільною версіями цього програмного забезпечення.

Сервери та продуктивність

NordVPNPureVPN
Країни сервера62141
Загальна кількість серверів51792100+

NordVPN та PureVPN застосовують різні підходи, коли йдеться про їх мережу. Наприклад, PureVPN намагається охопити якомога більше країн, тоді як NordVPN зосереджується на наданні якомога більшої кількості серверів у кожному місці. Завдяки такій великій мережі (більше ніж удвічі більший за розмір PureVPN), NordVPN робить більш імовірним, що користувачі в районах з високим трафіком отримають з’єднання з низькою затримкою, навіть у піковий час.

Слід зазначити, що 82 із PureVPN-адрес працювати через віртуальні сервери. Це означає, що замість того, щоб мати сервери в цих країнах, ваш трафік спрямовується через інший сервер в іншому місці світу, і він виглядає так, що він походить з потрібного регіону. Віртуальні сервери не рідкість; їх часто використовують, коли надають доступ до країн, де вартість або інфраструктура роблять підтримку фізичних серверів нездійсненними.

Обидва VPN дозволяють вам вибрати місто, якому ви хотіли б сервер. Це означає, що у NordVPN так багато серверів по всьому світу, зазвичай у ньому є більше міст (принаймні у великих країнах). Наприклад, NordVPN в даний час дозволяє користувачам підключитися до 20 міст США, тоді як PureVPN пропонує лише 12.

Подивіться нижче, щоб побачити кожну країну, де ці VPN мають сервери:

NordVPNPureVPN
Афганістан
Албанія
Ангола
Алжир
Аргентина
Вірменія
Аруба
Австралія
Австрія
Азербайджан
Бангладеш
Багами
Бахрейн
Барбадос
Бельгія
Беліз
Бермудські острови
Болівія
Боснія і Герцеговина
Бразилія
Бруней Даруссалам
Болгарія
Камбоджа
Канада
Кабо-Верде
Кайманові острови
Чилі
Китай
Колумбія
Коста-Ріка
Хорватія
Куба
Кіпр
Чеська Республіка
Данія
Домініка
Домініканська республіка
Еквадор
Єгипет
Сальвадор
Естонія
Ефіопія
Фінляндія
Франція
Грузія
Німеччина
Гана
Греція
Гренада
Гватемала
Гайана
Гаїті
Гондурас
Гонконг
Угорщина
Ісландія
Індія
Індонезія
Італія
Ірландія
Острів Мен
Ізраїль
Ямайка
Японія
Йорданія
Казахстан
Кенія
Киргизстан
Кувейт
Лаос
Латвія
Ліван
Ліхтенштейн
Литва
Люксембург
Макао
Македонія
Мадагаскар
Мальта
Мавританія
Маврикій
Малайзія
Мексика
Молдова
Монако
Монголія
Чорногорія
Монтсеррат
Марокко
Нідерланди
Нова Зеландія
Нікарагуа
Нігер
Нігерія
Норвегія
Оман
Панама
Папуа-Нова Гвінея
Пакистан
Парагвай
Перу
Філіппіни
Польща
Португалія
Пуерто-Рико
Катар
Румунія
Росія
Саудівська Аравія
Сенегал
Сербія
Сейшельські острови
Сінгапур
Словаччина
Словенія
Південна Африка
Південна Корея
Іспанія
Шрі Ланка
Сурінам
Сент-Люсія
Швеція
Швейцарія
Сирія
Таджикистан
Тайвань
Танзанія
Таїланд
Тринідад і Тобаго
Туніс
Туреччина
Туркменістан
Острів Теркс і Кайкос
Об’єднані Арабські Емірати
Об’єднане Королівство
Сполучені Штати
Україна
Венесуела
В’єтнам
Віргінські острови
Ємен

Безпека

NordVPNPureVPN
VPN протоколиOpenVPN, L2TP, PPTP, IKEv2OpenVPN, L2TP, PPTP, SSTP, IKEv2
Шифрування даних OpenVPNAES-256AES-256
Шифрування каналу управління OpenVPNRSA-4096RSA-2048
Технологія маскуванняObfsproxyЖоден
Безпека додатківВбивчий вимикачВбивчий вимикач
Статус DNSПриватний DNSПриватний DNS

Обидва ці VPN дозволяють використовувати протоколи OpenVPN (TCP або UDP), L2TP, PPTP та IKEv3. PureVPN також дозволяє вам підключитися через SSTP. Однак це включення не є особливо корисним, оскільки OpenVPN настільки ж швидкий і безпечний і працює з більшим діапазоном операційних систем. NordVPN та PureVPN використовують 256-бітове шифрування AES, що фактично не піддається моменту написання, але RSA-ключі NordVPN удвічі перевищують PureVPN і тому такі важче зламати..

Обидва ці послуги включають перемикач “kill”. Це автоматично блокує весь веб-трафік, якщо ви раптово відключились від VPN. Крім того, кожен з них використовує власні DNS-сервери. Це запобігає доступу сторонніх хостів до вашого трафіку і дозволяє кожному VPN постійно контролювати вашу конфіденційність.

Сторінка налаштувань PureVPN

NordVPN навіть пропонує спеціалізовані сервери для використання в країнах, де Інтернет обмежений або піддається цензурі. Ці затуманені сервери не дозволяють вам обійти регіональні обмеження; вони також переробити ваш трафік, щоб приховати той факт, що ви взагалі використовуєте VPN.

Меню налаштувань NordVPN

Конфіденційність

NordVPNPureVPN
База штабуПанамаГонконг
Журнали підключеньЖоденЖоден
Журнали активностіЖоденЖоден
Інформація про користувача для реєстраціїАдреса електронної поштиАдреса електронної пошти
Анонімні варіанти оплатиBitcoin, Dash, Etherium, Litecoin, Monero, ZcashРізні криптовалюти та подарункові картки

NordVPN працює за межами Панами, тоді як PureVPN базується в Гонконзі. У Панамі немає законів про збереження даних, що ідеально підходить для компанії VPN. Технічно це не Гонконг, але технічно це все-таки частина Китаю, який має одну з найбільш широкомасштабних Інтернет-цензур у світі. Ці VPN дозволяють вам анонімно реєструватися (використовуючи викинуту електронну адресу та оплачуючи криптовалюту), тобто ваша діяльність не може бути пов’язана з вами.

NordVPN не зберігає журналів. Нічого, включаючи вашу IP-адресу джерела, часові позначки, обсяг даних або відвідувані сайти, не записується. PureVPN стверджує, що не записує особисту інформацію, але в 2017 році вона вказала IP-адресу користувача та часові позначки під час розслідування ФБР. Нова політика конфіденційності PureVPN говорить, що ця інформація більше не записується, але коли вже порушено довіру користувачів, потенційні підписники мають усі права залишатися скептичними..

Конфігурація

NordVPNPureVPN
Виділення адресиСпільнийВідданий
Можлива статична IP-адресаТак, у Німеччині, Нідерландах,
Великобританії та США (Баффало, Даллас,
Матаван, Лос-Анджелес)
Так
Захист DDoSНіТак (додаткова плата)
NAT брандмауерТакТак

Розподіл адреси працює по-різному для кожної з цих VPN. NordVPN використовує спільний метод, де кожен, який підключений до даного сервера, має однакову IP-адресу. Це краще для конфіденційності, оскільки немає способу визначити, хто користувач переходив до якого веб-сайту в певний час. NordVPN дозволяє вам отримати статичну IP-адресу, але це коштує додатково.

У контрасті, PureVPN надає кожному користувачеві свою власну виділену IP-адресу. Це означає, що простіше відстежувати вашу діяльність через Інтернет, але це також зменшує ризик випадкового запуску систем запобігання шахрайству (наприклад, використовуваних вашим банком) під час входу в систему за допомогою VPN. Жоден VPN не зберігає журнали трафіку, тому це насправді не викликає занепокоєння.

NordVPN більше не пропонує конкретні сервери анти-DDoS, але лише тому, що всі їх сервери захищають від подібної атаки. За допомогою PureVPN ви можете щомісяця доплачувати PureVPN, що дозволяє користувачам щомісяця доплачувати за DDoS-фільтрацію. Без цього ви захищені, поки не надійде запит 3 ТБ.

Справедливості, будь-яка VPN в деякій мірі пом’якшить DDoS-атаки, оскільки зловмисник заповнить мережу VPN запитами замість вашого маршрутизатора. Навіть у випадку масової атаки DDoS, все, що вам потрібно зробити, це переключити IP-адресу сервера.

Обслуговування клієнтів

NordVPNPureVPN
Чат в прямому ефіріТак (власне)Так (власне)
Підтримка квитківТакТак
Підтримка електронної поштиТакТак
Середній час відповіді електронною поштою14 годин, 6 хвилин2 години, 42 хвилини
Підтримка телефонуНіНі
Пошукова база знаньТакТак
ВідеогідТакТак

І NordVPN, і PureVPN можуть похвалитися цілодобовою підтримкою внутрішньої команди за чат у прямому ефірі. Ми обмінювались повідомленнями кожного разу в різний час дня і виявили, що відповідь завжди отримували оперативно, як правило, всього за кілька секунд. Однак, здається, працівники PureVPN покладаються здебільшого на заздалегідь підготовлені відповіді, і час від часу вони потребують нагальних зусиль, щоб дати більш конкретні відповіді..

Кожна служба пропонує підтримку на основі квитків, базу знань, які можна шукати, та відео-посібники для вирішення часто зустрічаються проблем. Ці відео недоступні безпосередньо на сайті (однак, підручники на базі сайту використовують знімки екрана); вони розміщені на відповідних каналах YouTube NordVPN та PureVPN.

Хоча в більшості випадків найкращим варіантом є використання чату в реальному часі, ми також надіслали три запити по електронній пошті до кожної з цих служб. Це дозволило нам побачити, як швидко користувачі можуть отримати допомогу у вирішенні більше технічних проблем. Нижче ви знайдете питання, які ми задавали, та результати цих тестів.

NordVPN
ПитанняПочатковий час відповідіКількість електронних листівНа питання відповів
Чи захистить мене NordVPN від DDoS-атак?11 годин, 44 хвилини1Так
Чи зменшить NordVPN швидкість мого Інтернету?12 годин, 38 хвилин1Так
Чи можу я використовувати NordVPN у країнах із суворою цензурою в Інтернеті?17 годин, 58 хвилин1Так
PureVPN
ПитанняПочатковий час відповідіКількість електронних листівНа питання відповів
Чи захистить мене PureVPN від DDoS-атак?4 години, 43 хвилини1Так
Чи зменшить PureVPN швидкість мого Інтернету?3 години, 10 хвилин1Так
Чи можу я використовувати PureVPN у країнах із суворою цензурою в Інтернеті?15 хвилин2Так

PureVPN відповідав на запити електронної пошти значно швидше, ніж NordVPN, але його відповіді часто були однолінійними посиланнями на довідкові сторінки чи вказівки до служби підтримки чату в реальному часі. На відміну від них, NordVPN відповідав більше часу, але зазвичай включав у відповіді більш релевантну інформацію, наприклад, надаючи головне правило для оцінки впливу послуги на швидкість вашої мережі..

Переможець: NordVPN

Домашня сторінка NordVPN

Давайте будемо зрозумілі: NordVPN та PureVPN – це високоякісні VPN, які є що запропонувати. Це сказало, ми віримо NordVPN – кращий вибір для середнього користувача.

NordVPN дає вам можливість робити все, що завгодно, в Інтернеті. Це швидко, здатний розблокувати найпопулярніші потокові платформи з-за кордону і навіть працює в таких країнах, як Китай, де вкрай важко отримати доступ до широкого Інтернету. Також є розмір мережі Хоча PureVPN охоплює значну частину світу, NordVPN не використовує віртуальних серверів і зазвичай має більше серверів у місцях з високим трафіком.

Безпека є одним із найсильніших моментів NordVPN. У ньому є вибір унікальних функцій, включаючи можливість підключення до Tor через VPN або використання двох VPN одночасно. Якщо ви вважаєте, що воно також пропонує сильне шифрування, спеціальний перемикач захисту, а також захист від витоків DNS, IPv6 та переадресації портів, зрозуміло, що NordVPN цінує вашу конфіденційність. Найкраще, що це VPN дозволяє вам анонімно підписуватися та не реєструвати інформацію, яка могла б вас ідентифікувати.

Найкраща пропозиція для NordVPN: Підпишіться на трирічну угоду і отримайте 75% знижки.

Найкраща пропозиція для PureVPN: Заощадьте 73% на річному плані.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map