NordVPN проти Netflix: Чи працює цей VPN з Netflix?

Чи розблокує NordVPN NetflixВас може здивувати інформація про те, що вміст Netflix змінюється в різних місцях. Це означає, що в будь-який момент часу ви бачите лише невелику частину доступних шоу Netflix. Причина цього проста: сервіс має лише права на трансляцію певних назв у певних країнах. Однак є рішення: підключившись до VPN, ви можете сфабрикувати своє місцезнаходження та обдурити Netflix повірити, що ви насправді в іншій країні.


NordVPN проти Netflix - чи може цей VPN розблокувати Netflix за кордоном

Проблема полягає в тому, що Netflix надзвичайно добре розпізнає, використовуєте ви чи ні VPN. Насправді є лише кілька основних сервісів, які все ще можуть надійно розблокувати Netflix, і часто вони надають доступ лише до однієї або двох бібліотек. Ми широко перевірили NordVPN за допомогою Netflix і нижче, ми пояснимо, наскільки добре він працює, чи можна користуватися послугою за допомогою мобільних додатків Netflix та які бібліотеки ви можете розблокувати.

Чому вибирають NordVPN?

NordVPN

NordVPN ідеально підходить для потокової передачі. Для початку він має одну з найбільших мереж будь-якого популярного сервісу, що містить понад 5000 серверів, що охоплюють 62 країни. Він може розблокувати численні популярні потокові платформи, включаючи BBC iPlayer, Amazon Prime Video та Hulu. Крім того, NordVPN дозволяє вибрати конкретне місто, до якого ви зможете підключитися, що дозволяє обходити регіональні затемнення, наприклад, накладені мережами NHL, UFC та MLB..

Цей VPN піклується про вашу безпеку. Він завжди підтримує вашу приватну діяльність, використовуючи комбінацію 256-бітного шифрування AES, суворої політики без реєстрації та ідеальної секретності вперед, а також захисту від витоку IPv6, DNS та WebRTC. Існує навіть налаштований перемикач знищення програм для настільних версій.  

РОБОТИ З NETFLIX: NordVPN – чудовий вибір для користувачів Netflix. Він розблокує американський Netlfix разом із багатьма іншими версіями Netflix. Це хороша цінність, простий у використанні і працює з усіма популярними пристроями та операційними системами.

Читайте наш повний огляд NordVPN.

Як розблокувати Netflix за допомогою NordVPN

Ніколи раніше не використовували VPN? Розблокувати гео-обмежені служби, такі як Netflix, та NordVPN насправді досить просто:

 1. Почніть з реєстрації в NordVPN, якщо ви ще цього не зробили.
 2. Завантажте відповідний додаток для операційної системи вашого пристрою (у NordVPN наразі є програми для Windows, MacOS, Linux, iOS та Android).
 3. Виберіть бібліотеку Netflix, до якої ви хочете отримати доступ.
 4. Підключіться до сервера NordVPN у вибраній країні.
 5. Спробуйте переглянути щось на Netflix. Він повинен почати програвати майже миттєво, хоча, можливо, вам доведеться спочатку очистити кеш і перезавантажити сторінку.

Чи розблокує NordVPN Netflix з-за кордону?

Нещодавно ми перевірили 59 популярних VPN, щоб побачити, наскільки вони ефективні проти регіонального блокування Netflix. З 30 перевірених країн, NordVPN отримав доступ до шести: Netflix США, Великобританія, Японія, Австралія, Канада та Нідерланди. Ще краще, використовуючи NordVPN, ми змогли отримати доступ до бібліотеки кожної країни як у веб-переглядачі, так і за допомогою iOS та Android додатків. Звичайно, оскільки Netflix постійно оновлює свої заходи виявлення VPN, ці результати в майбутньому можуть змінитися.

Цікаво, що NordVPN може фактично розблокувати Netflix незалежно від того, до якої країни ви підключені. Однак якщо ви не використовуєте сервер в одній із перелічених вище країн, NordVPN використовує проксі-сервер DNS для повернення американської версії Netflix. Наприклад, якщо ви спробуєте переглянути Netflix під час підключення до італійського сервера NordVPN, ви, ймовірно, будете перенаправлені до бібліотеки Netflix США. Однак, весь інший трафік буде з вашого обраного місця.

Тож чому NordVPN надав пріоритет цим місцеположенням? За даними eMarketer, п’ять з шести підтримуваних країн NordVPN знаходяться в першій десятці країн з найбільшим проникненням на ринок Netflix. Шостий, Японія, пропонує більший, ніж середній, вибір ексклюзивного контенту. Це означає, що хоча NordVPN розблокує лише шість різних каталогів Netflix, він забезпечує доступ до якомога більшої кількості регіонів.

Чи можу я отримати доступ до бібліотек Netflix інших країн за допомогою безкоштовного VPN?

Безкоштовні VPN мають ряд недоліків, яких не мають їх преміум-конкуренти. Наприклад, через обмежені серверні мережі вони часто забезпечують повільне з’єднання. Ця проблема є особливою проблемою для людей, які намагаються передати потокове відео, оскільки це призводить до заїкання відео з низькою роздільною здатністю, якщо ви взагалі можете переглядати його. Крім того, більшість безкоштовних VPN не здатні обійти вдосконалені заходи виявлення VPN Netflix. Якщо ви хочете послідовно отримувати доступ до іноземних бібліотек Netflix, безкоштовні VPN з їх щомісячними обмеженнями даних, ненадійною швидкістю та системами черги – це поганий вибір.

Незважаючи на свої претензії, ці послуги не є абсолютно безкоштовними. Деякі пропонують більш високі швидкості в обмін на плату, але зазвичай ви заплатите за особисті дані замість цього (або також). Безкоштовні VPN можуть багато розповісти про вас, лише спостерігаючи за своєю поведінкою: на яку їх рекламу ви натискаєте, яку закриєте і як часто, наприклад, відвідуєте певний сайт. Ця інформація є цінною і може бути продана без вашого відома, як тільки буде зібрано достатньо – навряд чи рівень конфіденційності, який ви очікуєте, що VPN надасть.

Вибрати VPN вже досить складно, перш ніж ви навіть розглядаєте безліч програм, що переносять зловмисне програмне забезпечення, які хочуть скористатися своїм бажанням захистити себе. Навіть якщо припустити, що ви знайдете безкоштовний додаток VPN, який не заражає вашу систему шкідливим програмним забезпеченням, він може не захищати від витоків DNS або будь-яким чином шифрувати трафік. Немає гарантій безпеки і для великих безкоштовних VPN, як ми з’ясували під час інциденту бот-мережі Hola в 2016 році. Найкращий спосіб захистити себе в Інтернеті – це використовувати надійний VPN, який не записує особисту інформацію.

Використання VPN з Netflix: FAQ

Чому Netflix показує помилку, коли я використовую VPN?

Помилка потокової передачі Netflix

Переважна більшість VPN не можуть фактично розблокувати Netflix з-за кордону. Спроба зробити це призведе до появи такої помилки: “Ви, здається, використовуєте розблокувач або проксі. Вимкніть будь-яку з цих послуг і повторіть спробу.

Netflix – це найбільша у світі потокова платформа, і, таким чином, вклала величезні кошти часу та грошей на те, щоб користувачі VPN не могли дивитися все, що вони хочуть на сервісі.. Однак на момент написання програми NordVPN все ще працює. Якщо будь-які наступні оновлення не дозволяють вам отримати доступ до Netflix, ви можете зв’язатися із службою підтримки клієнтів за допомогою прямого чату 24 години та дізнатися, які сервери ще працюють.

Netflix недоступний у моїй країні. Чи можу я все-таки підписатися?

Зараз Netflix доступний у понад 190 різних країнах. Однак якщо ви живете в тому місці, де послуга недоступна, ви все одно можете зареєструватися за допомогою VPN.

Перш за все, вам доведеться отримати подарункову карту Netflix. Ви можете придбати їх на будь-якій кількості інтернет-магазинів, але не забудьте попередньо перевірити цілісність продавця. Придбати “карту” з недійсним, терміном дії чи вже використаним кодом занадто просто.

Потім підключіться до одного з серверів своєї VPN у країні, де Netflix доступний. Зареєструйтесь як звичайне і виберіть оплату подарунковою карткою. Потім просто введіть код з подарункової картки, і ви зможете вільно передавати потоки. Зауважте, що вам доведеться підключатися до VPN кожного разу, коли ви хочете щось переглянути.

Чи впливають VPN негативно на швидкість мого з’єднання?

На жаль, незалежно від того, яку VPN ви використовуєте, швидше за все, буде певне уповільнення. Деякі служби швидші за інші, але їх важко точно оцінити, оскільки на швидкість з’єднання впливають такі фактори, як поточне завантаження сервера, наскільки далеко ви від VPN-сервера, налаштування шифрування та протокол підключення, який ви використовуєте..

У будь-якому випадку, більшість основних VPN мають лише незначний вплив на ваші швидкості. Як правило, ви можете очікувати, що ваш зв’язок буде приблизно на третину повільнішим. Це означає, що зі швидкістю завантаження 8 Мбіт / с ви зможете бездоганно прослуховувати на більшості платформ.

Власні інструкції Netflix рекомендують швидкість завантаження не менше 3 Мбіт / с для перегляду вмісту стандартної чіткості. Зі збільшенням роздільної здатності відео також збільшується мінімальна необхідна швидкість: 5 Мбіт / с для HD відео та 25 Мбіт / с для 4 Кб. Слід зазначити, що для користування послугою вам знадобиться щонайменше 0,5 Мбіт / с, але переважна більшість людей вже має це.

Що показує, що NordVPN дозволяє мені дивитися в Netflix?

NordVPN робить великий вибір вмісту Netflix доступним у будь-якій точці світу. Ось кілька назв, які ви зможете передати за кордон за допомогою NordVPN:

 • Холодні пригоди Сабріни
 • Офіс
 • Друзі
 • Хаус на пагорбі
 • Код Геас
 • Mob Psycho 100
 • Ходячі мерці
 • Чужі речі
 • Чорне дзеркало
 • Створення убивці
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map