NordVPN проти IPVanish

NordVPN проти IPVanish


Основні моменти

NordVPN

 • Високошвидкісні з’єднання
 • Велика кількість серверів
 • Кілька розширених варіантів безпеки
 • Виняткова можливість розблокування

IPVanish

 • Дозволяє безліч з’єднань
 • Швидкий і надійний
 • Сильна увага до безпеки та конфіденційності
 • Відмінна підтримка багатоплатформ

Ціноутворення та знижки

NordVPNIPVanish
Періоди передплатиОдин місяцьОдин місяць
Один рікТри місяці
Два рокиОдин рік
Три роки
Особлива пропозиція75% знижка на трирічний план46% знижка на річну підписку
Найвища ціна на місяць11,95 дол10 доларів
Найнижча ціна на місяць2,99 дол6,49 дол
Річна ціна$ 83,8877,99 дол
Гарантія повернення грошей30 днів7 днів

У таблиці вище підкреслюються відмінності між підходом кожної компанії: NordVPN надає пріоритетні круті знижки для користувачів, які бажають зареєструватися на більш тривалий період часу, тоді як IPVanish є переважно для тих, хто шукає короткотермінового покриття.

Ці послуги є досить рівномірними, хоча план IPVanish на місяць коштує на $ 1,95 менше, ніж у NordVPN. Вибравши більш тривалий термін підписки, ви побачите, що ціна кожного падіння VPN суттєво знизиться, лише 5,89 дол. США між ними протягом року. Користувачі, готові взяти на себе зобов’язання ще довше, можуть ще більше зменшити це за допомогою NordVPN, оскільки він пропонує три роки покриття на $ 107,55 (економія 75%). На противагу цьому, три наступні річні плани з IPVanish коштували б 233,97 доларів.

У NordVPN тут є одна явна перевага перед IPVanish: вона включає 30-денну гарантію повернення грошей, тоді як IPVanish триває лише сім днів. Таким чином, NordVPN дає вам більше часу на тестування послуги на всіх своїх пристроях та вирішення, хочете ви продовжувати користуватися ним чи ні.

Найкраща пропозиція для NordVPN: Збережіть 75% за допомогою трирічної підписки.

Найкраща пропозиція для IPVanish: Отримайте знижку 60% із щорічним планом.

Особливості

NordVPNIPVanish
Одночасне з’єднання610
Програми операційної системиWindows, Linux, MacOS, Android, iOSWindows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire TV / Firestick
Встановити пристрої вручнуМаршрутизатори, приставки,
Amazon Fire TV / Firestick
Linux, маршрутизатори, приставки
Розбиття тунелівНіЛише версія Android
Безкоштовні додаткиБлокування реклами, сканування зловмисного програмного забезпечення,
автоматичний захист Wi-Fi, розширення браузера для Chrome і Firefox
Жоден

І IPVanish, і NordVPN мають сильну підтримку на багато платформ, але між ними є кілька відмінностей. Наприклад, NordVPN пропонує встановлення на основі командного рядка для Linux. IPVanish, з іншого боку, вимагає конфігурації вручну в Linux, але має додаток у магазині Amazon Fire.

Крім того, IPVanish може похвалитися легкими додатками та дозволяє підключити 10 пристроїв одночасно (порівняно з обмеженням на шість підключень NordVPN). Це означає, що це може бути кращим вибором для людей, які бажають безпечно переглядати мобільні пристрої або малоресурсні пристрої, наприклад, Raspberry Pi. Ви навіть можете дозволити певні програми через VPN, що дозволяє економити пропускну здатність, лише шифруючи потенційно чутливий трафік.

NordVPN включає кілька додаткових функцій, які надають їй переваги тут, проте Наприклад, він може блокувати оголошення та сканувати шкідливі програми автоматично, і ви можете встановити його для автоматичного підключення кожного разу, коли ви підключаєтесь до певних мереж Wi-Fi. Існують також розширення для веб-переглядачів для Chrome і Firefox, хоча варто зауважити, що вони шифрують лише трафік вашого веб-переглядача і не дозволяють захищати мережі P2P або інші додатки, що стосуються Інтернету на вашому пристрої.

Розблокування можливостей

NordVPNIPVanish
Потокове обслуговування
NetflixСША, Великобританія, Австралія, Канада,
Японія, Нідерланди
США, Австралія
ХулуСША, ЯпоніяНі
Sky GoТакТак
Amazon Prime VideoСША, ВеликобританіяНі
BBC iPlayerТакНі
ABCНіНі
CBSТакТак
NBCТакТак
ITVТакТак
4 каналТакТак

NordVPN славиться своєю здатністю обходити вперте геоблокування. Хоча IPVanish може розблокувати пристойний вибір регіональних потокових платформ, він намагається обійти більш жорсткі заходи щодо гео обмеження, які використовуються більш великими, більш популярними службами. Як показано в таблиці вище, NordVPN не тільки розблокує більш широкий спектр послуг, але й надає користувачам доступ до більш широкого спектру конкретних для кожної країни бібліотек Netflix, особливість яких дуже затребувана..

Жодна з цих служб не може розблокувати ABC за кордоном. Замість того, щоб якісь збої з боку VPN, це пояснюється тим, що ABC має набагато більш сильні заходи щодо геоблокування, ніж більшість регіональних мереж.

Китай

Китай представляє особливу проблему для постачальників VPN. Останні оновлення Великого брандмауера країни особливо ускладнювали приватний перегляд, і IPVanish визнає, що його служба навряд чи працює в Китаї. Однак він пропонує керівництво по встановленню для користувачів, які бажають спробувати.

Навпаки, NordVPN прекрасно працює в Китаї. Обслуговувані сервери служби потребують невеликої конфігурації перед використанням, але весь процес займає лише хвилину. Після цього ви можете користуватися Інтернетом як звичайно. Важливо зазначити, що більшість веб-сайтів VPN (включаючи NordVPN) блокуються китайським брандмауером, вам слід планувати встановити та налаштувати послугу до того, як ви фактично приїдете до Китаю.

Налаштування та інтерфейс

NordVPNIPVanish
Майстер автоматичної настройкиLinux, Windows, MacOS, iOS, AndroidMacOS, Windows, Android, iOS
Вибір основного місця розташуванняНа основі карт / списківНа основі списку
Сторінки додаткових налаштуваньТакТак
Для мобільних пристроївТакТак

Обидва ці VPN мають чисті, прості у використанні програми для настільних ПК. NordVPN дозволяє користувачам вибирати сервер або зі списку, або на карті, та включає в себе кнопку швидкого підключення на головній сторінці. Існує окрема вкладка для налаштування: і нам особливо сподобалось, що розширені параметри ховаються за попередженням. Це зменшує ризик випадкового зміни чогось важливого.

Настільний додаток IPVanish дає вам трохи більше контролю, але все ж не перевантажує користувача. Основна сторінка дозволяє вибрати бажану країну, місто (де це можливо) і навіть конкретний сервер. Існує не так багато розширених варіантів, але це означає, що новачкам простіше користуватися IPVanish.

Ці послуги пропонують виняткові мобільні програми. NordVPN дозволяє вам отримувати доступ до улюблених серверів, а також до тих, які розроблені для використання Tor через VPN, P2P та використання кількох VPN, прямо на головному екрані. Існує менше варіантів на вибір, ніж у додатку для настільних комп’ютерів, однак можливість приховати трафік, захистити Wi-Fi та автоматично підключитися залишається.

Мобільний додаток IPVanish так само простий у використанні. Його головний екран спрощений, з великою кнопкою швидкого підключення та меню вибору сервера, в той час як його сторінка налаштувань підтримує більшість функціональних можливостей, наявних у додатку для настільних ПК. Хоча ви можете змінювати протокол у настільному додатку IPVanish, на мобільних пристроях доступний лише протокол OpenVPN.

Сервери та продуктивність

NordVPNIPVanish
Країни сервера6160+
Загальна кількість серверів5100+1100+

NordVPN має тут значну перевагу. Він має найбільшу мережу будь-якого великого VPN та має понад 5100 серверів у всьому світі. Це гарантує, що користувачі можуть отримати швидке з низькою затримкою з’єднання незалежно від того, де вони перебувають у світі. Хоча IPVanish охоплює аналогічну кількість країн, він має значно меншу мережу. Таким чином, IPVanish рідше зможе полегшити доступ до кількох міст у певній країні.

Погляньте на таблицю нижче, щоб побачити, де у кожного з цих VPN є сервери:

NordVPNIPVanish
Албанія
Аргентина
Австралія
Австрія
Азербайджан
Бельгія
Боснія і Герцеговина
Бразилія
Болгарія
Канада
Чилі
Коста-Ріка
Хорватія
Кіпр
Чеська Республіка
Данія
Естонія
Фінляндія
Франція
Грузія
Німеччина
Греція
Гонконг
Угорщина
Ісландія
Індія
Індонезія
Ірландія
Ізраїль
Італія
Японія
Латвія
Люксембург
Македонія
Малайзія
Мексика
Молдова
Нідерланди
Нова Зеландія
Норвегія
Філіппіни
Польща
Португалія
Румунія
Росія
Сербія
Сінгапур
Словаччина
Словенія
Південна Африка
Південна Корея
Іспанія
Швеція
Швейцарія
Тайвань
Таїланд
Туреччина
Об’єднані Арабські Емірати
Об’єднане Королівство
Сполучені Штати
Україна
В’єтнам

Безпека

NordVPNIPVanish
VPN протоколиOpenVPN, IKEv2OpenVPN, IKEv2, L2TP, PPTP
Шифрування даних OpenVPNAES-256AES-256
Шифрування каналу управління OpenVPNRSA-4096RSA-2048
Технологія маскуванняObfsproxyОбфускування OpenVPN
Безпека додатківВимикач (лише для робочого столу)Вимикач (лише для робочого столу)
Статус DNSПриватний DNSПриватний DNS

IPVanish дозволяє користувачам підключатися через протоколи OpenVPN, IKEv2, L2TP та PPTP. NordVPN, з іншого боку, дозволяє лише OpenVPN та IKEv2, припинивши використання останніх двох варіантів з міркувань безпеки у грудні 2018 року. Обидва сервіси використовують 256-бітове шифрування AES що фактично не піддається розбору, але оскільки ключі RSA NordVPN удвічі перевищують IPVanish, це трохи безпечніше.

Обидва пропонують перемикач на знищення (у відповідних додатках для настільних ПК), який зупиняє всю передачу даних, якщо ви несподівано відключитесь від VPN. Вони також використовують власні DNS-сервери: це гарантує, що жодна третя сторона не має доступу до вашого трафіку в будь-який момент.

NordVPN має підбірку запущених серверів, розроблених для використання в країнах із суворою онлайн-цензурою. Ці сервери використовують obfsproxy для переформатування вашого трафіку, не даючи організаціям, які використовують інспекцію глибокого пакету, зрозуміти, що ви взагалі використовуєте VPN. IPVanish має аналогічну функцію, яка дозволяє скасовувати трафік OpenVPN, але це не так ефективно в таких країнах, як Китай або Об’єднані Арабські Емірати.

Конфіденційність

NordVPNIPVanish
База штабуПанамаСполучені Штати
Журнали підключеньЖоденЖоден
Журнали активностіЖоденЖоден
Інформація про користувача для реєстраціїАдреса електронної поштиАдреса електронної пошти
Анонімні варіанти оплатиBitcoin, Ethereum, RippleЖоден

NordVPN базується в Панамі, країні, в якій немає законів про обов’язкове зберігання даних, тоді як IPVanish працює за межами Сполучених Штатів. Оскільки США є однією з країн «П’яти очей», теоретично деталі вашої діяльності можна поділити між США, Великобританією, Канадою, Австралією та Новою Зеландією. Однак, якщо ваш постачальник VPN не веде журналів, це не має значення оскільки ваша діяльність не може бути простежена в першу чергу.

NordVPN не зберігає жодного журналу. Деякі VPN реєструють такі речі, як ваша IP-адреса джерела, часові позначки, обсяг даних, відвідувані сайти чи використовуваний сервер, але NordVPN не буде. Це навіть дозволяє підписатись анонімно за умови використання електронної адреси, що викидається, та оплати через криптовалюту.

IPVanish давно претендує на провайдер нульових журналів, але в 2018 році компанія надала інформацію в рамках розслідування про внутрішню безпеку. Проте IPVanish змінив право власності і стверджує, що він не зберігає журналів. Наразі ця VPN не приймає жодної форми криптовалюти.

Конфігурація

NordVPNIPVanish
Виділення адресиСпільнийСпільний
Можлива статична IP-адресаТак (у Німеччині, США,
Великобританія, Нідерланди)
Ні
Захист DDoSНіНі
NAT брандмауерТакТак

Обидва ці VPN використовують спільну систему розподілу адрес. Це означає, що кожному користувачеві, який підключається до одного сервера, надається одна і та сама IP-адреса. Що стільки перекриваються трафіком, то це

фактично неможливо визначити, який користувач отримував доступ до певного сайту. NordVPN дозволяє додатково оплачувати в обмін на виділену IP-адресу, якщо ви хочете, але IPVanish не має такої опції.

Жодна служба не пропонує конкретних серверів анти-DDoS, хоча NordVPN раніше. Дійсно, будь-який VPN забезпечує певний захист від DDoS-атаки оскільки вплив поглинається та поширюється по всій міжнародній серверній мережі, а не фокусується виключно на вашому пристрої. Навіть якщо ви націлені на широкомасштабну атаку, більшість VPN автоматично виявляють це і усувають будь-які проблеми, просто перемикаючи IP-адресу сервера..

Обслуговування клієнтів

NordVPNIPVanish
Чат в прямому ефіріТак (власне)Так (на аутсорсинг)
Підтримка квитківТакТак
Підтримка електронної поштиТакТак
Середній час відповіді електронною поштою2 години, 50 хвилин4 години, 33 хвилини
Підтримка телефонуНіНі
Пошукова база знаньТакТак
ВідеогідТакТак

І NordVPN, і IPVanish надають підтримку клієнтів протягом 24/7 прямого чату, хоча послугу NordVPN обслуговує власний персонал, в той час як IPVanish надає аутсорсинг. Ми обмінювались повідомленнями обох команд у різний час доби і виявили, що обидві відповіли оперативно та були обізнані про службу та здатні відповісти на досить технічні питання.

Кожна служба має систему підтримки квитків та базу знань, які можна шукати. Хоча підручники зазвичай ілюстровані скріншотами, короткі покрокові інструкції для вирішення деяких найбільш поширених проблем доступні на каналах YouTube NordVPN та IPVanish..

Зазвичай найпростіший спосіб отримати допомогу – це чат в прямому ефірі. Однак ми надіслали три питання електронною поштою (в різний час кожного дня) до кожної служби, щоб побачити, наскільки швидко вони можуть вирішити більш складні проблеми. Нижче ви знайдете запитання, які ми задавали, скільки часу NordVPN та IPVanish потребували відповіді та чи надавали вони відповідну відповідь чи ні.

NordVPN
ПитанняПочатковий час відповідіКількість електронних листівНа питання відповів
Чи можу я встановити NordVPN на Raspberry Pi?4 години, 11 хвилин1Так
Шифрує NordVPN трафік з інших програм або просто з мого браузера?2 години, 42 хвилини1Так
Чи записує NordVPN мою IP-адресу джерела?1 година, 37 хвилин1Так
IPVanish
ПитанняПочатковий час відповідіКількість електронних листівНа питання відповів
Чи можу я встановити IPVanish на Raspberry Pi?1 година, 19 хвилин1Так
Чи шифрує трафік IPVanish з інших програм або просто з мого браузера?11 годин, 6 хвилин1Так
Чи протоколює IPVanish мою IP-адресу джерела?1 година, 16 хвилин1Так

Обидві ці служби негайно відповіли на запити електронною поштою, хоча вони обидва використовували попередньо написані відповіді, щоб сформувати хоча б частину своїх відповідей. Сказавши це, команди з обслуговування клієнтів чітко знають про свою продукцію. Персонал IPVanish навіть покроково пояснив, як встановити службу на пристрої OpenELEC – платформу, яка офіційно не підтримує.

Переможець: NordVPN

nordvpn домашня сторінка

Щоб було зрозуміло, NordVPN та IPVanish – це відмінні послуги. Наприклад, IPVanish є захищеним від конфіденційності, дуже захищеним та дуже швидким, а це означає, що він чудовий для торрентів. Крім того, його додатки легкі та прості в установці на величезному наборі платформ, включаючи Amazon Fire TV; це є причиною того, що цей VPN настільки популярний серед користувачів Kodi. Однак IPVanish намагається розблокувати деякі більш популярні потокові сайти, саме тому ми вважаємо, що в конкурсі «один на один» NordVPN виходить зверху.

Масивна мережа NordVPN, висока швидкість та відмінні можливості розблокування роблять її сильним вибором для тих, хто хоче користуватися геоблокованими послугами за кордоном. Ця послуга робить основний акцент на вашій конфіденційності: дозволяє підписатися анонімно, але навіть якщо ви цього не зробите, ваші дії неможливо простежити, оскільки NordVPN не записує особисту інформацію.

Нарешті, NordVPN дуже універсальний. Він має широкий вибір функцій безпеки, дозволяє отримати виділений IP-адресу та навіть працює бездоганно в таких країнах, як Китай, де величезна кількість веб-сайтів повністю недоступні. Завдяки додаткам для всіх основних операційних систем та внутрішній технічній підтримці, доступних у будь-який час, удень та вночі, NordVPN доводить, що це надійний, простий у користуванні сервіс із великою кількістю пропозицій.

Найкраща пропозиція для NordVPN: Збережіть 75% за допомогою трирічної підписки.

Найкраща пропозиція для IPVanish: Отримайте знижку 60% із щорічним планом.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map