NordVPN проти CyberGhost

Оскільки на ринку так багато VPN, що відрізняються функціональністю, швидкістю та безпекою, часто важко точно порівняти різні сервіси. Щоб полегшити ситуацію, ми взяли два провідних VPN та створили легкозасвоювані порівняння. У цій публікації ми порівнюємо NordVPN проти CyberGhost: ми виявимо, що краще для середнього користувача, коли всі маркетингові та особисті переваги будуть позбавлені.

NordVPN проти кібергосту

Основні моменти

NordVPN

  • Можна розблокувати численні популярні потокові послуги за кордоном
  • Пропонує спеціалізовані сервери для потокового та захисту DDoS
  • Включає в себе широкий спектр функцій безпеки

Кібергост

  • Розблокування популярних сайтів потокового передавання одним кліком
  • Послуга для початківців із вбудованою комплексною безпекою
  • Перегляньте усю релевантну інформацію про сервер “одразу”

Ціноутворення та знижки

NordVPNКібергост
Періоди передплатиОдин місяцьОдин місяць
Один рікОдин рік
Два рокиДва роки
Три рокиТри роки
Особлива пропозиція75% знижка на трирічний план79% знижка на трирічні плани
Найвища ціна на місяць11,95 дол12,99 дол
Найнижча ціна на місяць2,99 дол2,75 дол
Річна ціна$ 83,88$ 71,88
Гарантія повернення грошей30 днів14 днів для щомісячної підписки, 45 днів для інших

Хоча NordVPN пропонує нижчі ціни на місяць, CyberGhost – це фактично менш дорогий варіант, якщо вам потрібно лише покриття за рік.

CyberGhost пропонує 14-денну гарантію повернення грошей для абонентів щомісяця. Ті, хто має більш тривалі плани, отримують 45 днів, що довше, ніж більшість його конкурентів. Для порівняння, NordVPN має рівну 30-денну гарантію повернення грошей на всі свої плани. Це означає, що ви можете ефективно користуватися NordVPN протягом місяця, безкоштовно. Крім того, оскільки 30 днів зазвичай досить довгі, щоб вирішити, чи подобається вам послуга чи ні, насправді дуже багато можна отримати від розширеної гарантії CyberGhost.

Найкраща пропозиція для NordVPN: Виберіть трирічну підписку та заощадите 75%.

Найкраща пропозиція для CyberGhost: Заощадите 79% за трирічну угоду.

Особливості

NordVPNКібергост
Одночасне з’єднання67
Програми операційної системиWindows, MacOS, Linux, Android, iOSWindows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire TV / Firestick
Встановити пристрої вручнуПриставки, маршрутизаториLinux, маршрутизатори, приставки
Розбиття тунелівНіНі
Безкоштовні додаткиАвтоматичний захист від реклами та зловмисного програмного забезпечення, розширення для браузера для Firefox та Chrome.Автоматичний захист від реклами та зловмисного програмного забезпечення, розширення для браузера для Firefox та Chrome.

Кожен із цих VPN пропонує відмінну підтримку на багато платформ. Однак є невеликі відмінності: NordVPN включає автоматичний інсталятор командного рядка для систем Linux, а CyberGhost включений у магазин додатків Amazon Fire. Крім того, NordVPN дозволяє до шести одночасних з’єднань, але CyberGhost іде ще далі і дозволяє вам до семи. Якщо це все ще не дозволяє захистити всі ваші пристрої, ви можете вручну встановити VPN на свій домашній маршрутизатор, щоб захистити кожен підключений до Інтернету пристрій у вашому домі.

Хоча схоже, ці послуги спрямовані на дещо інші цільові ринки. Наприклад, NordVPN включає кілька додаткових функцій, спрямованих на підвищення безпеки користувачів. З іншого боку, CyberGhost зробив великий акцент на простоті використання. Як блокування реклами, так і зловмисне програмне забезпечення, але CyberGhost дозволяє вибрати завдання та автоматично призначити відповідний сервер, тож це кращий вибір для менш технологічних користувачів.

І NordVPN, і CyberGhost пропонують розширення для Mozilla Firefox та Google Chrome. З огляду на це, важливо зрозуміти різницю між додатком VPN та розширенням браузера VPN. Ці розширення захищають лише трафік вашого веб-переглядача. Таким чином, вони не шифрують дані з інших програм, дозволять безпечно ділитися файлами або захищатись від DDoS-атак.

Розблокування можливостей

NordVPNКібергост
Потокове обслуговування
NetflixСША, Великобританія, Канада, Японія, Австралія, НідерландиВеликобританія, США, Австралія, Німеччина, Франція, Іспанія, Нідерланди тощо
ХулуСША, ЯпоніяСША, Японія
Sky GoТакТак
Amazon Prime VideoТакТак
BBC iPlayerТакТак
ABCНіТак
CBSТакТак
NBCТакТак
ITVТакТак
4 каналТакТак

NordVPN відомий як один з найкращих VPN для розблокування геоблокованого вмісту за кордоном. Це дозволяє вам отримати доступ до величезного спектру послуг, і, як правило, досить швидко знаходить спосіб оновлених заходів щодо блокування гео. CyberGhost також розблокує численні потокові платформи, включаючи кілька бібліотек Netflix. Це навіть дозволяє вибрати один сервер для відповідного сервісу одним клацанням миші. Однак адаптуватись може дещо повільніше, що час від часу означає, що ви побачите службу в списку розблокування, до якої (як правило, тимчасово) неможливо отримати доступ.

Обидва ці VPN дозволяють вибрати не лише свою країну, а й своє місто. Це означає, що ви навіть можете отримати доступ до платформ із застосуванням більш жорстких заходів щодо обмеження географічних обмежень. Таке блокування – це не те, що ви бачите щодня, але зазвичай використовується в локальних телевізійних потоках або спортивних мережах, таких як MLB або NHL.

Китай

CyberGhost вільно визнає, що його обслуговування рідко, якщо взагалі, працює в Китаї. Його веб-сайт заблокований Великим Брандмауером Китаю. Навіть якщо ви знайдете вирішення, ви все ще можете виявити, що ваш локальний постачальник послуг Інтернет (ISP) блокує його. В даний час немає діючих дзеркальних сайтів, і немає надійного способу користування послугою з цієї країни, тому ми не рекомендуємо CyberGhost знаходитися в Китаї.

На відміну від цього, NordVPN прекрасно працює, якщо ви використовуєте один із його заплутаних серверів. Незважаючи на те, що головний веб-сайт зараз заблокований у Китаї, служба підтримки може вказати на робочий дзеркальний сайт у випадку, якщо вам потрібно завантажити оновлення або встановити додаток. Дуже небагато VPN все ще працюють у Китаї, і менша кількість все ще роблять це, не вимагаючи змін до розширених налаштувань. Таким чином, NordVPN тут дійсно пропонує щось особливе.

Налаштування та інтерфейс

NordVPNКібергост
Майстер автоматичної настройкиWindows, MacOS, Linux, Android, iOSWindows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire TV / Fire stick
Вибір основного місця розташуванняНа основі карт / списківНа основі списків / завдань
Сторінки додаткових налаштуваньТакТак
Мобільний дружнійТакТак

Настільний додаток NordVPN дуже простий. На головному екрані ви можете вибрати сервер зі списку чи на карті, а меню налаштувань пропонує прості кнопки перемикання для найбільш часто змінюваних параметрів. Крім того, розширені налаштування зберігаються у власному розділі, за попереджувальним повідомленням, так що менше шансів випадково змінити щось, чого не слід..

Скріншот робочого столу NordVPN

Нещодавно CyberGhost видалив користувальницький інтерфейс на основі плиток, замість цього вибравши більш обтічний дизайн. На головному екрані є кнопка швидкого підключення та спадне меню для вибраного місця. Крім того, весь процес Росії вибір сервера було ще спрощено. Є ще один екран із панеллю пошуку: ви можете ввести країну або потокову службу і миттєво знайти відповідні сервери.

Скріншот робочого столу CyberGhost 7

Мобільний додаток NordVPN дуже схожий на його настільну версію. Ви все ще можете вибрати місце на карті та підключитися одним натисканням кнопки, але також є ярлик до спеціалізованого сервісу P2P, виділеного IP, подвійного VPN або Tor через VPN-сервери. Меню налаштувань аналогічно оновлено, з меншими можливостями та деякою функціональністю (наприклад, перемикачем “знищити”).

Екрани мобільних додатків NordVPN

Мобільний додаток CyberGhost також оновив, що робить інтерфейс більш послідовним між мобільними та настільними програмами. Розсувна панель, що базується на завданнях, відсутня, її замінено на новий, більш чистий головний екран. Ви можете підключитися до найкращого місця на головному екрані або вибрати певне місце у спадному меню. Існує навіть окрема категорія для зручних потокових серверів, кожен з яких перелічує послугу, яка найкраще підходить.

Скріншот мобільного телефону CyberGhost 7

Сервери та продуктивність

NordVPNКібергост
Країни сервера6261
Загальна кількість серверів5100+3 000+

NordVPN має понад 2000 серверів більше, ніж CyberGhost, але охоплює лише ще одну країну. Причина цього проста: більшість VPN значною мірою надають пріоритет для кількох локацій з високим трафіком, але NordVPN намагається запропонувати більшу кількість серверів у районах, які часто не отримують великої підтримки, як Японія (77 серверів), Швеція (155 серверів) та Сінгапур (62 сервери).

CyberGhost пропонує щонайменше вісім серверів у кожній із обслуговуваних країн, а найбільша кількість (539 серверів) у США. Для порівняння, NordVPN має лише один сервер у деяких країнах, але також пропонує більше вибору, ніж CyberGhost в інших країнах. Прекрасним прикладом є США, де сервіс має майже третину (1892) своїх серверів.

Нижче ви можете побачити повний перелік країн, де ці VPN працюють із серверами:

NordVPNКібергост
Албанія
Аргентина
Австралія
Австрія
Азербайджан
Білорусь
Бельгія
Боснія і Герцеговина
Бразилія
Болгарія
Канада
Чилі
Колумбія
Коста-Ріка
Хорватія
Кіпр
Чеська Республіка
Данія
Естонія
Єгипет
Фінляндія
Франція
Грузія
Німеччина
Греція
Гонконг
Угорщина
Ісландія
Індія
Індонезія
Італія
Ірландія
Ізраїль
Японія
Кенія
Латвія
Литва
Люксембург
Македонія
Малайзія
Мексика
Молдова
Нідерланди
Нова Зеландія
Норвегія
Пакистан
Польща
Португалія
Румунія
Росія
Сербія
Сінгапур
Словаччина
Словенія
Південна Африка
Південна Корея
Іспанія
Швеція
Швейцарія
Тайвань
Таїланд
Туреччина
Об’єднані Арабські Емірати
Об’єднане Королівство
Сполучені Штати
Україна
В’єтнам

Безпека

NordVPNКібергост
VPN протоколиOpenVPN, L2TP, PPTP, IKEv2OpenVPN, L2TP, IKEv2
Шифрування даних OpenVPNAES-256AES-256
Шифрування каналу управління OpenVPNRSA-4096RSA-4096
Технологія маскуванняObfsproxyЖоден
Безпека додатківАвтоматичний захист Wi-Fi, налаштований вимикач вбивстваАвтоматичний захист wifi, перемикач убивств
Статус DNSПриватний DNSПриватний DNS

Обидва ці сервіси дозволяють використовувати протоколи OpenVPN, L2TP та IKEv2. Однак NordVPN також підтримує PPTP, старіший протокол, який дозволяє торгувати безпекою для більш високої швидкості перегляду. CyberGhost та NordVPN використовують 256-бітове шифрування AES та 4096-бітні RSA-ключі, які на момент написання запису фактично не підлягають неможливості.

У NordVPN є налаштований комутатор вбивства, який дозволяє певним програмам продовжувати передачу даних після втрати з’єднання з VPN. Це забезпечує рідкісну ступінь гнучкості сервісу, але, на жаль, доступна лише у настільних версіях програми. З іншого боку, CyberGhost оснащений комутатором, який завжди вмикається, вбудованим як у настільну, так і в мобільну версії.

Меню налаштувань NordVPN

Хоча CyberGhost і NordVPN пропонують автоматичний захист мережі, NordVPN трохи краще. NordVPN дозволяє автоматично запускати послугу щоразу, коли ви підключаєтесь до бездротової мережі. Для порівняння, CyberGhost пропонує цей захист лише в тих мережах, до яких ви приєдналися раніше. Це, очевидно, не ідеально під час використання потенційно небезпечних загальнодоступних Wi-Fi. CyberGhost дійсно дозволяє користувачам стискати дані, проте це прекрасний спосіб зменшити витрати на мобільний Інтернет.

Налаштування CyberGhost 7

Конфіденційність

NordVPNКібергост
База штабуПанамаРумунія
Журнали підключеньЖоденДещо
Журнали активностіЖоденЖоден
Інформація про користувача для реєстраціїАдреса електронної поштиАдреса електронної пошти
Анонімні варіанти оплатиBitcoin, Litecoin, Dash, Ethereum, MoneroБіткойн

NordVPN базується в Панамі, країні, де немає законів про обов’язкове зберігання даних. Це означає, що цей VPN не потрібен для ведення журналів, і, відповідно, не потрібно. Насправді єдиною інформацією, яку записує NordVPN, є адреса електронної пошти, яку ви використовуєте для реєстрації. Він також приймає кілька популярних криптовалют, тому підписка анонімно є тривіальною.

CyberGhost базується в Румунії, що є частиною Європейського Союзу. Оскільки масове зберігання даних є незаконним в ЄС (за винятком екстремальних обставин), не потрібно турбуватися про те, щоб ваші дії простежувались до вас. Ця послуга не є повністю без реєстрації, але вона зберігає лише статистичну інформацію про те, чи входили ви в даний день. Це видаляється в кінці кожного місяця і не може використовуватися для ідентифікації вас. Користувачі, які не відповідають конфіденційності, можуть зареєструватися за допомогою електронної адреси, що викидається, та оплатити в Bitcoin за максимальну анонімність.

Конфігурація

NordVPNКібергост
Виділення адресиСпільнийСпільний
Можлива статична IP-адресаТак, у таких місцях:Ні
США (Буффало, Лос-Анджелес, Даллас, Матаван), Німеччина, Великобританія, Нідерланди
Захист DDoSТакНі
NAT брандмауерТакТак

NordVPN, безумовно, є більш універсальним з цих двох сервісів. Він пропонує захищені від DDoS сервери і навіть дозволяє мати статичну IP-адресу (за додаткову плату). Крім усього іншого, статична IP-адреса дозволяє вам увійти до служб онлайн-банкінгу або отримати доступ до свого електронного рахунку з-за кордону з меншим ризиком випадкового запуску автоматичних систем запобігання шахрайству.

Якщо припустити, що у вас немає статичної IP-адреси з NordVPN, обидві служби розподіляють адреси однаково; всі, хто підключається до певного сервера в певний час, мають однакову IP-адресу. Це означає, що сказати, хто відвідував конкретний веб-сайт, майже неможливо. Жоден сервіс не зберігає журнали трафіку користувачів, тому ця спільна система розподілу просто служить додатковим рівнем захисту.

Кожен із цих VPN включає брандмауер NAT. Зазвичай ваш маршрутизатор відповідає за керування веб-трафіком та спрямовує кожен пакет інформації на пристрій, який його запитував. Однак VPN шифрує ваш трафік, тому маршрутизатор не може визначити, для кого конкретний пакет призначений. Тут надходить брандмауер VPN. Він розшифровує заголовок пакета, бачить, хто його запросив, і надсилає на відповідний пристрій. Брандмауери NAT також блокують більшість непрошених пакетів, але їх слід поєднувати з брандмауером на рівні ОС для максимального захисту.

Обслуговування клієнтів

NordVPNКібергост
Чат в прямому ефіріТак (власне)Так (з аутсорсингом на Зендеськ)
Підтримка квитківТакТак
Підтримка електронної поштиТакТак
Середній час відповіді електронною поштою7 годин, 14 хвилин11 годин, 45 хвилин
Підтримка телефонуНіНі
Пошукова база знаньТакТак
ВідеогідТакТак

NordVPN та CyberGhost пропонують чат в прямому ефірі, а також підтримку електронної пошти та квитків. Ми перевіряли живий чат кожної служби в різні періоди дня і виявили, що кожен відповідав за хвилину. Крім того, копія стенограми чату автоматично надсилається на вашу електронну адресу, якщо ви хочете звернутися до неї пізніше.

Хоча чат наживо, мабуть, найкращий спосіб зв’язатися з будь-якою службою, ми також надіслали кожному провайдеру три запитання електронною поштою. Це дозволило нам оцінити час їх реакції в обставинах, коли чат в прямому ефірі був недоступний або коли ви хотіли поговорити із службою підтримки. Перші два наших запитань були досить прості, і команди підтримки майже напевно мали заздалегідь підготовлені відповіді на них. Третя навмисно трохи складніша. Він розроблений для того, щоб перевірити, наскільки підготовлена ​​підтримка клієнтів для взаємодії з користувачами, які мають складніші проблеми.

NordVPN
ПитанняПочатковий час відповідіКількість електронних листівНа питання відповів
Чи зможе мій Інтернет-провайдер сказати, що я використовую NordVPN?9 годин, 42 хвилини1Так
Чи зменшить NordVPN швидкість мого перегляду?4 години, 23 хвилини1Так
Чи залишаються ваші претензії без реєстрації, якщо я використовую сервер у країні із законами про обов’язкове ведення журналів?7 годин, 38 хвилин1Так
Кібергост
ПитанняПочатковий час відповідіКількість електронних листівНа питання відповів
Чи зможе мій Інтернет-провайдер сказати, що я використовую CyberGhost?10 годин, 6 хвилин1Так
Чи зменшить CyberGhost швидкість мого перегляду?11 годин, 9 хвилин1Так
Чи залишаються ваші претензії без реєстрації, якщо я використовую сервер у країні із законами про обов’язкове ведення журналів?14 годин1Так

Хоча жодна служба не відповіла особливо швидко, варто пам’ятати, що вони в основному вирішують проблеми під час чату в прямому ефірі. NordVPN прагнув відповісти трохи швидше, але їх відповіді часто були короткими. CyberGhost, з іншого боку, менше шансів використовувати заздалегідь підготовлені абзаци, принаймні, звертаючись до основної частини вашого питання.

Переможець: NordVPN

NordVPN

Хоча це обидва високоякісні VPN, кожен зі своїми силами, нам довелося вибрати переможця. Це був дуже близький дзвінок, але ми вважаємо, що NordVPN є дещо кращим вибором для більшості людей.

Хоча CyberGhost відмінно підходить для користувачів, які не потребують технологій, або тих, хто хоче швидко розблокувати потокові сайти за кордоном, йому не вистачає більш досконалої функціональності, яку пропонує NordVPN. Завдяки настроюваному комутатору вбивства, Tor через VPN та подвійним параметрам VPN, NordVPN дозволяє користувачам створювати надзвичайно вдосконалені налаштування безпеки. Він також приймає широкий спектр криптовалют, що полегшує анонімну реєстрацію.

У NordVPN також є більше серверів, ніж у CyberGhost. На свою честь, CyberGhost пропонує схожі швидкості і охоплює майже стільки ж країн, як і її конкурент. Однак більша мережа NordVPN збільшує шанси на з’єднання з низькою затримкою. Крім того, NordVPN може похвалитися захищеними DDoS серверами для ігор, статичних IP-адрес та серверів, призначених для використання в країнах із суворою цензурою в Інтернеті, що робить його більш універсальним з двох.

Найкраща пропозиція для NordVPN: Заощадите 75% на 3-річному плані.

Найкраща пропозиція для CyberGhost: Шість місяців безкоштовно і заощадите 74% при однорічній угоді.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me