Netflix заблокував ваше VPN? Розумний DNS може бути відповіддю

Розблокувати Netflix

Нещодавно Netflix почав блокувати майже всі VPN-з’єднання, щоб не дозволяти клієнтам переглядати шоу, які недоступні у їхніх країнах (ОНОВЛЕННЯ, 18 жовтня 2016 року: ExpressVPN все ще працює з Netflix і пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, щоб ви могли спробувати його без ризику, вони також зв’язалися, щоб запропонувати читачам Comparitech додаткові 3 місяці безкоштовно на їх 12-місячний план – детальну інформацію тут). У нас були повідомлення про блокування Netflix: Unblock-US, Unlocator, Unotelly, Tunlr, ZenMate, приватний доступ до Інтернету (PIA), Overplay, StrongVPN, GetFlix, CyberGhost, Blockless, NordVPN, Tunnelbear, IPVanish, TorGuard, Hola, Astrill, HideMyAss (HMA), щит точки доступу та PureVPN з різним рівнем успіху. Якщо ваш VPN заблокований, ви побачите це повідомлення від Netflix: ви, здається, використовуєте розблокуючу програму чи проксі. VPN були популярним засобом для людей, які живуть за межами США та Великобританії, щоб отримати доступ до більшого архіву шоу, доступного американцям та британцям. Але для того, щоб Netflix дотримувався обмежень щодо ліцензування географічного вмісту, рішення вирішилось. Тут ми підтримуємо оновлений список працюючих сервісів Netflix VPN.

На щастя, є альтернатива. Познайомтеся з Smart DNS, типом проксі-сервісу, який затемнює IP-адресу – і тим самим – місце розташування користувача, що дозволяє обійти географічні обмеження. Netflix збивав молоток на VPN, але, здається, все ще закриває очі на Smart DNS. Розумний DNS також відомий як DNS-проксі.

Ми підтвердили, що Smart DNS працює під час нашого тестування IronSocket, платного постачальника VPN, який також включає в себе послугу Smart DNS, спеціально для доступу до веб-сайтів потокового відео в своєму плані підписки. В Інтернеті доступні різноманітні безкоштовні та платні послуги Smart DNS, і ми не встигли протестувати всю партію, але я особисто міг переглядати Attack on Titan and Parks and Recreation, два шоу не доступні в моєму домі в Богота, Колумбія. ОНОВЛЕННЯ, 6 липня 2016 року: у нас було кілька коментарів щодо непослідовних зв’язків із IronSocket, і власне тестування підтверджує, що IronSocket не працює для Netflix з усіма пристроями, тому зараз рекомендуємо ExpressVPN як найбезпечніший варіант (це посилання дає вам три місяці безкоштовного плану на 12 місяців).

Деякі користувачі повідомили, що додаток Netflix для Android не працює зі смарт-сервісами DNS, тому що він змушує користувача використовувати Google DNS. UnoTelly, Unblock-Us та нещодавно Uflix повідомили, що Netflix заблокував їх, тому Netflix, здається, перебуває в процесі виходу з ладу. Smart DNS як і раніше працює на інших платформах, і ми оновимо цю публікацію, якщо це зміниться.

Майте на увазі, що послуга Smart DNS не є повноцінною заміною VPN. Він не шифрує інтернет-трафік, тому не вистачає багатьох функцій безпеки VPN. Але оскільки йому не вистачає шифрування, Smart DNS зазвичай швидший, ніж VPN, що означає більш високу якість потоків і менше буферизацію.

Налаштування Smart DNS

Налаштування Smart DNS може відрізнятися залежно від того, якого постачальника ви вибрали. По-перше, вам потрібно авторизувати IP-адресу комп’ютера, щоб постачальник міг підтвердити, що ви клієнт. Це робиться на веб-сайті провайдера. Ось короткий посібник із використанням сервісу IronSocket з Windows 10 після авторизації вашого IP-адреси.

Спочатку клацніть правою кнопкою миші значок Wi-Fi або Ethernet в системному треї та натисніть «Відкрити центр мережі та спільного доступу».

розумний dns tut 1

Клацніть посилання з написом “Wifi” або “Ethernet” поруч із “З’єднання”.

smart dns tut 2

Клацніть Властивості.

smart dns tut 3

Зніміть прапорець Internet Protocol Version 6 (TCP / IPv6). Клацніть на Інтернет-протокол версії 4 (TCP / IPv4), щоб він був виділений, а потім натисніть Властивості.

smart dns tut 4

У нижній половині наступного вікна поставте прапорець “Використовувати наступні адреси DNS-серверів:”. Введіть бажані та альтернативні сервери DNS (сервери мають бути у Сполучених Штатах), які вам повинен надати ваш постачальник Smart DNS.

smart dns tut 5

Натисніть OK і перезавантажте комп’ютер. Тепер ви зможете використовувати Netflix так, як ніби ви знаходитесь у США.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me