Найпопулярніші спортивні додатки Kodi 20+: оновлено січень 2020 року

Спостерігати за спортом – вибір часу для багатьох із нас. Якщо ви не можете бути там особисто, наступне найкраще – дивитися улюблену гру в прямому ефірі. Користувачі Kodi будуть в захваті від того, що вони знають, що правильні аддони дозволяють легко ловити улюблені види спорту. Все, від футболу NCAA до обов’язкового перегляду боксу та MMA подій, таких як UFC 232 Jones vs. Gustafsson, легко доступне через Kodi. Такі додатки, як DAZN, Fox Sports Go, PlayStation Vue, SportsDevil, cCloud TV і багато іншого, пропонують чудові враження від перегляду, але деякі з цих варіантів слід уникати.


Наш найкращий вибір спортивного додатку на січень 2020 року: AMA Pro Racing

AMA Pro Racing Коді Аддон

2020 – прекрасний час, щоб забрати свою залежність від мотокросу. AMA є єдиним найбільшим постачальником спортивних змагань Motorcross та Supercross. Ви можете легко переглядати сотні подій мотокроссу та суперкросу як наживо, так і на вимогу, використовуючи додаток AMA Pro Racing Kodi.

Цей додаток завантажується абсолютно безкоштовно, а також витягує контент з офіційного каналу AMA Pro Racing YouTube. Ви зможете дивитися події в прямому ефірі, коли це буде доступно через аддон.

Наш посібник з спортивних додатків Kodi

Нижче ми обговоримо деякі доповнення, якими люди звертаються до спорту, і деякі варіанти, яких слід уникати. Нижче див. Огляди та посібники з установки найкращих спортивних додатків Kodi.

Будьте обережні з багатьма спортивними добавками Kodi. Наразі параметри, які ми рекомендували нижче, пропонують кілька безкоштовних та законних потокових варіантів для користувачів Kodi. Однак деякі з найпопулярніших аддонів отримують доступ до неофіційних спортивних потоків.

Внизу ми виклали кілька часто перелічених сторонніх доповнень, а також пояснимо, що потрібно знати про ці додатки.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Кращі добавки Kodi для занять спортом

Найкращі додатки Kodi для спортивної трансляції включають:

 • DAZN
 • Fox Sports Go
 • PS Vue
 • USTVnow
 • Sportsnet Now
 • Xumo
 • Плутонове телебачення
 • CBC
 • BBC iPlayer (iPlayer WWW)
 • iTV
 • Табло
 • SVT Play
 • С.Р. Медіатек
 • ORF TVthek
 • NHL TV
 • NBC Sports Live Extra
 • NFL.com
 • Команди НФЛ
 • MLB.tv
 • Гравець Євроспорту
 • ESPN Player
 • ESPN 3
 • Fite.tv
 • AMA Pro Racing

Деякі з цих адонів пропонують абсолютно безкоштовні спортивні потоки. Інші вимагатимуть підключення до платної послуги. Більшість географічно заблоковані у певних місцях, тому вам може знадобитися VPN для доступу до їх потоків.

Попередження: Ваш Інтернет-провайдер може бачити ваші потоки Kodi

Коли ви передаєте вміст через Kodi, ваш Інтернет-провайдер може бачити все, що ви робите. Через останні зміни в законі ваш Інтернет-провайдер може збирати ваші дані та продавати їх третім особам. Крім того, ваш Інтернет-провайдер може придушити ваші швидкості потоку. Для спортивних потоків це означає відео низької якості та буферизацію.

Якщо ви намагаєтесь передати деякий вміст, ви також можете виявити, що він заблокований завдяки блокуванню географічного вмісту. Багато сайтів і сервісів, особливо для занять спортом, заважають користувачам отримувати доступ до вмісту, перебуваючи за межами їх регіональних зон обслуговування.

Віртуальна приватна мережа або VPN може допомогти вам обійти блокування моніторингу, дроселювання та потокового доступу до послуги ISP. VPN приховують ваше справжнє місцеположення та особистість від веб-сайтів, які ви відвідуєте, і повністю приховуєте свою потокову активність від свого провайдера або когось іншого.

Найкращим варіантом для користувачів Kodi ми знайшли IPVanish. Ми можемо підтвердити, що IPVanish працює з усіма додатками, які ми перевірили, і користується великою популярністю у спільноті Kodi. Ще краще, що наші читачі отримують 60% знижку на річний план. Якщо ви хочете спробувати альтернативного провайдера, ви можете знайти наш повний список тут рекомендованих VPN-послуг Kodi.

УВАГА ЧИТАТИ: Економте до 60% на IPVanish

Kodi v17.6 «Криптон» – це остання стабільна версія Kodi, доступна для завантаження.

Найкращі офіційні спортивні додатки Kodi

Кожен із цих доповнень дозволить вам дивитися спортивні види спорту в основному, агрегуючи IPTV-посилання з усього Інтернету. Багато хто також дозволить вам переглядати повтори та інший вміст на замовлення, пов’язаний зі спортом. Ще краще, що всі перераховані тут параметри доступні в Офіційному сховищі Kodi Addon, що робить їх надзвичайно простим в монтажі та використанні навіть при встановленні Kodi..

DAZN

DAZN, проголошений «зоною да», – це британська послуга спортивного потоку, яка зараз доступна у кількох країнах, таких як Канада, Німеччина, Японія та інші. Послуга пропонує широкий вибір популярних видів спорту, таких як NFL, NHL, автоспорту, велоспорту, тенісу та інших в більшості країн, де це доступно.

Однак у США ця послуга – це єдине вікно для боротьби зі спортом, що дозволяє скоротити високу вартість, пов’язану з бойовими видами спорту Pay-Per-View. DAZN пропонує різний вміст у кожному регіоні, де він доступний, але ми виявили, що ExpressVPN працює над тим, щоб залучити користувачів до канадської версії послуги. Це означає, що якщо ви перебуваєте в США та зареєструєтесь на DAZN, ви можете розширити свої спортивні варіанти, зробивши DAZN одним із найкращих спортивних варіантів.

Популярні: Ви можете спостерігати за McGregor проти Khabib на Kodi?

Fox Sports Go

fox sports go kodi спортивні додатки

Якщо ви використовуєте будь-яку послугу підписки, яка включає Fox Sports (наприклад, PlayStation Vue, Sling TV, Fubo або звичайну підписку на кабель, де включено Fox Sports), ви можете передавати Fox Sports через Kodi.

Додаток Fox Sports Go дозволяє вам підключитися до свого облікового запису Fox Sports за допомогою доступу до послуги підписки на телебачення в реальному часі та використання цих облікових даних. Потім ви можете передавати як живі ігри, так і вміст на замовлення через доповнення Fox Sports Go. Ви можете легко знайти цей додаток через офіційний сховище додатків Kodi.

PS Vue

заняття спортом на коді

Додаток PS Vue Kodi – це плагін, який ви можете використовувати для доступу до свого облікового запису PlayStation Vue. PlayStation Vue надає користувачам кілька десятків каналів за $ 39,99 на місяць. Це включає декілька найпопулярніших спортивних каналів, таких як Fox Sports та ESPN.

Доступні через офіційний сховище додатків Kodi, користувачі Kodi можуть підключати свої облікові дані до PS Vue і дивитися вміст через Kodi. Отримати доступ до налаштувань можна за допомогою правої кнопки миші на додатку або довгого натискання, якщо ви є пристроєм Amazon Fire TV. використання Більш сприятливий досвід перегляду через Kodi робить це більш ніж вартим зусиль.

USTVNow

kodi_ustvnow_install
Додаток USTVnow – це унікальний платний сервіс, який пропонує декілька безкоштовних прямих каналів трансляції з повітряних мереж. Ви можете отримати доступ до ESPN, якщо ви вирішите заплатити $ 29 на місяць за додаткові 21 канал через послугу. Цей аддон в першу чергу розроблений для американських експатів та військових, але підписатися може кожен. Однак вам може знадобитися VPN для правильного доступу до вмісту.

Sportsnet Now

Спортивна мережа Kodi Addons

Sportsnet Now – це канадський спортивний канал, який пропонує велику кількість спортивного контенту. Хоча щомісячна підписка коштує лише близько 25 доларів на місяць, користувачі можуть увійти та отримати доступ до своїх облікових записів через дуже корисну надбудову Kodi. Цей додаток доступний через офіційний сховище додатків Kodi.

Sportsnet пропонує безліч спортивних потоків у різних категоріях, включаючи MLB, NHL, NBA і навіть деякі матчі NFL.

Xumo

Спортивні доповнення Xumo kodi

Безкоштовний IPTV-додаток, доступний через офіційний сховище, Xumo має ряд спортивних каналів, доступних для користувачів Kodi, включаючи канали для футболу, лакрос, серфінгу, риболовлі, MMA, футболу тощо. Ще краще, якість майже завжди хороша.

Плутонове телебачення

Плутон.TV Коді аддон

Як і Xumo, Pluto TV надає досить широкий і безкоштовний список телеканалів. Поки ви не знайдете кілька найпопулярніших варіантів телеканалу через Плутон ТВ, ви знайдете великий вибір новин, розваг, спорту та іншого, які є надзвичайно привабливими пропозиціями за просту ціну 0 доларів.

На відміну від Xumo, який буде грати безкоштовно на Kodi без даних для входу, вам потрібно буде створити обліковий запис на Плутоні та увійти через Kodi, щоб отримати потоки. Однак реєстрація в обліковому записі безкоштовна.

CBC

Канадська телерадіокомпанія – це абсолютно безкоштовний телевізійний сервіс, доступний кожному – у Канаді, тобто. Ви можете переглядати безкоштовний вміст CBC як наживо, так і на вимогу, якщо використовуєте додаток CBC Kodi. Ви зможете дивитись деякі види спорту, доступні в прямому ефірі CBC, такі як Ніч хокею та Олімпіада.

Якщо ви не в Канаді, ви все одно можете легко отримати доступ до трансляції CBC за допомогою VPN, підключеного до канадського сервера. Зауважте, що потоки прямих трансляцій CBC можуть змінюватись залежно від місця, тому різні VPN-сервери можуть призводити до різних потоків.

BBC iPlayer (iPlayer WWW)

iplayer www

Додаток BBC iPlayer Kodi отримав назву iPlayer WWW. Ви можете завантажити та встановити цей додаток з офіційного сховища. Послуга BBC iPlayer доступна будь-якому жителю Великобританії, що має ліцензію на телебачення.

Хоча BBC відомий своїми високоякісними драмами, документальними фільмами та комедіями, ви також знайдете хорошу кількість спортивного контенту, який прямує з сервісу та через Kodi. Багато світових спортивних подій, які потрібно побачити, роблять це правильним для BBC, таких як Кубок світу чи Олімпіада, а також деякі інші види спорту, включаючи декілька ігор НФЛ.

Якщо ви подорожуєте з Великобританії, ви все одно можете отримати доступ до додатка iPlayer WWW через VPN, підключений до сервера Великобританії..

iTV

встановити програвач itv

Як і BBC iPlayer BBC, iTV – це послуга бездротового потокового передавання, яка в основному безкоштовна, і пропонує велику кількість каналів для жителів Великобританії. Телевізійна ліцензія також потрібна для контенту iTV, але на веб-сайті також з’являється інформація, що дозволяє користувачам завантажувати потоки та створювати обліковий запис із фактичним підтвердженням права власності на телевізійну ліцензію..

Ви можете легко передавати спорт через iTV, коли вони доступні, оскільки iTV часто набуває прав на трансляцію спорту протягом року. Ви не знайдете деяких найкращих футбольних матчів, але тут ви знайдете велику кількість інших видів спорту. Ви можете ознайомитись з календарем iTV на їхньому веб-сайті, щоб дізнатися більше.

Якщо ви подорожуєте за межами Великобританії, вміст iTV буде заблоковано, незалежно від того, використовуєте ви його в Інтернеті, додатку чи Kodi. VPN, підключений до сервера Великобританії, обійде цей географічний блок.

На відміну від інших опцій у нашому списку, iTV недоступний через офіційний сховище Kodi Addon. Дізнайтеся більше за допомогою нашої інструкції з установки iTV Kodi addon. 

Табло

спортивні коді аддони

Tablo – цікавий варіант, який можна додати. Цей аддон не працює як окремий варіант. Натомість Tablo – це передумови для тих, хто має цифрові антени, призначені для прийому телевізійних сигналів, що надходять у ефір. За допомогою декількох налаштувань ви можете встановити та запустити Tablo на вашій установці Kodi без додаткового програмного забезпечення.

Для кабельних розрізів телевізійне телебачення в ефірі – це все більш популярний варіант, враховуючи, що існує більше цифрових каналів OTA, ніж будь-коли раніше. Оскільки багато мереж трансляцій OTA регулярно отримують та передають спортивний контент у прямому ефірі (наприклад, MLB, NFL, NBA та NCAA), використовуючи додаток Kodi Tablo з цифровим тюнером та кількома додатковими апаратними рішеннями, має сенс лише.

Зауважте, що Tablo – це також відеореєстратор, тобто ви можете зберігати свої прямі трансляції та отримувати доступ до них зі свого пристрою Tablo через Kodi. Дізнайтеся більше про те, як працює Tablo, і отримайте Tablo для себе безпосередньо з веб-сайту TabloTV.

SVT Play

SVT Play Коді аддон

Якщо ви можете розмовляти шведською мовою або насолоджуватися переглядом деяких видів спорту, незважаючи на мовні бар’єри, SVT Play та деякі інші параметри нижче – це чудовий вибір. SVT Play – це програма прямого трансляції та запиту на замовлення для шведської телевізійної мережі SVT. Цей варіант є абсолютно безкоштовним, і ви можете знайти велику жменьку спортивного мовлення через SVT Play протягом року.

SVT Play заблокований у Швеції, тому якщо ви перебуваєте за межами цієї країни, вам потрібно буде переглядати будь-які потоки..

С.Р. Медіатек

SR Mediathek Kodi addon

У Німеччині є велика кількість безкоштовних телевізійних мереж та варіантів трансляції. SR Mediathek – лише одна з них, але також є дуже функціональний аддіон Kodi. Через SR Mediathek ви зможете переглядати велику кількість спортивного контенту як наживо, так і на вимогу, хоча ми побачили, що набагато простіше отримати доступ до контенту за запитом тут.

Вміст цього додатка заблоковано до Німеччини, тому VPN, підключений до німецького сервера, потрібен, якщо ви перебуваєте за межами цієї країни. 

ORF TVthek

ORF TVthek Коді аддон

В Австрії є велика кількість безкоштовних телевізійних станцій. ORF TVthek – це один з декількох варіантів онлайн-трансляції, доступних австрійцям, що пропонує безліч телевізійних програм у прямому ефірі та велику кількість варіантів за запитом. Ви також можете легко отримати доступ до нього через додаток Kodi, включаючи досить велику кількість спортивних програм, доступних через канал.

ORF TVthek знаходиться в геоблокуванні до Австрії. VPN, підключений до сервера в цій країні, необхідний для перегляду потоків через Kodi або в Інтернеті.

NHL TV

NHL TV коді спортивні добавки

NHL має один із найскладніших наборів прав на трансляцію, який ми коли-небудь бачили. Відверто кажучи, це головний біль, як ми виявили, коли досліджували наш твір про те, як дивитись глобальну серію NHL. Однак ми виявили, що використання потокової послуги NHL TV – це, мабуть, один із найкращих варіантів, щоб принаймні зменшити кількість головних болів, які ви намагаєтеся знайти, де дивитися хокей на льоду..

Після реєстрації ви також можете додатково зменшити цей стрес, переглядаючи Kodi. Інтерфейс Kodi впорядкує процес для вас, полегшивши навігацію по вмісту NHL. Якщо ви не платите за послугу, ви все одно можете отримати якийсь безкоштовний контент через сервіс та за допомогою Kodi, включаючи підсумки ігор ігор, а також повні потоки класичних ігор з історії NHL.

NHL TV перебуває в геоблокуванні до США. Крім того, для реєстрації потрібна платіжна інформація США. Однак ви можете використовувати VPN для доступу до безкоштовного вмісту з будь-якого місця. 

NBC Sports Live Extra

nbc спорт додатково

NBC Sports – це велика кількість обов’язкових видів спорту. Більшість людей думає, що ESPN має всі ігри, які вони хочуть побачити, але NBC фактично набуває велику кількість прав на трансляцію спортивних змагань, включаючи Наскар, Прем’єр-лігу та гольф. Перш ніж скористатися цією послугою, вам знадобиться платний обліковий запис, а також потрібно активувати пристрій (операційну систему або потоковий пристрій), щоб використовувати його на Kodi. Однак є деякий безкоштовний вміст у розділі «Основні моменти».

NBC Sports Live Extra доступний лише для жителів США та вимагає способу оплати в США для тих, хто підписується. Однак безкоштовні світлини можуть переглядати будь-хто, оминувши блокування географічного вмісту.

NFL.com

nfl.com коді аддон

На веб-сайті NFL є велика кількість вмісту, що є у вільному доступі в Інтернеті. Оскільки це можна легко викреслити, є доступний додаток Kodi для перегляду вмісту з NFL.com.

Не платячи ні копійки, є сотні коротких кліпів, доступних у різних іграх. Ви навіть можете скористатися меню “Команди” для перегляду різних ігор та кліпів, розділених вашими улюбленими командами.

Команди НФЛ

nfl команди kodi addon

Якщо ви хочете зануритися у вміст кожної команди NFL, Коддін-аддон команди NFL, безумовно, є обов’язковим. Цей додаток використовує велику кількість ресурсів, щоб забезпечити вміст розміру укусів, пов’язаний з кожною командою NFL. Ви знайдете відео про все, від тренувальних таборів до позакласних роликів за окремими гравцями. Ви також отримаєте основні ігри, хоча ви не отримаєте повних ігор через цей додаток.

MLB.tv

MLB.tv встановити Kodi

Як і в NFL, MLB має власну потокову службу, яка дозволяє отримувати потрібні ігри, особливо якщо ви шукаєте однокомандні ігри. Вам потрібно буде зареєструватися на платний рахунок, щоб отримати максимальну користь від аддону Kodi, але ви можете отримати короткі 1-2 хвилини яскравих ігор різних ігор, скориставшись розділом “Вчорашня гра” в додатку.

MLB досить суворо блокує своє географічне наповнення, застосовуючи ці правила навіть для американських абонентів, які перебувають за межами різних регіонів, які обслуговують різні команди. VPN – хороша ідея для тих, хто користується цією послугою, щоб пройти повз досить здоровенних блоків, які MLB встановлює. При цьому, обліковий запис MLB.tv доступний лише для жителів США із способами оплати на основі США.

Гравець Євроспорту

гравець євроспорту

Для використання цього додатка вам потрібна підписка на послугу програвача Eurosport Player. Це означає, що якщо ви абонент і хочете скористатися дружнішим інтерфейсом, доступним через Kodi, це хороший додаток для встановлення.

ESPN Player

ESPN Player

Це ми рекомендували раніше в різних відгуках. Додаток Kodi ESPN Player призначений для тих, хто платить за доступ до декількох послуг ESPN. Додаток програвача програє ці параметри та відобразить їх у Kodi для вас. Якщо у вас немає облікового запису гравця ESPN, вам потрібно буде зареєструватися та ввести свою реєстраційну інформацію в налаштуваннях додатка, перш ніж ви зможете використовувати її.

ESPN 3

ESPN3 Kodi addon

Свого часу ESPN 3 був офіційним потоковим сервісом ESPN. Тепер це було перегнано (і, можливо, об’єднане) у їх службу ESPN +. Однак ви все ще можете отримати доступ до потоків через цей додаток, і якщо у вас був обліковий запис ESPN 3. Щоб отримати більшість функцій, включаючи повноцінні ігри в реальному часі, вам потрібно буде автентифікувати свій обліковий запис і пристрій у додатку.

Однак без акаунта ви все ще можете переглядати безкоштовний контент, наприклад, повтори та найсвіжіші місця у всіх спортивних обкладинках ESPN. Геолокування встановлено, тож вам знадобиться VPN, якщо ви перебуваєте за межами США, щоб переглянути будь-який безкоштовний або платний вміст.

Fite.tv

Fite.tv кращі спортивні аддони

Безкоштовна послуга потокового передавання, яка також пропонує потоки Pay-Per-View. Fite.tv – обов’язковий додаток для любителів спорту. Цей додаток підключається безпосередньо до однойменного веб-сайту. Ви знайдете години бойових видів спорту, які слід спостерігати, з великою кількістю вмісту з усього світу, що охоплює широкий вибір бойових видів спорту.

Цей додаток доступний на сторінці розробника на GitHub.

AMA Pro Racing

AMA Pro Racing

Гонки на брудному велосипеді набагато простіше дивитися в прямому ефірі та за потребою завдяки додатку AMA Pro Racing Kodi. Цей додаток пропонує доступ до сотень подій за запитом, а також до подій наживо, коли вони стають доступними.

Ви знайдете цей додаток безкоштовно з офіційного сховища аддонів Kodi.

Неофіційні спортивні додатки Kodi

Неофіційні додатки Kodi часто використовуються великою кількістю користувачів Kodi. Однак ми не рекомендуємо ці додатки через те, як вони пірують спортивні потоки. За винятком переліченого вище USTVNow, будь-яке додаткове програмне забезпечення, що пропонує “безкоштовні” потоки для занять спортом у прямому ефірі, швидше за все ретрансляцію цього вмісту без дозволу.

Зірка Тек

зірка tec kodi спортивні доповнення

Що це? Star Tec – це додаток на замовлення і IPTV Kodi, який містить контент для великої кількості каналів. Ці потоки отримуються через веб-сайти, які отримують доступ до вмісту з іноді сумнівних джерел.

Чому слід уникати цього? Як додаток до IPTV, жоден вміст, пропонований через Good Fellas, не пропонується легально. Цей додаток надає лише піратські потоки та не має офіційних прав на ретрансляцію у власників авторських прав. З цієї причини, ми не рекомендуємо користувачам звертатися до Goodfellas для будь-яких потокових цілей.  

cCloud TV

kodi_best_sports_addons_ccloud

Що це? cCloud TV відомий тим, що надає користувачам Kodi доступ до кількох типів контенту. Спорт не виключений. Цей додаток розроблений таким чином, щоб полегшити пошук різних типів прямих телевізійних потоків, скребкованих з багатьох різних інтернет-джерел.

Чому слід уникати цього? cCloud TV має деякі обмежені юридичні можливості. Вони спеціально обмежені країнами, які не обмежують ретрансляцію. Однак найпопулярніші спортивні потоки, такі як США, Великобританія та Канада, не ретрансляції легально сюди. Ми не рекомендуємо cCloud TV для користувачів Kodi, оскільки ця добавка більш орієнтована на піратське потокове передавання.

Квантовий

квантові додатки для коді спорту

Що це? Quantum – це велика надбудова Kodi, яка більше поєднує різні доповнення. Розробники, які стоять за Quantum, захоплюють інші додатки, які втратили підтримку для розробників. Більшість потокових передач у Quantum – це телебачення в прямому ефірі, хоча надбудова використовує потокове запит.

Чому слід уникати цього? Квант страждає від тієї ж проблеми, що й інші неофіційні додатки, перелічені вище. Тут можуть існувати деякі юридичні варіанти, але Quantum спеціалізується на піратській трансляції. Небагато, якщо вони є, потоків, доступних у Quantum, транслюються з належними правами на ретрансляцію. З цієї причини ми не рекомендуємо Quantum.  Інші юридичні доповнення Kodi в цьому посібнику надають кращий досвід.

SportsDevil

Що це? SportsDevil – це доповнення, яке обчислює Інтернет для спортивних потоків і пропонує ці потоки для користувачів Kodi. Користувачі Kodi не звичайно покладатися на SportsDevil як окремий аддон. Натомість він часто використовується як залежність від інших аддонів.

Чому слід уникати цього? Простіше кажучи, SportsDevil не має доступу до багатьох юридично доступних потоків. Деякі його потоки можуть бути законними та пропонуються через такі місця, як YouTube, але більшість – ні. Ми не рекомендуємо SportsDevil або будь-які доповнення, які використовують SportsDevil як залежність. 

Пов’язані спортивні путівники Kodi:

Як дивитися UFC на Kodi, включаючи повтори
Як дивитися НБА на Kodi та найкращі додатки
Як дивитися MLB на Kodi та наші улюблені додатки
Як дивитися NFL на Kodi та які додатки використовувати

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map