Найкращий VPN для торрентінгу відповідно до користувачів Reddit (безкоштовно та платно)

Найкращий VPN для торрентійгів за повідомленнями користувачів reddit


Якщо Єдине, що Redditors любить понад усе, це конфіденційність. Дизайн Reddit підкреслює анонімність своїх користувачів, вимагаючи дуже мало інформації для реєстрації. Тож не дивно, що багато Redditors, а особливо ті, хто торрент, також використовують та рекомендують VPN (Virtual Private Networks). Хоча на ринку є понад 100 VPN, користувачі Reddit рекомендують лише невелику жменю.

reddit torrent vpnsДжерело: Reddit

Ми розкривали кілька форумів, популярних серед Redditors, які торрент, шукаючи відповісти на просте запитання: що, на думку користувачів Reddit, є найкращим VPN для торрентінгу? У Redditors є деякі VPN, які вони люблять (а деякі вони ненавидять), але для торрентінгу є один явний переможець.

TL; DR: NordVPN є найбільшою популярністю на Reddit

Якщо ви шукаєте через Reddit, ви, ймовірно, знайдете різні VPN, згадані тут чи там. Однак сервіс, про який говорять найбільше для торрентінгу – NordVPN.

reddit torrent vpns nordvpnДжерело: Reddit

Це не означає, що це єдиний сервіс VPN, який зараз рекомендують користувачі Reddit. Приватний доступ до Інтернету (PIA) та Маллвад також досить часто згадуються серед Redditors, які торент. Однак наш аналіз форумів Reddit, популярних серед торент-користувачів, виявляє, що NordVPN згадується найчастіше, і з великою кількістю позитивних рекомендацій поточних користувачів.

Навіщо вибирати NordVPN для торрент?

Сервіс пропонує понад 5500 серверів у 60 країнах. Будь-який сервер технічно може використовуватися для торентів, але NordVPN є унікальним у наданні виділених P2P-серверів. Ці сервери допомагають досягти максимальної швидкості завантаження, зберігаючи очікуваний рівень захищеності мережі. 

reddit torrent vpns nordДжерело: Reddit

NordVPN також пропонує захистити користувачів від виявлення суворою політикою без журналів. Жодна ваша онлайн-діяльність через сервіс не підтримується.

Найголовніше, що NordVPN добре інтегрується з торент-клієнтами, щоб забезпечити та підтримувати вашу анонімність у торент-мережах. Служба маскує вашу IP-адресу, підключаючи вас до захищених серверів через приватний тунель VPN. Він також підтримує такі функції, як перемикач захисту та захист від витоку DNS, щоб переконатися, що ваше справжнє місце не протікає під час підключення до VPN.

У NordVPN навіть є функція, яка дозволяє вам вибирати конкретні програми, які потрібно покрити вашим комутатором. Це заблокує доступ до Інтернету до вказаних вами додатків (таких як торент-клієнт), якщо з вашим VPN щось піде не так.

reddit torrent vpns nordДжерело: Reddit

NordVPN об’єднує кілька ключових технологій, які допомагають забезпечити велику швидкість завантаження торрент. Як результат, він стає вподобаним серед користувачів Reddit, які торрент (і які також не соромляться висловити свою прихильність).

reddit torrent vpns nordvpnДжерело: Reddit

Однак, NordVPN має свої недоліки в торрентійстві. Наші регулярно оновлювані тести швидкості встановили, що NordVPN – це не найшвидший VPN в блоці. Однак швидкість змінюється, і ви можете збільшити середню швидкість, використовуючи сервер, що наближається до вашого фактичного місця розташування та вибираючи сервер із меншою перенасиченістю.

Крім того, ви можете іноді побачити, як деякі Redditors критикують більші VPN, такі як NordVPN, за те, що вони не пропонують переадресацію портів. Ми переглянемо переадресацію портів трохи нижче. Однак зауважте, що переадресація портів може збільшити швидкість завантаження, але це також зробить ваше з’єднання менш безпечним. 

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

Я чув, що NordVPN займається обміном даними. Це правда?

Щоб розвіяти ці чутки: NordVPN не передає даних, незважаючи на помилкові чутки, що циркулюють на Reddit. Компанія захищала себе у своєму блозі, тоді як незалежні дослідження підтвердили, що компанія не бере участі в нечесних діях із даними користувачів. Тим не менш, чутки про Reddit важко вбити, хоча багато користувачів Reddit зараз намагаються зробити все, щоб ця чутка померла.

reddit torrent vpns nordvpnДжерело: Reddit

Інші VPN Redditors люблять торрент

NordVPN може бути найбільш обговорюваним і гаряче обговорюваним VPN для торрент, але це не єдиний варіант. Приватний доступ до Інтернету (PIA), Mullvad, Windscribe та TorGuard – це почесні згадки. Ми виявили, що, коли торентні VPN теми з’являються на Reddit, кожна з них часто рекомендується як альтернатива NordVPN, і, як правило, отримує позитивні відгуки та оновлення.

Червоні редактори люблять низьку вартість PIA та перевірені функції конфіденційності

Приватний доступ до Інтернету – один з найбільших та найстаріших постачальників VPN. Поряд з NordVPN та ExpressVPN (який є вподобаним для розблокування потокових служб), ця служба має тисячі серверів, доступних у десятках країн.

Більш конкретно, PIA має високошвидкісні сервери в 30+ країнах з понад 3 300 серверами. Він також містить сувору політику без реєстрації, шифрування AES-256, захист від витоку DNS, швидкісні швидкості та необмежену пропускну здатність. 

Служба двічі перевірялася в суді, підтверджуючи, що вона не містить журналів і повністю анонімізує дані користувачів.

reddit torrent vpns приватний доступ в ІнтернетДжерело: Reddit

На щастя, PIA інтегрується з популярними торент-клієнтами, щоб забезпечити безпеку вашої анонімності в мережі, навіть якщо програма або ваш Інтернет-з’єднання не вдається..

reddit torrent vpns pia приватний доступ до ІнтернетуДжерело: Reddit

Якщо вам абсолютно потрібна переадресація порту з можливістю VPN, PIA – це хороша і популярна альтернатива NordVPN. Служба також надає інструкції щодо налаштування переадресації портів під час підключення до своїх VPN-серверів.

Червоношкірі люблять швидкість Маллвада

Порівняно з приватним доступом до Інтернету та NordVPN, Муллвад може виглядати як маленький претендент. Маючи 400+ серверів трохи менше 40 країн, у нього немає стільки ресурсів, щоб вибрати. Однак компанія підтримує високі стандарти конфіденційності та безпеки і навіть використовує пронумеровані облікові записи, у яких відсутні будь-які особисті відомості. Mullvad – це також один з єдиних постачальників VPN, який дозволяє вам платно платити фізичними грошима, зменшуючи наявний слід особи. 

Як і у випадку з іншими службами, у Mullvad діє сувора політика без реєстрації та стандарти шифрування військового рівня. На жаль, у Mullvad не вистачає ключа перемикання (який ви знайдете у NordVPN або PIA). Компанія пропонує на своєму веб-сайті кілька інструкцій, як її отримати, але якщо ви хочете повний пакет, Mullvad може не надати саме те, що вам потрібно.

reddit torrent vpns mullvadДжерело: Reddit

Як і PIA, Mullvad також дозволяє переадресацію портів за допомогою своєї послуги. Сервіс також пропонує інструкції щодо переадресації портів через свої сервери.

Червоні редактори люблять ціну та швидкість Windscribe

Одне, що ми схильні рекомендувати проти (і пояснимо докладніше нижче) – це безкоштовні VPN. Однак із правила завжди є кілька винятків, що включає Windscribe. Ця послуга має безкоштовний і платний варіант. Як ви могли очікувати, у вільної опції є обмеження даних: 2 Гб на місяць або 10 ГБ на місяць, якщо ви надасте їм свою електронну адресу та іншу інформацію. 

reddit torrent vpns windscribeДжерело: Reddit

Windscribe також не є найбільш безпечним варіантом, але він пропонує деякі необхідні функції для захисту вас під час торрентів. Його регулярно згадують на Reddit ті, хто торрент, маючи кілька негативних зауважень щодо цього, які ми могли б знайти.

reddit torrent vpns windscribeДжерело: Reddit

Послуга пропонує вимикач на знищення та переадресацію портів для тих, кому потрібно сіяти під час торрент. Якщо ви хочете отримати необмежену кількість варіантів, Windscribe пропонує щорічний план з низькими витратами, опцію “Побудувати план”, починаючи з $ 1 на місяць, та можливість придбати статичний IP, який надає переадресацію портів. Ви також отримаєте доступ до всіх серверів та серверів Windscribe.

Червоні редактори люблять функції TorGuard

Torguard не згадується так часто, як NordVPN або PIA, але коли це відбувається, він зазвичай розміщується як альтернатива цьому. Redditors зазвичай рекомендують TorGuard для його масиву функцій: перемикач на знищення, високі стандарти шифрування, переадресація портів, сувора політика без реєстрації та 3000+ серверів у 50 країнах.

reddit torrent vpns torguardДжерело: Reddit

Якщо цей VPN рекомендований, його часто рекомендують поряд з Mullvad.

reddit torrent vpns torguardДжерело: Reddit

TorGuard – це не найдешевший варіант, але сервіс часто доступний із кодами знижок. 

Redditors загалом не люблять і недовіряють безкоштовним VPN

Поряд з анонімністю користувачі Reddit, як правило, люблять економити гроші. Отже, тема безкоштовних VPN з’являється кожен так часто. Новинки VPN, як правило, задають це питання, причому з поважною причиною. Зрештою, якщо є хороший платний варіант для товару, напевно, є і хороші безкоштовні варіанти?

З VPN, це просто не так.

reddit torrent vpns безкоштовно vpnsДжерело: Reddit

Хоча вони можуть заощадити гроші, безкоштовні VPN мають помітні обмеження, які роблять їх поганою заміною платного варіанту. Вони також є кошмаром конфіденційності для торрентінгу, як зазначив один користувач Reddit:

reddit torrent vpns безкоштовноДжерело: Reddit

Цей досвід користувача допомагає дуже важливою причиною уникати безкоштовних VPN: вони, як правило, не мають належного захисту конфіденційності.

Поряд із цим, безкоштовні VPN зазвичай мають низькі обмеження даних та погану пропускну здатність, що робить їх непридатними для торрентінгу більшості речей. Крім того, багато безкоштовних VPN монетизують, збираючи та продаючи дані користувачів.

Що таке переадресація порту? Чи потрібно мені переадресацію порту на торент?

Коли ви шукаєте Reddit за порадою щодо приватних та надійних торрент, ви можете натрапити на термін “переадресація порту”. Більшість досвідчених торент-користувачів на Reddit вважають, що ви знаєте, що це означає, тому вам може бути важко отримати чітке пояснення на форумах Reddit.

Простіше кажучи, переадресація порту створює безпечне з’єднання між одним пристроєм та іншим віддаленим пристроєм. Наприклад, ви можете використовувати переадресацію портів для віддаленого підключення до домашньої камери безпеки, поки ви не вдома. Цей процес іноді називають викликом телефонного номера за допомогою розширення – коли ви віддалено підключаєтесь до мережі, ви потрапляєте в точне місце розташування в тій мережі, а не отримуєте дефолт до певного місця (або порту). 

Пов’язані: Переадресація та запуск порту – Які відмінності?

Однак переадресація портів є проблематичною для торрентінгу, оскільки вона обходить брандмауер, який може використовувати ваша служба VPN. Це полегшує виявлення справжньої ідентичності в мережі. Тож якщо ви можете отримати швидші швидкості, переадресація портів також знижує вашу безпеку. Крім того, брандмауері VPN здебільшого перешкоджають висіву (обміну) в мережі замість того, щоб підпилювати (завантажувати) з мережі.

Тим не менш, деякі торрент-мережі покарають вас скороченням швидкості, якщо ви також не сіяєте під час завантаження торрентів. Залежно від торент-мережі, яку ви плануєте використовувати, можливо, вам буде потрібно використовувати послугу VPN з переадресацією портів, щоб уникнути зниження швидкості завантаження.. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map