Найкращий VPN для бізнесу в 2020 році, який слід уникати

кращий vpn для бізнесу

Компанії все більше користуються Інтернетом для отримання потенційних клієнтів, підтримки профілів соціальних медіа та допомоги співробітникам у таких речах, як інтерес конкурентів та швидка передача даних. Але не всі корпорації можуть дозволити собі складну мережеву безпеку та спеціалізовані команди, щоб виламати спроби злому. Бізнес-VPN може значною мірою вгамувати подібні проблеми.

Скорочене до віртуальної приватної мережі, VPN шифрує та захищає весь веб-трафік, що протікає через ваш пристрій, шляхом маршрутизації через посередницький сервер. Це означає, що стомленим хакерам дуже важко вдивлятися в конфіденційні дані. Враховуючи, що Microsoft визнала, що середня вартість порушення даних про бізнес становить 3,8 мільйона доларів, безпека – це велика справа.

Незалежно від того, чи це підприємство, чи малий бізнес, VPN допомагають компаніям убезпечити себе від кіберзлочинності, одночасно враховуючи деякі інші випадки використання, такі як доступ до публічного Wi-Fi. Детальніше про це пізніше у цій статті.

Ми детально описуємо кожного з провайдерів нижче, але у випадку, якщо у вас є лише час для швидкого огляду, ось наш список найкращих VPN для підприємств:

 1. Периметр 81 Наш вибір №1 для бізнесу. Сервери здатні забезпечити швидке та стабільне з’єднання, яке може обробляти всі види мережевого трафіку. Високі стандарти шифрування на всьому протязі і дозволяють 5 одночасно підключених пристроїв. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. Вітропис Бюджетний бізнес-варіант з найвищими функціями безпеки, простими у користуванні додатками та централізованою опцією виставлення рахунків. Хороша документація, але не має підтримки 24/7.
 3. NordVPN Популярний недорогий постачальник також пропонує бізнес-плани. Тисячі надійних серверів, що працюють по всьому світу.
 4. CyberGhost Відмінний сервіс із захищеними програмами, які легко встановити та розпочати. Деякі з найшвидших серверів, які ми протестували.
 5. IPVanish Швидкі сервери з надійними та надійними з’єднаннями. Прості програми. Віддавав би перевагу цілодобовій підтримці.
 6. ExpressVPN Розгалужена мережа швидких серверів. Високоякісне шифрування і навіть чудово працює в Китаї та ОАЕ. Не найдешевший варіант у цьому списку.

Кращий VPN для бізнесу

Хоча є багато провайдерів на вибір, не кожен VPN-сервіс є порівнянним. Наш найкращий вибір найкращої VPN для бізнесу класифікується за такими факторами:

 1. Швидкість і стабільність
 2. Сильні протоколи шифрування
 3. Кількість одночасних з’єднань
 4. Програми для Android, iOS, Windows та MacOS

Ось наш найкращий вибір найкращого VPN для бізнесу:

1. Периметр 81

БезпечнішийVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.safervpn.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Периметр 81 є Безпечніші VPN ділова пропозиція. Вони працюють понад 400 серверів у 30 країнах. Це не погано, але важливо враховувати, що в Латинській Америці немає жодного місця, а Африка та Близький Схід – лише кілька. Європа та Північна Америка складають більшу частину варіантів серверів – включаючи спеціалізовані сервери для потокового потоку в США та Великобританії, які даватимуть більш високі швидкості.

Якщо вам цікаво, чому SaferVPN очолює наш список як найкращий VPN для бізнесу, це тому, що у нього є спеціалізований продукт VPN для бізнесу, який називається “Advanced Cloud VPN.” Він пропонує такі функції, як статичні IP-адреси, приватні сервери та управління членами команди. Коли ви реєструєтесь, ви помітите, що існує 30-денна гарантія повернення грошей, яка дозволяє менеджерам перевірити послугу і побачити, чи відповідає вона вимогам бізнесу. Ціни становлять 10 доларів на одного члена команди на місяць із знижками для клієнтів підприємства.

Трохи недоліком є ​​той факт, що ця служба VPN записуватиме докладні журнали метаданих, такі як IP-адреса підключення користувачів сервера VPN, час підключення та відключення та загальна кількість переданих даних.

Немає нічого поганого у виборі безпечніших VPN стандартів шифрування. Постачальник розгортає OpenVPN з 256-бітним шифруванням AES, 2,048-бітовими ключами RSA без ідеальної секретності вперед та аутентифікацією SHA256. Вони вважаються найвищим рівнем, тому ваші дані повинні залишатися захищеними.

Плани преміум-класу передбачають п’ять одночасних підключень. Ми майже впевнені, що спеціалізований продукт для бізнесу має більший асортимент, але компанія не визначає, скільки саме.

Додатки доступні як для iOS та Android, так і для настільних програм для Windows та MacOS.

Плюси:

 • Працює понад 700 серверів у 34 країнах
 • Ізраїльський постачальник працює поза законами про збереження даних у США
 • Ви можете отримати підтримку наживо цілодобово
 • Вища середня швидкість трансляції та завантаження
 • Не зберігає журналів або ідентифікаційної інформації
 • Програми для всіх основних платформ

Мінуси:

 • Не найдешевший варіант у цьому списку

Кращий VPN для бізнесу: периметр 81 – це наш вибір №1. “Розширений хмарний VPN” – це спеціалізована функція, створена на замовлення для використання в бізнесі. Велика мережа швидких серверів, які надзвичайно настроюються. Підходить для більшості ділових цілей і дозволяє 5 одночасних підключень. Включає 30-денну гарантію повернення грошей, щоб ви могли спробувати її без ризику.

Читайте наш повний огляд SaferVPN. Перегляньте всі бізнес-плани SaferVPN.

Купон SaferVPN Збережіть 80% на 3-річному плані ЗАВДАННЯ Знижка застосовується автоматично

2. Вітрянка

Вітропис

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android

Веб-сайт: www.windscribe.com

Гарантія повернення грошей: 3 ДНІ

Вітропис має пропозицію, розроблену спеціально для команд та підприємств, названих ScribeForce. Це недорога послуга, ідеальна для власників бізнесу за бюджетом. План містить усі можливості плану Windscribe Pro, який включає доступ до понад 600 серверів у більш ніж 50 країнах. Ви також отримуєте централізовану виставлення рахунків, і панель від вас може налаштувати та керувати всією командою.

Windscribe пропонує високі швидкості та найвищу безпеку. Він використовує 256-бітове шифрування з ідеальною секретністю вперед, перемикачем на знищення та захистом від витоку DNS, IPv6 та WebRTC. Нова функція блокує рекламу та зловмисне програмне забезпечення на всіх пристроях. Служба не записує жодної інформації, яка може вас ідентифікувати.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android. Наразі під кожен план може бути підключено необмежену кількість пристроїв.

Плюси:

 • У додатку є вбудований брандмауер, який блокує весь трафік, який не є VPN, щоб уникнути витоків даних
 • Недорогий варіант бюджету для бізнесу
 • Блокує рекламу та зловмисне програмне забезпечення на всіх пристроях
 • Працює в Китаї
 • Швидка швидкість роботи сервера та надійні з’єднання

Мінуси:

 • Жоден справжній чат в прямому ефірі не засмутить деяких користувачів

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТНИЙ БІЗНЕС VPN: Вітрозапис вражає хороші швидкості. Твердий для ділового використання. Не зберігає журналів і використовує методи тунелювання для забезпечення безпеки та конфіденційності. Не вистачає справжньої підтримки 24/7. 3-денна гарантія повернення грошей.

Перегляньте наш повний огляд Windscribe.

3. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN користується зоряною репутацією в VPN-бізнесі завдяки тому, що його існують вже більше десяти років і пропонує добре розроблений продукт.

Існує понад 5100 серверів на вибір із 60 країн. Європа та Північна Америка займають найбільший шматок, але в Африці, Азії та в Латинській Америці є кілька варіантів..

Компанія пропонує сервери, оптимізовані для таких речей, як анти-DDoS, подвійний VPN і виділений IP – гарантуючи сильне шифрування, сувору конфіденційність та швидку передачу даних.

У NordVPN теж є спеціалізований бізнес-продукт. Сюди входять такі речі, як спеціалізовані VPN-сервери для корпорацій, менеджер персональних облікових записів та цілодобова підтримка клієнтів. Підписки преміум-класу передбачають шість одночасних підключень, але цей показник, мабуть, вищий для корпоративного плану.

На відміну від SaferVPN, Nord не зберігає жодних метаданих. Отже, немає даних про сеанси користувача, трафік або часові позначки. Раніше було кілька офіційних запитів на передачу даних, але на серверах компанії не було нічого, що могло б виконати запит..

NordVPN шифрує інтернет-трафік за допомогою 256-бітного протоколу AES за замовчуванням та використовує 2,048-бітні SSL-ключі. Увімкнено захист від витоку DNS. Існує підтримка Windows, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Швидкі та надійні з’єднання
 • 256-бітове шифрування військового рівня для великої конфіденційності
 • Сувора політика без журналів, яка ідеально підходить для користувачів, що не відповідають конфіденційності
 • Необмежена пропускна здатність та відсутність обмежень для даних
 • Програми для Windows, MacOS, iOS, Linux та Android

Мінуси:

 • Настільний додаток може дещо звикнути

ВЕЛИКІ низькі витрати VPN: NordVPN пропонує велику цінність. Справжній конкурент у всіх категоріях, має потужні функції безпеки та дозволяє одночасно використовувати до 6 пристроїв з одного облікового запису. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Ось наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

4. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

У штаб-квартирі Румунії немає спеціальної VPN для бізнесу CyberGhost. Але це найкращий VPN для бізнес-списку завдяки його доступності та кількості одночасних підключень на платних рахунках.

Цей провайдер додає нові сервери з швидкою швидкістю. В даний час існує близько 3800 серверів, що розповсюджуються в 60 країнах, але ми очікуємо, що це буде продовжуватися в середньостроковій перспективі. Додатковою перевагою для бізнесу є те, що він має внутрішню політику не зберігати жодні журнали даних, тому вміст комунікацій повинен залишатися прихованим навіть від системних адміністраторів компанії. Існують програми для Android та iOS, а також підтримка настільних ПК для Windows та MacOS. Один обліковий запис дозволяє здійснювати п’ять одночасних з’єднань.

Ця служба VPN використовує 256-бітове шифрування AES у протоколі OpenVPN за замовчуванням разом із 2,048-бітними ключами RSA та аутентифікацією HMAC MD5 H2AC. Також є перемикач на вбивство в Інтернеті, що означає, що веб-трафік буде припинено, якщо з’єднання несподівано перестане.

Сім пристроїв можуть з’єднуватися одночасно з одним обліковим записом.

Плюси:

 • Деякі з найшвидших серверів, які ми протестували
 • Увімкніть перемикання всіх програм і не зберігає журналів
 • Бюджетний постачальник, який не загрожує безпеці та конфіденційності
 • Програми прості в установці та використанні

Мінуси:

 • Не підходить для тих, хто потребує контролю над розширеними функціями
 • Не розблокує всі основні потокові сайти

ВИБІР ПОЧАТОК: CyberGhost простий у використанні. Відмінна конфіденційність з нульовими журналами та захистом від витоку DNS. Розблокує популярні потокові платформи та обмежені послуги. 45-денна гарантія повернення грошей.

Ось наш повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА знижка застосовується автоматично

5. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish продовжує продовжувати проводити політику нульових журналів. Це поєднує це з жорсткими протоколами шифрування та фокусом на швидких швидкостях, щоб забезпечити надійний продукт в цілому.

На даний момент по всьому світу є понад 1300 серверів з гідним вибором на кожному континенті. Аналогічно вражаючі стандарти шифрування. IPVanish використовує 256-бітове шифрування за протоколом OpenVPN за замовчуванням, аутентифікацію SHA512 та обмін ключами DHE-RSA з 2,048 бітами з ідеальною секретністю вперед. Інтернет-комутатор доступний для всіх клієнтів.

Існують програми як для iOS, так і для Android, а також настільні програми для Windows та MacOS. В одному обліковому записі передбачено п’ять одночасних з’єднань.

Плюси:

 • Вражаючі швидкості та надійні з’єднання
 • На веб-сайті компанії можна знайти досить ретельну базу знань
 • Вбудовані захист від витоку DNS та IPv6, затухання трафіку та перемикач захисту

Мінуси:

 • Подивіться в іншому місці, якщо вам потрібно використовувати додатки в Китаї
 • Не пропонує розширень веб-переглядача

Швидкий і надійний: IPVanish має велику мережу серверів. Незавантажена мережа досягає хороших швидкостей. Сильні функції безпеки та конфіденційності. Можливо, з підтримкою підтримки клієнтів. 7-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

6. ExpressVPN

ExpressVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN має понад 1500 місцеположень сервера, що поширюються в 94 країнах, а це означає, що це дуже вдалий вибір для працівників, яким, можливо, доведеться часто подорожувати або працювати віддалено. Найбільший вибір у Європі, Північній Америці та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні з меншою кількістю в Африці та на Близькому Сході.

Послуга VPN – це фаворит серед користувачів, оскільки пропонує швидкісні швидкості в поєднанні з шифруванням військового рівня. Користувачі, які не відповідають конфіденційності, будуть раді, що ExpressVPN не зберігає журналів трафіку. Єдиний крихітний біт збереження метаданих стосується дати (а не часу) з’єднання, вибору місця розташування сервера та загальної пропускної здатності, що використовується.

Це допомагає штаб-квартирі ExpressVPN знаходитися на Британських Віргінських островах, і тому не потрібно дотримуватися жодних законів про обов’язкове зберігання даних. Це означає, що він також не підпадає під юрисдикцію західних урядових установ.

Стандарти шифрування суворі. Постачальник використовує 256-бітний AES-CBC як свій протокол шифрування за замовчуванням, а також аутентифікацію HMAC та ідеальну таємницю вперед. Включений перемикач Інтернет-вбивств, який компанія називає “мережевим блокуванням”.

Щодо одночасних підключень, це не дуже щедро, але в одному плані дозволено максимум три пристрої.

Додатки доступні як для iOS та Android, так і для настільних програм для Windows, MacOS та Linux.

Плюси:

 • Висока швидкість завантаження та потокового відео
 • Солідна конфіденційність та безпека
 • Прекрасні можливості для розблокування вмісту, що заблокував географію

Мінуси:

 • Допускається лише 3 одночасних з’єднання
 • Трохи дорожче, ніж деякі інші варіанти
 • Користувачі енергії можуть вважати розширені варіанти обмеженими

ВЕЛИКИЙ ВСІЙ КРУГЛИЙ: ExpressVPN тримає своє. Швидкий і надійний вибір, який впевнено розблокує найбільш обмежені сайти. Чудові функції конфіденційності та не зберігають журналів. Одне з небагатьох VPN, яке працює в Китаї та ОАЕ. Якщо вам потрібно більше 3 одночасних з’єднань, перегляньте цей список вище. 30-денна гарантія повернення грошей.

Ось наш глибокий огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

Чи варто використовувати безкоштовний бізнес-VPN?

Безкоштовна послуга VPN звучить як привабливий варіант для підприємств, які прагнуть скоротити витрати та уникнути зайвих накладних витрат. Але ми маємо попередити вас, що цей процес несе в собі значну ступінь ризику.

Безкоштовні VPN не матимуть великих серверних мереж, розповсюджених по всьому світу, суворих стандартів шифрування або швидких з’єднань, які є основним з платних опцій. Слабке шифрування означає, що ваш бізнес може сприйняти спробу хакерства та реальну загрозу втрати даних. Повільна швидкість призведе до збільшення часу очікування на передачу файлів або підключення до віддалених серверів компанії.

У деяких випадках безкоштовні послуги VPN також насильно вставляли файли cookie для відстеження, видобували дані користувачів та продавали їх рекламодавцям з метою отримання прибутку. Ми майже впевнені, що ви не хочете, щоб це сталося з вашими працівниками, і тому ми вважаємо, що вам подобається пропускати їх.

Деякі VPN, яких слід уникати

Вибираючи бізнес-VPN, ви хочете подумати, що постачальник зробить усе можливе для захисту даних та захисту вашої компанії від зовнішніх загроз. Провайдери VPN несуть моральну відповідальність за виконання своєї сторони угоди. Але далеко не всі компанії дорогий цей принцип – ми вважаємо, що вам слід утриматися від їх використання.

1. ХолаВПН

База даних із Ізраїлю Hola, яка керувала безкоштовним розширенням VPN для однорангових версій для Chrome, колись мала базу користувачів майже 50 мільйонів. На жаль, він розгорнув машини, на яких він був встановлений як пішаки в масивній армії ботнетів.

Частина індивідуальних пропускних можливостей користувачів Hola була використана для участі в таких заходах, як напади розподіленого відмови в обслуговуванні (DDoS), просування піратського вмісту та розповсюдження порнографії. І це без жодної згоди користувача.

2. Щит гарячої точки

У липні безкоштовного постачальника VPN Hotspot Shield звинуватили в неетичній поведінці, такі як видобуток даних користувачів та продаж їх стороннім рекламодавцям.

Ця ж скарга додала, що Hotspot Shield також захопив законні HTTP-запити, перенаправляючи трафік електронної комерції на партнерські домени, де компанія стояла, щоб отримувати прибуток, якщо продаж пройшов через.

Важливо зауважити, що на даний момент це лише звинувачення, і вони ще не були доведені в суді. Але ми вважаємо, що вам слід утриматися від використання Hotspot Shield, поки компанія не зможе довести свою невинність.

3. PureVPN

ЗМІ повідомляють, що відомий платний постачальник VPN PureVPN співпрацював з ФБР для виявлення жителя штату Массачусетс Райана Ліна, який, як вважають, переслідує неназвану 24-річну жінку.

Райан нібито використовував PureVPN, щоб прикрити його сліди, намагаючись шантажувати жінку. Після подання скарги ФБР здійснив скасування в PureVPN.

Зі свого боку PureVPN наполягає на тому, що він не записував вміст повідомлень Ryan під час підключення до його серверів, але компанія похвалилася політикою “без журналів” до цього епізоду.

Які чинники слід врахувати, перш ніж вибрати VPN для бізнесу?

Інтернет допоміг зруйнувати бар’єри у спілкуванні, зблизити людей та демократизувати доступ до інформації. Підприємства більше не обмежуються талантами, наявними у їхньому місті / містечку – вони можуть бити по всьому світу за працівниками та використовувати віддалених працівників для масштабування.

Зараз такі тенденції наздоганяють. В даний час, за підрахунками, близько 2,8 відсотків світової робочої сили зараз працює з дому. Цей показник представляє збільшення на 105% порівняно з 2005 роком.

Для підприємств, які наймають віддалених працівників, важливо захистити їх дані та зашифрувати їх. Це тримає його подалі від будь-якої зловмисної сутності, яка може намагатися прокрастися. VPN допоможе значною мірою зменшити ці ризики..

У той же час працівники подорожують на зустрічі за межами місця, відвідування продажів та інші бізнес-потреби. Вони можуть бути підключені до громадського Wi-Fi у кав’ярнях, торгових центрах, готелях чи кафе. Такі мережі не вважаються надзвичайно безпечними. Сотні людей підключені в будь-який момент часу, що становить небезпеку для безпеки.

Прочитайте наш посібник про те, як безпечно та надійно орієнтуватися у громадських мережах Wi-Fi.

Ще один фактор, який слід враховувати, – зростаюча загроза кіберзлочинності, зокрема, корпоративного шпигунства. Найпоширеніші способи досягти цього – крадіжка електронної пошти та кредитної картки з хакерами, які прагнуть націлити на найслабші ланки ланцюга. Це в основному працівники, які використовують свої особисті телефони для ділових завдань, а також інші незахищені пристрої, підключені до мережі.

У 2014 році понад 16 мільйонів мобільних пристроїв у всьому світі були заражені зловмисними програмами згідно з лабораторіями Motive Security Alcatel-Lucent. Компанії втратили в кіберзлочинності понад 400 мільярдів доларів США того ж року. Звичайний метод – хакери намагаються націлити смартфони як спосіб входу в систему. Звідти вони можуть порушувати брандмауері та здійснювати атаки відмови у наданні послуг для крадіжки даних.

Це не тільки великі компанії, які піддаються нападу, і малий бізнес також відчуває вплив. Звіт про викуплене програмне забезпечення Malwarebytes виявив висновки, що 22% малих підприємств, постраждалих від атак нагромадських програм, насправді повинні були негайно припинити свою діяльність.

У такому випадку має ідеальний сенс кашляти кілька доларів щомісяця, щоб забезпечити свій бізнес. Поки ваші співробітники встановлюють додатки VPN на своїх ноутбуках та телефонах, ви можете легше спати вночі.

«Бізнес» Дмитра Іллінова, ліцензований за CC BY 2.0

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me