Найкращі VPN для Viber і деякі, яких слід уникати

Цей посібник висвітлює найкращі VPN для Viber, щоб ви могли отримати доступ до нього в обмежених країнах, таких як Китай, Катар, Саудівська Аравія, Єгипет та ОАЕ..

Viber – популярний додаток для чатів, який має 250 мільйонів користувачів, що розповсюджуються у 193 країнах. Люди використовують його, щоб підтримувати зв’язок з друзями та родиною у всьому світі – додаток було також одним із найдавніших месенджерів, щоб запровадити всюдисущу функцію безкоштовного дзвінка..

Однак деякі уряди обмежують громадян намагатися отримати доступ до Viber. Наприклад, у Китаї послуга заборонена прямо. Інші країни, особливо на Близькому Сході, просто блокують функцію VoIP. У цій статті ми навчимо вас, як обійти ці бар’єри та отримати повний досвід Viber.

Найефективніший спосіб подолати гео-обмежений доступ – це використання віртуальної приватної мережі (VPN). VPN працюють, шифруючи весь інтернет-трафік, що надходить на ваш пристрій і з нього, і тунелюють його через віддалений сервер поза поточним місцеположенням. Таким чином, ваша особистість прихована, що дуже важко агентам з питань нагляду або хакерам зрозуміти, що ви робите в Інтернеті.

Ми детально висвітлюємо провайдерів, які ми пропонуємо нижче, але якщо у вас є лише час для швидкого огляду, тут наш список найкращих VPN для Viber:

 1. ExpressVPN  Наш найкращий вибір для Viber. Керує наднадійними серверами в понад 90 країнах світу, які здатні розблокувати майже весь вміст з обмеженим доступом та геоблокуванням. Додатки прості у використанні та безпеці. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. NordVPN Недорогий постачальник, який працює вже більше десяти років. Тисячі захищених серверів можуть розблокувати найбільш обмежений вміст.
 3. CyberGhost Бюджетний варіант, який має прості у використанні додатки, які чудово підходять для початківців. Сервери мають хороші швидкості для потокового передавання та завантаження.
 4. IPVanish Дуже високі стандарти конфіденційності із суворою політикою без журналів та варіантами анонімного платежу та реєстрації.
 5. ВипрВПН Швидка та безпечна мережа, яка не має проблем з розблокуванням Viber, але ви знайдете більш дешеві варіанти вище цього списку.

Який найкращий VPN для Viber?

У цьому розділі ми обговоримо кілька служб VPN, які безперебійно працюють з Viber. Їх судять про такі фактори:

 • Швидкість та надійність обслуговування
 • Велика мережа серверів у всьому світі
 • Надійні стандарти шифрування для запобігання витоку даних
 • Співвідношення ціни та якості
 • Програми для Android та iOS

Ці VPN також розблокують Skype та багато інших сервісів.

1. Експрес-VPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN пропонує бездоганні стандарти, непохитну прихильність до конфіденційності та безпеки та швидкісні швидкості. Існує акуратний та зручний інтерфейс, який легко налаштувати, що робить його відмінним вибором як для професійних, так і для початківців користувачів.

Передплатники будуть зіпсовані на вибір за допомогою 1500+ серверів, розповсюджених у 94 країнах. Стандарти шифрування аналогічно сильні – всі сервери використовують протокол OpenVPN, 256-бітове шифрування AES, 4 096-бітні RSA-ключі з ідеальною секретною форматкою вперед та аутентифікацію SHA512.

У той же час, компанія має заявлену політику щодо заборони жодних журналів трафіку. Єдиний крихітний біт збереження метаданих стосується дати (а не часу) підключення до послуги, вибору місця розташування та загальної використовуваної пропускної здатності. Ваша індивідуальна IP-адреса не буде записана.

Додатковим фактором є те, що послуга включає як DNS-сервери, так і захист від витоку DNS як стандартні параметри. Також є перемикач вбивств через Інтернет – це тимчасово зупинить увесь трафік, якщо з’єднання вимкне непрохоже.

У ньому є додатки для Android та iOS, а також підтримка настільних ПК для Windows, Mac OS та Linux (командний рядок).

ExpressVPN також є однією з небагатьох VPN, яка працює в Китаї, а також є однією з наших найкращих рекомендацій VPN для тих, хто в Дубаї чи в інших країнах ОАЕ..

Плюси:

 • Надійно розблокує Viber у країнах, де він обмежений.
 • Надзвичайно швидкі сервери чудово підходять для завантаження та трансляції.
 • Важко перемогти в конфіденційності та безпеці
 • Доступ до геометрійного вмісту майже з будь-якого місця
 • Жива підтримка клієнтів цілодобово

Мінуси:

 • Одночасно можуть бути підключені лише 3 пристрої

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ VIBER: ExpressVPN – наш найкращий вибір. Надійно працює в країнах, які обмежують доступ до Viber. Розблокує всі основні сайти та програми, включаючи Skype. Пропонує надзвичайно швидкі з’єднання та сервери у величезному діапазоні країн. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN тут.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN може не мати естетично найприємнішого користувальницького інтерфейсу, але це не повинно відволікати вас від того, що він добре надає основний продукт. Існують великі швидкості і суворе шифрування. Сама компанія існує вже більше десятиліття – свідчення якості продукції, яку вона пропонує.

NordVPN схожий на IPVanish за тим, що він продовжує втілювати політику нульових журналів. Це означає, що він не зберігає ніякої інформації про сеанси користувача, трафік чи часові позначки.

Ця політика слугувала їй добре в минулому – до неї зверталися урядові установи для передачі даних про клієнтів, але на її серверах просто не було нічого, що могло б звинуватити користувачів. Користувачі на Близькому Сході можуть полегшити зітхання.

Що стосується параметрів сервера, то їх 1094, розповсюджені в 61 країні – більш ніж достатньо, щоб знайти той, який розблокує Viber. NordVPN також працює з багатьма послугами онлайн-потоків, включаючи Netflix, Hulu та BBC iPlayer, щоб ви могли використовувати платну підписку для різних цілей.

Стандарти шифрування є найвищим рівнем. Компанія використовує 256-бітний протокол AES за замовчуванням та використовує 2,048-бітні SSL-ключі. Увімкнено захист від витоку DNS.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Відмінний варіант, який не має проблем із доступом до Viber
 • Сильний акцент на безпеці та конфіденційності
 • Також чудовий варіант для завантаження та торрент
 • Розблокує більшість потокових служб легко

Мінуси:

 • Початківцям інтерфейс користувача може бути громіздким

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ VPN: NordVPN – хороший всебічний. Відмінний варіант, який надійно працює з Viber. Солідна конфіденційність та безпека. Підключає до 6 пристроїв одночасно. 30-денна гарантія повернення грошей.

Ось наш глибокий огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost це надійний VPN, який порівняно дешевий і повинен подобатися початківцям користувачам, які не шукають багато варіантів. Основний продукт налаштований добре – є значно велика кількість локацій на сервері, тести на швидкість – до нуля, інтерфейс простий у навігації, а стандарти конфіденційності суворі.

Компанія зареєстрована в Румунії і не підлягає жодним законам про обов’язкове зберігання даних. Він також має внутрішню політику щодо не зберігання журналів користувачів або даних будь-якого характеру. Але це може змінитися – нещодавно CyberGhost придбала фірма зі штаб-квартирою у Великобританії. Ми оновимо цю статтю, якщо помітимо будь-які поправки.

Маючи понад 1000 серверів, розповсюджених у 27 країнах, існує велика мережа, яка допоможе вам розблокувати Viber, коли вам це потрібно. Додатки доступні для Android та iOS, а також підтримка настільних ПК для Windows та MacOS.

CyberGhost використовує 256-бітне шифрування AES у протоколі OpenVPN за замовчуванням разом із 2,048-бітовими ключами RSA та аутентифікацією HMAC MD5 H2AC. Також включений перемикач вбивств через Інтернет.

Плюси:

 • Немає проблем з розблокуванням Viber
 • Гідні, надійні швидкості для більшості застосувань
 • Бюджетний варіант з простими у користуванні додатками

Мінуси:

 • Користувачі живлення знайдуть додатки занадто простими без додаткових функцій

БЮДЖЕТНИЙ ВИБОР: CyberGhost має просту настройку. Відмінна конфіденційність, нульовий журнал та захист від витоку DNS. Може боротися з деякими популярними потоковими сайтами. 45-денна гарантія повернення грошей.

Ось наш повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ПРИГОДА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish це ще одна преміальна VPN, яка не скупиться на швидкість, конфіденційність або стандарти шифрування. Це надійно, а також дозволяє анонімні реєстрації, якщо користувачі насторожено передають особисті дані.

Прихильники конфіденційності будуть задоволені тим, що він взагалі не зберігає інформацію про користувачів. Єдиний час, коли відбувається деяке збереження, це коли обліковий запис реєструється вперше. Після цього всі дані видаляються з хмари.

Стандарти шифрування є надійними – IPVanish використовує 256-бітове шифрування за протоколом OpenVPN за замовчуванням, аутентифікацію SHA512 та обмін ключами DHE-RSA 2,048 із ідеальною секретністю вперед. Також включений перемикач вбивств через Інтернет.

Маючи понад 850 серверів, що поширюються в 60 країнах, відповідне з’єднання ніколи не виходить.

Є програми для iOS та Android, а також підтримка настільних ПК для Windows та MacOS.

Багато користувачів вважають це відмінним варіантом для Kodi, оскільки він дозволяє завантажувати Android APK безпосередньо на свій пристрій. Інтерфейс також зручний для дистанційного керування для пристроїв Kodi, у яких відсутні клавіатура та миша.

Плюси:

 • Розблокує Viber легко
 • Сильний на конфіденційність та безпеку
 • Діє в понад 60 країнах, відмінно підходить для розблокування гео-обмеженого вмісту

Мінуси:

 • Підтримка клієнтів може бути трохи повільною
 • Не можете отримати доступ до деяких популярних потокових служб

Швидкий і надійний: IPVanish має велику мережу серверів. Незавантажена мережа досягає хороших швидкостей. Сильні функції безпеки та конфіденційності. Добре працює з Viber, але шукайте в іншому місці, якщо ви хочете розблокувати Netflix. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ВипрВПН

ВиперВПН

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ВипрВПН добре займає користувачів, які люблять захищені протоколи шифрування – його фірмовий технологій є світовим класом. Компанія також є досить зрілим постачальником, який існує вже кілька років, надаючи їй певну легітимність. Це одна з небагатьох служб, здатна розблокувати Великий Брандмауер Китаю.

Що стосується стандартів шифрування, то VyprVPN використовує протокол OpenVPN, 256-бітове шифрування AES, 2,048-бітні RSA-ключі без ідеальної секретності вперед та аутентифікацію SHA256 для забезпечення трафіку. За замовчуванням включений перемикач вбивств через Інтернет.

Більше 700 серверів на вибір поширюються по всьому світу. Додатки доступні для Android та iOS, а також підтримка настільних ПК для Windows та MacOS.

Плюси:

 • Забезпечує безпечне зашифроване з’єднання, яке добре працює з Viber
 • Швидкість швидко і стабільно

Мінуси:

 • Трохи дешевше, ніж інші VPN
 • Не вистачає варіантів для більш розширеної конфігурації

Велика серверна мережа: VyprVPN – це сильний універсальний VPN. Солідний вибір для Viber. Не зберігає журналів, забезпечує високу безпеку та розблокує більшість потокових служб. Дорожче, ніж деякі. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд ВипрВПН.

Купон VyprVPN Заощадьте 81% на 2-річному плані ДОСТУПНІ Знижки застосовуються автоматично

Як отримати доступ до Viber за допомогою VPN?

Виконайте наступні кроки, щоб розблокувати Viber, якщо діють державні обмеження:

 1. Підпишіться на одного з провайдерів VPN, зазначених у цьому списку
 2. Після того як ви зареєструвались і здійснили платіж, завантажте програми для телефону або ПК / Macbook
 3. Очистіть файли cookie та кеш, щоб видалити старі ідентифікатори місцезнаходження та перезавантажте пристрій
 4. Увійдіть у додаток VPN та виберіть сервер у Європі чи Північній Америці
 5. Відкрийте телефон або браузер і використовуйте Viber так, як зазвичай

Чи варто використовувати безкоштовний VPN з Viber?

Деякі користувачі можуть спокуситись можливістю використання безкоштовного VPN, але вони дають лише частину тих же стандартів, що пропонуються платні опції.

Це тому, що ці послуги в основному є безкоштовними – вони хочуть, щоб ви підписалися на повний план (для якого потрібна кредитна картка або інший спосіб оплати). Навіть якщо VPN вільний прямо, він не інвестуватиме у високоякісні сервери та надійні стандарти шифрування. У той же час, він буде монетизувати, заповнюючи вас інвазивною рекламою, а також може неетично вставити відстежуючі файли cookie, видобути ваші дані та продати їх.

Коротше кажучи, безкоштовні сервіси VPN звичайно накладають обмеження даних, зменшення пропускної здатності та лише одне або два місця на сервері. Можливо, ви зможете надсилати та отримувати текстові повідомлення, але забуваєте про швидку передачу файлів або аудіодзвінки.

Якщо ви не впевнені, чи взагалі вам потрібен VPN, радимо ознайомитись із нашим списком тих, хто має безкоштовну пробну версію.

Деякі VPN, яких слід уникати

Якщо ви намагаєтесь отримати доступ до Viber з місця, яке блокує його за замовчуванням, ви хочете переконатися, що ваша конфіденційність та дані не будуть порушені. Ось чому ваш Інтернет-провайдер в першу чергу обмежив доступ – деякі уряди не люблять VoIP-сервіси, і ви не хочете створювати проблеми. Проблема виникає тоді, коли VPN компанії не ревно захищають конфіденційність користувачів – коли вони охоче передають дані.

Ось три приклади постачальників VPN, від яких ми вважаємо, що слід тікати:

1. ХолаВПН

У холі в Ізраїлі Hola в один момент був масований легіон шанувальників, що сприяло спільноті з майже 50 мільйонів користувачів. Але компанія вирішила використовувати цю критичну масу для нечесних цілей, зокрема перетворивши користувачів на масовий ботнет.

Якщо ви в той час були користувачем Hola, частина вашої пропускної здатності була незаконно роздвоєна для участі в атаках на інші сайти, розповсюдженні вмісту, захищеного авторським правом, і порнографії.

2. Щит гарячої точки

Hotspot Shield – відоме ім’я в бізнесі VPN, оскільки воно існує давно і дозволяє користувачам підписуватися без будь-яких попередніх платежів. Але останнім часом його звинувачують у неетичних практиках.

У липні група з питань захисту конфіденційності подала заяву про те, що компанія свідомо вставляє відстежуючі файли cookie, щоб видобувати дані користувачів і продавати їх стороннім рекламодавцям. Також було заявлено, що він захопив законні HTTP-запити та перенаправляв їх на афілійовані сайти, де заробляв комісійні.

Результат цього питання ще не очікується, тому ми не поспішаємо робити жодних висновків, але факт полягає в тому, що така поведінка відповідає аналогічній тенденції до інших безкоштовних VPN-сервісів. Ми вважаємо, що найкраще, якщо поки що ви уникаєте Hotspot Shield, поки він не буде звільнений з усіх звинувачень.

Ні за яких обставин ми не погоджуємось використовувати VPN з явною метою порушення законів. Але ми вважаємо, що компаніям VPN потрібно бути відкритими та прозорими щодо своєї політики реєстрації даних і дотримуватися цього. Конфіденційність та анонімність користувачів – це кричущі проблеми, і постачальники потребують цього поважати.

Чи можна використовувати Viber в ОАЕ або на Близькому Сході без VPN?

Багато урядів Близького Сходу, включаючи Катар та ОАЕ, блокують використання VoIP-послуг. Тож як миттєвий чат Viber може працювати, ви точно не отримаєте повного досвіду. На даний момент немає жодної можливості користуватися всіма послугами Viber без VPN. Якщо ви хочете це зробити, то ми вважаємо, що вам слід зареєструватися на платну послугу преміум-класу, щоб уникнути втрати даних або можливих порушень..

Де заблоковано Viber?

Ось список країн, які частково або повністю обмежили доступ до Viber. Зверніть увагу, що правила можуть змінюватися, тому цей список не слід розглядати як остаточний ресурс.

 • Китай
 • Саудівська Аравія
 • ОАЕ
 • Катар
 • Єгипет
 • Іран
 • Йорданія
 • Кувейт
 • Північна Корея
 • Ємен

“Viber” Сема Азгора отримав ліцензію за CC BY 2.0

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me