Найкращі VPN для розблокування телевізора Sling з будь-якої точки світу

Що таке слінг-телевізор? Чому я не можу дивитись телевізор Sling за кордоном?

Телевізор Sling вперше був представлений на Шоу споживчої електроніки у 2015 році. Він намагався доповнити такі послуги, як Netflix та Hulu, пропонуючи прямі канали, такі як BBC America, CNN, Travel Channel, а також широкий спектр активних видів спорту, таких як FOX Sports та ESPN. Послуга приєднується до зростаючого ринку шнурів, що включають Hulu з Live TV, YouTube TV, PlayStation Vue, DirecTV Now та іншими..

Однак, на відміну від Netflix, Sling TV недоступний у всьому світі. Послуга пропонується лише мешканцям США – отже, вам знадобиться локальна IP-адреса для реєстрації та передавання вмісту.

Якщо ви спробуєте зайти на сайт Sling TV з IP-адреси, яка не є США, вас, можливо, привітають таким повідомленням:

“ПОМИЛКА.

Запит не вдалося задовольнити.

Розподіл Amazon CloudFront налаштовано для блокування доступу з вашої країни “.

Не має значення, ви спочатку підписалися на телевізор Sling з США і зараз намагаєтесь переглядати вміст з іншої частини світу. Політика така ж. Найпростіший спосіб розблокувати телевізор Sling – це використання VPN.

Якщо ви не встигли ознайомитися з усіма деталями цієї статті, ось: наші найкращі вибори VPN, розблокувати телевізор Sling за межами США:

 1. ExpressVPN Наш перший вибір. Швидкі та надійні сервери розблокують телевізор Sling та безліч інших популярних потокових сервісів. Важко перемогти в конфіденційності та безпеці. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. NordVPN Бюджетний постачальник послуг, який не скупиться на швидкість, безпеку та конфіденційність. Прості у використанні програми для більшості платформ.
 3. CyberGhost Досягнуто деяких найкращих швидкостей потоку в нашому тестуванні. Чудовий універсал з низькою вартістю.
 4. IPVanish Виконано добре з точки зору швидкості та надійності потоку. Безпечні та прихильні користувачі Kodi.
 5. ВипрВПН Хороша швидкість, безпека та надійність потоку, але не найдешевший варіант тут.

Як використовувати VPN для розблокування телевізора Sling?

Окрім віртуальної приватної мережі, VPN шифрує весь трафік, що надходить на ваш пристрій і з нього, і тунелює його через посередницький сервер, який ви обрали. Здається, ви отримуєте доступ до Інтернету з місцезнаходження за межами поточного міста. Програмне забезпечення також дуже ускладнює провайдерам, хакерам та агенціям спостереження контроль за поведінкою в Інтернеті.

Реєстрація та використання VPN абсолютно законна. Мільйони людей у ​​всьому світі мають доступ до Інтернету за допомогою VPN, і вони не порушують жодних законів, роблячи це.

Пов’язані: Як отримати IP-адресу США за допомогою VPN.

Найкращі VPN для розблокування телевізора Sling

У цьому розділі ми ознайомимо вас зі списком того, що ми вважаємо найкращими VPN для Sling TV бездоганно. Вони оцінюються за такими чинниками:

 • Швидкість та стабільність обслуговування
 • Велика кількість серверів у США
 • Сильні стандарти шифрування
 • Можливість розблокувати обмежений вміст
 • Програми для Android та iOS
 • Простота використання

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 р. Розблокує слінг-телевізор Тестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN настійно рекомендується, оскільки це швидкий, ефективний продукт, який поєднує захищені протоколи шифрування з добре продуманим продуктом. Налаштувати його легко і не має великого простою.

Компанія функціонує понад 3000 серверів, що поширюються в 94 країнах. У США є 20 місць, хоча ExpressVPN не вказує кількість серверів. Знайти підходяще з’єднання не повинно бути проблемою.

Якщо конфіденційність – це те, що ви хочете, то вам слід бути спокійним при тому, що ExpressVPN не зберігає журналів трафіку. Існує невеликий біт збереження метаданих, зокрема дата (а не час) з’єднання, вибір місця розташування сервера та загальна використовувана пропускна здатність. Ваша індивідуальна IP-адреса не буде записана.

Штаб-квартира компанії знаходиться на Британських Віргінських островах – це означає, що вона не підпадає під дію законів про обов’язкове зберігання даних і не підпадає під юрисдикцію західних державних установ.

ExpressVPN використовує 256-бітний AES-CBC як свій протокол шифрування за замовчуванням, а також аутентифікацію HMAC та ідеальну таємницю вперед. У комплекті є перемикач вбивств через Інтернет, який компанія називає «мережевим блокуванням». Ця функція тимчасово зупиняє весь веб-трафік, якщо з’єднання припиняється.

Якщо ви шукаєте інші випадки використання, ви будете раді дізнатися, що Express також може розблокувати вміст у Netflix. Він аналогічно сумісний як з Hulu, так і з BBC iPlayer.

Існують додатки для Android та iOS, що дозволяє передавати телевізор Sling безпосередньо на ваш телефон за межами США. Також входить підтримка робочого столу для Windows та MacOS.

Плюси:

 • Сервери у 20 містах США можуть розблокувати Sling TV майже з будь-якого місця
 • Швидкість ідеально підходить для потокової передачі HD та швидкого завантаження
 • Високоякісні функції шифрування, безпеки та конфіденційності є стандартними
 • Також розблокує Netflix, Hulu, Amazon Prime Video та BBC iPlayer
 • Широкий спектр додатків – Windows, MacOS, Android, iOS, Linux та певні маршрутизатори Wi-Fi
 • Підтримка в прямому чаті 24/7

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж інші послуги

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ СЛІНГ ТВ: ExpressVPN – наш найкращий вибір. Надзвичайно швидкий та надійний вибір, який розблокує телевізор Sling та всі основні потокові сервіси, включаючи Netflix & Хулу. Відмінно підходить для потокової передачі у форматі HD. Основні функції конфіденційності та безпеки, і вони не містять журналів. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Ось наш огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPNРозблокує Sling TVTested Jan 2020

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN це ще одна преміальна послуга VPN, яка існує вже більше десяти років – свідчення про надійний продукт, який вона пропонує.

Він схожий на IPVanish в тому сенсі, що він пропонує справжню політику нульових журналів – не зберігається інформація, пов’язана з сеансами користувача, трафіком або часовими позначками.

Компанія працює 5111 серверами в 60 країнах – понад 1700 з них розташовані в Сполучених Штатах. Ви також можете вибрати одну спеціально для потокового відео – Nord – одна з рідкісних VPN-компаній, яка роздрібнює сервери відповідно до їх спеціальностей..

Послуга може зірвати заборону VPN Netflix, а також розблокувати вміст як із Hulu, так і з BBC iPlayer BBC.

Стандарти шифрування не підведуть вас. Компанія використовує 256-бітний протокол AES за замовчуванням у поєднанні з 2,048-бітними ключами SSL. Увімкнено захист від витоку DNS.

Додатки доступні для Android та iOS, а також підтримка настільних ПК для Windows та MacOS.

Плюси:

 • Більше 1700 серверів у США можуть розблокувати Sling TV і майже все
 • Швидкості проходять досить швидко для потокової передачі HD
 • Першокласна безпека та захист конфіденційності
 • Прості у використанні програми для всіх основних платформ
 • Обслуговування клієнтів доступне через чат 24/7 в реальному часі

Мінуси:

 • Додаток для настільних ПК працює чудово, але може зробити певне оновлення

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ VPN: NordVPN – це хороший вибір цінності. Відмінний варіант, який надійно працює з телевізором Sling і найпопулярнішими потоковими сайтами. Підключає до 6 пристроїв одночасно. Програма не пропонує вибір комутації сервера. 30-денна гарантія повернення грошей.

Ось наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

КібергостРозблокує Sling TVTested Jan 2020

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost стверджує, що він не реєструє поведінку користувачів та звички перегляду, тому це може полегшити питання щодо конфіденційності та анонімності. Він також розташований у Румунії, що означає, що на нього не застосовуються закони про обов’язкове зберігання даних. Сказавши це, компанія нещодавно була придбана іншою фірмою, тому це може змінити умови використання. Ми будемо постійно оновлювати своїх читачів.

Існує понад 3700 серверів, розповсюджених по всьому світу, з них понад 742 – у Сполучених Штатах, тому доступ до телевізора Sling не повинен бути проблемою..

Додатки доступні для Android та iOS, а також підтримка настільних ПК для Windows та MacOS.

Служба VPN не працює з Netflix, але сумісна з BBC iPlayer.

Що стосується стандартів шифрування, CyberGhost за замовчуванням використовує 256-бітове шифрування AES у протоколі OpenVPN разом із 2,048-бітовими ключами RSA та аутентифікацією HMAC MD5 H2AC. У комплекті є перемикач вбивств через Інтернет.

Плюси:

 • Понад 700 серверів у США обійшли більшість гео-обмежень та розблокують телевізор Sling
 • Недорогий варіант із зручними для початківців додатками
 • Вражаючі швидкості трансляції та завантаження
 • Оцінка високо з точки зору безпеки та конфіденційності
 • Надійна та обізнана підтримка чату в режимі 24/7

Мінуси:

 • Користувачі живлення можуть скаржитися на відсутність розширених параметрів конфігурації

ВИБІР ПОЧАТОК: CyberGhost простий у використанні. Вибір бюджету для телевізора «Слінг». Добре на конфіденційність. Надійно передає HD-відео. Натисніть і пропустіть зв’язки з популярними потоковими сайтами. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ПРИГОДА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanishРозблокує Sling TVTested Jan 2020

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish Штаб-квартира знаходиться в США і відповідає всім вимогам, коли мова йде про швидкий, надійний VPN, який не порушує вашу конфіденційність. У ньому є політика взагалі не зберігати жодних даних – є лише крихітний пробіг, коли обліковий запис реєструється вперше. Після цього немає ніяких відомостей про часові позначки, налаштування сервера або використану пропускну здатність.

IPVanish добре займає потокове відео, оскільки пропонує сервери, оптимізовані для швидкості, стабільності та безпеки. В усьому світі він працює понад 1300 серверів, колосальних 650 присутніх лише в США.

Стандарти шифрування досить хороші. Він використовує 256-бітове шифрування за протоколом OpenVPN за замовчуванням, аутентифікацію SHA512 та обмін ключами DHE-RSA 2,048-біт з ідеальною секретністю вперед. Остання особливість означає, що за малоймовірного сценарію, коли ваш обліковий запис порушено, хакери все одно не зможуть отримувати інформацію з минулих веб-сесій. За замовчуванням включений перемикач Internet kill.

IPVanish не розблоковує географічний вміст на Netflix або Hulu, але робить це легко для BBC iPlayer.

Є програми для iOS та Android, а також підтримка настільних ПК для Windows та MacOS.

Багато користувачів вважають це відмінним варіантом для Kodi, оскільки він дозволяє завантажувати Android APK безпосередньо на свій пристрій. Інтерфейс також зручний для дистанційного керування для пристроїв Kodi, у яких відсутні клавіатура та миша.

Плюси:

 • Маючи близько 650 американських серверів, він може розблокувати майже будь-який веб-сайт потокової передачі з високою швидкістю HD
 • Найпопулярніший фаворит серед користувачів дистанційного керування Fire TV Stick та Kodi
 • Дозволяє підключати одразу 10 пристроїв
 • Основні міркування щодо безпеки та конфіденційності

Мінуси:

 • Претензії 24/7 підтримують, але квитки можуть зайняти день або два
 • Суперники можуть розблокувати більше потокових сайтів

ДО 10 ПРИСТРІЙ: IPVanish має велику мережу серверів і добре обробляє декілька з’єднань. Простота у використанні та перевага користувачам, яким потрібні високі стандарти конфіденційності. Обробляє Sling TV, але не може розблокувати стільки потокових служб, як деякі його конкуренти. 7-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ВипрВПН

ВиперВПНРозблокує Sling TVTested Jan 2020

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ВипрВПН зберігає деякі дані – зокрема “IP-адресу користувача-джерела, IP-адресу VyprVPN, яку використовує користувач, час початку та зупинки з’єднання та загальну кількість використаних байтів”.

Однак компанія зберігає всю інформацію протягом 30 днів, яку використовуватиме для усунення несправностей. Не зафіксовано випадків, коли дані потрапляють в чужі руки. Компанія управляє власними цілими центрами обробки даних – на відміну від оренди у сторонніх постачальників. Всі з’єднання шифруються протоколом OpenVPN, 256-бітним AES-шифруванням, 2,048-бітними ключами RSA без ідеальної секретності вперед та аутентифікацією SHA256.

VyprVPN за замовчуванням включає комутатор вбивства через Інтернет, що означає, що інтернет-трафік буде тимчасово припинено, якщо з’єднання перестане.

За додаткову плату користувачі можуть скористатися протоколом Chameleon ™, що ще більше пригнічує ваше з’єднання і ще більше ускладнює ваш Інтернет-провайдер зрозуміти, що ви використовуєте VPN.

У США існує понад 700 серверів з 8 локацій.

Додатки доступні для Android та iOS, а також підтримка настільних ПК для Windows та MacOS.

Плюси:

 • Керує декількома серверами у 8 великих містах США
 • Розблокує Hulu, Prime Video та Amazon BBC iPlayer
 • Швидке безпечне та приватне з’єднання

Мінуси:

 • Трохи дорогий
 • Додатки гладкі, але не мають розширених параметрів конфігурації

ЛЕГКО ВИКОРИСТОВУВАТИ: VyprVPN є зручним для користувачів. Добре співпрацює із телевізором Sling та найпопулярнішими потоковими послугами. Хороший виконавець на наших тестах, але трохи дорогий. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд ВипрВПН.

Купон VyprVPN Заощадьте 81% на 2-річному плані ДОСТУПНІ Знижки застосовуються автоматично

Чи варто використовувати безкоштовний VPN, щоб розблокувати телевізор Sling?

Безкоштовні VPN доступні на веб-сторінках і представляють себе як привабливий варіант. Це тому, що користувачам зазвичай не потрібно підписуватися кредитною карткою.

Але якщо ви виберете їх, ви будете сприйнятливі до слабкого шифрування та реальної загрози втрати даних. Одночасно з’являться обмеження даних, зменшення пропускної здатності та хвилинний вибір серверів.

Було кілька випадків безкоштовних VPN, які незаконно видобували та продавали дані користувачів. Ми не рекомендуємо їх.

Деякі VPN, яких слід уникати

Основним принципом використання VPN є впевненість, що ваша конфіденційність буде захищена від носіїв Інтернет-провайдерів та інших об’єктів. Послуги, які порушують цю довіру, краще залишити в спокої. Ось два таких приклади:

1. Хола

Ізраїльська компанія Hola не орендує фізичні сервери, як більшість VPN-сервісів, але функціонує як послуга однорангових – використовуючи пропускну здатність користувачів в режимі очікування. В один момент компанія мала масивну базу користувачів майже 50 мільйонів. Він вирішив використовувати частину пропускної здатності кожного користувача, щоб створити масовий ботнет, а потім вступити в розповсюджені атаки на відмову від служби на інших сайтах.

2. Щит гарячої точки

Hotspot Shield розхитав спільноту VPN після того, як вони нібито вводили відстежуючі файли cookie у браузери користувачів, збираючи дані та продаючи їх рекламодавцям. Спостерігачі вважають, що компанія також насильно переадресувала HTTP запити на афілійовані сайти, де вона могла отримати прибуток.

Що робити далі після реєстрації в VPN?

Якщо ви хочете передавати телевізор Sling на ПК, Macbook або смартфоні, тоді все, що вам потрібно зробити, – це зареєструвати VPN, увійти в супровідну програму або настільний клієнт, підключитися до сервера в США та користуватися Слінг-телевізор нормально. Ми рекомендуємо спочатку очистити файли cookie, перш ніж виконати ці дії – це допоможе видалити старі ідентифікатори місцеположення.

Sling TV також сумісний із такими пристроями:

 1. Року
 2. AppleTV
 3. Chromecast
 4. Amazon FireTV
 5. AndroidTV
 6. XboxOne
 7. пристрої iOS
 8. Android пристрої
 9. Windows
 10. Mac OS
 11. Деякі смарт-телевізори

На цих пристроях не вбудована підтримка додатків VPN – це означає, що немає власного програмного забезпечення, яке б зробило цю справу. Для його налаштування рекомендується використовувати VPN на віртуальному маршрутизаторі. Це можливо тому, що більшість ПК, які можуть підключитися до wifi, також здатні транслювати власні сигнали wifi – подібно до того, як смартфони налаштовували гарячі точки мобільних wifi.

Прочитайте наші підручники щодо налаштування VPN на віртуальному маршрутизаторі для пристроїв Windows та Mac.

Ви також можете встановити VPN на фізичному маршрутизаторі, якщо прошивка підтримує його. Однією з таких мікропрограмних програм є DD-WRT, безкоштовна та відкрита версія, яка працює на широкому діапазоні моделей маршрутизаторів. Дізнайтеся більше про DD-WRT та найкращі VPN для нього тут.

Чи можу я дивитись спортивні трансляції та обходити регіональні відключення за допомогою телевізора Sling?

Регіональне затемнення стосується ситуації, коли жива гра – наприклад, MLB – доступна в деяких штатах США, але не у всіх. Це тому, що керівники розігруються з правами на мовлення кожної гри. Деякі можуть перейти до Fox і NBC, але не ABC, наприклад.

У цій ситуації власники прав на вміст визначають затемнення “регіон”. Зазвичай він співвідноситься з IP-адресами, найближчими до команд, які зараз грають. Тож якщо ви фанат Chicago Cubs, швидше за все, домашня гра не буде доступна для прямого ефіру.

Щоб подолати цю проблему, все, що вам потрібно зробити, це зареєструвати VPN та вибрати сервер у США, але за межами області затемнення..

Наш посібник щодо подолання відключень MLB допоможе забезпечити подальшу чіткість.

“Вечір перегляд телевізора” від flash.pro, що має ліцензію CC CC 2.0

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me