Найкращі VPN для Перу (2020)

Найкращі VPN для Перу

На жаль, ваші онлайн-дії не є настільки приватними, як ви могли б подумати. Насправді, ймовірно, кілька організацій можуть побачити, що ви отримуєте, зокрема ваш постачальник послуг Інтернету (ISP) та місцева влада. Це було б досить погано, але якщо ви живете в такій країні, як Перу, де журналісти та активісти націлені на те, що вони критикують уряд, озвучення іншої думки в Інтернеті може призвести до реальних наслідків.

На щастя, існує простий спосіб захистити себе. Підключившись до віртуальної приватної мережі (VPN), ви зашифруєте ваш трафік і прокладете його через сервер по інших місцях світу. Це не дозволяє комусь читати ваш трафік і приховує вашу справжню IP-адресу, що робить його неможливо фактично відстежувати. Крім того, оскільки більшість сервісів із заблокованими регіонами перевіряють лише IP-адресу користувача, VPN дозволить вам отримувати доступ до веб-сайтів, які зазвичай були б недоступні в Перу.

Нижче ви знайдете короткий огляд найкращих VPN для Перу. Не хвилюйся; ми розглянемо кожну із рекомендованих служб більш докладно пізніше.

Ми визнали, що це найкращі VPN для Перу:

 1. ExpressVPN: Наш найкращий вибір для Перу. ExpressVPN забезпечує стабільно високі швидкості та сильну можливість розблокування без шкоди для безпеки та конфіденційності.
 2. NordVPN: Найкращий бюджетний варіант для Перу, NordVPN має понад 5000 високошвидкісних серверів у всьому світі. Він може похвалитися потужними функціями безпеки та політикою без журналів.
 3. CyberGhost: Це універсальний, зручний сервіс, здатний розблокувати численні послуги за кордоном. Він включає широкий спектр попередньо налаштованих функцій безпеки.
 4. IPVanish: Швидкий і легкий з потужними функціями безпеки, високим лімітом підключення та політикою нульових журналів, IPVanish ідеально підходить для тих, хто хоче безпечно переглядати в дорозі..
 5. PrivateVPN: Цей VPN надає перевагу при розблокуванні гео-обмежених платформ. Він пропонує кращі, ніж середні швидкості, і дуже сильний, якщо говорити про безпеку та конфіденційність.
 6. Surfshark: VPN, орієнтований на безпеку, без обмеження підключення та гідної можливості розблокування, Surfshark – відмінний вибір для тих, хто хоче одночасно забезпечити безліч пристроїв.

Хоча кожна VPN різна, вибір одного не повинен бути складним. Ми виявили, що часто кращим вибором є використання всебічної послуги замість однієї, яка може виконувати одну конкретну задачу, тому всі VPN, які ми рекомендуємо, відповідають наведеним нижче критеріям:

 • Має велику мережу надійних, швидкісних серверів
 • Використовує ефективно нерозбірливе шифрування, а також інші розширені функції безпеки
 • Не записує жодної інформації, яка могла б вас ідентифікувати
 • Пропонує програми для всіх найпопулярніших пристроїв та операційних систем
 • Розблокує популярні за кордоном послуги із заблокованими регіонами

Найкращі VPN для Перу

Читайте далі, щоб дізнатися більше про кращі VPN-адреси для Перу:

1. ExpressVPN

ExpressVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN має близько 3000 високошвидкісних серверів у 94 країнах, тому це відмінний вибір для розблокування гео обмежених служб. Крім того, це одна з небагатьох VPN з серверами в Перу, тому навіть якщо ви поїдете за кордон у відпустку, ви все одно зможете отримати доступ до своїх улюблених служб. ExpressVPN розблокує широкий спектр платформ, включаючи Netflix US, і без обмежень пропускної здатності, не потрібно турбуватися про відставання або нескінченну буферизацію.

Ця послуга використовує 256-бітне шифрування AES та захист від витоку DNS, WebRTC та IPv6, щоб захищати ваш трафік у будь-який час. Також є перемикач захисту, який автоматично припиняє надсилання даних у випадку, коли ваше VPN-з’єднання раптово перестане. ExpressVPN не записує жодної інформації, яка могла б вас ідентифікувати але якщо ви все ще стурбовані, ви можете анонімно зареєструватися за допомогою Bitcoin та електронної адреси, що викидається. Підтримка клієнтів на основі прямого чату працює цілодобово у разі будь-яких проблем.

Додатки ExpressVPN доступні для iOS, Android, Windows, Linux та MacOS. Ця послуга пропонує власну прошивку, щоб зробити її встановлення на маршрутизаторі якомога простішим.

Плюси:

 • Прекрасні можливості для розблокування вмісту, що заблокував географію
 • Провідні функції безпеки в галузі
 • Швидкі швидкості для потокової передачі та торрент
 • Анонімно оплачуйте Bitcoin

Мінуси:

 • Не так налаштовується, як хотіли б деякі користувачі живлення

Наш результат:

4.5 з 5

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ ПЕРУ: ExpressVPN – це наш №1 вибір для Перу. Завдяки стабільно високій швидкості, сильній відданості безпеці та безризиковій 30-денній гарантії повернення грошей він пропонує найкращі з усіх верств світу.

Перегляньте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN має одну з найбільших мереж навколо, з понад 5000 серверами, що охоплюють 60 країн. Це означає, що легко отримати високошвидкісне, низьке затримки, де б ви не знаходилися. Ще краще, оскільки NordVPN розблокує основні платформи, такі як Netflix та Amazon Prime Video, ви можете переглядати всі улюблені шоу найвищої якості з будь-якої точки світу. Якщо дозволено до шести одночасних з’єднань, ви навіть можете безпечно передавати по ходу.

Це одна з найкращих VPN, що стосується безпеки. Він включає 256-бітове шифрування, перемикач захисту, захист від витоків IPv6, DNS та WebRTC, блокувальник реклами та сканер шкідливих програм. Існують також затуманені сервери для використання в країнах із суворою онлайн-цензурою. NordVPN не зберігає журналів аНеможливо розкрити деталі вашої діяльності навіть якщо просять. Ви можете отримати службу підтримки 24/7 через чат в прямому ефірі.

NordVPN надає програми для Linux, MacOS, Windows, Android та iOS. Його також можна встановити вручну на підтримуваних мережевих маршрутизаторах.

Плюси:

 • Розблокує найпопулярніші сервіси потокової передачі з географічним блокуванням
 • Основний акцент на безпеці та конфіденційності
 • Особисті дані захищені, оскільки вони не містять журналів
 • Керує мережею з понад 5000 серверів у 60 країнах

Мінуси:

 • Настільний додаток може бути незручним у використанні, потребує оновлення

Наш результат:

4.5 з 5

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ-VPN ДЛЯ PERU: NordVPN – це недорогий сервіс, який, однак, вдається запропонувати розширені функції безпеки, виняткові можливості розблокування та мережу з понад 5000 високошвидкісних серверів у 60 країнах. 30-денна гарантія повернення грошей включена.

Погляньте на наш поглиблений огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost має близько 5300 серверів у 90 країнах. Він пропонує швидкі, постійні швидкості та необмежену пропускну здатність, що робить його ідеальним для потокового передавання. Більше того, цей VPN може розблокувати декілька популярних потокових служб, включаючи Netflix та Hulu, тому менші платформи не повинні створювати особливих проблем. CyberGhost дозволяє мати до семи одночасних підключень, тобто ви можете захистити всі найпоширеніші пристрої за допомогою одного облікового запису.

Тут налаштовано дуже мало налаштувань, оскільки всі функції безпеки цього VPN попередньо налаштовані. До них відносяться 256-бітове шифрування, комутатор, що завжди вмикається (у всіх версіях), захист від витоків IPv6, DNS та WebRTC, сканер зловмисного програмного забезпечення та блокувальник реклами. Крім того, хоча ви можете підписатись анонімно за допомогою Bitcoin, це необов’язково CyberGhost не реєструє особисту інформацію. Потрібна допомога? Підтримка клієнтів доступна цілодобово під час чату.

CyberGhost має додатки для Android, Windows, iOS та MacOS. Цей VPN можна налаштувати вручну для роботи з системами Linux та бездротовими маршрутизаторами.

Плюси:

 • Усі функції безпеки за умовчанням включені
 • Приймає біткойн
 • Хороший постачальник послуг із швидкими серверами, які чудово підходять для потокової передачі та завантаження

Мінуси:

 • Відсутність параметрів конфігурації розчарує користувачів живлення

Наш результат:

4 з 5

ІДЕАЛЬНІ ДЛЯ НОВИНИ: CyberGhost – це простий у користуванні VPN, який пробиває вище своєї ваги, коли мова йде про швидкість, розблокування здатності та функції безпеки. Більше того, він пропонує щедру 45-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish здавна є улюбленицею людей, які шукають потоку. Він працює понад 1300 серверів у 60+ країнах, не обмежує пропускну здатність користувачів та пропонує швидкі, надійні швидкості. Крім того, ця послуга має щедрий ліміт на десять з’єднань, тому вона ідеально підходить для людей, які хочуть захистити всі свої пристрої відразу.

Ці функції безпеки VPN включають 256-бітне шифрування AES, перемикач на знищення та захист від витоку DNS та IPv6. Однак є і кілька більш вдосконалених функцій: локальне блокування трафіку та обфускація OpenVPN. Цей останній особливо корисний, оскільки він змінює, як виглядають ваші дані в мережі, дозволяючи обходити блоки, спеціально орієнтовані на VPN-трафік. IPVanish – провайдер нульових журналів, тож ваша діяльність не може бути простежена до вас. Цілодобова підтримка клієнтів надається за допомогою чату в реальному часі, якщо вам потрібна допомога.

IPVanish пропонує додатки для пристроїв iOS, Android, Windows та MacOS. Він працює із системами на базі Linux та вибирає інтернет-маршрутизатори, хоча необхідна конфігурація вручну.

Плюси:

 • Не веде жодного журналу
 • Сильний на конфіденційність та безпеку
 • Вражаючі швидкості та надійні з’єднання

Мінуси:

 • Бореться за розблокування великих потокових платформ

Наш результат:

4 з 5

СИЛЬНА НА БЕЗПЕКА: IPVanish – постачальник нульових журналів з декількома вдосконаленими функціями безпеки та надійними, швидкісними серверами у 60 країнах. Він включає семиденну гарантію повернення грошей.

Погляньте на повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN має менше серверів, ніж деякі сервіси вище, але він пропонує більш високі швидкості, ніж більшість. Це, в поєднанні з винятковою здатністю розблокувати послугу, робить його ідеальним для потокового обслуговування з регіонами таких служб, як Netflix та BBC iPlayer з-за кордону. Оскільки PrivateVPN дозволяє одночасно мати до шести з’єднань, ви можете дивитися на будь-якому пристрої, який ви бажаєте.

Цей сервіс робить основний акцент на безпеці. Наприклад, він зберігає вашу діяльність приватною, використовуючи 256-бітове шифрування, комутатор знищення (тільки для Windows) та захист від витоків IPv6, DNS та WebRTC. Крім того, є функція розділеного тунелювання та режим невидимості, призначений для обходу блокування VPN. PrivateVPN повністю без проблем, все, крім гарантії вашої конфіденційності. Підтримка клієнтів доступна в прямому чаті протягом 22 годин на день, а персонал може навіть віддалено налаштувати програмне забезпечення для вас з вашого дозволу.

У цього постачальника є програми для Windows, MacOS, Android та iOS. Його можна встановити вручну на бездротових маршрутизаторах та системах Linux.

Плюси:

 • Швидше, ніж багато інших постачальників
 • Завоювання репутації для розблокування популярних потокових сайтів
 • Постачальник нульових журналів

Мінуси:

 • Немає 24/7 чату в прямому ефірі
 • Невелика кількість серверів на вибір

Наш результат:

4.5 з 5

СУЧАСНІСТЬ ДЛЯ СТРАМІНГУ: PrivateVPN швидкий, пропонує необмежену пропускну здатність і розблокує платформи, такі як Netflix, і жодних проблем. Це одне з найкращих для безпеки та конфіденційності, плюс його плани включають 30-денну гарантію повернення грошей.

Перегляньте наш комплексний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

6. Surfshark

SurfShark VPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark має понад 1000 швидких та надійних серверів у понад 60 країнах. Більше того, він розблокує широкий спектр регіонально заблокованих служб, таких як Netflix, Hulu та BBC iPlayer за кордоном. Це означає, що менші потокові платформи навряд чи спричинить якісь проблеми. Найкраще, що Surfshark дозволяє підключити стільки пристроїв, скільки вам подобається, що робить його відмінним вибором для тих, хто хоче захистити кожен пристрій у своєму будинку.

Цей VPN захищає ваш трафік за допомогою 256-бітного шифрування, захисту від витоків DNS, IPv6 та WebRTC та перемикача на знищення (доступний у всіх версіях). Його більш вдосконалені функції включають блокувальник реклами, сканер шкідливих програм, функцію роздільної тунелінгу та режим NoBorders, який дозволяє обійти Інтернет-обмеження в країні. Surfshark не реєструє жодної інформації про вашу діяльність. Якщо вас турбує конфіденційність, ви можете зареєструватися анонімно, оплативши одну з трьох прийнятих криптовалют. Представники служби підтримки клієнтів працюють цілодобово під час чату в прямому ефірі.

Додатки Surfshark доступні для Linux, Windows, MacOS, iOS та Android. Цей VPN потрібно налаштувати вручну для використання з домашніми маршрутизаторами.

Плюси:

 • Без обмеження кількості підключених пристроїв
 • Ставиться до конфіденційності та безпеки дуже серйозно
 • Прекрасно розблокує популярні сайти потокової передачі, такі як Netflix, Hulu та BBC iPlayer

Мінуси:

 • Деякі повільні швидкості
 • Відносно невелика серверна мережа

Наш результат:

4 з 5

ЗАХИТАЙТЕ КОЖНУ ПРИСТРІЮ: Surfshark має відмінну здатність до розблокування, розумну швидкість та політику без журналів. Крім того, немає обмеження для з’єднання, щоб ви могли підключити будь-яку кількість пристроїв. Surfshark поставляється з 30-денною гарантією повернення грошей.

Прочитайте повний огляд Surfshark.

Купон SurfsharkСпеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% + 3 місяці БЕЗКОШТОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN в Перу?

Хоча безкоштовні VPN можуть бути спокусливими, ми настійно радимо не використовувати їх. Для початку вони, як правило, мають більше користувачів, ніж їх (часто дуже обмежена) мережа може підтримувати. Це призводить до розчаровуючих повільних швидкостей, що є особливою проблемою для тих, хто шукає потоку. Зверніть увагу, що безкоштовні VPN зазвичай першими потрапляють у чорний список основних потокових платформ, тому навіть якщо ви знайдете таку, яка забезпечує досить швидке з’єднання, ви все одно не зможете нічого дивитись.

Варто також зазначити, що безкоштовні VPN часто менш безпечні, ніж платні послуги. Фактично, після вивчення понад 280 безкоштовних VPN, одне дослідження виявило це майже 40 відсотків містили зловмисне програмне забезпечення, в той час як майже кожен п’ятий взагалі не використовував шифрування. На жаль, така слизька поведінка не обмежується лише невеликими послугами, як ми з’ясували у 2015 році, коли Хола потрапив у продаж пропускної здатності користувачів, щоб полегшити атаки ботнетів..

Найкращий спосіб бути безпечним в Інтернеті – це використовувати авторитетний VPN з політикою без реєстрації та записом про захист конфіденційності користувачів..

Як безпечно переглядати VPN, перебуваючи в Перу

VPN можуть спочатку трохи залякати, але вони досить прості у використанні. Просто виконайте наведені нижче дії для безпечного перегляду та доступу до географічних послуг за кордоном за допомогою VPN:

 1. Спочатку підпишіться на один із VPN, якщо ви ще цього не зробили (рекомендуємо ExpressVPN).
 2. Завантажте та встановіть програмне забезпечення VPN, переконайтесь, що ви отримаєте правильну версію програми для вашої операційної системи.
 3. Підключіться до одного з серверів VPN. Якщо ви намагаєтеся отримати доступ до заблокованого регіону, використовуйте сервер у країні, в якій базується ваша вибрана послуга. Наприклад, ви використовуєте американський сервер для доступу до Netflix US.
 4. Тепер ви безпечно переглядаєте і повинні мати можливість користуватися раніше недоступними послугами. Якщо у вас все ще виникають проблеми, очистіть кеш і файли cookie, а потім перезавантажте сторінку.

Навіщо мені потрібен VPN в Перу?

Незважаючи на те, що Перу безпосередньо не цензурує Інтернет, суворі закони щодо наклеп і наклеп країни опосередковано сприяють самоцензурі. Крім того, ці закони часто використовуються для націлювання на журналістів, які розкривають інституційну корупцію чи зловживання. Це одне є достатньою підставою для захисту вашої ідентичності за допомогою VPN, але для цієї технології існує маса інших можливостей.

Скажімо, ви переглядаєте Інтернет у своїй улюбленій кав’ярні. Можливо, ви перевіряєте свої електронні листи чи соціальні медіа чи, можливо, навіть робите невеликі покупки в Інтернеті. Проблема полягає в тому, що громадські мережі Wi-Fi рідко настільки безпечні, як і повинні бути, що робить їх головною мішенню для хакерів.

Однак, підключившись до VPN, навіть якщо ваш трафік контролюється, ніхто не зможе сказати, що ви робили. Це не лише перешкоджає дізнаватися, які веб-сайти ви відвідуєте, але й запобігає крадіжці конфіденційної інформації, як ваші паролі та реквізити в Інтернеті..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me