Найкращі VPN для Kodi в 2020 році

Найкращі VPN для Kodi

Ми розглянемо найкращі VPN для Kodi в 2020 році, які захистять вашу конфіденційність та безпеку, не сповільнюючи швидкість і не псуючи ваш досвід потокового передавання. Ми переглянемо, через які VPN є додатки, для яких пристроїв ви зможете бути впевнені, що ви знайдете потрібний пристрій.

VPN у цьому списку повинні допомогти вам насолоджуватися безпекою Kodi у тому, що ваш Інтернет-провайдер або хакери не шпигують за вашою діяльністю. Важливо, що ми виключили VPN, які ведуть журнали активності користувачів або не пропонують належну захист конфіденційності та безпеки, щоб запобігти витоку вашої реальної IP-адреси..

Ми детальніше розповімо про VPN, які внесли цей список нижче, але якщо ви хочете перейти до найкращих VPN для Kodi, ось короткий опис наших найкращих виборів.

Найкращі VPN для Kodi в 2020 році:

 1. IPVanish Наш найкращий вибір. Ідеально підходить для користувачів Kodi, які потребують швидкого та легкого, зручного для дистанційного керування рішення. Найпростіший Kodi, налаштований у цьому списку. Сильна безпека. 7-денна гарантія повернення грошей.
 2. ExpressVPN Неперевершено для розблокування найпопулярнішого потокового вмісту. Велика конфіденційність та безпека. Широка підтримка для роботи Kodi на всіх платформах.
 3. CyberGhost Вибір бюджету. Розблокує найпопулярніший потоковий вміст. Можливо, для деяких користувачів потрібна конфігурація вручну.
 4. NordVPN Велике значення для швидкої трансляції. Приватний та безпечний за допомогою Kodi. Користувачам Linux потрібно налаштувати вручну.
 5. PrivateVPN Швидкий, приватний та безпечний. Початковий постачальник із зростаючим списком серверів.
 6. Приватний доступ до Інтернету Солідна безпека та конфіденційність. Android та Linux дружні.

Доступно багато VPN, але ми скоротили список із шести, які ми вважаємо найкращими VPN для користувачів Kodi. Ми зробимо примітку щодо типів пристроїв, з якими сумісний кожен VPN, включаючи Android та OpenELEC. Якщо ви не впевнені, що вибрати, ознайомтеся з нашим посібником щодо налаштування VPN Kodi.

Найкращі VPN для Kodi в 2020 році

Є багато VPN, однак є такі, які набагато більше підходять для використання з Kodi. Ми вибрали найкращі VPN для Kodi на основі таких критеріїв:

 • Сумісність із рядом пристроїв Kodi
 • Швидкість і надійність
 • Політика безпеки та реєстрації журналів
 • Простота налаштування та використання

Ось наш список найкращих VPN для Kodi в 2020 році:

1. IPVanish

IPVanish коді 69 відсотків

IPVanish – це наша найкраща рекомендація для пристроїв на базі Android Kodi, включаючи Amazon Fire TV і Fire TV Stick. Користувачам, які не мають доступу до Google Play, IPVanish дозволяє просто завантажити файл APK з його веб-сайту та встановити його безпосередньо на свій пристрій без необхідності проходити через магазин додатків. Зараз IPVanish перераховує свою програму в магазині додатків Fire TV через Amazon, і на момент написання цього повідомлення це єдиний у цьому списку. Користувачам Linux, однак, доведеться вручну налаштувати VPN.

Версія Fire TV оптимізована для використання з пультом Fire Stick, що спрощує налаштування та підключення до вашого сервера на вибір. Більше 1000 серверів доступні на вибір, завдяки швидкому та надійному обслуговуванню переважної більшості локацій по всьому світу. Ви також отримаєте надійну безпеку завдяки 256-бітовому шифруванню та політиці без журналів.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS, Android та Fire TV.

Плюси:

 • Найкращий виконавець для Android-пристроїв Kodi на нашому тестуванні
 • Забезпечує файл APK для прямої установки тих, хто не має доступу до Google Play
 • Спеціальна версія програми Fire TV
 • 1200+ серверів можуть розблокувати найпопулярніший потоковий вміст
 • Швидкість руху – це велика передача HD на більшості серверів
 • Першокласні міркування щодо безпеки та конфіденційності

Мінуси:

 • Не пропонує спосіб оплати криптовалютою

Кращий VPN для Kodi XBMC: IPVanish – наш вибір №1. Неперевершений для користувачів Kodi, включаючи тих, хто використовує Amazon Fire TV та Fire TV Stick. Швидкий, надійний і пропонує міцну конфіденційність та безпеку. Величезний діапазон IP-адрес та серверів плюс додатковий захист від витоків DNS. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

2. ExpressVPN

ExpressVPN Kodi

ExpressVPN є чудовим вибором для користувачів Kodi, що обіцяє високі швидкості та надійне обслуговування. Доступна версія програми Linux з інтерфейсом командного рядка, хоча ми ще не тестували це з OpenELEC. У магазині додатків Amazon доступна версія, оптимізована для телебачення Fire TV. Одним із мінусів для користувачів на базі Android-пристроїв Kodi є те, що вони не можуть легко завантажити APK з веб-сайту без попереднього авторизації свого акаунта. Це означає, що пристрої, яким не вистачає Google Play, і традиційний веб-браузер доведеться завантажувати додаток із другого пристрою Android. ExpressVPN також має підручник з налаштування програми Nvidia Shield на своєму веб-сайті.

ExpressVPN – це надійний розблокувальник геозахисних служб, включаючи BBC iPlayer, Netflix, Hulu, HBO Now та HBO Go. Він може похвалитися найкращими стандартами безпеки, 256-бітним шифруванням AES та ідеальною таємницею вперед.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS, Android, Linux (командний рядок) та деяких маршрутизаторів Wi-Fi. Якщо ваш пристрій Kodi взагалі не підтримує VPN, попередньо прошиті Wi-Fi маршрутизатори ExpressVPN з фірмовим програмним забезпеченням компанії можуть бути саме тим, що ви шукаєте..

Плюси:

 • Хороший всебічний користувач Kodi із спеціальними програмами
 • Фантастична швидкість завантаження та трансляції
 • Особливості захисту та захисту конфіденційності вищого класу
 • Розблокує всі основні сервіси потокового передавання
 • Цілодобова підтримка живого чату, 7 днів на тиждень

Мінуси:

 • Трохи вища вартість, ніж інші

Швидкий та надійний: ExpressVPN – це швидкий, надійний та здатний розблокувати величезний спектр потокових послуг. Добре працює з Kodi. Особливості конфіденційності важко перемогти. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

3. CyberGhost

Cyberghost kodi LP

CyberGhost класифікує свої сервери не лише за місцем розташування, а за тим, за якою послугою потокового передавання відео користувач хоче отримати доступ. Це корисно для користувачів, які використовують Kodi для передачі потоку з офіційних джерел, таких як BBC iPlayer. На жаль, не існує програми для Linux, а версія Android доступна лише в Google Play. Це означає, що пристрої, які працюють на OpenELEC або версії Android, у якій немає Google Play, доведеться вручну налаштовувати сервери CyberGhost.

З іншого боку, CyberGhost отримав досить непогані розблокування потокових каналів із пізнього часу, і він додав цілу низку серверів до своєї постійно зростаючої мережі. Швидкість міцна, а безпека – тісна.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Добре працює з Kodi, може вибирати сервери на основі веб-сайту, який ви хочете розблокувати
 • Велика ціна недорогого постачальника
 • Швидкий, надійний сервіс
 • Немає проблем з розблокуванням найбільш популярних потокових сайтів

Мінуси:

 • Потрібна ручна конфігурація для користувачів Linux
 • Торрентінг та P2P працюватимуть не на всіх серверах

БЮДЖЕТНИЙ ВИБОР: CyberGhost ідеально підходить для тих, хто не має VPN. Повний захист та розблокування одним клацанням миші включено за замовчуванням. Хороші швидкості для недорогих варіантів. Добре працює з Kodi, але не є найкращим виконавцем на деяких популярних потокових сайтах. Поставляється з 45-денною гарантією повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА знижка застосовується автоматично

4. NordVPN

NordVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN пропонує мережу з понад 4500 серверів у понад 60 країнах. Багато хто з них може розблокувати геоблоковані потокові послуги, такі як BBC iPlayer, Hulu та Netflix. Користувачі Android без Google Play можуть отримати файл APK безпосередньо з веб-сайту NordVPN. NordVPN можна налаштувати вручну за допомогою ряду різних протоколів.

Компанія використовує 256-бітове шифрування і дотримується суворої політики нульових журналів. Швидкості пристойні, а з’єднання надійні. Інтерфейс карти за замовчуванням може не підходити для користувачів, які працюють з Kodi за допомогою пульта дистанційного керування, але ви можете переключитися, щоб переглянути доступні сервери у формі списку.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Добре працює з Kodi та може розблокувати найпопулярніші сайти потокового передавання
 • Велике значення з хорошою швидкістю потоку
 • Пропонує захищені, зашифровані з’єднання в усі часи
 • Сувора політика без журналів, яка ідеально підходить для користувачів, що не відповідають конфіденційності

Мінуси:

 • Настільний додаток трохи громіздкий і потребує певного звикання
 • Неможливо вибрати окремі сервери, можна вибрати лише їх місцеположення

ВЕЛИКА ЦІННІСТЬ: NordVPN – це хороший всебічний бюджет, який добре працює з Kodi. Сильна безпека та вміщує до 6 пристроїв. Додаток не дозволяє користувачеві вибрати сервер. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN це невеликий провайдер, який робить великий сплеск завдяки своїй здатності розблокувати майже все, що ви можете кинути на нього, включаючи BBC iPlayer та Netflix. Відносно новачок, у нього немає величезної кількості серверів, але ті, що є, розповсюджуються у хорошому діапазоні країн і пропонують палаючі швидкі швидкості. Політика безпеки та ведення журналів – це те, що ви очікуєте від набагато більшого постачальника, тому ви можете спокійно знати, що ваш Інтернет-провайдер і хакери не зможуть прослуховувати вашу діяльність.

Користувачі Android можуть отримати файл APK безпосередньо з веб-сайту PrivateVPN. Для Linux ще немає додатків, але налаштування вручну – це варіант.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Немає проблем з його роботою з пристроями Kodi
 • Сильні функції безпеки та міцний захист конфіденційності
 • Розблокує Hulu, Prime Video та Amazon BBC iPlayer
 • Не веде жодного журналу

Мінуси:

 • Немає 24/7 чату в прямому ефірі
 • Менше серверів на вибір, ніж інші провайдери вище в цьому списку
 • Для роботи в Китаї потрібні ручні налаштування

Чудові швидкості: PrivateVPN – хороший сімейний вибір. Добре працює з Kodi. На одному обліковому записі підтримується до 6 пристроїв. Досягає швидких зв’язків. Можливо, з більшим вибором серверів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

6. Приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до Інтернету

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android

Веб-сайт: www.PrivateInternetAccess.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

Приватний доступ до Інтернету є надійним варіантом як для Android, так і для Linux на базі пристроїв Kodi. Версія Linux протестована і перевірена, що працює на OpenELEC, популярному дистрибутиві Linux для таких пристроїв Kodi з низькою потужністю, як Raspberry Pi. Додатки легкі і ціна дешева, тому це хороший загальний вибір для користувачів Kodi за бюджетом. Файл APK доступний для прямого завантаження з веб-сайту PIA, якщо на вашому пристрої Android немає Google Play.

Незважаючи на невеликий слід, PIA не робить компромісів щодо безпеки та ефективності. Швидкість пристойна, і ви отримуєте пристойний діапазон розташування серверів. Стандарти шифрування регулюються за наявності 256-бітного та 128-бітного шифрування; останні можуть бути кращими пристроями Kodi нижнього класу. PIA дотримується суворої політики без реєстрації.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS, Android та Linux.

Плюси:

 • Улюблений користувачами Kodi з Linux за спеціальні програми та підтримку
 • Бюджетний постачальник, який може розблокувати хороший діапазон потокового вмісту

Мінуси:

 • Швидкість передачі потоку може бути непослідовною
 • Будьте готові до усунення несправностей на форумах спільноти
 • Інші постачальники у цьому списку здатні розблокувати більш великі потокові сайти

НИЗЬКА ЦІНА: Приватний доступ до Інтернету має найвищу безпеку та конфіденційність. Як правило, добре працює з Kodi та може розблокувати хороший діапазон потокового вмісту. Велика спільнота користувачів пропонує велику підтримку. Швидкість передачі потоку може бути непослідовною.

Прочитайте наш повний огляд приватного доступу до Інтернету.

Приватний купон на доступ до Інтернету Заощадьте 70% на дворічному плані ЗАГАЛЬНІ ЗНИЖКИ Знижка застосовується автоматично

Як вибрати найкращий VPN для Kodi

Користувачі Kodi повинні враховувати ряд факторів при виборі VPN. Вони включають:

 • Сумісність пристрою Переконайтеся, що обраний вами VPN підтримує будь-який пристрій, на якому встановлено Kodi. Якщо ваш пристрій базується на Android, наприклад, Amazon Fire TV Stick, тоді у вас буде багато варіантів. Користувачі OpenELEC, з іншого боку, мають набагато менше варіантів.
 • Швидкість: Швидке підключення до VPN-серверів забезпечує плавне безперебійне потокове передавання. Повільний VPN спричинить часті буферизації та тривалий час завантаження. Більш висока швидкість дозволяє передавати відео більш високої якості.
 • Конфіденційність: Сильне шифрування та політика без реєстрації не дозволяють вашим Інтернет-провайдерам, державним установам та хакерам проскочити на ваше з’єднання. VPN не дозволяє комусь бачити, що і де ви дивитесь.
 • Можливість розблокувати відео з фіксованим регіоном: Багато офіційних джерел відеозапису є заблокованими в регіонах, тому переглядати їх можуть лише користувачі з певних країн. VPN маршрутизує ваше інтернет-з’єднання через інше місце, тим самим обминаючи ці обмеження. Деякі постачальники потокових передач застосували цю тактику і вживають заходів для запобігання перегляду VPN-користувачів, але найкращі VPN можуть розблокувати їх у будь-якому разі.
 • Підтримка клієнтів: цілодобова підтримка чату в часі – ідеально, але пропонується не всіма постачальниками. Це може бути дуже корисно для налаштування та усунення несправностей.
 • Простота використання: купувати підписку VPN немає сенсу, якщо ви не можете зрозуміти, як ним користуватися. Усі VPN, які ми рекомендуємо, надаємо гарантії повернення грошей, щоб ви могли їх перевірити, перш ніж взяти на себе зобов’язання.

Чи потрібно мені VPN для Kodi?

Kodi, багатоплатформене програмне забезпечення для домашнього кінотеатру, яке раніше називалося XBMC, можна налаштувати за допомогою ряду сховищ вмісту, інструментів та програм для індивідуального розваги. Він накладає будь-який комп’ютер, Android-пристрій і навіть Raspberry Pis з простим у користуванні інтерфейсом, сумісним з дистанційним керуванням та ігровими панелями.

Справжня принада Коді полягає в доповненнях, що розширюють можливості Коді. А саме, доповнення до відео дозволяє користувачам Kodi передавати відео з широкого спектру джерел. Сюди входять популярні потокові сервіси, такі як BBC iPlayer та сторонні додатки, які в першу чергу пропонують піратський контент. Багато користувачів Kodi використовують VPN, щоб приховати свою діяльність від свого провайдера під час перегляду неофіційних потоків; однак, існує багато законних причин, коли кожен повинен їх використовувати.

Скорочене до віртуальної приватної мережі, VPN шифрує весь інтернет-трафік вашого пристрою Kodi та спрямовує його через посередницький сервер у вибране вами місце. Це дозволяє розблокувати географічно обмежений вміст, наприклад BBC iPlayer з-за меж Великобританії. Він також захищає користувачів від певних типів атак та вразливостей, поширених у сторонніх аддонах, зберігаючи вашу діяльність приватною.

Як користуватися VPN з Kodi

На смартфонах і ПК найпростіший спосіб використання VPN з Kodi – це встановлення програми постачальника VPN. Для цього вам доведеться мінімізувати Kodi та встановити його на базовій операційній системі.

Ось як налаштувати VPN для Kodi:

 1. Завантажте та встановіть додаток VPN з веб-сайту вашого постачальника чи з офіційного магазину додатків (Apple чи Google Play)
 2. Відкрийте додаток та увійдіть, використовуючи дані облікового запису
 3. Виберіть місце та натисніть на Підключення кнопка.
 4. Після встановлення з’єднання відкрийте резервну копію Kodi та використовуйте її як зазвичай. Весь трафік вашого пристрою буде тунельований через VPN.

Детальніше: Налаштування проксі для Kodi

Не використовуйте файли APK від сторонніх сторін

Якщо ваш пристрій Kodi працює на Android, але у нього немає Google Play, виклик потрібного додатка VPN може стати проблемою. Наступний найкращий варіант – це часто завантажувати файл APK і дозволяти вашому пристрою встановлювати програми з невідомих джерел. Однак ми застерігаємо не завантажувати файли APK від когось іншого, крім самого постачальника VPN.

Трохи Googling, без сумніву, з’явиться декілька сторонніх веб-сайтів APK. Їх найкраще уникати. Ці APK не були розміщені туди людьми, які їх створили, тому існує великий ризик, що додаток може бути змінено на вміст зловмисного програмного забезпечення. Навіть якщо це безпечно, ці APK часто застаріли, а значить, у них можуть бути відсутні ключові функції або містять незахищені вразливості безпеки..

По можливості завантажуйте APK-файли безпосередньо з веб-сайту постачальника VPN. Ще один варіант – “завантажувати” додаток з другого пристрою Android, на якому є Google Play.

Налаштування маршрутизатора VPN для Kodi на Roku, Chromecast, FireTV тощо

Якщо ви використовуєте Kodi XBMC на пристрої, що не підтримує VPN, ви все одно можете скористатися передплатою VPN, встановивши його вручну на вашому маршрутизаторі wifi. Цей процес відрізняється залежно від вбудованого програмного забезпечення маршрутизатора, тому ми рекомендуємо вам навчальний посібник Google, щоб дізнатися, як це зробити. Після налаштування весь інтернет-трафік, що надходить та йде від маршрутизатора, пройде через сервер VPN.

Можливо, вам доведеться замінити прошивку маршрутизатора, якщо бітова версія не підтримує VPN-з’єднання. Цей процес називається «миготінням», і його слід робити дуже обережно. Якщо ви не прошивали нову вбудовану програму належним чином або не відключили неправильну версію мікропрограмного забезпечення для вашої моделі маршрутизатора, вона може назавжди пошкодити маршрутизатор або «цегла». Деякі з найпопулярніших мікропрограмних засобів маршрутизатора, що підтримують VPN, включають:

 • DD-WRT
 • Помідор
 • AsusWRT

Якщо у вас є ноутбук для ПК або Mac, більш безпечним і простішим рішенням є встановлення VPN на цьому і створення точки доступу до wifi. Це називається віртуальним маршрутизатором, і більшість сучасних ноутбуків здатні створити його. Підключившись до VPN свого ноутбука та транслюючи з нього Wi-Fi мережу, ви можете підключити свій пристрій Kodi, щоб усі потоки проходили через VPN. Ви можете знайти інструкції на ПК щодо створення віртуального маршрутизатора з підтримкою VPN та інструкції Mac тут. Ми також отримали наші інструкції з налаштування VPN Fire TV Stick для Amazon Fire TV Sticks другого покоління та пізніших версій.

Дивись також: Найкращі VPN для Fire Stick

Чи можу я використовувати безкоштовну VPN з Kodi?

Безкоштовні VPN поширені, але зазвичай не підходять для Kodi. Якщо припустити, що ви використовуєте Kodi для передачі відео, безкоштовні VPN не пропонують необхідну пропускну здатність або дані для надійного потокового передавання відео. Ви, ймовірно, отримаєте низьку якість зображення та багато буферизації. Безкоштовні VPN часто обмежують обсяг даних, який ви можете використовувати, або пропускаєте пропускну здатність.

Більшість безкоштовних VPN не створюють програми для Amazon Fire TV або інших пристроїв Kodi. Підтримка їх клієнтів практично відсутня, тому не сподівайтесь на допомогу у пошуку вирішення.

Конфіденційність також турбує безкоштовні VPN. Їм доводиться якось заробляти гроші, і багатьом вдаються до збору особистих даних, введення реклами на веб-сайти у вашому браузері та інших змінних тактик. Кілька з них навіть потрапили в розповсюдження зловмисних програм серед користувачів.

Безпека також може бути недостатньою. Багато VPN використовують застаріле шифрування або взагалі ніяке шифрування. Вони можуть просочувати дані за межами тунелю VPN, піддаючи вашу діяльність третім особам.

Словом, дотримуйтесь платного постачальника VPN, щоб отримати продуктивність, безпеку та підтримку, необхідну для Kodi.

Чи законний Коді?

Kodi – ідеально законне програмне забезпечення з відкритим кодом, створене некомерційною організацією. Ви повністю перебуваєте у своїх правах завантажувати та встановлювати Kodi з офіційного веб-сайту та використовувати будь-які офіційно санкціоновані додатки.

Купувати чи продавати пристрої з попередньо встановленими Kodi не є незаконним, доки вони не містять сторонніх додатків, які надходять із незаконних джерел. Ми рекомендуємо коробки, продані WeTek, які постачаються з чистою установкою Kodi без сторонніх додатків та працюють у дистрибутиві OpenELEC Linux.

Користувачі Kodi стикаються з юридичними проблемами, коли вони розширюють діапазон потокових джерел Kodi, використовуючи несанкціоновані сторонні додатки або купуючи “Коді коробки” у сторонніх роздрібних продавців, які постачають ці додатки заздалегідь. Ці джерела можуть включати піратські потоки IPTV, торенти та веб-сайти, що розміщують вміст без дозволу власника авторських прав.

Користувачам може бути не зовсім зрозуміло, які додатки надходять із законних джерел, а які – ні. Особливо це стосується попередньо налаштованих кодів Kodi. В одному випадку британський чоловік був оштрафований на 250 000 фунтів стерлінгів за продаж пристроїв Kodi, завантажених кількома додатками, які передавали вміст з незаконних джерел, незважаючи на те, що коробки були “стовідсотково законними”.

Отже, як ви тримаєтесь правої сторони закону?

По-перше, знайте, що Фонд XBMC, який створив і підтримує програмне забезпечення Kodi, жодним чином не бере участь у продажі коді Kodi. Насправді Team Kodi заявив, що коробки, які зазвичай продаються на eBay, та Youtubers, які постачаються сторонніми додатками, “вбивають Kodi”. Але оскільки Kodi є відкритим кодом, XBMC не може контролювати, хто на що його встановлює.

Ми не рекомендуємо купувати будь-який пристрій із попередньо встановленими додатками Kodi та сторонніми додатками. Це не тільки може зашкодити вам порушенням авторських прав, але також може заразити ваш пристрій шкідливим програмним забезпеченням, встановленим у системі перед покупкою. Якщо ви придбали Amazon Fire Stick або інші пристрої з “повністю завантаженою” установкою Kodi, ми рекомендуємо очистити всю систему і почати з нуля..

По-друге, законність трансляції із сторонніх джерел залежить від країни. Деякі з них можуть бути законними, але вимагають переглядати певну країну чи регіон. Інші можуть існувати в законній сірій зоні. З цих причин ми завжди радимо перевірити місцеві закони та положення та використовувати VPN, щоб приховати свою діяльність від свого провайдера та інших організацій.

Читайте більше: Наскільки безпечно Kodi?

Вибір поля Kodi

Хоча ви можете встановити та запустити Kodi в операційній системі настільних ПК, таких як Windows або MacOS, більшість користувачів Kodi вважають за краще використовувати окремий пристрій для використання в якості домашнього медіа-центру. Їх часто називають «коробками» Kodi, і вони випускаються у двох основних смаках: Android та Linux.

Більшість перерахованих тут VPN створюють програми Android із файлами APK, які можна завантажити, які можна встановити безпосередньо на свій пристрій без необхідності Google Play. Хоча не всі версії Android однакові, більшість із них має запускати ці VPN-програми просто чудово.

Популярні Android-кодові коробки включають:

 • Amazon Fire TV та Fire TV Stick
 • Nvidia Shield
 • Gem Box
 • Razer Forge TV
 • Matricom G-Box

У багатьох дистрибутивах Linux можна запускати Kodi, але найпопулярнішим для таких маленьких пристроїв з низьким рівнем живлення є OpenELEC. OpenELEC – це дистрибутив Linux, призначений для скриньки Kodi. Деякі VPN роблять додатки Linux, які можуть працювати на OpenELEC, але більш універсальним варіантом є налаштування VPN вручну. Користувачі OpenELEC Kodi можуть навіть підключитися до VPN з додатку Kodi, наприклад VPN Manager для OpenVPN або OpenVPN для Kodi. Попросіть свого постачальника VPN необхідних файлів конфігурації, щоб розпочати та запустити.

Популярні пристрої, на яких працює Kodi з OpenELEC, включають:

 • Wetek Play, Play 2 та Core
 • Малина Пі 3
 • CuBox-i

Є ще багато, але будьте обережні для пристроїв, які продаються з не-фондовими виданнями Kodi. Багато постачальників продаватимуть заздалегідь налаштовані «піратські коробки» зі спеціальними складами, які постачаються з уже встановленими тоннами додатків. Це особливо поширено серед сторонніх продавців, які продають телевізійні палички Amazon Firefood із Kodi. Хоча спочатку це може здатися непоганою справою, оскільки вони не вимагають, щоб ви встановлювали Kodi самостійно, вони часто постачаються зі зловмисним програмним забезпеченням, ботнетами та іншими неприємними речами, які загрожують вашій безпеці та пропускній здатності Інтернету..

Якщо пристрій не постачається з базовою версією Kodi, просто встановіть його самостійно. Ви можете знайти підручник про те, як встановити Kodi на Fire TV тут, а також як встановити VPN на Fire TV тут. Ці інструкції повинні працювати аналогічно і для інших пристроїв на базі Android.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me