Найкращі VPN для Філіппін та деякі, яких слід уникати

Найкращі VPN для Філіппін
Користувачі Інтернету на Філіппінах, як правило, користуються свободою доступу та вираження поглядів на рівні вище своїх однолітків у Південно-Східній Азії. Це право підтримується в конституції Філіппін, яка вважає його важливим для кожного громадянина.


На даний момент, здається, відбувається битва між дедалі більш авторитарним урядом Філіппін, який бажає встановити більші обмеження, і звичайними громадянами, які намагаються повернути свої права. Закон про запобігання кіберзлочинності 2012 р. Намагався регулювати мережу з набагато більшим ретельністю, але інші озброєння держави забезпечують необхідну балансуючу силу.

Для безпеки та безпеки в Інтернеті на Філіппінах рекомендуємо використовувати Віртуальну приватну мережу (VPN). Це зручне програмне забезпечення, яке підтримує вашу анонімність в Інтернеті, шифруючи весь трафік, що надходить на ваш пристрій і з нього, і спрямовує його через посередницький сервер за межами вашої країни. Шумні хакери та органи спостереження тримаються в страху.

VPN – це також чудовий спосіб підключення до улюбленого контенту та потокових служб з будь-якого місця.

Якщо ви не хочете читати решту цієї статті, ось наш найкращий VPN для Філіппін:

 1. ExpressVPN Наш найкращий вибір VPN для Філіппін. Велика швидкість, велика безпека та працює з популярними потоковими службами. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. CyberGhost Найкращий варіант бюджету з простими у користуванні додатками. Сервери швидкі та безпечні з великою кількістю розташованих на Філіппінах.
 3. NordVPN Ветеран-постачальник. Сильні функції безпеки та конфіденційності. Добре працює для потокового відео з хорошою швидкістю.
 4. IPVanish Відомий хорошою швидкістю та безпечним обслуговуванням. Простий у використанні, але не найдешевший у цьому списку. Популярний для торрент.
 5. ВипрВПН Популярний для розблокування гео-обмеженого вмісту та швидкості потоку.

VPN також є прекрасним вибором для іноземних експатріантів, які живуть на Філіппінах, бажаючих отримати доступ до місцевого вмісту з дому, як BBC iPlayer, Netflix, Hulu, Sky Sports або BeIN. Філіппінці, які подорожують за кордон, також можуть використовувати VPN для доступу до таких каналів, як SkyCable та Cablelink.

Найкращі VPN для Філіппін

Наш список найкращих VPN для Філіппін базується на таких факторах:

 1. Швидкість та стабільність обслуговування
 2. Велика мережа серверів у всьому світі для експатріантів для розблокування вмісту
 3. Сильні параметри шифрування для підтримки конфіденційності та анонімності
 4. Простота використання
 5. Програми для Android та iOS

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN належить до однієї з наших найпопулярніших VPN-служб завдяки першому користувальницькому підходу, мінімалістичному дизайну та прихильності до швидкості та безпеки. Макет простий та інтуїтивно зрозумілий та майже не має простоїв.

Він пропонує велику мережу з понад 1500 серверів, розповсюджених у 94 країнах, включаючи деякі у Філіппінах. Ці варіанти роблять його зручним вибором для іноземців, які проживають в країні, а також місцевих жителів, які подорожують за кордон, які бажають підтримувати зв’язок з місцевим вмістом.

Побоювання щодо конфіденційності полегшує політику ExpressVPN взагалі не зберігати журнали трафіку. Існує слайд збереження метаданих, що стосується дати (не часу) з’єднання, вибору місця розташування сервера та загальної пропускної здатності. Ваша індивідуальна IP-адреса не буде зареєстрована.

Якщо ви все ще хочете залишатись абсолютно анонімними, можна зареєструватися за допомогою електронної пошти для запису електронною поштою та здійснити оплату за допомогою Bitcoin. Це означає, що ваш цифровий слід значною мірою приховано.

Протоколи шифрування є суворими. ExpressVPN використовує 256-розрядний AES-CBC з використанням як аутентифікації HMAC, так і ідеальної таємниці вперед. Перемикач на Інтернет-заборону тимчасово зупиняє весь веб-трафік, якщо з’єднання несподівано впаде.

Сервіс без проблем розблоковує географічний вміст у Netflix. Він також працює з Hulu та BBC iPlayer та підтримує торрент.

Є програми для Android та iOS, а також підтримка настільних ПК для Windows та MacOS.

Плюси:

 • Супершвидкий сервер у Сінгапурі обслуговує Філіппіни з додатковою локальною IP-адресою
 • Велика серверна мережа може розблокувати філіппінський контент майже в будь-якому місці за кордоном
 • Весь трафік шифрується, обходить нав’язливий моніторинг та непосильну цензуру
 • Програми для Windows, MacOS, Android, iOS та Linux
 • Доступні анонімні налаштування та платежі
 • Цілодобовий персонал підтримки чату чудово підходить для вирішення будь-яких питань.

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж деякі його конкуренти, використовуйте купон зі знижкою

найкращі VPN для Філіппін: ExpressVPN – наш вибір №1. Оптимізовано для високошвидкісних з’єднань. Оцінка вище за своїх конкурентів за розблокування Netflix та інших потокових сайтів. Важко перемогти в конфіденційності та безпеці. Існує 30-денна гарантія повернення грошей без зворотнього зв’язку, щоб ви могли спробувати її без ризику.

Читайте наш огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost значно збільшив свій вибір серверів і робить цю роботу особливо добре для початківців користувачів, які не хочуть безліч налаштованих варіантів. Швидкість швидко проходить, є простий у користуванні інтерфейс, а стандарти конфіденційності суворі.

Компанія, зареєстрована в Румунії, каже, що не зберігає жодних журналів або даних користувачів. Однак останнім часом відбулося декілька змін в управлінні – зокрема його придбання ізраїльською фірмою зі штаб-квартирою в Лондоні. Це може вплинути на умови використання. Ми будемо постійно публікувати своїх читачів.

Маючи понад 5690 серверів, розповсюджених у 90 країнах, існує безліч варіантів адекватного з’єднання.

Додатки доступні як для Android, так і для iOS, а також підтримка настільних ПК для Windows MacOS та Linux.

CyberGhost використовує 256-бітове шифрування AES у протоколі OpenVPN за замовчуванням разом із 2,048-бітовими ключами RSA та аутентифікацією HMAC MD5 H2AC. Також включений перемикач вбивств через Інтернет, що означає, що веб-трафік буде припинено, якщо з’єднання перестане.

Плюси:

 • Хороший постачальник послуг із швидкими серверами, які чудово підходять для потокової передачі та завантаження
 • Додатки прості у використанні та чудові для нових користувачів
 • Підключіть до семи пристроїв одночасно
 • Не зберігає журналів активності користувача та забезпечує сильне шифрування для обходу виявлення активності
 • Надійна та обізнана підтримка чату в режимі 24/7

Мінуси:

 • Не працює в Китаї чи ОАЕ

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ-ВИБОР: CyberGhost має просту настройку. Добре працює на Філіппінах. Хороший варіант, якщо ви шукаєте швидке, надійне з’єднання та простий у користуванні інтерфейс. 45-денна гарантія повернення грошей.

Ось наш повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

3. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN може не похвалитися тим самим бездоганним дизайном, який є відмітною ознакою Express, але не дозволяйте це обдурити вас, думаючи, що це не найвищий сервіс. Компанія існує вже понад десятиліття, і цей досвід допоміг їй забезпечити виграшний продукт, займаючи рейтинг за швидкістю та конфіденційністю.

Це черговий прихильник прийняття абсолютно нульової політики журналів, що означає, що вона зберігає нульову інформацію про користувацькі сеанси, трафік або часові позначки..

Ця політика зірвала спроби органів нагляду визначити користувачів та отримати дані про них. NordVPN визнає щонайменше два випадки, коли він отримував офіційні запити на дані, але каже, що не було можливості їх виконати. Люди, які цінують конфіденційність, повинні спокійно відпочивати. Той факт, що він включений у Панаму – поза досяжністю будь-яких законів про збереження даних – також є ще одним фактором відчуття почуттів.

Компанія працює понад 5200 серверами в 60 країнах, що робить її надійним вибором для цілого спектру веб-діяльності. Насправді це одна з небагатьох компаній VPN, яка допомагає вибрати сервер спеціально для ваших потреб – це може бути анти-DDoS, потокове відео, подвійне VPN, Tor через VPN або спеціальний IP.

Немає можливості підключитися до сервера на Філіппінах, але велика мережа серверів у сусідніх країнах повинна компенсувати цей факт.

NordVPN працює з багатьма послугами онлайн-потоків, включаючи Netflix, Hulu та BBC iPlayer. Він підтримує торрент.

Компанія шифрує інтернет-трафік за допомогою 256-бітного протоколу AES за замовчуванням та використовує 2,048-бітні SSL-ключі. Увімкнено захист від витоку DNS. Технічні характеристики є одними із найсильніших у бізнесі VPN, тому ваша конфіденційність та анонімність майже впевнені.

Існує підтримка Windows, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Обширна мережа швидких серверів з низькою затримкою
 • Розблокує Hulu, Prime Video та Amazon BBC iPlayer
 • Забезпечує захищені, зашифровані з’єднання та не зберігає журналів
 • Програми для Windows, MacOS, iOS, Linux та Android
 • Дозволяє 6 одночасних підключень на одному рахунку

Мінуси:

 • Настільний додаток може робити оновлення, відчуває себе датованим і незграбним

СИЛЬНІ ВСІ КРУГІ: NordVPN – це хороший вибір співвідношення ціни. Хороший універсал, який добре працює з популярними потоковими службами. Сильні функції безпеки та дозволяють одночасно використовувати до 6 пристроїв з одного облікового запису. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Ось наш глибокий огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish не робить компромісів у будь-яких аспектах преміум-сервісу VPN – і пам’ятає про збереження конфіденційності та анонімності користувачів, пропонуючи великі швидкості.

Це ще один постачальник VPN, який відмовляється зберігати інформацію про користувачів. Єдиний раз, коли він зберігає будь-які дані, це коли обліковий запис реєструється вперше. Після цього активність користувача залишається прихованою – це включає такі речі, як історія сеансів, вибір серверів та пропускну здатність.

Жорсткі параметри безпеки означають, що ваші дані повинні залишатися захищеними. IPVanish використовує 256-бітове шифрування протоколу OpenVPN за замовчуванням, аутентифікацію SHA512 та обмін ключами DHE-RSA 2,048 з ідеальною секретністю вперед. Остання функція означає, що навіть якщо хакери потраплять у ваш обліковий запис (що в першу чергу малоймовірний сценарій), їм буде неможливо розшифрувати минулі сеанси та розкрити вашу історію веб-пошуку..

Перемикач Internet kill включений в архітектуру системи і додає додатковий рівень безпеки. Ця функція означає, що весь трафік буде тимчасово заблокований, якщо є з’єднання.

Маючи понад 850 серверів, що поширюються в 60 країнах, відповідне з’єднання ніколи не виходить. IPVanish також має два варіанти підключення до серверів на Філіппінах, якщо ви є місцевим мешканцем, який подорожує за кордон, намагаючись отримати IP-адресу від країни.

IPVanish не розблоковує вміст на Netflix або Hulu, але працює з BBC iPlayer без проблем. Він також дозволяє торрентієри на всіх серверах.

Є програми для iOS та Android, а також підтримка настільних ПК для Windows та MacOS.

Багато користувачів вважають це відмінним варіантом для Kodi, оскільки він дозволяє завантажувати Android APK безпосередньо на свій пристрій. Інтерфейс також зручний для дистанційного керування для пристроїв Kodi, у яких відсутні клавіатура та миша.

Плюси:

 • Вражаючі 4К швидкості потоку, досягнуті під час тестування
 • Сильне шифрування робить додатки захищеними
 • Добре працює з пристроями Kodi
 • Політика без журналів

Мінуси:

 • Підтримка клієнтів трохи повільна
 • Деякі сервери не працюють з Netflix або Hulu

ВЕЛИКА МЕРЕЖА: IPVanish може підключити до 10 пристроїв і чудово підходить для сімей. Порекомендуйте їх високий рівень конфіденційності, але продовжуйте робити покупки, якщо ви хочете розблокувати Netflix. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ВипрВПН

ВиперВПН

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ВипрВПН це зрілий VPN, який працює в бізнесі більше семи років. Стандарти його шифрування є одними з найкращих на ринку – компанія обходить навіть найскладніші блокади, які накладають уряди.

Деякі користувачі можуть трохи занепокоєні своєю політикою реєстрації журналів. VyprVPN говорить, що він зберігає “вихідну IP-адресу користувача, IP-адресу VyprVPN, яку використовує користувач, час початку та зупинки з’єднання та загальну кількість використаних байтів”.

Але компанія наполягає на тому, що дані зберігаються лише 30 днів і використовуються для покращення сервісу. Він додає, що він не буде реєструвати дані про трафік або вміст будь-яких комунікацій.

У той же час навряд чи ваші особисті дані колись будуть піддані впливу. Стандарти шифрування VyprVPN неймовірні – він дуже популярний серед користувачів у Китаї, де він легко розблокує Великий Брандмауер. Це означає, що власницька технологія, розгорнута компанією, перевершує тисячі державних інженерів, які працюють цілодобово, аби вміст залишався заблокованим. Це не дрібниця.

Крім того, VyprVPN володіє та управляє цілими центрами обробки даних – на відміну від інших сервісів, які вирішили орендувати або передавати аутсорсинг стороннім операторам. Це допомагає йому керувати всім трафіком, забезпечуючи стабільність і мінімальний час простою.

VyprVPN використовує протокол OpenVPN, 256-бітове шифрування AES, 2,048-бітні RSA ключі без ідеальної секретності вперед та аутентифікацію SHA256. У комплекті є перемикач вбивств через Інтернет. Він також може розблокувати вміст на Netflix, Hulu та BBC iPlayer.

Преміальна версія пакета дозволяє отримати доступ до протоколу Chameleon ™, який відшиває метадані OpenVPN, тому глибока перевірка пакетів не може розпізнати його.

Є понад 700 серверів, у тому числі на Філіппінах – кілька.

Додатки доступні для Android та iOS, а також підтримка настільних ПК для Windows та MacOS.

Плюси:

 • Швидкість передачі потоку була вище середньої в нашому тестуванні
 • Функції конфіденційності та безпеки не підведуть вас
 • Відмінні можливості розблокування, навіть добре працюють у Китаї

Мінуси:

 • Може мати більше варіантів розширеної конфігурації
 • Дещо дорожче, ніж деякі VPN
 • Ми виявили, що дворівнева структура ціноутворення непотрібно заплутана

НЕЗАЛЕЖНА МЕРЕЖА: VyprVPN є зручним для користувачів. Хороша швидкість та безперебійне користування, оскільки всі сервери належать VyprVPN. Велика конфіденційність та безпека. Розблокує популярні потокові канали. Не найдешевший варіант. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд ВипрВПН.

Купон VyprVPN Заощадьте 81% на 2-річному плані ДОСТУПНІ Знижки застосовуються автоматично

Як щодо безкоштовного VPN?

Однозначно є кілька безкоштовних VPN, що ховаються на інтерв’ю, але не очікуйте тих самих стандартів швидкості та шифрування, які пропонують платні опції.

Безкоштовні VPN зазвичай монетизують, надаючи вам всіляку інвазивну рекламу, вставляючи відстежуючі файли cookie та продаючи свої дані. Були також випадки служб, які захоплювали вашу пропускну здатність і перетворювали вас на пішохідного солдата в масивній армії ботнетів.

Деякі VPN, перелічені у статті, пропонують безкоштовну пробну версію. Це зручний варіант, якщо ви не впевнені, чи повністю вибрати VPN. Але ми радимо уникати випадкових, які існують в Інтернеті. Вони, мабуть, занадто гарні, щоб бути правдою.

Деякі VPN, яких слід уникати

Однією з неявних частин соціального договору між VPN та кінцевим користувачем є зобов’язання захищати конфіденційність будь-якою ціною. Зрештою, це основна причина, чому люди вирішили використовувати програмне забезпечення в першу чергу. Згадані в цій статті VPN-мережі не мають жодних зафіксованих випадків добровільної передачі даних користувачів, але навколо є декілька недобросовісних, які будуть робити це без другої думки. Ми рекомендуємо вам уникати таких послуг.

Ось три приклади постачальників VPN, від яких ми вважаємо, що слід тікати:

1. PureVPN

Є дані, які свідчать про те, що постачальник VPN PureVPN співпрацював з правоохоронними органами, щоб допомогти визначити одного з його користувачів. PureVPN та ФБР об’єднали зусилля після того, як неназвана 24-річна жінка подала скаргу на потрапляння здобичі на онлайн-сюжет шантажу. Вона підозрювала, що її сусід по кімнаті, Райан Лін, винен.

ФБР відстежило діяльність до PureVPN, який потім використовував свої журнали, щоб визначити винуватця. Райана заарештували. Однак у PureVPN в той час існувала політика “без журналів”, яка ставить справжній знак питання про те, наскільки етичною може бути компанія.

2. ХолаВПН

Колись в Ізраїлі Hola колись мав вражаючу базу користувачів у 50 мільйонів. Але, незважаючи на цю доброзичливість та довіру, він вирішив використовувати його для нечесних цілей і врешті-решт перетворив свою критичну масу на масивний ботнет. Користувачі були розгорнуті як пішаки у більшому бою, абсолютно без їх відома. Частина їх пропускної здатності в Інтернеті була використана для атак на інші сайти, просування вмісту, захищеного авторським правом, та порнографії.

Це зіпсовано, і ми наполегливо закликаємо вас уникати цієї шахрайської служби.

3. Щит гарячої точки

Можливо, ви натрапили на щит Hotspot під час перегляду Інтернету чи пошуку VPN. Це досить популярна послуга, оскільки не вимагає оплати заздалегідь. Але на цьому закінчується чарівність.

Минулого місяця група з питань захисту конфіденційності заявила, що Hotspot Shield вставляє відслідковуючі файли cookie у дані користувачів без їх відома та продає їх з рекламною метою. Крім того, його звинувачували в переадресації трафіку електронної комерції на домени партнерів – в простому розумінні це означає, що законні запити на зразок macys.com були насильно переведені на афілійовані веб-сайти, де компанія VPN заробляла комісію, якщо продажі проходили через.

Звинувачення ще не доведено в суді закону – Федеральна торгова комісія розслідує це питання. Однак це відповідає аналогічній розповіді, що стосується інших безкоштовних VPN-сервісів. Наша рекомендація – уникати щита Hotspot, поки вони не зможуть довести свою невинність.

Ми не схвалюємо використання VPN для вчинення дій, заборонених законами країни, – схоже, це робили і Коді Крецінгер, і Кріс Дюпюй. Однак ми вважаємо, що постачальникам VPN потрібно бути відкритими та прозорими щодо користувачів. Охоче ​​передача даних та викрадення HTTP-запитів є серйозними проблемами та порушенням етики.

Як отримати доступ до порнографії на Філіппінах?

Філіппінці – ненажерливі користувачі порнографічного контенту, мешканці країни проводять більше часу на сайтах для дорослих за сеанс, ніж у будь-якій іншій країні. Однак доступ до зазначених матеріалів заборонений відповідно до місцевих законів, коли нещодавно уряд блокує літанію таких сайтів. У лютому, Філіппінською національною комісією з питань телекомунікацій, місцеві провайдери наказували, щоб люди не завантажували та передавали порно.

Найпростіший спосіб обійти цю проблему – зареєструвавшись в одній із VPN, згаданих у цьому списку, підключившись до сервера в Європі чи Північній Америці та перейшовши на сайти, які ви хочете відвідати. Ваша особистість залишиться прихованою.

Інтернет-свобода на Філіппінах

В останньому звіті Freedom House, глобального пропагандистського органу, йдеться про те, що свобода Інтернету в країні знизилась від рейтингу минулого року і перейшла до статусу “Не вільний”.

Він наводить примусове закриття сайту новин Rappler як особливу проблему, поруч із збільшенням кількості арештів журналістів та блогерів. Уряд також нібито придбав складне обладнання для спостереження, вказуючи на більшу кількість репресій.

У 2014 році Верховний Суд виніс рішення щодо деяких положень Закону про запобігання кіберзлочинності, який дозволив Міністерству юстиції заборонити вміст блокувати вміст без отримання судового наказу. Одне з небагатьох обмежених речей – це онлайн-наклеп і наклеп, окрім того, що філіппінці можуть писати, писати щоденники та брати участь у дискусіях в Інтернеті без значної загрози відстрілу.

Однак є проблеми, які викликають занепокоєння. Діяльність поточного президента Дутерте проти злочинців та відкрите заохочення позасудових вбивств, схоже, вселили почуття страху у всій країні. Freedom House зазначає, що цифровий активізм, схоже, зменшився з моменту його обрання – хоча він не надає жодних важких даних для обгрунтування цієї вимоги..

Насильство над журналістами також є проблемою. Починаючи з 1992 року щонайменше 77 місцевих журналістів були вбиті стосовно їхньої роботи. Низький рівень переконань викликав критику з боку правозахисних органів, оскільки деякі нинішні журналісти також отримували загрозливі повідомлення через цифрові носії. Президент Дутерте теж не багато зробив для усунення проблем – заявив, що журналісти, які отримують зарплату за атаку чи захист політиків, заслуговують на те, щоб бути вбитими.

Пов’язане: Як вести анонімний блог, посібник для активістів, винуватців та журналістів.

“DSC_0061” від Trishhh отримав ліцензію за CC BY 2.0

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map