Найкращі альтернативи BearShare та iMesh: Посібник із потокового та завантаження музики 2018 року

Служби музики P2P Bearshare та iMesh тепер повністю офлайн. Обидва сервіси надавали користувачам паралельні можливості одночасно знаходити та завантажувати музичні та аудіофайли всіх типів. iMesh, зокрема, дозволяє користувачам знаходити та завантажувати платну музику, надаючи їй деякий помітний юридичний функціонал. Це було підкреслено в 2004 році, коли компанія заплатила RIAA 4 мільйони доларів і йому дозволили працювати без втручання.

мати спільний доступ і мати альтернативи

Однак, коли Bearshare та iMesh зараз повністю недоступні, колишні користувачі можуть шукати альтернативи. Насправді нові опитування показують, що більшість людей, які відвідували BearShare та iMesh, ймовірно, зараз використовують легальні параметри потокового перегляду музики. Це тому, що існує безліч безкоштовних і легальних альтернатив Bearshare та iMesh, які користувачі можуть звернутися як до прослуховування, так і до завантаження музики в Інтернеті.

Використовуйте VPN для передачі музики

Існує прикрою правдою в потокових службах: жоден не доступний скрізь, і навіть якщо у вас є законне право на доступ до музики, ви, можливо, не зможете потрапити до своїх списків відтворення, якщо ви їдете за кордон. Хороша віртуальна приватна мережа або VPN вирішує цю проблему.

VPN обійде такий тип блоків географічного вмісту, які створені такі сервіси, як Pandora, Spotify та YouTube Music. Підключивши вас до сервера в країнах, де ці сервіси доступні, ви можете вільно та легко передавати потоки без будь-яких блоків для обслуговування.

VPN також забезпечують захист в Інтернеті від різних загроз безпеці, таких як злодії даних, які шпигують за платіжними системами, або жорстокі атаки, які дозволяють хакерам прорватися на ваш комп’ютер та вкрасти дані.

З багатьох доступних варіантів рекомендуємо ExpressVPN. Він не тільки має сервери у понад 90 країнах світу, і ви знайдете, що він розроблений спеціально для доступу до сайтів і служб, таких як Pandora.

Скріншот домашньої сторінки ExpressVPN

УВАГА ЧИТАТИ: Отримайте 3 місяці безкоштовно з річним планом ExpressVPN. Сюди входить 30-денна гарантія повернення грошей, щоб ви могли спробувати її без ризику.

Найкращі альтернативи BearShare та iMesh

Не дозволяйте браку BearShare чи iMesh стати на шляху до хорошої музики! Ось найкращі альтернативи обом службам, які нададуть вам всю музику, яку ви могли б хотіти чи потребувати.

Пандора

Розмір каталогу: 40 мільйонів пісень *

Варіанти оплати: Безкоштовна підтримка оголошень або мінімум $ 4,99 / місяць підписка без реклами

Можливо, лідируючи у вільному, законному доступному потоці музики, Pandora запустила в 2000 році ідею, що користувачі можуть хотіти мати індивідуально створені музичні станції, не слухаючи музику, яка їм не подобається. Навіть після того, як через рік компанія вичерпала свої 2 мільйони доларових грошей, засновник переконав працівників компанії безкоштовно працювати протягом 2 років. Зважаючи на те, що компанія наразі має понад 81 мільйон активних користувачів і отримала 1,6 мільярда доларів доходу в 2016 році, дотримуватися неоплачених протягом 2 років, мабуть, була хорошою ідеєю.

Pandora можна зробити без реклами за $ 4,99 на місяць, але якщо ви хочете завантажити пісні, вам знадобиться 9,99 дол. США на місяць..

На жаль для мешканців, які не живуть у США, Pandora доступна лише у США. Однак його методи блокування можна обійти VPN, що дозволить будь-кому безкоштовно передавати Pandora.

*Розмір бібліотеки Пандори важко визначити. Деякі джерела повідомляють десь від 1,5 до 2 мільйонів пісень, а інші кажуть, що служба має доступ до 40+ мільйонів. Ми вирішили піти з більшою кількістю.

Spotify

Розмір каталогу: 35 мільйонів

Варіанти оплати: Безкоштовна підтримка оголошень або 9,99 дол. США / місяць підписка без реклами

Близький конкурент Pandora, багато любителів музики віддають перевагу Spotify, оскільки ви можете набагато більше контролювати свій список відтворення, ніж Pandora. Однак безкоштовна версія Spotify набагато обмежена, ніж еквівалентна безкоштовна опція Pandora, тому користувачі можуть захотіти платити за Spotify. Оплачений варіант включає можливість завантажити свою музику і взяти її з собою за кордон.

Ви знайдете, що Spotify доступний у всьому світі зі 180 мільйонами користувачів. Однак є деякі країни, де Spotify недоступний, зокрема Китай. Якщо ви подорожуєте до Китаю чи проживаєте в Китаї та хочете отримати доступ до свого облікового запису Spotify, вам знадобиться доступ до VPN.

Приплив

Розмір каталогу: 52 мільйони пісень

Варіанти оплати: Мінімальна підписка на $ 9,99 / місяць

Tidal, відомий як куплений Jay-Z у 2015 році, – це додаток для потокового перекладу музики, що має аудіо- та музичні відео без втрат як відмінні функції. Послуга має понад 52 мільйони пісень, що більше, ніж більшість інших варіантів потокового перекладу музики в нашому списку альтернатив Bearshare та iMesh.

Найбільшим недоліком Tidal є ціна. Немає безкоштовного варіанту для Tidal. Натомість вам потрібно буде платити або 9,99 дол. США на місяць, або 19,99 дол. США на місяць за аудіо високої вірності без втрат. Ви також можете завантажити свою музику на будь-якому рівні передплати.

На щастя, Tidal доступний у понад 50 країнах, але якщо ви живете в більшій частині Африки, більшої частини Азії чи Росії, ви не зможете отримати доступ до послуги без обходу.

Музика YouTube

Розмір каталогу: Невідомий, але великий *

Варіанти оплати: Безкоштовна підтримка реклами або підписка на $ 9,99 / місяць

YouTube Музика існує лише з 2015 року, але ця послуга є справедливим конкурентом на ринку потокової музики. Здебільшого сервіс надає доступ до всієї музичної бібліотеки YouTube, але також має власну музичну бібліотеку, що надається звукозаписом. Це означає, що загальну кількість назв, доступних на YouTube Music, особливо важко виміряти, тим більше що компанія також не надає конкретних деталей з цього приводу.

Безкоштовно ви можете перетасовувати пісні певного виконавця або відтворювати “радіо” версію з піснями виконавців подібного звучання. Це насправді робить його краще, ніж Пандора на обличчі, оскільки Пандора не дозволить вам дотримуватися єдиної допомоги одного художника, не платячи премію.

Якщо ви платите за премію (YouTube Red), ви можете отримувати свої пісні як лише аудіо, так і завантажувати пісні.

Хоча YouTube доступний майже в усіх країнах планети, YouTube Music – це не так. Без обходу додаток доступний лише в Австралії, Австрії, Канаді, Фінляндії, Франції, Німеччині, Ірландії, Італії, Мексиці, Новій Зеландії, Норвегії, Росії, Південній Кореї, Іспанії, Швеції, Великобританії та США.

* YouTube Music не рекламує свій розмір бібліотеки. Однак, оскільки вона поєднує всю музичну бібліотеку YouTube з ліцензіями звукозапису, це потенційно наймасовіший варіант.

Амазонська музика

Розмір каталогу: Від 2 до 40 мільйонів (залежить від рівня підписки)

Варіанти оплати: Потрібно членство в Amazon Prime як мінімум (99 доларів США / рік), або 7,99 дол. США на місяць для Amazon Music Unlimited

Amazon продовжує свій довгий похід до того, щоб мати свої пальці у всьому, що стосується ЗМІ. Amazon Music також трохи чудовисько. Користувачі можуть відтворювати “радіо” -потіки різних жанрів або різних виконавців. Звичайно, якщо ви хочете більш кулінарного досвіду, вам потрібно буде перейти на Amazon Music Unlimited.

Ось ось у чому полягає ось що: Amazon Prime доступ до Музики дуже функціональний і розмір бібліотеки обмежений. Якщо ви дійсно хочете, щоб вся бібліотека та найкращі функції від Amazon Music, вам знадобиться 7,99 дол. США на місяць. Амазонська музика також дуже обмежена там, де вона доступна. До нього легко отримати доступ лише ті, хто на території США та США.

Google Play Музика

Розмір каталогу: 40 мільйонів

Варіанти оплати: Безкоштовна підтримка оголошень або мінімум 9,99 дол. США на місяць

Так, YouTube Music належить Google, а Google Play Музика – окремо. Або це? Є деякі докази того, що Google перебуває в процесі об’єднання Google Play Музики з YouTube Music, тому ми лише надамо тут список того, що існує Google Play Музика, і що в ній є музика, яку ви можете придбати або передавати в поточний місяць щомісяця абонентська плата становить 9,99 дол. США на місяць або 14,99 дол. США на місяць для “сімейного” рахунку до 6 осіб.

Apple Music

Розмір каталогу: 45 мільйонів

Варіанти оплати: Мінімальна підписка на $ 9,99 / місяць

З позитивного боку, Apple Music – це, мабуть, один із кращих варіантів для користувачів Mac та iOS. Він добре інтегрується з усіма іншими службами та пристроями Apple, так що він дещо не сприймає. Негативна частина полягає в тому, що це обійдеться вам додатково, як і майже все від Apple. Компанія пропонує дещо щедрі 3 місяці безкоштовних, але після цього потрібно або заплатити, або продовжити.

Напстер

Розмір каталогу: 30 мільйонів

Варіанти оплати: Мінімальна підписка на $ 4,99 / місяць

Ні, ви не їхали назад у часі. Напстер дійсно робить все ще існують, і на відміну від BearShare або iMesh, він фактично поставив своє P2P минуле за ним і розробив повністю легальний потоковий сервіс. На жаль, тут немає безкоштовного потокового передачі, тож Napster – це не зовсім безкоштовна послуга для завантаження та передачі музики, яка була у той день. Тим не менш, за $ 4,99 / місяць Napster легко обіграє Pandora безкоштовно завдяки необмеженому пропуску.

Napster доступний у більшості країн Європи та Північної Америки, а також у кількох країнах Південної та Центральної Америки. Якщо ви живете чи подорожуєте куди завгодно, і вам знадобиться VPN для доступу до свого облікового запису.

SoundCloud

Розмір каталогу: 120 мільйонів (30 мільйонів преміум-треків)

Варіанти оплати: Мінімальна підписка на $ 4,99 / місяць

SoundCloud має найбільше доріжок у своїй бібліотеці, ніж будь-який інший законний варіант. Основна причина цього полягає в тому, що сервіс почався як місце для артистів інді та андеграунду, щоб отримати власну платформу. Тепер ви можете отримати велику кількість відомих виконавців та лейблів через SoundCloud.

Послуга безкоштовна, але є платні варіанти, якщо ви хочете завантажити музику або слухати в режимі офлайн, вам потрібно буде оплатити передплату, починаючи з $ 4,99 / місяць. Ці 30 мільйонів «преміальних» треків (провідні виконавці музики) доступні постійно, лише якщо ви платите за підписку на $ 9,99 / місяць.

Ті, хто знаходиться в США та на його територіях, у кількох європейських країнах, Австралії, Новій Зеландії та Канаді, можуть насолоджуватися SoundCloud. Всім іншим або потрібно буде скористатися іншою послугою або використовувати VPN для обходу блокування географічного вмісту.

Hype Machine

Не в настрої шукати багато різних музичних сайтів для потрібних речей? Найкращою альтернативою BearShare та iMesh може бути просто сайт індексації.

Hype Machine – це як пошукова машина Google для музики. Він індексує доріжки із сотень музичних сайтів і дозволяє точно знати, де знайти потрібні пісні. Якщо що-небудь, Hype Machine може бути саме там, де ви хочете піти спочатку якщо ви шукаєте певні доріжки.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me