Найкращі 7 VPN для Safari в 2020 році

Найкращі 5 VPN для Safari

Браузер Safari поставляється в комплекті з Mac OS X і macOS. Якщо у вас Mac, у вас вже є Safari. Власники пристроїв iOS можуть завантажувати браузер, але версія для Windows, Android або Linux не доступна. У цій статті ми розкриємо кращі VPN-адреси для Safari і чому ви повинні використовувати його.

Більш детальну інформацію про кращі VPN-адреси для Safari ми розкриємо в цій публікації, але ось наш короткий підсумок.

Ми виявили, що це 7 найкращих VPN для Safari:

 1. ExpressVPN Наш вибір №1 для Safari. Сумісний з iOS та Mac, надзвичайно швидкі з безпечним та приватним підключенням. Розблокує обмежений вміст легко та чудово для потокового передавання. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. CyberGhost Великий бюджет VPN. Працює з пристроями Macs та iOS.
 3. IPVanish Добре працює з пристроями Mac і iOS. Хороша швидкість, конфіденційність та безпечне з’єднання.
 4. NordVPN Хороша цінність із швидкими серверами, які постачають у потоковому режимі, та конфіденційність із надійною безпекою.
 5. PrivateVPN Все більш популярний сервіс із високою швидкістю. Добре підходить для трансляції.
 6. Surfshark VPN без журналу, який ідеально працює на iOS та MacOS. Він пропонує пристойну швидкість, відмінні можливості розблокування та можливість підключити всі свої пристрої одночасно.
 7. Щит гарячої точки Швидкий VPN із зручними програмами для iOS та MacOS. Також пропонується широкий спектр функцій безпеки.

Якщо ви користуєтесь веб-переглядачем Safari для веб-пошуку, вам слід знати про додатковий захист, який ви можете додати до своїх з’єднань. VPN захистить вашу конфіденційність і дозволить обійти регіональні обмеження, які багато веб-сайтів встановлюють для доступу. Це означає, що ви матимете доступ до послуг потокової передачі відео з інших країн, навіть якщо ваше місцезнаходження, як правило, не буде вас заблоковано.

Існує багато переваг використання VPN, про які ви можете прочитати далі в цьому звіті. Однак першим вашим рішенням буде обрати VPN-провайдера. Шукаючи найкращий VPN для Safari, потрібно враховувати наступні особливості:

 • Можна встановлювати на пристроях Mac і iOS
 • Має хороші швидкості
 • Пропонує сильне шифрування
 • Може уникати регіональних обмежень

Маючи на увазі ці критерії, ми склали список із семи найкращих VPN для Safari.

Найкращі VPN для Safari

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 Робота з SafariTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN є нашою головною рекомендацією, оскільки вона дійсно відповідає всім вимогам щодо VPN Safari. Це єдиний великий сервіс VPN, який доступний як розширення для Safari. Якщо ви використовуєте розширення веб-переглядача, то лише ваша діяльність у веб-переглядачі буде захищена VPN. Однак версія браузера ExpressVPN – це дуже комплексна реалізація і включає всі функції безпеки програми, включаючи захист від витоку DNS.

Крім того, ви можете встановити додаток VPN і використовувати його для покриття всього вашого пристрою.

Додаток ExpressVPN доступний для всіх операційних систем, на яких працює Safari: Mac OS X, macOS та iOS. Ви також можете встановити систему на операційні системи Windows та Android, Amazon Fire TV Stick, Amazon Fire TV, планшети Kindle Fire та машини Linux. Ви отримуєте надбавку до трьох одночасних з’єднань, тому ви можете одночасно мати інші гаджети, охоплені VPN, а також веб-переглядачем Safari..

ExpressVPN – одна з небагатьох VPN, яка насправді має додаток для Linux, а також автоматична програма встановлення маршрутизаторів. Встановлення маршрутизатора вважається лише одним із трьох одночасних дозволів на з’єднання, хоча воно охоплює всі підключені до Інтернету пристрої вашого будинку.

ExpressVPN включає дуже сильне шифрування, що важливо, якщо ви хочете підключитися до Інтернету в репресивних країнах. Окрім використання 256-розрядного шифрування AES із системою OpenVPN, воно також використовує 4096-бітове шифрування RSA для встановлення сеансу, яке є найсильнішим у продажу на ринку.

Цей сервіс також дуже добре ухиляється від виявлення, що робить його хорошим варіантом для таких місць, як Китай та Іран, а також дозволить вам пройти майже всі регіональні обмеження в світі, включаючи Netflix. ExpressVPN має сервери в 94 країнах, що дає вам безліч варіантів, коли ви хочете опинитися в іншій країні. Компанія не зберігає журнали з’єднань.

Якщо ви використовуєте додаток замість розширення для браузера, ви отримаєте більше функцій безпеки. Сюди входить перемикач захисту, який не дозволить усім програмам на вашому пристрої підключатися до Інтернету, якщо VPN не активний. Ви також отримуєте автоматичний захист Wi-Fi за допомогою програми ExpressVPN, що дуже важливо, якщо ви схильні використовувати точки доступу до Wi-Fi у громадських місцях.

Плюси:

 • Єдиний постачальник, який пропонує спеціалізовану розширення для браузера Safari
 • Надшвидкі сервери чудово підходять для передачі HD-вмісту
 • Шифрування найкращого класу забезпечує надійну безпеку та конфіденційність
 • Збирається навколо блоків торрент-трекерів, не порушуючи конфіденційність
 • Доступні анонімні платежі за біткойн
 • Немає журналів трафіку

Мінуси:

 • Розширення браузера Safari охоплює лише діяльність веб-переглядача – вам потрібно встановити додаток VPN, щоб покрити решту вашого інтернет-трафіку

Наш результат:

4.5 з 5

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ САФАРІ: ExpressVPN – наш вибір №1. Швидкий і надійний вибір, який розблокує всі основні потокові послуги. Краща в класі безпека та конфіденційність. Єдиний VPN у цьому списку із спеціалізованим розширенням для браузера Safari. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. CyberGhost

КібергостПрацює з SafariTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost не має розширення для браузера Safari, але його можна встановити на Mac OS X, macOS та iOS. Додатки також доступні для Windows та Android, і ви можете встановити систему вручну на маршрутизаторах та комп’ютерах Linux.

Сервіс надає вам доступ до серверів у 80+ країнах, і спеціальна опція приховування допоможе вам у місцях, де жорсткі державні обмеження на доступ до Інтернету. VPN-з’єднання підключені 256-бітним шифруванням AES та 4096-бітним шифруванням RSA для встановлення сеансу. У програму вбудований перемикач захисту та автоматичний захист Wi-Fi.

Компанія не має жодної інформації про своїх клієнтів. Вся обробка платежів проводиться третьою стороною, і вас в системі CyberGhost ідентифікують лише за номером рахунку. Компанія не веде журнали діяльності, і вона базується в Румунії, де немає вимог щодо збереження даних.

Інтерфейс програми відкривається екраном діяльності, де ви можете вибрати сервер VPN, пристосований для таких заходів, як перегляд потокового відео або завантаження. Ви отримуєте надбавку у п’ять одночасних зв’язків із CyberGhost, і компанія надає всім новим клієнтам гарантію повернення грошей на 45 днів.

Плюси:

 • Прості у користуванні програми добре працюють із Safari
 • Потокове відео HD безперебійно
 • Увімкніть перемикання всіх програм і не зберігає журналів

Мінуси:

 • Торрентінг та P2P працюватимуть не на всіх серверах

Наш результат:

4 з 5

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ-ВИБОР: CyberGhost простий у використанні. Швидке та надійне з’єднання з хорошим діапазоном серверів. Відмінна конфіденційність з нульовими журналами та захистом від витоку DNS. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

3. IPVanish

IPVanishПрацює з SafariTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish пропонує хороші швидкості для доступу до потокового відео, а компанія має сервери у 60 країнах. Немає розширення для браузера Safari IPVanish, проте є програми для операційних систем Mac OS X, macOS та iOS, які захистять трафік вашого браузера. Ви також можете встановити додаток IPVanish для Windows та Android, включаючи вручну на пристрої та маршрутизатори Amazon Fire. Компанія надає вам надбавку в п’ять паралельних з’єднань.

Компанія розташована у США, що може занепокоїти, оскільки, як відомо, АНБ та інші правоохоронні органи здійснюють таємний тиск на ІТ-компанії, щоб отримати доступ до інформації про клієнтів. Однак IPVanish пропонує високу безпеку із системою шифрування AES, використовуючи 256-бітний ключ за допомогою методології OpenVPN. Цей рівень захисту також використовуються іншими VPN в нашому списку найкращих VPN для Safari.

Основна особливість конфіденційності служби VPN полягає в тому, що вона не зберігає журналів. Це важливо, якщо ви хочете завантажити файли за допомогою протоколу BitTorrent. Адвокати з авторських прав в США особливо активні, тому якщо ваша обрана компанія VPN зберігає записи про діяльність чи зв’язки, ви втратите конфіденційність. Додаток IPVanish включає в себе перемикач на знищення та автоматичний захист Wi-Fi, що запобіжить виявленню вашої реальної IP-адреси снайперами в Інтернеті.

IPVanish пропонує гарантію повернення грошей на семи днів.

Плюси:

 • Забезпечує захищені програми для Mac OS X, macOS та iOS
 • Не веде журналів, має автоматичний перемикач на знищення та захист Wi-Fi
 • Розблокує Netflix US

Мінуси:

 • Програми не працюють у Китаї

Наш результат:

4 з 5

ДО 10 ПРИСТРІЙ: IPVanish має велику мережу серверів. Як правило, надійний для користувачів Safari. Дотримуйтесь найвищого рівня конфіденційності, але можете боротися з розблокуванням деяких популярних потокових сайтів. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

4. NordVPN

NordVPNПрацює з SafariTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Ви отримуєте доступ до серверів у 61 країні з NordVPN і додаток відмінно подолає регіональні обмеження, включаючи обмеження на Netflix. NordVPN не зберігає журналів, що допомагає приховати вашу особу в Інтернеті. Ви можете підключитися до сервісу на шести пристроях одночасно, і на веб-сайті є довгий список навчальних посібників про те, як встановити VPN вручну на маршрутизаторі – це лише одне з’єднання.

Ви можете встановити додаток NordVPN на Mac OS X, macOS та iOS, щоб покрити браузер Safari. Також доступний додаток для Windows та Android, і ви можете встановити систему вручну на комп’ютерах та пристроях Linux.

NordVPN не пропонує розширення для веб-переглядача Safari. Однак у нього є додаткова послуга, яка називається HTTP-проксі, яку ви можете налаштувати у своєму браузері. Підручник на веб-сайті пояснює, як його налаштувати. Веб-проксі не так добре, як VPN, тому що він не дає вам додаткового шифрування чи інших заходів безпеки, він просто змінює ваше видиме місцеположення.

Додаток NordVPN включає ряд цікавих функцій безпеки. Сюди входить шифрування на всіх ваших з’єднаннях, а також є перемикач “kill”. Ви можете вибрати маршрут подвійного переходу, який проходитиме через два різні VPN-сервери та зашифровуватиме ваше з’єднання двічі. Ви також можете підключитися до мережі Tor через NordVPN. Ваша конфіденційність додатково захищена політикою NordVPN щодо не-журналів.

Плюси:

 • Веб-переглядач Safari можна з’єднати з HTTP-проксі, або ви можете встановити спеціальний додаток
 • Постачальник бюджетного бюджету з низькою вартістю з хорошим представником глобального сервера
 • Більшість додатків оснащені перемикачем вбивства, що залежить від процесу

Мінуси:

 • Настільний додаток може дещо звикнути

Наш результат:

4.5 з 5

ЦІННІСТЬ ТА РОЗВИТКУ: NordVPN – це велике значення. Справжній конкурент у всіх категоріях, має потужні функції безпеки та дозволяє одночасно використовувати до 6 пристроїв з одного облікового запису. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPNПрацює з SafariTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN базується в Швеції, але всі її співробітники володіють чудовою англійською мовою. До служби підтримки можна зв’язатися в режимі он-лайн в робочий час в європейському офісі через вікно чату на веб-сайті служби. Команда дуже грамотна і може навіть віддалено контролювати ваш комп’ютер, щоб вирішити проблеми. Однак ви, мабуть, не зіткнетеся з будь-якими проблемами при встановленні цього додатка, оскільки він поставляється з майстром встановлення, який отримає VPN, що працює без особливого вкладу від вас.

Ви можете захистити браузер Safari, встановивши додаток PrivateVPN на пристрої Mac OS X, macOS та iOS. Додатки доступні для Windows та Android, і ви можете встановити VPN вручну на маршрутизаторах, протипожежних пристроях Amazon та операційній системі Linux.

PrivateVPN працює з серверами в 56 країнах. Це особливо хороший варіант, якщо ви хочете завантажувати з торрентами, оскільки компанія не веде журналів. Протокол OpenVPN захищений 256-бітним шифруванням AES. Ви також отримуєте перемикач на знищення та параметри автоматичного захисту Wi-Fi за допомогою програми PrivateVPN.

Послуга надає кожному клієнту і надбавку до шести одночасних підключень, і ви отримуєте 30-денну гарантію повернення грошей на тестування системи.

Плюси:

 • Має простий майстер встановлення для пристроїв Mac OS X, MacOS та iOS
 • Сильні функції безпеки та захисту конфіденційності
 • Не веде жодного журналу

Мінуси:

 • Службовий персонал хороший, але працює лише в робочий час в Європі
 • Невелика кількість серверів на вибір

Наш результат:

4.5 з 5

ВЕЛИКІ ШВИДКИ: PrivateVPN – хороший сімейний вибір. Швидкість була напрочуд хороша в цьому кінці ринку. Це могло б мати більше серверів і не вистачає підтримки 24/7. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

6. Surfshark

SurfShark VPNПрацює з SafariTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark пропонує доступ до 1000 серверів у 60+ країнах, що тільки зробило б його сильним вибором. Однак він також може похвалитися безліччю функцій безпеки, включаючи 256-бітове шифрування, перемикач на знищення та захист від витоків WebRTC, IPv6 та DNS. Найкраще, що ця послуга дозволяє підключити стільки пристроїв, скільки вам подобається, гарантуючи, що вам ніколи не доведеться переглядати Інтернет без захисту.

Ця послуга сприймає вашу конфіденційність дуже серйозно. Surfshark не реєструє будь-яку особисту інформацію але якщо ви переживаєте за анонімність, можете зареєструватися майже повністю анонімно, оплативши криптовалюту (вона приймає біткойн, Ripple та Ethereum).

У Surfshark немає розширення для браузера Safari, але він пропонує додатки для MacOS, iOS, Android, Windows та Linux. Крім того, його можна встановити вручну на підтримуваних інтернет-роутерах.

Плюси:

 • Потужний захист та захист конфіденційності
 • Досить швидко майже нічого
 • Не має межі з’єднання

Мінуси:

 • Деякі повільні швидкості
 • Досить невелика мережа

Наш результат:

4 з 5

НЕЗАГАЛЬНІ З’ЄДНАННЯ: Surfshark дозволяє захищати кожен ваш пристрій. Що ще краще, з політикою без реєстрації, високою швидкістю та сильною підтримкою на багатьох платформах вам не потрібно торгувати безпекою для зручності. Ця послуга має 30-денну гарантію повернення грошей.

Читайте наш повний огляд Surfshark. 

Купон SurfsharkСпеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% + 3 місяці БЕЗКОШТОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

7. Щит гарячої точки

Щит гарячої точкиПрацює з SafariTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android

Веб-сайт: www.Hotspotshield.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

Щит гарячої точки працює понад 3000 серверів у 70+ країнах. Підключення швидко і надійно, тому вам не доведеться турбуватися про відставання або буферизацію під час трансляції. Ця послуга зберігає вашу приватну діяльність за допомогою комбінованого 256-бітного шифрування, захисту від витоку IPv6 та DNS та комутаційного перемикача, який зупиняє всі передачі даних, якщо з’єднання VPN несподівано впаде..

Цей сервіс пропонує функцію, яка автоматично вмикає VPN кожного разу, коли ви підключаєтесь до незахищеної бездротової мережі. Це також дозволяє вирішити, які веб-сайти дозволяють обходити VPN (якщо такі є). Hotspot Shield не зберігає будь-яку особисту інформацію після закінчення сеансу. Якщо вам потрібна допомога, підтримка клієнтів доступна через чат 24/7 в реальному часі.

Hotspot Shield пропонує програми для пристроїв MacOS, iOS, Windows та Android, хоча розширення для браузера Safari немає.

Плюси:

 • Високошвидкісне з’єднання
 • Сильний на безпеку
 • Дуже простий у використанні

Мінуси:

 • Не працює в Linux
 • У минулому виникали проблеми конфіденційності

Наш результат:

4.5 з 5

ІДЕАЛЬНІСТЬ ДЛЯ СТРЕЙМАННЯ: Hotspot Shield – це швидкий, надійний VPN, який розблокує величезний спектр послуг із заблокованими регіонами. Завдяки потужним функціям безпеки, спеціалізованим програмам для платформ Apple і 45-денній гарантії повернення грошей, вона заслуговує на вашу увагу.

Прочитайте наш повний огляд Hotspot Shield.

Купон Hotspot Shield – Спеціальна пропозиція – заощадите 75% на 3-річному плані ПОЗНАЧЕННЯ Знижка автоматично застосовується

Працюють безкоштовні VPN, які працюють із Safari?

Краще уникати безкоштовних VPN-сервісів. Ви не знайдете жодного, який забезпечить вам повний захист конфіденційності. Попередження обмежень та систем виявлення урядів та веб-сайтів коштує чималих грошей. Отже, ви повинні з підозрою ставитися до компаній, які заявляють, що пропонують повну послугу VPN безкоштовно. Як вони оплачують свої рахунки?

Деякі безкоштовні VPN – це афери, і замість того, щоб захищати вашу особисту інформацію, їхні VPN-програми фактично збирають її для продажу рекламодавцям. VPN не є VPN без шифрування і, що дивно, існує багато безкоштовних VPN, які взагалі не містять жодного шифрування. Ці послуги дають вам помилкове почуття безпеки та насправді можуть виявитись небезпечними. Весь трафік, який проходить через ваше з’єднання, доступний для читання будь-якого перехоплювача, якщо ваш VPN не використовує шифрування.

Багато авторитетних VPN-сервісів пропонують безкоштовну версію, щоб заманювати нових клієнтів. Очевидно, що ці безкоштовні версії не такі хороші, як платні VPN, пропоновані тією ж компанією, інакше ці провайдери ніколи не зможуть переконати когось заплатити за послугу. Зазвичай на ці добросовісні послуги накладаються обмеження. До них відносяться ліміт на серверах, до яких можна отримати доступ, обмеження швидкості пропускної здатності або обмеження кількості даних, якими ви можете користуватися щомісяця.

Хоча безкоштовні VPN спокушають, вони, як правило, марно витрачають час. Ось чому ми не рекомендуємо витрачати дорогоцінні години в Інтернеті, полюючи на торги. VPN в нашому списку пропонують дуже хороше співвідношення ціни та якості.

Розширення чи додаток для браузера?

Ви помітите, що ExpressVPN – це єдиний сервіс у нашому списку, який фактично має розширення для браузера Safari. Ви також отримуєте додаток за допомогою ExpressVPN і дев’ять разів з десяти, вам краще використовувати додаток, а не розширення браузера. Це пояснюється тим, що розширення браузера охоплює лише Інтернет-передачі, які йдуть від вашого браузера та до нього. Тим часом, багато фонових процесів і додатків на вашому комп’ютері також матимуть доступ до Інтернету.

Якщо ви використовуєте лише VPN браузера, усі інші Інтернет-дії на вашому комп’ютері не захищені. Це означає, що всі вони спілкуються за допомогою вашої реальної IP-адреси, а всі комп’ютери, до яких вони підключаються, також можуть бути записані вашим постачальником Інтернет-послуг. Отже, якщо у вас на комп’ютері працює клієнт-завантажувач, і ви використовуєте лише VPN розширення браузера, ці транзакції, здійснені завантажувачем, усі будуть видимі для всіх у вашій мережі.

Проксі-сервер HTTP, запропонований NordVPN, змінить розташування всіх транзакцій вашого веб-переглядача, але не дасть вам шифрування. Як і у випадку розширення VPN для веб-переглядача, веб-проксі, створений у вашому браузері, не охоплюватиме жодних інших програм, що працюють на вашому комп’ютері, які також підключаються до Інтернету. Загалом, коли у вас є вибір між додатком VPN та розширенням браузера VPN, краще скористатися ним.

VPN-адреси для Safari

Тепер, коли у вас є рекомендації щодо найкращих VPN, які можна використовувати для Safari, ваш пошук конфіденційності в Інтернеті просто набагато простіше. Сьогодні на ринку існує стільки послуг VPN, і важко розібратися, які є хороші, а які – погані.

VPN у нашому списку зашифрують усі ваші зв’язки та допоможуть захистити їх від хакерів та злодіїв даних. Вони не дозволять Інтернет-провайдерам та державним установам блокувати доступ до певних сайтів, і вони ухиляться від регіональних обмежень, які накладають деякі веб-сайти..

Скористайтеся періодами повернення грошей, пропонованими службами у нашому списку, щоб дати їм декілька безперешкодно. VPN покращить ваше задоволення від Інтернету та посилить вашу конфіденційність, тому спробуйте це вже сьогодні.

Дивись також:

 • Кращий VPN для Mac
 • Кращий VPN для iPhone
 • Чи потрібен Mac антивірус?
 • Найкращий антивірус для Mac
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me