Можете отримати Коді за Року? Ось проект “Kodi on Roku” на 2018 рік

Roku – це доступний пристрій передачі відео, який можна підключити до телевізора. Легко вставати та працювати та надати доступ до якісного контенту, такого як фільми, телепередачі та спорт. Телевізори Roku мають функціонал пристрою Roku, безпосередньо вбудованого в них.


встановити Kodi на Roku

Окрім платного контенту, Roku пропонує доступ до вибірки безкоштовного контенту. Такі канали, як Crackle, Reuters TV і Tubi TV, забезпечать вам розваги навіть без платних підписок. Якщо ви хочете отримати доступ до ще більшого вмісту, то, можливо, ви захочете розглянути можливість запуску Kodi 17 на Roku.

На жаль, для Roku немає офіційного додатку Kodi, але ви можете використовувати дзеркальне відображення екрана, щоб передати Kodi на телевізор із певними пристроями Roku. Слідкуйте за налаштуваннями, щоб дізнатися, як це зробити!

Що таке Коді?

Kodi – це безкоштовна програма з програмою медіаплеєра з відкритим кодом, яка була розроблена Фондом XBMC. Він доступний для широкого спектру пристроїв, таких як комп’ютери Windows та Mac, пристрої Android, пристрої iOS, Raspberry Pis та багато інших. Ви можете зручно керувати Kodi за допомогою пульта дистанційного керування або геймпада для передачі аудіо та відео з різних джерел.

Перед початком роботи: Використовуйте VPN із Kodi

Передача вмісту через деякі додатки Kodi деякими постачальниками послуг Інтернету (ISP) може бути заборонена. У такому випадку ваш Інтернет-провайдер може намагатися обмежити доступ до Інтернету. Це може статися або у вигляді зниженої швидкості Інтернету, або, з більш крайньої сторони, повного припинення вашого зв’язку.

Щоб цього не допустити, радимо підключитися до VPN. VPN маскують вашу Інтернет-ідентичність, завдяки чому видно, що ви отримуєте доступ до Інтернету з іншого місця, ніж там, де ви є насправді.

Крім того, VPN дозволяють отримати доступ до вмісту з обмеженою географічною діяльністю, а також захищають вашу конфіденційність в Інтернеті.

Для потокової передачі потрібна велика пропускна здатність, а значить, пружний постачальник VPN є важливим. IPVanish – наш рекомендований варіант. Це популярний вибір у коді спільноти Kodi, який задовольнятиме високі вимоги онлайн-потоку, окрім того, щоб забезпечити вам безпечне приватне з’єднання.

Із наших тестів IPVanish працює з усіма додатками Kodi. Однак якщо ви бажаєте іншого варіанту, будь ласка, перегляньте наш повний список рекомендованих VPN-послуг Kodi.

Зауважте, що вам потрібно встановити VPN на пристрої, від якого ви дзеркально відображаєте.

Сповіщення про справу: Наші читачі можуть заощадити 60% на щорічному плані IPVanish тут.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Kodi v17.3 «Криптон» – це остання стабільна версія Kodi, доступна для завантаження.

Як встановити Kodi на Roku: Сумісні пристрої для дзеркального відображення екрана

Наразі дзеркальне відображення екрану – це єдиний спосіб повернути Kodi на Roku. Це пояснюється тим, що операційна система та політики щодо програм Roku заважають встановити Kodi на пристрої. Нещодавно Roku також сильно зламався на приватних каналах, тому встановити будь-які канали поза межами офіційно пропонованих через магазин додатків Roku стало майже неможливим.

Таким чином, вам потрібно буде використовувати параметр екранізації екрана, наданий вашим Roku, який дозволяє ділитися екраном з багатьох різних пристроїв на Roku. Вам також потрібно буде переконатися, що пристрій, який ви використовуєте, має сумісну функцію дзеркального відображення екрана.

Прилади Roku

Наступні пристрої Roku підтримують дзеркальне відображення екрана:

 • Модель 4400 Roku 4: Програмне забезпечення v5.6 і вище
 • Roku 3 Модель 4200, 4230: Програмне забезпечення v5.6 і вище
 • Roku 2 Модель 4210: Програмне забезпечення v5.6 і вище
 • Roku Streaming Stick Model 3500, 3600: програмне забезпечення v5.6 і вище
 • Roku TV: Програмне забезпечення v6.2 і вище (зараз на більшості телевізорів Roku. Інші телевізори Roku отримають функцію Дзеркальне відображення екрана в майбутньому оновлення програмного забезпечення)

Пристрої, з яких можна потоково передавати

Android пристрої

Слід зазначити, що власні ROMS не підтримуються. Наступні моменти також є актуальними:

 • Обладнання повинно підтримувати дзеркальне відображення екрана
 • Підтримується лише Android 4.4.2 та новіші версії

Мобільні пристрої Windows

Зверніть увагу на такі вимоги до пристрою:

 • Обладнання повинно підтримувати дзеркальне відображення екрана
 • Підтримується Windows Phone 8 і новіші версії

Windows 8 або Windows 10

Зверніть увагу на такі вимоги до пристрою:

 • Обладнання повинно підтримувати дзеркальне відображення екрана
 • Підтримується операційна система Windows 8.x або Windows 10

Як віддзеркалити Kodi до свого пристрою Roku

Увімкніть дзеркальне відображення екрана на Roku

На пристрої Roku у лівому навігаційному меню виконайте такі дії:

 • Йти до Налаштування > Система.
 • Йти до Дзеркальне відображення екрана.

Переконайтесь у цьому Увімкнути дзеркальне відображення екрана перевіряється.

Roku рекомендує плеєр Roku та ваш телефон або мобільний пристрій підключити до однієї бездротової мережі.

Щоб перевірити бездротову мережу, до якої підключений Roku,

 • Йти до Налаштування.
 • Йти до Мережа.
 • Перевірити Бездротовий (Wi-Fi).

Зайдіть на веб-сайт Roku, щоб дізнатися більше про потокове передавання зі свого пристрою.

Дзеркальне відображення екрана з вашого пристрою

Процес дзеркального відображення екрана вашого пристрою (його також називають кастингом) відрізняється між пристроями, але ми дамо загальний огляд того, як він працює на кожній платформі. У всіх випадках для найкращих результатів найкраще підключитися до тієї ж бездротової мережі.

Android

В Android, підменю, яке дозволяє налаштувати дзеркальне відображення екрана на інший пристрій, викликається різними назвами залежно від виробника пристрою. Дзеркальне відображення екрана вашого пристрою може бути знайдено в таких областях, як:

 • Мережі
 • Дисплей
 • З’єднання
 • Зв’язок

Після того як ви знайдете відповідне підменю, ви зможете шукати фактичну опцію дзеркального відображення екрана. Це дозволить вам знайти пристрої, до яких можна підключитися. Дзеркальному відображенню екрана також надаються різні назви на основі виробника пристрою Android. Деякі з них:

 • Miracast
 • HTC Connect
 • У ролях
 • Бездротовий дисплей

Наприклад, погляньте, як виглядає параметр дзеркального відображення екрана на LG G4 під управлінням Android 6.0.

LG_G4_Example

Також наводимо приклад з LG Nexus 5 під управлінням Android 6.0.

nexus5_example

Windows Mobile

На пристроях Windows Mobile вам потрібно буде відкрити меню проекцій із меню Налаштування меню. Виберіть проектувати мій екран варіант, і ви повинні мати можливість швидко встати і працювати звідти.

Windows

У Windows 10 найшвидший спосіб налаштування – це підняти програму Центр дій і виберіть Підключення. Звідти ви зможете вибрати свій пристрій Roku.

windows10 washing_center

Усі пристрої

Коли ви знайдете варіанти, відповідні вашому пристрою, знайдіть свій пристрій Roku, підключіться до нього і звідти ви зможете насолоджуватися Kodi! Докладніше про налаштування можна дізнатися на веб-сайті Roku.

Зауважте, що у вас буде можливість скасувати вхідні з’єднання на Roku, якщо ви цього хочете.

Roku Майка Моцарта отримав ліцензію на CC BY 2.0

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map