Купон NordVPN: Заощадьте 70% на 3-річному плані

NordVPN – це одне з наших найбільш рейтингових загальних VPN і найкращий бюджетний VPN, який ми розглянули. Це найкращий і єдиний діючий код купона NordVPN, який зараз доступний і застосовується автоматично.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

Купон NordVPN (2020)

Цей код купона NordVPN надає вам 70% знижки. Найкраще, що є гарантія повернення грошей, щоб ви могли отримати повне повернення коштів, якщо передумаєте протягом 30 днів.

Купон застосовується автоматично, код не потрібен.

Що стосується розблокування гео-обмежених сайтів та служб, NordVPN є одним з найкращих. Зважаючи на те, що він також має високу швидкість, 5000 серверів і широкий набір функцій безпеки, недарма ми оцінюємо це VPN так високо. Ще не переконаний? Що робити, якщо ми сказали вам, що є купон NordVPN, який знижує ціну на 70%, якщо ви підписуєтесь на 3 роки?

nordvpn угода

За допомогою цього купона ви отримуєте величезну знижку 70% на трирічний план NordVPN. Це зводить ваш щомісячний платіж до всього 3,49 долара США, що є найнижчою доступною ціною.

Ми підтвердили, що цей купон працює з січня 2020 року. 

Плани NordVPN мають 30-денну гарантію повернення грошей. Це дозволяє протестувати послугу та скасувати повне відшкодування, якщо ви не задоволені. Не впевнені, що NordVPN підходить саме вам? Чому б не скористатися його безкоштовним триденним пробним періодом? Інформація про кредитну карту не потрібна, тобто немає ніяких зобов’язань після цього передплачувати.

Як використовувати цей купон NordVPN?

Для використання купона NordVPN виконайте наступні дії:

  1. Перейдіть за цим посиланням, яке переведе вас на сторінку на веб-сайті NordVPN з ексклюзивною пропозицією.
  2. Звідси натисніть кнопку із зазначенням ціни угоди.
  3. Виберіть план зі знижкою 70%.
  4. Продовжуйте оформляти замовлення, як завжди промо-пропозиція застосовується автоматично, і код не потрібен.

Які ще є знижки NordVPN?

норди-ціни

NordVPN та багато інших VPN-сервісів періодично додають нові пропозиції. Зазвичай вони додаються безпосередньо перед святом або великою спортивною подією. Однак вони часто доступні лише за короткий проміжок часу і пропонуються лише новим абонентам.

На момент написання цього купона пропонується найбільша економія для NordVPN, тому ви не знайдете кращої угоди ніде.

Як я можу дізнатися про майбутні пропозиції NordVPN?

NordVPN відображає останні пропозиції у верхній частині своєї домашньої сторінки. Це найпростіший спосіб перевірити наявність нових пропозицій, але якщо ви хочете бути впевнені, що вас не пропускають, ви також можете звернутися до служби підтримки клієнтів і запитати про знижку. Слід зазначити, що отримання відповіді електронною поштою може зайняти до 48 годин, тому ми рекомендуємо замість цього використовувати чат у прямому ефірі. Нарешті, ви можете перевірити Comparitech; ми будемо інформувати вас про останні новини, знижки та купони NordVPN, як вони оголосили.

NordVPN: Посібник з огляду

Особливості безпеки:256-бітове шифрування AES, аутентифікація SHA-512, захист від витоку DNS, специфічний вимикач захисту, ідеальна секретність вперед, автоматичний захист Wi-Fi.
Серверна мережа:5000+ серверів у 62 країнах
Журнали:Немає журналів активності чи сеансу
Клієнтська підтримка:Електронна пошта, чат наживо
Підтримувані операційні системи:Windows, MacOS, Linux, Android, iOS
Дозволено одночасне з’єднання:6
Плюси мінуси
Можливість розблокувати найпопулярніші потокові сервіси, включаючи Netflix та BBC iPlayerНеможливо вибрати, до якого міста підключитися
Високо налаштовується та дозволяє вдосконалити налаштування безпекиДеякі ненадійні сервери
Не записує особисту інформацію
Дозволено до шести одночасних з’єднань

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Дивись також: Купон ExpressVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me