Купон ExpressVPN: Отримайте 3 місяці безкоштовно (випробувано січень 2020)

Ось як отримати 3 місяці безкоштовно та 49% знижку за допомогою останнього коду купона ExpressVPN на 2020 рік. Це єдиний на сьогодні діючий купон ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО СПРАВКИ Купон застосовується автоматично

При використанні цього купона ExpressVPN річний план знижується з 12,95 дол. США на місяць до 6,67 дол. На місяць. Це включає 3 місяці безкоштовно і представляє знижку на 49% від стандартної ціни річного плану ExpressVPN.

Це найнижча ціна, яку зараз пропонує ExpressVPN, і ми підтвердили, що станом на січень 2020 року цей купон все ще активний.

ExpressVPN – одна з найпопулярніших VPN навколо, завдяки потужній безпеці, швидкісному з’єднанню та винятковим можливостям розблокування. Що ще, Читачі Comparitech можуть отримати 3 місяці безкоштовно і скористайтеся ексклюзивним купоном, щоб заощадити 49% на вартості річної підписки на ExpressVPN.

Купон ExpressVPN

Однак цей купон не дає лише знижку. Ви також отримаєте ще три місяці безкоштовно. Це означає, що ви будете платити в середньому 6,67 дол. На місяць за один з найкращих доступних VPN загального призначення.

Варто зазначити, що ExpressVPN поставляється з a 30-денна гарантія повернення грошей. Якщо ви зареєструвались, але не задоволені, можете скасувати це протягом цього періоду та отримати повне відшкодування.

Покроковий код купона ExpressVPN

Ось як використовувати купон ExpressVPN:

  1. Перейдіть за цим посиланням, яке переведе вас на сторінку на веб-сайті ExpressVPN з ексклюзивною пропозицією та 49% економією.
  2. Клацніть на червоній кнопці на веб-сайті ExpressVPN, це перенесе вас на сторінку, де відображаються 3 різні плани. Виберіть план зі знижкою 49% та безкоштовно 3 місяці.
  3. Продовжуйте оформляти замовлення, як завжди, промо-операція ExpressVPN автоматично застосовується, і код не потрібен.
  4. Це воно. Тепер ви застосували 49% знижку до підписки на ExpressVPN.

Чи є інші знижки ExpressVPN?

ExpressVPN – одна з небагатьох VPN, яка не здійснює флеш-продажів або спеціальних пропозицій, тому якщо ви чекаєте угоди на Чорну п’ятницю або розпродаж влітку, ви, швидше за все, розчаруєтесь. Ми відстежували ціни та угоди ExpressVPN протягом останніх трьох років і ще не бачимо пропозицію, яка перевершує цю.

Цей купон пропонує найбільшу економію для ExpressVPN, тому ви не зможете знайти кращу пропозицію деінде.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО СПРАВКИ Купон застосовується автоматично

Як я можу дізнатися про майбутні знижки ExpressVPN?

Існує три способи дізнатися про нові знижки ExpressVPN. По-перше, ви можете перевірити домашню сторінку сайту: ця послуга завжди відображає нові пропозиції у своєму заголовку, тому ви зможете негайно повідомити, чи є знижка. Ви також можете зв’язатися із службою підтримки через чат наживо і запитати про отримання їх найнижчої ціни безпосередньо. Для цього прокрутіть униз сторінки донизу та натисніть Зв’яжіться з нами. Це відкриє вікно підтримки чату.

Нарешті, ви можете перевірити веб-сайт Comparitech. Ми будемо інформувати вас про будь-які нові угоди ExpressVPN або знижки, які оголошуються.

ExpressVPN: Посібник з огляду

ExpressVPN-потокове відео

Особливості безпеки:256-бітне шифрування AES, аутентифікація SHA-512, захист від витоку DNS, ідеальна секретність вперед, перемикач захисту
Серверна мережа:2 000+ серверів; 148 локацій у 94 країнах
Журнали:Не зафіксовано даних про активність або сеанс
Клієнтська підтримка:24/7 живий чат, відповідь за секунди
Підтримувані операційні системи:Windows, MacOS, Linux, Android, iOS
Дозволено одночасне з’єднання:5
Плюси мінуси
Цілодобова підтримкаДорожче, ніж аналогічні товари, якщо не використовується наш купон
Обширна мережа високошвидкісних серверівМало розширених варіантів конфігурації
Можливість розблокувати популярні сервіси, такі як Netflix, BBC iPlayer та Amazon Prime Video
Не записує особисту інформацію

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me