Кращі пропозиції VPN на Чорну п’ятницю 2019 року

Найкращі пропозиції щодо чорної п'ятниці та кібер понеділка версії 3


Ми оновлюємо цю сторінку за допомогою останніх VPN-пропозицій Black Friday, знижок та пропозицій, коли вони стають доступними.

Чорна п’ятниця та Кібер-понеділок – ідеальні випадки, коли можна отримати багато чого, від пари шкарпеток до нового автомобіля. І користувачів VPN не потрібно пропускати. Цього року багато провайдерів із найкращими рейтингами пропонують вам відмінні пропозиції VPN у Чорну п’ятницю, а також чудові пропозиції Кібер-понеділка, щоб скористатися ними.

Ось короткий огляд деяких найкращих VPN-пропозицій Black Friday, з додатковими пропозиціями та деталями для кожного постачальника, переліченими нижче.

Наш вибір найкращої VPN Black Friday пропонує:

 • ExpressVPN пропонує 3 місяці безкоштовно на 1-річний план.
 • Трирічний план NordVPN складає лише 3,49 долара на місяць плюс 3 місяці безкоштовно.
 • Користувачі IPVanish можуть заощадити до 73%.
 • Surfshark пропонує плани від $ 1,99 на місяць плюс 3 місяці безкоштовно.
 • Користувачі VyprVPN можуть заощадити 80% на дворічному плані.
 • Користувачі PureVPN можуть заощадити 88% на п’ятирічному плані.
 • П’ятирічний план Івасі складає 0,99 доларів на місяць.
 • ProtonVPN пропонує 50% знижки на 2-річну пакетну угоду.
 • Повний VPN проксі-сервера ibVPN & План SmartDNS складає всього 0,08 долара на день.
 • TorGuard знімає 50% знижки на всі послуги чи додатки.

Загалом ми зібрали 39 пропозицій VPN і порахували кількість. Ось наш повний список останніх пропозицій у Чорну п’ятницю та знижки VPN-провайдерів.

Contents

Пропозиції VPN у чорну п’ятницю 2019 року

1. ExpressVPN

Експрес-VPN угод для чорної п’ятниці.

ЧОРНИЙ ПІДНІЦЬ ТА КІБЕР ПІДПРИЄМКА: Коли ви підписуєтесь на річний план, ви отримуєте додаткові три місяці безкоштовно. Це становить економію 49%! 30-денна гарантія повернення грошей робить цю угоду безризиковою.

ДАТИ ПРОМОЦІЇ: Ця пропозиція доступна прямо зараз і діє принаймні до Кібер-понеділка (2 грудня).

ExpressVPN пропонує найкращий сервіс і є нашим рекомендованим постачальником. Він працює з серверами в 94 країнах і забезпечує користувачам швидкі, надійні з’єднання. Його чудові можливості розблокування – Netflix US, BBC iPlayer, Hulu та багато інших не викликають проблем – роблять його ідеальним для потокового передавання. Крім того, завжди доступна підтримка чату в режимі 24/7.

Безпека надходить у вигляді 256-бітного шифрування із ідеальною секретністю вперед, а також перемикачем на захист та захистом від витоку DNS. ExpressVPN не записуватиме і не зберігатиме вашу особисту інформацію. Налаштувати це дуже просто, за допомогою програм для Windows, MacOS, Linux, iOS, Android та деяких маршрутизаторів. Кожна підписка охоплює до п’яти одночасних підключень.

Чому вибирають ExpressVPN?

 • Стрімкі великі швидкості
 • Відмінні можливості розблокування
 • Розширена серверна мережа
 • Працює з усіма основними операційними системами
 • Працює в Китаї
 • Чудова підтримка клієнтів

Детальніше про ExpressVPN читайте в нашому огляді.

2. CyberGhost

CyberGhost Black Friday VPN угод.

ЗАБЕЗПЕЧИТИ 79%: CyberGhost ще оголошує спеціальну угоду про Чорну п’ятницю, однак її найкраща пропозиція становить $ 2,75 на місяць протягом 3 років, що дозволяє економити 79%! Слідкуйте за цим місцем для будь-яких покращених пропозицій щодо CyberGhost Black Friday та Cyber ​​Monday.

CyberGhost чи покривали ви, якщо шукаєте недорогий користувальницький досвід. Інтуїтивно зрозумілий додаток дозволяє вибрати режим, наприклад, анонімний перегляд чи потокове передавання. За допомогою останнього ви маєте доступ одним кліком до багатьох сайтів потокового передавання медіа, включаючи Netflix та BBC iPlayer.

CyberGhost не витрачається на безпеку, і ви отримуєте 256-бітове шифрування, захист від витоку DNS, ідеальну таємницю вперед та перемикач на знищення. Установка швидка і проста, і програми можна завантажувати для Windows, MacOS, Linux, iOS та Android. Маршрутизатори можна налаштувати вручну. Кожен план охоплює сім одночасних з’єднань.

Чому вибирати CyberGhost?

 • Великі швидкості
 • Працює з Netflix, Hulu тощо
 • Поставляється з 45-денною гарантією повернення грошей
 • Масова мережа сервера
 • Щедрий ліміт семи пристроїв

Дізнайтеся більше про CyberGhost в нашому огляді користувачів.

3. NordVPN

nord cyber угода

КІБЕРНА УВАГА: Платіть всього 3,49 долара на місяць, коли ви підписуєтесь на трирічний план, а також отримуєте додаткові 3 місяці безкоштовно. Це економить вам колосальні 70%!

ДАТИ ПРОМОЦІЇ: Ця пропозиція діє з 12 листопада і триватиме щонайменше до Кібер-понеділка, і, можливо, через тиждень або близько того.

NordVPN – ваш постачальник послуг, якщо ви шукаєте величезний вибір серверів, оскільки він працює понад 5000 серверів, розповсюджених по всьому світу. Крім того, він ідеально підходить для потокової передачі та легко розблокує Netflix, Hulu та BBC iPlayer, серед інших.

NordVPN також піднімається на фронті безпеки, з 256-бітним шифруванням, перемикачем захисту, захистом від витоку DNS, ідеальною секретністю вперед, автоматичним захистом Wi-Fi та політикою нульових журналів. Підключіть до шести пристроїв одночасно та завантажте програми для MacOS, Windows, iOS та Android. Linux та певні маршрутизатори можна налаштувати вручну.

Чому вибирають NordVPN?

 • Сильне шифрування та інші функції безпеки
 • Розблокує кілька бібліотек Netflix
 • Дозволяє одночасно до шести з’єднань
 • Величезна мережа серверів
 • Працює в Китаї

Дізнайтеся більше у нашому поглибленому огляді NordVPN.

4. IPVanish

IPVanish Black Friday плакат.

РОЗШИРЕНИЙ КІБЕРНИЙ ПРОДАЖ: Усі плани IPVanish продаються від $ 3,25 на місяць. Отримайте до 73% знижки на дворічний план. Використовуйте код CYBERDEAL19.

ДАТИ ПРОМОЦІЇ: Ця угода доступна з 1 листопада до 2 грудня.

IPVanish забезпечує швидку службу VPN через свою мережу з більш ніж 1000 серверів. Він особливо популярний серед торрентерів та користувачів Kodi, оскільки вони можуть завантажувати APK безпосередньо на свій пристрій. Плюс, це зручно для дистанційного керування, тому відсутність клавіатури та миші не є проблемою. Ви можете використовувати IPVanish для розблокування безлічі потокових служб, включаючи жорсткий до зламу BBC iPlayer BBC.

Безпека та конфіденційність є важливим фокусом для цього провайдера. Ви можете насолоджуватися досвідом без реєстрації поряд із функціями безпеки, такими як 256-бітове шифрування, перемикач захисту, захист від витоку DNS та ідеальна секретність вперед. Ваші гроші переходять далеко за допомогою IPVanish, оскільки ви можете підключити колосальні 10 пристроїв одночасно. Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android. Пристрої Linux та певні маршрутизатори можна налаштувати вручну.

Чому вибирати IPVanish?

 • Не зберігає журнали
 • Використовується шифрування військового рівня
 • Забезпечує швидке, надійне з’єднання
 • Ідеально підходить для використання з Kodi та Firesticks

Дізнайтеся більше про IPVanish у нашому детальному огляді.

5. Surfshark

кібер-справа у серфінгу

ВЧАСНА ЧАСОВА ПІДПРИЄМКА: Платіть 1,99 дол. США на місяць + 3 місяці безкоштовно (заощаджуючи 83%), коли ви виберете 2-річну підписку на серфшарк.

ДАТИ ПРОМОЦІЇ: Ця угода діє та триватиме до Чорної п’ятниці та, можливо, до Кібертижня.

Surfshark є менш відомим провайдером, але він виявляється жорстоким ударом, особливо якщо мова йде про розблокування потокових сайтів. Це може легко дозволити доступ до цілого ряду бібліотек Netflix, а також Hulu та BBC iPlayer.

Surfshark використовує сильне шифрування і не зберігає журналів будь-якої особистої інформації. Програми прості у налаштуванні та доступні для Windows, MacOS, iOS та Android. Величезний бонус полягає в тому, що в даний час ви можете підключити необмежену кількість пристроїв одночасно за одним планом.

Чому вибирати Surfshark?

 • Розблокує тонни потокових сайтів, таких як Netflix та BBC iPlayer
 • Добре працює в Китаї
 • Зберігає журнали взагалі
 • Дозволяє необмежену кількість одночасних з’єднань

Прочитайте наш повний огляд Surfshark.

6. ВипрВПН

випрппн чорна п’ятниця

CYBER DEAL: Найкраща пропозиція VyprVPN зараз – це знижка на 80% на дворічний план, а це означає, що ви платите 2,50 доларів на місяць за покриття преміум-класом.

ДОСЛІДЖЕНО: Ця угода діє та триватиме до 10 січня 2020 року.

ВипрВПН пропонує швидкий, надійний сервіс. Він має мережу з понад 700 серверів у більш ніж 70 країнах та є власником усіх своїх серверів. Цей постачальник відмінно підходить для розблокування та може запропонувати доступ до тони потокових сайтів, включаючи Netflix та BBC iPlayer. Крім того, це одна з небагатьох VPN, яка працює в Китаї, використовуючи протокол Хамелеона, щоб ухилитися від блокування уряду.

VyprVPN може похвалитися сильними особливостями безпеки, включаючи шифрування військового рівня, ідеальну таємницю вперед, захист від витоку та перемикач на знищення. Дозволено п’ять з’єднань одночасно під кожен план. Ви можете завантажувати програми для MacOS, Windows, iOS та Android. VPN можна налаштувати вручну за допомогою Linux та вибрати маршрутизатори.

Чому вибирати VyprVPN?

 • Більше не зберігає журнали
 • Володіє своїми серверами для кращої безпеки та продуктивності
 • Сильне шифрування
 • В даний час пропонується безкоштовна триденна пробна версія

Хочете дізнатися більше? Поглибите наш повний огляд VyprVPN.

7. PureVPN

purevpn чорна п'ятниця

ЧЕРНИЙ ПІДНІЦЬ БЕЗКОШТОВНА ВІДПОВІДЬ: Економте 88% і платіть 1,32 долара на місяць, коли ви підписуєтесь на 5-річний план!

ДАТИ ПРОМОЦІЇ: Це поточна акція, що триває принаймні до Кібер-понеділка, а може і довше.

PureVPN пропонує швидкий, надійний сервіс і чудово підходить для потокового передачі. Він може розблокувати такі сайти, як Hulu, Amazon Prime Video та Netflix. У минулому були проблеми з конфіденційністю через підтримку журналів даних сеансу, але ці проблеми, як повідомляється, були вирішені.

Захищеність захищена 256-бітним шифруванням, перемикачем захисту та захистом від витоку DNS. Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android, і п’ять пристроїв можуть бути підключені одночасно.

Чому вибирають PureVPN?

 • Розблокує Netflix легко
 • Великі швидкості
 • П’ять приладів обмеження
 • Прості у користуванні програми

Дізнайтеся більше про цю послугу в повному огляді PureVPN.

8. БезпечнішийVPN

Більш безпечні пропозиції VPN щодо чорної п’ятниці.

Збережіть 81%: поточною найкращою пропозицією SaferVPN є трирічний план за 2,50 доларів на місяць, що означає економію 81%. Ознайомтесь тут з будь-якими покращеними пропозиціями щодо SaferVPN Black Friday та Cyber ​​Monday.

БезпечнішийVPN відомий своєю швидкою швидкістю та відмінним обслуговуванням клієнтів. Він без проблем розблокує американські Netflix, BBC iPlayer та інші популярні потокові сервіси.

Безпека сильна із 256-бітним шифруванням, хоча ідеальної секретності вперед немає. Незважаючи на це, SaferVPN нещодавно вдосконалив свою політику конфіденційності і більше не збирає особисту інформацію. Програми доступні для Windows, MacOS, iOS та Android, і п’ять пристроїв можуть бути підключені одночасно.

Чому вибирати SaferVPN?

 • Швидкі сервери
 • Солідна підтримка клієнтів
 • Інтуїтивно зрозумілі програми
 • Розблокує потокові платформи

Поглибимося в наш глибокий огляд SaferVPN.

9. Іваці

нова угода про чорну п'ятницю

ЧЕРНА ПІДПРИЄМКА VPN: Збережіть 90% на 5-річному плані (0,99 дол. США на місяць) Економте 66% на однорічному плані (3,33 дол. На місяць).

ДАТИ ПРОМОЦІЇ: Ця пропозиція доступна зараз і буде доступна до Чорної п’ятниці, а можливо, і до Кібер-тижня.

Іваці – це ще один прекрасний вибір для потокової передачі та легко розблокує Netflix, BBC iPlayer, Prime Video Prime та інші популярні потокові послуги. Плюс до цього, швидкості відмінні, а додатки добре розроблені та прості у використанні.

Безпека є конкурентоспроможною із 256-бітним шифруванням, ідеальною таємницею вперед, перемикачем захисту та захистом від витоку DNS. Ivacy працює з істинною політикою без журналів. Додатки можна завантажувати для Windows, MacOS, iOS та Android, і кожен план передбачає до п’яти одночасних підключень.

Чому вибирати Івасі?

 • Обходить обмеження Netflix
 • Оптимізовані P2P сервери
 • Елегантні сучасні програми
 • Цілодобова підтримка клієнтів

Дізнайтеся більше в нашому огляді Ivacy.

10. Щит гарячої точки

Спеціальна пропозиція VPN для Shield Black Friday.

ЕКСКЛЮЗИВНІ ЗНИЖКИ: Найкраща пропозиція Щитового щита – це його трирічний план, який коштує всього $ 2,99 на місяць (заощаджуйте 77%). Закладка на цій сторінці, щоб дізнатися про будь-які вдосконалені пропозиції “Щітка гарячої точки” Чорної п’ятниці та Кібер понеділка.

Щит гарячої точки пропонує супер швидкий сервіс із великими можливостями розблокування. Він працює з Amazon Prime Video, Netflix, Hulu тощо. Він також повинен працювати в Китаї, щоб забезпечити вам доступ до цензурованого контенту.

Безпека міцна з 256-бітним шифруванням та ідеальною секретністю вперед, а також захистом від витоку. Hotspot Shield використовує фірмовий протокол “Catapult Hydra”, який схвалюють деякі провідні фірми з кібербезпеки, включаючи Bitdefender. Додатки доступні для MacOS, Windows, iOS та Android. Дозволено одночасно п’ять з’єднань.

Чому варто вибирати точку доступу?

 • Велика серверна мережа
 • 45-денна гарантія повернення грошей
 • Потрібно працювати в Китаї
 • Розблокує популярні потокові платформи

Хочете дізнатися більше? Ознайомтеся з нашим повним оглядом Hotspot Shield.

11. ПриватнийVPN

Домашня сторінка PrivateVPN

Економте 65%: Купіть 12 місяців і отримайте 12 місяців додаткової безкоштовності! Це означає, що ви платите всього 1,89 долара на місяць і заощаджуєте 83% на цьому процесі. Ми оновлюємо цю сторінку будь-якими поліпшеними приватними угодами про Чорну п’ятницю та Кібер понеділок PrivateVPN.

Чому вибирають PrivateVPN?

 • Дозволяє до шести одночасних з’єднань
 • Не зберігає журнали
 • Прив’язує великі швидкості
 • Розблокує кілька бібліотек Netflix та інших сайтів

Перегляньте наш глибокий огляд PrivateVPN.

12. СильнийVPN

Головна сторінка StrongVPN.

ЕКСКЛЮЗИВНА ВИМКНЕННЯ НА 12 МЕСЯЦІ. Знижте щомісячну ціну до 4,66 долара при покупці 1-річного плану StrongVPN. Ознайомтесь тут з будь-якими поліпшеними угодами про Чорну п’ятницю та кібер понеділок StrongVPN.

Чому вибирають StrongVPN?

 • Розблокує Netflix, Hulu тощо
 • Не веде жодного журналу
 • Пристойні функції безпеки
 • Добре розроблені програми

Перевірте наш детальний огляд StrongVPN.

13. VPNArea

Домашня сторінка VPNArea.

НАЙКРАЩА ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ: Платіть всього 2,99 долара на місяць, коли ви підписуєтесь на 3-річну підписку на StrongVPN або 4,92 долара на місяць (50% заощадження) на 1-річний план. Слідкуйте за цим простором для будь-яких покращених пропозицій щодо VPNArea Black Friday та Cyber ​​Monday.

Чому вибирають VPNArea?

 • Дозволяє торрент
 • Працює з Netflix та іншими потоковими платформами
 • Використовує сильне шифрування
 • Сувора політика без журналів

Вам потрібна додаткова інформація? Наш огляд VPNArea розповідає все.

14. Вітрянка

Відкрийте домашню сторінку.

НАЙКРАЩА ЦІНА: Річний план Windscribe – це економія 55%, вартість 4,08 доларів на місяць. Закладка на цю сторінку, щоб дізнатися про будь-які покращені пропозиції Windscribe Black Friday та Cyber ​​Monday.

Чому вибирають Windscribe?

 • Великі швидкості
 • Необмежена кількість з’єднань
 • Обходить помилки Netflix
 • Не записує дані користувачів

Перегляньте повний огляд Windscribe.

15. HideMyAss!

Домашня сторінка HMA

Збережіть 64%. Виберіть 3-річну підписку та заощадите 64% (платити 4,29 дол. США на місяць). Слідкуйте за цим простором для будь-якого вдосконаленого HideMyAss! Угода “Чорна п’ятниця” та “Кібер понеділок”.

Чому вибирати HideMyAss!?

 • Пропонує підтримку в реальному чаті
 • Працює з потоковими сайтами на зразок Netflix
 • Використовує сильне шифрування
 • Дозволяє торрент

Наш великий HideMyAss! огляд має набагато більше інформації.

16. ПротонВПН

протонвпн чорна п’ятниця

НАЙНИЖНА ЦІНА: Угода пакету ProtonVPN Plus Отримайте 50% знижки на ProtonVPN Plus + ProtonMail Plus 2 роки (пакетна угода): Стандартна ціна 30 доларів. Угода в чорну п’ятницю: 7,50 дол. Переглянути всі угоди ProtonVPN про Чорну п’ятницю тут. Пропозиції тривають до 8 грудня.

Чому вибирають ProtonVPN?

 • Сильне шифрування разом з іншими функціями безпеки
 • Обходить помилки на потокових сайтах
 • Підходить для P2P
 • П’ять приладів обмеження

Цікаво, що ще може запропонувати ProtonVPN? Наш повний огляд ProtonVPN містить усе, що вам потрібно знати.

17. ZenMate

Домашня сторінка ZenMate

НАЙКРАЩА ВПРОВАДЖЕННЯ: Дворічний план ZenMate дозволяє економити 80% всього за $ 1,99 на місяць. Це найкраща поточна пропозиція для цієї VPN, але слідкуйте за цим простором для будь-яких покращених пропозицій ZenMate Black Friday і Cyber ​​Monday.

Чому вибирати ZenMate?

 • Безпечні, приватні зв’язки
 • Обходить гео обмеження від Netflix
 • Швидке перемикання сервера
 • Семиденна безкоштовна пробна версія

У нашому поглибленому огляді є багато більше інформації про ZenMate.

18. ГусьVPN

Домашня сторінка GooseVPN

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ: поточна найкраща пропозиція GooseVPN – це її дворічний план. Платіть 2,99 євро на місяць і заощадите 77%. Ознайомтесь тут з будь-якими поліпшеними угодами щодо чорної п’ятниці та кібер понеділка GooseVPN.

Чому вибирають GooseVPN?

 • Працює з кількома потоковими сайтами
 • Може похвалитися швидкою швидкістю
 • Сильний набір функцій безпеки
 • Прості у користуванні програми

Хочете отримати більше інформації? У нашому огляді GooseVPN є деталі.

19. TunnelBear

Домашня сторінка TunnelBear.

ПОЛОВНА ЦІНА: 1-річний пакет TunnelBear становить $ 4,99 на місяць, економлячи 50%. Ознайомтесь з інформацією про будь-які покращені пропозиції TunnelBear Black Friday та Cyber ​​Monday.

Чому вибирають TunnelBear?

 • Сильний захист конфіденційності
 • Інтуїтивний інтерфейс
 • Працює для багатьох користувачів у Чіані
 • Дозволяє обмін файлами P2P

Дізнайтеся більше про TunnelBear в нашому огляді користувачів.

20. ibVPN

ibvpn-чорна п'ятниця кібер понеділок

ЧОРНА П `ЯТНИЦЯ & ВІДПОВІДЬ КІБЕРА: щоденний VPN, проксі-сервер ibVPN & SmartDNS становить $ 29,03 на рік протягом обмеженого часу. Це знижка на 78% і означає, що ви платите лише 0,08 доларів на день.

ДАТИ ПРОМОЦІЇ: Ця угода доступна 27 листопада до 4 грудня 2019 року.

Чому вибирати ibVPN?

 • Великі швидкості
 • Працює з Netflix
 • Пропонує підтримку клієнтів у прямому ефірі
 • Провайдер без журналів

Дізнайтеся більше деталей ibVPN в огляді.

21. КактусVPN

Домашня сторінка CactusVPN

Однорічна пропозиція: Найкраща щомісячна ціна на CactusVPN становить 4,58 долара за однорічним планом. Ознайомтесь з інформацією про кращі пропозиції щодо CactusVPN Black Friday і Cyber ​​Monday.

Чому вибирають CactusVPN?

 • Пристойні швидкості потоку
 • Розблокує Netflix, BBC iPlayer тощо
 • Має сильні функції безпеки
 • Не підтримує журнали трафіку чи з’єднання

Зануримось у наш обширний огляд CactusVPN.

22. TorGuard

Домашня сторінка Torguard

ПРОДАЖ БЛОГО ЧЕРНЬОГО ПІДНЯ: 50% ЗНИЖКУ НА ВСІ ПОСЛУГИ або додатки плюс безкоштовний 10 Гб зашифрованого електронної пошти та акаунта для зберігання файлів PrivateMail. $ 4,99 / місяць або $ 29,99 / рік.

Використовуйте промо-код Чорна п `ятниця на будь-якому платіжному плані (щомісячно, щоквартально, півроку, щорічно, щорічно) та автоматично отримувати відповідний обліковий запис PrivateMail.com 10 Гб, який буде активовано відразу після придбання TorGuard.

ДАТИ ПРОМОЦІЇ: Ця угода доступна з 26 листопада до 10 грудня.

Чому вибирати TorGuard?

 • Добре торрент VPN
 • Журнали не зберігаються
 • Семиденна безкоштовна пробна версія
 • Цілодобова підтримка

Вам потрібна додаткова інформація? Прочитайте наш повний огляд TorGuard.

23. Кіноу

Домашня сторінка Keenow

НАЙКРАЩЕ СУЧАСНЕ ЗАНЯТТЯ: Отримайте 3 безкоштовні місяці безкоштовно, придбавши 12-місячний план, що означає 4,63 долара на місяць. Закладка на цій сторінці, щоб дізнатися про будь-які покращені угоди “Кіновій Чорна п’ятниця” та “Кібер понеділок”.

Чому вибирати Keenow?

 • Дозволяє P2P
 • Обходить блоки Netflix
 • Дозволяє підключити стільки пристроїв, скільки вам потрібно
 • Сильні функції безпеки

Дізнайтеся більше деталей у огляді Keenow.

24. Швидкість

Пришвидшити домашню сторінку.

70% OFF: Виберіть трирічний план Speedify та отримайте знижку в розмірі 70%, тобто ви платите всього 2,99 долара на місяць. Слідкуйте за цим місцем для будь-яких покращених пропозицій Speedify Black Friday та Cyber ​​Monday.

Чому вибирайте Speedify?

 • Увімкніть перемикач та інші функції безпеки
 • Працює з Netflix US
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Великі швидкості

Дізнайтеся більше про Speedify в нашому огляді користувачів.

25. Сховати.ме

Сховати домашню сторінку.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ: Ви можете заощадити 64%, придбавши 2 роки покриття Hide.me за $ 5,51 на місяць. Закладка на цю сторінку, щоб дізнатися про будь-які покращені пропозиції Hide.me Black Friday та Cyber ​​Monday.

Чому вибирати Hide.me?

 • Не зберігає журналів
 • Швидкості проходять досить швидко для потокової передачі
 • Параметри декількох протоколів
 • Дозволяє 10 одночасних з’єднань

Дізнайтеся всі подробиці про Hide.me в нашому поглибленому огляді.

26. ПуляВПН

Домашня сторінка BulletVPN

ОДИН РІК БЕЗКОШТОВНО: BulletVPN пропонує вам один рік безкоштовно, коли ви підписуєтесь на річний план. Це означає, що ви платите 3,75 долара на місяць (і заощадите 66%). Ознайомтесь тут з будь-якими поліпшеними угодами про Чорну п’ятницю та Кібер понеділок BulletVPN.

Чому вибирають BulletVPN?

 • Прості у користуванні програми
 • Швидкі, надійні з’єднання
 • 30-денна політика повернення коштів
 • Розблокує Netflix US

Прочитайте наш обширний огляд BulletVPN.

27. РідкаVPN

Домашня сторінка рідкого VPN.

НАЙКРАЩА ПРОПОЗИЦІЯ: Найкраща пропозиція LiquidVPN – це її пакет Road Warrior, який коштує 10 доларів на місяць. Слідкуйте за цим місцем для будь-яких поліпшених акцій LiquidVPN Black Friday та Cyber ​​Monday.

Чому вибирають Рідкий VPN?

 • Солідна швидкість завантаження
 • Надійна шифрування
 • Інтуїтивний інтерфейс
 • Цілодобова підтримка

Вам потрібна додаткова інформація? Дивіться наш огляд LiquidVPN.

28. ТигрВПН

Домашня сторінка TigerVPN

3-річна АКЦІЯ: TigerVPN пропонує 3 роки покриття VPN за 2,75 євро на місяць. Закладка на цю сторінку, щоб дізнатися про будь-які покращені пропозиції CyberGhost Black Friday і Cyber ​​Monday.

Чому вибирають TigerVPN?

 • Програми для всіх основних операційних систем
 • Досить серверна мережа
 • П’ять приладів обмеження
 • Додаткові додатки доступні

На паркані? Дізнайтеся більше деталей у нашому огляді TigerVPN.

29. Буферний

Домашня сторінка із забудовою VPN

ТОП-ПРОПОЗИЦІЯ: Економте 68% і платіть $ 4,12 на місяць за дворічний план. Ознайомтеся з будь-якими поліпшеними пропозиціями щодо чорної п’ятниці та кібер-понеділка.

Чому вибирають буферну?

 • Розблокує Netflix та BBC iPlayer
 • Дозволяє до п’яти одночасних з’єднань
 • Надає прості, сучасні програми
 • Швидко розвивається для потокової передачі

Дізнайтеся більше в нашому повному огляді буфера.

30. IronSocket VPN

Домашня сторінка IronSocket

РІЧНІ ЗБЕРІГАННЯ: Якщо ви вибрали 1-річний план IronSocket, ви економите 40% і платите 4,16 долара на місяць. Ознайомтеся з інформацією про покращені пропозиції IronSocket VPN Black Friday та Cyber ​​Monday.

Чому вибирають IronSocket VPN?

 • Справжній постачальник без журналів
 • Допомагає отримати доступ до Netflix
 • Цілодобова підтримка включена
 • Оптимізовано для P2P

Дізнайтеся більше у повному огляді користувачів IronSocket.

31. Приватний доступ до Інтернету

Приватна домашня сторінка доступу в Інтернет.

НАЙКРАЩА ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ: Купіть річний план PIA за $ 3,33 на місяць (заощадите 67%). Слідкуйте за цим місцем для будь-яких покращених акцій приватного доступу до Інтернету Чорна п’ятниця та Кібер понеділок.

Чому вибирати приватний доступ до Інтернету?

 • П’ять приладів обмеження
 • Солідна підтримка клієнтів
 • Відмінні функції безпеки

Перегляньте повний огляд PIA для отримання більш детальної інформації.

32. F-Secure Freedome

Домашня сторінка F-Secure Freedome

ТОП-ЗАГОДА: F-Secure Freedome пропонує покриття протягом 2 років за $ 89,99 ($ ​​3,75 на місяць). Слідкуйте за цим місцем для будь-яких поліпшених пропозицій F-Secure Freedome Black Friday та Cyber ​​Monday.

Чому варто вибирати F-Secure Freedome?

 • Працює з BBC iPlayer та Prime Video від Amazon
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Програми для Windows, MacOS, iOS та Android

33. FrootVPN

Домашня сторінка FrootVPN

НИЗЬКИЙ РІЧНИЙ Плата: Якщо ви придбаєте 1-річну підписку на FrootVPN, ви заощадите 40% і платите лише 2,99 долара на місяць. Це найкраща пропозиція зараз, але перевірте тут, щоб отримати кращі угоди FrootVPN Black Friday та Cyber ​​Monday.

Чому вибирають FrootVPN?

 • Розблокує BBC iPlayer та Netflix
 • Низька місячна ціна
 • Працює з більшістю основних операційних систем

34. AirVPN

Домашня сторінка AirVPN

НАЙКРАЩА ПРОПОЗИЦІЯ: Платять 3,02 долара на місяць за трирічний план AirVPN. Закладка на цій сторінці, щоб дізнатися про будь-які поліпшені акції AirVPN Black Friday та Cyber ​​Monday.

Чому вибирати AirVPN?

 • Обходить гео обмеження на Netflix та Hulu
 • Використовуйте до п’яти пристроїв одночасно
 • Параметри декількох протоколів та портів

35. Avast SecureLine VPN

Домашня сторінка Avast SecureLine VPN

ПЛАН ОДНОГОЛОШЕННЯ: Avast пропонує лише однорічну підписку, яка коштує 79,99 доларів щорічно (6,67 долара на місяць). Перегляньте цей простір, щоб дізнатися про будь-які покращені пропозиції Avast SecureLine VPN Black Friday та Cyber ​​Monday.

Чому вибирають VPN Avast SecureLine?

 • Розблокує BBC iPlayer та Netflix US
 • 7-денна безкоштовна пробна версія
 • Програми для основних операційних систем

36. Norton Secure VPN

Домашня сторінка Norton Secure VPN.

Знижка 50%: Ви можете отримати 40 доларів США за 1-річний пакет Norton Secure VPN і заплатити всього 39,99 дол. США (3,33 долара на місяць), заощадивши 50%. Поверніться тут, щоб дізнатися про вдосконалені пропозиції Чорного П’ятниці та Кібер понеділка Norton Secure VPN.

Чому варто вибирати VPN Norton Secure?

 • П’ять одночасних з’єднань
 • Забезпечує доступ до Netflix та інших потокових сайтів
 • Надійна шифрування

Якщо ви не зовсім готові прийняти рішення і хочете чекати додаткових пропозицій, не забудьте зробити закладку на цій сторінці та перегляньте ще раз, щоб побачити, що ще є у вас. Ми очікуємо, що у найближчі дні будуть оголошені угоди Чорної п’ятниці від інших постачальників VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map