Кращі доповнення Kodi Bollywood для фільмів про хінді, Пенджабі та Дезі

kodi_bollywood_best_snagfilms

Для Kodi доступні сотні адонів, але лише невелика кількість доповнень, які пропонують якісні боллівудські фільми та телешоу. У цьому посібнику ви знайдете найкращі додатки для боллівудських коді для фільмів про хінді, панджабі та Дезі на Kodi.

Остання стабільна версія Kodi – це Kodi v18.3 “Krypton”.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Перш ніж розпочати: Як безпечно користуватися Kodi

VPN можна використовувати для приховування потокової активності користувача. Крім того, існує багато інших законних причин для встановлення надійної VPN. По-перше, VPN маскують особисту ідентичність в Інтернеті, згодом захищаючи користувачів від ризиків для безпеки, таких як атаки людиною посередині. Ці атаки спричиняють перехоплення вашого інтернет-зв’язку зловмисником, який отримає доступ до ваших цінних даних у разі успіху.

Окрім атаки, отриманої людиною в середині, існує ймовірність, що в додатках може бути вбудований шкідливий код. VPN може бути в змозі допомогти уникнути цього ризику через те, як він перенаправляє трафік.

VPN можуть також надавати користувачам доступ до географічного вмісту. Деякі сервіси працюють лише в певних країнах, але VPN може переспрямувати ваше інтернет-з’єднання через сервер у вибраній країні. Це в кінцевому підсумку дає вам доступ до вмісту, до якого зазвичай не мали б доступу через ваше місцезнаходження.

Для передачі високоякісного контенту через Kodi вам знадобиться швидкий, надійний VPN, який може впоратися з вимогами пропускної здатності потокової передачі. IPVanish – наш рекомендований VPN, але не соромтеся ознайомитись з нашим повним списком рекомендованих VPN-послуг.

Угода для читання: економте 60% на плані IPVanish 

Найкращі додатки Bollywood Kodi для фільмів про хінді, Пенджабі та Дезі: Офіційні додатки

Додатки, що вивчаються в цьому розділі, можна отримати за допомогою законних служб, таких як офіційний сховище аддонів Kodi. Ці додатки передають вміст легально і не викликають особливої ​​турботи про конфіденційність.

Ерітусан

ерітусан боллівудський коді аддонс

Це навряд чи стає кращим, ніж Ерінтусан, коли мова йде про зміст Боллівуду. Цей додаток розповсюджується безпосередньо з офіційного веб-сайту Einthusan.tv. Einthusan легалізує його вміст на законних підставах, що робить його чудовим вибором для любителів Bollywood Kodi, які хочуть зберігати свій вміст потокового закону.

Щоб встановити цей додаток, вам потрібно завантажити сховище причин.

  • Клацніть тут, а потім завантажте сховище.резонарепо файл
  • Далі відкрийте Kodi, потім перейдіть до Аддони
  • Натисніть на Пакет символ вгорі зліва, потім далі Встановити з zip
  • Знайдіть папку для завантаження та натисніть кнопку сховище.резонарепо zip-файл для встановлення
  • Поверніться до попереднього екрана та натисніть на Встановити з репоситорія
  • Знайдіть Причина Репо, потім натисніть на Відеододатки. Звідти встановіть Ерітусан

SnagFilms

kodi_bollywood_best_snagfilms

SnagFilms розміщений досить схоже на Viewster і також поставляється з виділеною категорією Bollywood. На даний момент цей додаток працює над версією Kodi 18 та новіших версій, що робить його кращим варіантом, ніж Viewster, оскільки ви можете використовувати його у набагато більших установках Kodi.

SnagFilms забезпечує доступ до легально переданого контенту і є одним із доповнень, які ми рекомендуємо.

Ви можете встановити цей аддон безпосередньо з офіційного сховища аддонів Kodi.

Вістер

viewster_bollywood_kodi

Viewster – це, по суті, колаж добре організованого контенту. Ви можете легко знайти те, що шукаєте, вибравши відповідну категорію. З іншого боку, ви також можете використовувати функцію пошуку, щоб знайти свої улюблені фільми.

Ви будете в захваті від того, що дізнаєтесь, що у Viewster є своє власне Боллівуд категорія, яка забезпечує доступ до найрізноманітніших фільмів.

Viewster надає користувачам доступ до легальних потоків і є одним з наших рекомендованих додатків Kodi

Ви можете встановити Addon Kodi addon з офіційного сховища Kodi addons. Однак зауважте, що в даний час Viewster працює лише на версії Kodi 17 та нижче.

YouTube

youtube_bollywood

YouTube справді не потребує вступу. Цей завжди популярний веб-сайт для обміну відео також доступний як додаток Kodi. YouTube заповнений болівудськими фільмами старими та новими. Просто проведіть пошук, щоб побачити, чи зможете ви знайти потрібний вміст.

Ми рекомендуємо YouTube, оскільки він забезпечує доступ до легального вмісту. Хоча є шанс натрапити на нелегально переданий вміст на YouTube, це зовсім мало. Такий вміст зазвичай швидко видаляється.

Цей додаток доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Неофіційні додатки для Kodi Bollywood для фільмів про хінді, пенджабі та дезі

Згідно з нашими дослідженнями, ці додатки, як видається, забезпечують доступ до великого боллівудського вмісту. Однак ви повинні пам’ятати, що вміст, наданий додатками, викладеними нижче, швидше за все, буде надаватися піратськими потоками, і ви можете отримати юридичні загрози доступу до цього вмісту, якщо ваш Інтернет-провайдер побачить, що ви це робите..

Телевізор у зоні DESI

tv_on_desi_zone_kodi_comparitech

Що це? Телевізор на DESI ZONE забезпечує доступ до контенту Боллівуду з двох джерел. Або від DesiRulez або DesiTVBox. Обидва джерела забезпечують доступ до прямого телебачення, а також до запиту відео.

Чому слід уникати його використання? Телевізор на DESI ZONE забезпечує доступ до контенту, переважно через піратські потоки. Однак є ймовірність, що є якийсь більш старий вміст, який можна законно передавати в загальнодоступне надбання за допомогою цього додатка. Тим не менше, оскільки тут існує мало правових варіантів, ми не рекомендуємо телебачення в зоні Дезі для користувачів Kodi.

Вихід

Вихід_болівуд

Що це? Exodus представляє вміст користувачам у простому у використанні форматі. Доступний широкий спектр відеоконтенту, включаючи фільми Боллівуда. Вихід дозволяє організувати вміст відповідно до мови, що полегшує пошук таких категорій, як хінді та панджабі, забезпечуючи швидкий доступ до улюблених фільмів у Боллівуді.

Чому слід уникати його використання? Багато фільмів і телепередач, які можна знайти через Вихід, є піратськими. Користувачі повинні бути особливо обережні, щоб дізнатися, чи можна отримати доступ до вмісту, який вони мають законний та безпечний доступ у своїх країнах. Через свою залежність від піратського контенту ми не рекомендуємо Exodus для користувачів Kodi.

Сва-Дезі

Додатки для боллівудського коді

Що це? Swa-Desi організовує контент від Фільми і Телевізор. Під Фільми Ви знайдете найрізноманітніші назви Боллівуду, впорядковані відповідно до мови, а далі за жанром та популярністю. Також виділяються фільми в театрі та популярні фільми.

Чому слід уникати його використання? Оскільки вміст Swa-Desi в значній мірі є піратським, ми не рекомендуємо цей плагін.

Захистіть свою конфіденційність в Інтернеті: заощадіть 60% на плані IPVanish 

Як встановити додатки Kodi

Щоб встановити додатки Kodi, спочатку потрібно встановити відповідне сховище додатка. Після завершення цього кроку ви зможете шукати та встановлювати надбудову. Додатки також можна встановлювати через файли .ZIP.

Якщо ви хочете дізнатися більше про встановлення додатків Kodi, перегляньте цей посібник, який стосується встановлення сховищ.

Потокові закони в Індії

Ми ні в якому разі не потураємо потоку піратських матеріалів. Однак ви можете бути шоковані тим, що дізнаєтесь, що дивитися потоковий вміст в Індії не незаконно. Однак у вас можуть виникнути проблеми, якщо охоче розповсюджуєте, публічно демонструєте чи продаєте вміст, захищений авторським правом, без необхідних дозволів.

Правосуддя Гаутам Патель заявив про це минулого року після того, як деякі споживачі були стурбовані, попередивши своїх Інтернет-провайдерів, що вони можуть бути покарані за передачу вмісту.

Хоча це не є незаконним, ви все ще повинні бути обережними під час трансляції та враховувати закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу. Пам’ятайте, що закони змінюються і як ніколи ви повинні робити власне дослідження.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me