Кінцевий посібник щодо конфіденційності Instagram

Думаєш про реєстрацію в Instagram, але турбуєшся про свою конфіденційність? Ви коли-небудь замислювалися про те, скільки інформації ви надаєте коли ти опублікувати або запитати, чи є кращі способи контролю, хто може бачити вашу інформацію? Всі ми хочемо насолоджуватися нашими соціальними мережами, щоб зв’язатися з родиною, друзями та послідовниками, але іноді у нас є історії, які ми не хочемо, щоб бачив увесь світ. Знаючи, які ваші варіанти конфіденційності перед реєстрацією може допомогти вам почуватися комфортніше під час використання програми та почати ділитися моментами з упевненістю.

Кінцевий посібник щодо конфіденційності Instagram

За даними Omnicore, понад мільярд активних користувачів на місяць, Instagram – популярна соціальна мережа з швидким, відданим наступним. Незалежно від того, ви новий користувач, який бажає дізнатися більше про конфіденційність перед тим, як приєднатися, або ви Instagram, який хоче дізнатися більше варіантів конфіденційності під час використання програми, ось на що слід звернути увагу..

1. Зверніть увагу на те, що ви публікуєте

Це те, що повинен робити кожен користувач в Instagram, але жахливі приклади безлічі фотографів, які розкривають більше про себе, ніж вони повинні через фото… набагато більше. Зараз Instagram є однією з мереж, які регулярно скануються хакерами, які шукають свіжих жертв, які мимоволі надають ключі для успішного шахрайства або детальну інформацію для завершення наступної великої афери в соціальній інженерії. Ось приклади елементів, які ніколи не слід публікувати:

 • Кредитні картки, банківські чеки, посадкові талони на рейси, документи, що містять фінансові номери та інформацію про рахунок.
 • Зображення предметів, на яких видно номери соціального страхування, такі як картки SIN.
 • Податкові документи, повернення коштів, фінансові форми.
 • Ідентифікаційні картки та документи, такі як посвідчення водія, паспорт.
 • Детальні медичні посвідчення, такі як медична карта, страховий номер або форма.
 • Після голосування паперові або електронні бюлетені (вони визнають недійсним голосування!).
 • Образи, які ви порушуєте місцеві, державні, провінційні чи федеральні закони.
 • Зображення, як ви відволікаєтесь чи спричиняєте зриви на роботі – окрім ризику виклику персоналу для поведінки, ви можете захоплювати конфіденційну інформацію, не призначену для обміну поза офісом.

2. Вимкніть стан активності

Ваш статус активності в Instagram повідомляє іншим користувачам, коли ви користуєтесь або прокручуєте додаток, що дозволяє друзям знати, коли це час для чату. Це може бути хорошою справою, коли ви хочете підключитися, але дратує, якщо ви робите швидку перевірку облікового запису і не хочете, щоб вас турбували.

Щоб вимкнути стан активності, щоб інші користувачі не могли знати, коли ви в мережі:

 1. Перейдіть до кнопки “Підкладка” у верхній частині меню та натисніть Налаштування.
 2. Прокрутіть униз до Конфіденційність та безпека> Показати стан активності.
 3. Увімкніть параметр на вимкнено.

3. Підвищити безпеку свого облікового запису, використовуючи двофакторну автентифікацію

Двофакторна аутентифікація, хоча і не є непереможною, користується популярністю в безпеці і настійно рекомендується, оскільки це означає, що зовнішньому хакеру потрібно більше ніж ваше ім’я користувача та пароль для доступу до вашого облікового запису. В Instagram вам надаються два варіанти: ви можете налаштувати свій обліковий запис, щоб надсилати текстовий код на один із своїх пристроїв під час входу, як і другий пароль. За останніми оновленнями ви можете увійти в Instagram за допомогою системи аутентифікації третьої сторони, наприклад, Google Authenticator.

Щоб активувати двофакторну автентифікацію на своєму акаунті:

  1. Перейдіть до кнопки “Підкладка” у верхній частині меню та натисніть Налаштування.
  2. Прокрутіть униз до Конфіденційність та безпека> Двофакторна автентифікація.
  3. Перемикати Потрібен код безпеки.

Майте на увазі, щоб таким чином використовувати двофакторну автентифікацію, можливо, вам доведеться додати номер телефону до свого облікового запису, щоб ви могли отримувати текстові коди, що підтверджують автентичність. 

4. Подумайте про блокування облікового запису

Якщо ви хочете зупинити незнайомців у повному перегляді ваших фотографій, подумайте про те, щоб заблокувати обліковий запис, щоб тільки ті друзі та послідовники, яких ви схвалили, бачили, що ви публікуєте.

Щоб зробити свій обліковий запис приватним:

 1. Перейдіть до кнопки “Підкладка” у верхній частині меню та натисніть Налаштування.
 2. Прокрутіть униз до Конфіденційність та безпека> Приватний рахунок.
 3. Увімкніть параметр на на.

Instagram зазначає, що після того, як ваш профіль буде приватним, новим підписникам доведеться надіслати наступний запит, щоб побачити ваші зображення; однак публікації, якими ви ділитесь в інших соціальних мережах, можуть бути видимими залежно від налаштувань мережі.

5. Блокувати окремі акаунти

Почуття під мікроскопом певних сторін? Спробуйте заблокувати конкретний обліковий запис, щоб вони не бачили вас. Заблоковані облікові записи не можуть бачити ваші зображення чи відео, не шукати своє ім’я, а їх коментарі не відображатимуться у вашій активності. Хоча ви не будете повністю приховані, оскільки користувачі, які не ввійшли в систему, все одно зможуть переглядати ваш обліковий запис, блокування конкретних користувачів може врятувати певне горе, знаючи, що ваші зображення не відображаються на їх часовій шкалі.

Щоб заблокувати обліковий запис:

 1. Відвідайте обліковий запис, який ви хочете заблокувати.
 2. Перейдіть до трьох крапок поруч із своїм іменем користувача.
 3. Клацніть червоний “Блокувати” варіант, над звітом.

6. Контролюйте коментарі до своїх речей

Контроль за коментарями не захистить конфіденційність, приховавши ваші зображення чи дані, але вони можуть обмежити те, що інші публікують на ваших фотографіях, і видалити образливі чи дратівливі повідомлення.

Щоб отримати більше можливостей щодо ваших розмов:

 1. Перейдіть до кнопки “Підкладка” у верхній частині меню та натисніть Налаштування,
 2. Прокрутіть униз до Конфіденційність та безпека> Контроль за коментарями.

Тут ви зможете дозволити коментарям залежно від того, хто слідкує за вами або хто слідкує за вами, заблокувати коментарі від конкретних осіб або взагалі приховати образливий текст.

7. Обмежте доступ сторонніх додатків

Сторонні додатки – ті програми, які мають доступ до вашого акаунта в Instagram – можуть дозволити користувачу переглядати або застосовувати Instagram унікальними способами. Наприклад, ви можете скористатися стороннім додатком, щоб перед завантаженням застосувати унікальні фільтри до зображення, спілкуватися зі своїми підписниками різними способами або аналізувати те, що ваших підписників найбільше цікавить. Однак існує побоювання, що не всі додатки сторонніх розробляють конфіденційність серйозно і може в кінцевому підсумку збирати або розкривати більше інформації, ніж вам комфортно.

Сам Instagram реалізував нові елементи керування для даних, до яких може отримати доступ станом на квітень 2018 року, які, на думку деяких звітів, були частково спричинені скандалом материнської компанії Facebook щодо Cambridge Analytica. Перш ніж скористатися стороннім додатком та надати йому доступ до Instagram, прочитайте політику конфіденційності та шукайте червоні прапори чи параметри обмеження даних, до яких додаток може отримати доступ.

8. Вимкніть “Фотографії та відеозаписи” на “Вимкнено”

Ваші друзі не тільки можуть переглядати та коментувати ваші фотографії, вони можуть теги вас на завантажуваних ними зображеннях, ідентифікуючи осіб на зображенні. З Фотографії та відео про вас, ці зображення також можуть бути автоматично додані до вашого власного профілю, де їх можуть бачити ваші послідовники та відвідувачі. Однак іноді, як і поганий день волосся на камері, ми краще не демонструємо зображення у власних мережах.

Якщо це здається вам, є варіант:

 1. Перейдіть до кнопки “Підкладка” у верхній частині меню та натисніть Налаштування.
 2. Прокрутіть униз до Конфіденційність та безпека > Фото та відео вас.
 3. Перемістіть меню на вимкнено.

Щоб було зрозуміло, вимкнення цієї опції зупиняє зображення, позначені тегами, як вони автоматично додаються до вашого профілю; це не видалить оригінальне зображення або тег. Однак це дає можливість вручну додавати або відхиляти ці зображення у власному профілі, що забезпечує певний контроль над вашим власним обліковим записом.

9. Використовуйте “Історії”

Історії короткі пости в Instagram, які зникають через 24 години. Вони не відображаються у вашому звичайному каналі, але натомість відображаються у вигляді списку кнопок у верхній частині каналу, коли користувачі переглядають, і не залишаються у вашому профілі пізніше, ідеальний спосіб ненадовго поділитися пам’яттю, не зберігаючи її назавжди з історією вашого профілю. Ви можете встановити зображення та відео як історії, натиснувши кнопку камери у верхній частині профілю. Крім того, Instagram дозволяє вимкнути інші, які переробляють ваші історії, та надає інші налаштування в розділі Контроль історії. Хоча немає можливості блокувати користувачів у спільному використанні знімків, завантажених як історії, завдяки знімкам екрана Контроль історії як варіант.

Щоб налаштувати елементи управління історіями:

 1. Перейдіть до кнопки “Підкладка” у верхній частині меню та натисніть Налаштування.
 2. Прокрутіть униз до Конфіденційність та налаштування> Контроль історії.
 3. Виберіть налаштування спільного доступу із наданого меню.

10. Вимкніть своє місцезнаходження

Вам потрібно буде вказати на свої пристрої індивідуальні налаштування для цього, але якщо конфіденційність викликає занепокоєння, ніколи не буде поганою ідеєю видаляти доступ до місцезнаходження, як загальний за замовчуванням, так і за допомогою програми.

Щоб вимкнути своє місцезнаходження з пристрою Apple:

 1. Удар Налаштування і йти до Конфіденційність.
 2. Виберіть Послуги з розміщення.
 3. Вимкніть доступ до місцеположення за певними програмами або повністю вимкніть доступ до місцезнаходження для всіх додатків.  

11. Обмежте метадані, які містяться у завантажених фотографіях

Метадані зазвичай називають “даними про дані”, маленькі будівельні блоки інформації, такі як версії, часові позначки, автори та географічне розташування, які можуть бути корисними програмам та ентузіастам, роблять більше з оригінального файлу. На жаль, однак, зображення, завантажені в Instagram, відбиті географічним розташуванням, де зроблено фотографію, можуть надавати іншим більш детальну інформацію, ніж хотів фотограф, тим більше, що шахтарі можуть потім викреслити цю інформацію для власного використання.  

На пристрої Apple це можна вимкнути так само, як ви обмежуєте доступ додатку Instagram до вашого місцезнаходження: вимкненням доступу до служб локації камерою. Крім того, якщо ви хочете видалити метадані, але залишити служби локації увімкненими, розгляньте додаток, безкоштовний або платний, який дозволить вам бачити та видаляти метадані перед завантаженням.

12. Перевірте конфіденційність нових оновлень додатків

Як і всі канали соціальних медіа, Instagram періодично вносить зміни до свого сервісу, або для введення нових функцій, або для встановлення кращого контролю безпеки та для видалення небажаних помилок. Після оновлення швидко скануйте свої налаштування конфіденційності або знайдіть в Інтернеті останню версію Instagram з конфіденційністю, щоб побачити, чи виникли якісь занепокоєння щодо нових функцій та як їх вимкнути..

З часу виходу на сцену в 2010 році Instagram розробив швидке наступне: зараз аналіз показує, що 32% усіх користувачів Інтернету використовують платформу соціальних мереж із обміном зображеннями., з більшістю в кінці підлітків / початку двадцятих років. Коефіцієнти навіть якщо ви не в Instagram, але вам цікаво приєднатися. Додаток надзвичайно популярний серед своїх шанувальників – від цуценяти собак та божевільних котів до фінансових порад, найкращих спортивних моментів, сімейних розваг та роликів “селфі”. Налаштувавши кілька додаткових засобів захисту конфіденційності та безпеки, користувачі можуть з’єднуватися з Instagram, обмежуючи доступ додатка до особистої інформації на зручному для них рівні, залучаючи спільноту та розважаючи.

Дивись також:

 • Найкращий VPN для Instagram
 • Захист конфіденційності дітей в Інтернеті
 • Зупиніть відстеження Facebook
 • 15 порад щодо покращення безпеки та конфіденційності у Facebook

“Сріблястий iPhone 6 на коричневих меблях” від freestocks.org на Unsplash, ліцензію на CC BY 2.0

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me