Кінцеве керівництво маршрутизаторів VPN

Кінцеве керівництво маршрутизаторами VPN

Під час налаштування VPN на маршрутизаторі будь-який пристрій, підключений до вказаного маршрутизатора, може бути захищений VPN. Маршрутизатор VPN може забезпечити безліч переваг, включаючи зниження загальної вартості безпеки всіх домашніх пристроїв і дозволяє захистити пристрої, які не підтримують вбудовані VPN-програми. Хоча для тих, хто не потребує технологій, думка про налаштування маршрутизатора VPN може здатися розтяжкою.

Однак це не повинно бути таким складним. Насправді деякі VPN навіть постачають заздалегідь налаштовані маршрутизатори, тому вся робота робиться за вас. Навіть якщо ви не користуєтесь цим варіантом, налаштування маршрутизатора VPN може бути відносно простим.

У цій публікації ми пояснимо, чому ви можете налаштувати маршрутизатор VPN, різні маршрутизатори та мікропрограмне забезпечення, а також які VPN ви можете розглянути..

Contents

Чому ви хочете маршрутизатор VPN

Більшість VPN пропонують програмне забезпечення, яке дозволяє просту настройку на пристроях, що працюють у різних операційних системах, як правило, включаючи Windows, MacOS, Android та iOS. То чому б ви хотіли маршрутизатор VPN? Ось деякі з основних причин:

 • Захистіть кожен пристрій, підключений до маршрутизатора. Це особливо корисно, якщо у вас більше пристроїв, ніж охоплено однією підпискою VPN. Галузевий стандарт – це п’ять пристроїв за підписку, але сучасна сім’я чи малий бізнес легко можуть удвічі збільшити кількість пристроїв.
 • Захистіть пристрої, інакше несумісні з VPN наприклад смарт-телевізори, ігрові приставки, Roku, Chromecast, Apple TV та інші розумні пристрої. Це особливо актуально, коли ми входимо в епоху IoT-пристроїв та “розумних будинків”, де все, від кавоварки до пральної машини, можна було б підключити до Інтернету.
 • Використовуйте два VPN одночасно для підвищення захисту. Ви можете налаштувати одну VPN на рівні пристрою та іншу на рівні маршрутизатора. Якщо або є недоліки, або стає порушеним, то у вас є додатковий рівень захисту. Ви можете використовувати два безперервно або зберегти одне як резервне копіювання.
 • Насолоджуйтесь привілеями на всіх підключених пристроях, таких як можливість доступу до вмісту з обмеженим географічним або заблокованим характером з будь-якої точки світу. Деякі з сайтів, які можна розблокувати, включають Netflix, BBC iPlayer, Hulu та Amazon Prime Video, але є ще багато сайтів для потокового, спортивного, ігрового та азартних ігор..

Все, що сказано, використання маршрутизатора VPN – не для всіх, і, звичайно, не потрібно. Якщо всі ваші пристрої мають підтримку у вигляді власних додатків VPN від провідного постачальника, можливо, вам не знадобиться переходити до додаткової довжини за допомогою маршрутизатора VPN.

Речі, які слід враховувати під час налаштування маршрутизатора VPN

Для тих, хто вирішив, що їм потрібен маршрутизатор VPN, доступні різні варіанти. Як буде показано в цьому посібнику, існують рішення щодо самого маршрутизатора, прошивку, яку ви використовуєте, та постачальника VPN, який ви вибрали..

Налаштування маршрутизатора VPN – це більше зобов’язання, ніж просто встановлення VPN на комп’ютері чи мобільному пристрої, оскільки це потребує додаткового часу, технічної ощадливості та, можливо, грошей. Ось декілька речей, які потрібно враховувати перед початком роботи:

 1. Складність
 2. Вартість
 3. Швидкість
 4. Гнучкість
 5. Особливості

Давайте розглянемо ці фактори детальніше:

1. Складність

Не кожен варіант цього посібника підходить для всіх. Залежно від типу налаштування ви хочете, налаштування маршрутизатора VPN може бути складним процесом. Наприклад, миготіння маршрутизатора – це не все так просто і може пошкодити маршрутизатор, можливо, до непридатного стану. Тому миготіння – заміна вбудованого програмного забезпечення маршрутизатора – може бути найкраще залишене на технічні можливості. Інші параметри, такі як попередньо налаштований маршрутизатор, підходять новачкам.

2. Вартість

Залежно від того, до якого варіанту ви звернетесь, вартість може стати бар’єром для деяких користувачів. Зрештою, ви можете захистити декілька домашніх пристроїв через рідні VPN-програми лише за кілька доларів на місяць, навіть за умови найвищого рейтингу. На іншому кінці шкали, якщо ви придбаєте заздалегідь налаштований маршрутизатор, він може повернути вас десь від $ 200 до $ 500.

Вибір маршрутизаторів ExpressVPN.

Однак для тих, хто хоче налаштувати свій власний маршрутизатор, він не повинен бути таким дорогим. Ви можете підібрати гідний роутер (підходить для деяких додатків) за ціною менше 100 доларів, а прошивка часто є відкритим кодом і безкоштовна. Звичайно, вам все одно доведеться платити вартість підписки VPN, але це може бути дуже розумним.

3. Швидкість

Знижена швидкість – поширена скарга серед користувачів маршрутизаторів VPN. Використання VPN на будь-якому пристрої може уповільнити повсякденні дії, такі як перегляд та завантаження, а також може збільшити ймовірність відставання або буферизації під час трансляції чи гри в ігри.

Одним із важливих факторів тут є постачальник VPN. Деякі VPN сповільнюють роботу більше, ніж інші. Це може бути пов’язано із перевантаженими серверами, зривами мережі чи іншими проблемами. Ми регулярно тестуємо провайдерів VPN, що мають найвищий рейтинг, на швидкість, тому ви можете бути в курсі того, хто забезпечує найшвидші швидкості. Результат можна побачити в таблиці нижче.

& amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; lt; a href = `# ‘& amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; gt;& amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; lt; img alt = ” src = ‘https:& amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47;& amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; public.tableau.com& amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; статичний& amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; зображення& amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; VP& amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; VPNSpeedTestResults& amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; простий& amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; 1_rss.png ‘style =’ border: none ‘/& amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; gt;& amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; lt; / a& amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; gt;

var divElement = document.getElementById (‘viz1525284276716’); var vizElement = divElement.getElementsByTagName (‘об’єкт’) [0]; vizElement.style.width = ‘100%’; vizElement.style.height = (divElement.offsetWidth * 0,75) + ‘px’; var scriptElement = document.createElement (‘script’); scriptElement.src = ‘https://public.tableau.com/javascripts/api/viz_v1.js’; vizElement.parentNode.insertBefore (scriptElement, vizElement);

Список рекомендованих постачальників в кінці цієї статті враховує швидкість як головний вирішальний фактор. Після налаштування підключення до географічно близького сервера повинно забезпечити найкращі швидкості, які може запропонувати ваш провайдер.

Крім VPN, з яким ви йдете, ще одна річ, яка може сповільнити роботу, – це процесор маршрутизатора. Багато хто не є достатньо потужним для роботи з шифруванням VPN, тому в ідеалі ви хочете шукати його з принаймні 800 МГц процесора. Існує кілька нових маршрутизаторів, оснащених стандартними новими інструкціями Intel Advanced Encryption (AES-NI), які можуть прискорити швидкість шифрування VPN.

Ще одним фактором, який може сповільнити роботу, є розмір мікропрограмного забезпечення маршрутизатора та оперативної пам’яті маршрутизатора. Якщо ви прошиваєте власний маршрутизатор і переживаєте за швидкість, виберіть найменшу версію мікропрограмного забезпечення, яка пропонує необхідні функції (у цьому випадку сумісність з OpenVPN).

Домашня сторінка OpenVPN

Крім того, забезпечити швидкість оновлення вашої прошивки також допоможе.

4. Гнучкість

Як уже згадувалося, маршрутизатор VPN зазвичай вимагає більшої віддачі, ніж середня налаштування нашої програми на робочому столі, ноутбуці чи мобільному пристрої. Це займає більше часу, і залежно від того, який варіант ви обрали, це може коштувати більше грошей. Тож якщо ви не хочете брати на себе зобов’язання, вам потрібно буде подумати про гнучкість.

Наприклад, якщо ви купуєте заздалегідь налаштований маршрутизатор, ви здійснюєте зобов’язання з цим маршрутизатором, прошивкою та постачальником VPN на довший термін. З іншого боку, якщо ви налаштували його самостійно, але не задоволені ні прошивкою, ні VPN, можна почати спочатку (хоч і боляче).

5. Особливості

Вирішуючи, з яким маршрутизатором, вбудованим програмним забезпеченням та службою VPN користуватися, вам доведеться точно визначити, як ви будете використовувати свій маршрутизатор VPN. Таким чином, приймати рішення про необхідну остаточну настройку буде набагато простіше.

Вибране мікропрограмне забезпечення має підтримувати OpenVPN. Він також повинен бути сучасним та оснащеним необхідними функціями. Наприклад, деякі мають можливість застосовувати маршрутизацію на основі політики, перемикач на знищення тощо. Нарешті, обраний вами VPN повинен бути швидким, надійним та безпечним та мати сервери у потрібних місцях. Крім того, він повинен запропонувати відмінну підтримку клієнтів, щоб допомогти вам, якщо у вас виникли проблеми.

Які варіанти налаштування маршрутизатора у вас є?

Ми нагадали про кілька варіантів налаштування вище, але тут ми розглянемо всі варіанти більш докладно. Щоб налаштувати VPN на маршрутизатор, вашою найголовнішою потребою є маршрутизатор, який прошитий мікропрограмним забезпеченням, що підтримує OpenVPN. Три основні методи налаштування маршрутизатора VPN:

 1. Купівля маршрутизатора, який попередньо налаштований на сервери конкретного постачальника VPN.
 2. Використання маршрутизатора з підтримкою VPN це вже прошито прошивкою, яка підтримує OpenVPN. Потім ви можете вручну налаштувати вибраний VPN на маршрутизатор.
 3. Перемикання маршрутизатора, не сумісного з VPN, з новою прошивкою щоб він міг підтримувати використання VPN. Тоді ви можете вручну налаштувати VPN на маршрутизатор.

Ці три перераховані в порядку зручності налаштування, при цьому придбання попередньо налаштованого маршрутизатора є найпростішим (хоча і найдорожчим) варіантом. У цьому розділі ми детально розглянемо кожне з них, включаючи деякі варіанти для кожного. Перш ніж це зробити, ми створили інструмент для прийняття рішень, щоб допомогти вам зробити правильний вибір.

Дерево рішення про налаштування маршрутизатора VPN.

Якщо деякі з варіантів ще не зрозумілі, не хвилюйтеся; ви можете просто повернутися до цієї графіки, пробираючись через путівник.

Використання попередньо налаштованого маршрутизатора VPN

Це руками найпростіший варіант налаштування маршрутизатора VPN. Насправді налаштовувати насправді не так багато. Основним недоліком буде вартість, а інша – гнучкість. Провайдери VPN все одно будуть виконувати гарантії повернення грошей, але для повернення маршрутизатора для реконфігурації є додаткові клопоти..

Більшість постачальників передають попередню конфігурацію маршрутизатора третім сторонам, таким як FlashRouters та Sabai Technology. Ми трохи підемо до них, але спочатку варто зателефонувати одному провайдеру, який продає заздалегідь налаштовані маршрутизатори, включаючи ексклюзивну прошивку. Цей постачальник – ExpressVPN.

Попередньо налаштовані маршрутизатори VPN ExpressVPN 

Інтерфейс прошивки ExpressVPN.
ExpressVPN охоплює всі бази, коли мова заходить про VPN-маршрутизатори. Він пропонує попередньо налаштовані маршрутизатори через FlashRouters (див. Нижче). Ви можете вибрати маршрутизатор, який прошивається з власною вбудованою програмою ExpressVPN або іншою прошивкою (DD-WRT, Tomato або OpenWrt).

Якщо ви вирішили налаштувати власну, для завантаження доступна прошивка ExpressVPN (яка включає простий у користуванні інтерфейс). Це руками найкраща вбудована програма для маршрутизатора. Налаштування та використання простіше, ніж DD-WRT та Tomato. Крім того, він підтримує розділене тунелювання, щоб ви могли легко вибрати, які пристрої проходять через VPN, а які – ні.

Крім того, ви можете налаштувати VPN за допомогою будь-якого іншого маршрутизатора з підтримкою VPN. В основному, ExpressVPN підходить для будь-якого типу налаштувань і має тону документації щодо підтримки, яка допоможе вам.

FlashRouters заздалегідь налаштовані VPN маршрутизатори

 Домашня сторінка FlashRouters.

FlashRouters робить попередньо налаштовані маршрутизатори VPN, які вже налаштовані на VPN-сервери. Це означає, що все, що вам потрібно зробити, це підключити його і встановити. FlashRouters робить маршрутизатори для десятків провайдерів, включаючи:

 • ExpressVPN
 • NordVPN
 • IPVanish
 • БезпечнішийVPN
 • PrivateInternetAccess
 • HideMyAss
 • Вітропис
 • Захищена VPN
 • PureVPN

Тільки тому, що FlashRouters здійснює маршрутизатори для конкретного постачальника, це не означає, що VPN – це надійний вибір. Ще потрібно зробити дослідження, перш ніж вибрати постачальника, який підходить саме вам. Наші поглиблені огляди – чудове місце для початку.

Деякі VPN-сервіси, для яких FlashRouters має маршрутизатори.Деякі VPN-сервіси, для яких FlashRouters має маршрутизатори.

Зауважте, що купуючи FlashRouter, у вас буде кілька варіантів, включаючи, чи хочете ви абсолютно новий або сертифікований маршрутизатор (для деяких моделей), розширену гарантію та преміальний план підтримки.

Стандартна покупка передбачає:

 • Підтримка електронною поштою протягом трьох місяців (ви можете знизити це зі знижкою на 50 доларів США або продовжити його до одного року за 25 доларів)
 • 90-денна гарантія (продовжується до одного року за 30 доларів або два роки за 60 доларів)
 • 30-денна гарантія задоволення клієнтів

FlashRouters також продає маршрутизатори, які не налаштовані на конкретну VPN, але попередньо прошиті за допомогою прошивки, сумісної з VPN.

Сабайська технологія

 Домашня сторінка Sabai Technology.

Маршрутизатори Sabai Technology трохи відрізняються від пропозицій FlashRouters. Вони оснащені власною власною програмою – Sabai OS. Це засновано на програмному забезпеченні Tomato, про який ми поговоримо більш докладно пізніше.

Ці маршрутизатори можна придбати з попередньою конфігурацією або без неї на вибраних серверах VPN. Компанія Sabai Technology також продає деякі маршрутизатори, що прошиваються з вбудованим програмним забезпеченням DD-WRT, але у вас немає можливості попередньої конфігурації VPN з цими.

Маршрутизатори коливаються в ціні від приблизно 145 до 500 доларів. Попередня конфігурація VPN коштує додатково 19,99 долара.

Стандартна покупка від Sabai Technology постачається з наступним:

 • Пряма підтримка телефону або електронної пошти протягом одного року
 • Річна гарантія на апаратне забезпечення
 • 90-денна гарантія задоволення клієнтів

Якщо ви користуєтесь заздалегідь налаштованим маршрутизатором, ви все одно зможете скористатись гарантіями повернення грошей та пробними періодами, пропонованими багатьма постачальниками VPN. Однак логістика того, що потрібно повернути маршрутизатор для повторної конфігурації, може призвести до болю. Політика навколо цих ситуацій буде відрізнятися в залежності від постачальника маршрутизатора та постачальника VPN.

Використання маршрутизатора з підтримкою VPN, ніж підтримує OpenVPN

Якщо ви налаштовані самостійно налаштувати VPN, ви можете використовувати маршрутизатор, який вже прошитий програмою, що підтримує OpenVPN. Кілька постачальників VPN насправді пропонують програми маршрутизатора, які спрощують налаштування. Наприклад, у VyprVPN є додаток, який працює над томатами Shibby Tomato. У будь-якому випадку більшість провідних провайдерів, які можна налаштувати за допомогою маршрутизаторів, нададуть відповідну документацію та підтримку.

Отже, з яким маршрутизатором ви повинні піти? Існує, здавалося б, нескінченні варіанти, коли мова йде про маршрутизатори з підтримкою VPN. Однак на ринку є багато компаній, чия продукція, ймовірно, не зможе забезпечити необхідні вам результати.

Мало того, що деякі маршрутизатори недоступні для використання з VPN, але деякі змусять вас придбати службу VPP для підрозділу після придбання маршрутизатора. Таким чином, найкраще дотримуватися одного з виробників, які виділяються серед натовпу. Одні з найпопулярніших з них:

 • Asus
 • Linksys
 • Netgear
 • Буйвол
 • Синологія

Ми розглянемо кожен із них по черзі, але майте на увазі, що не всі маршрутизатори, виготовлені цими виробниками, будуть працювати з VPN.

Asus

Маршрутизатори Asus поставляються з біржовою прошивкою, AsusWRT, хоча вона не оновлюється регулярно. Хоча це не обов’язково найкращий варіант прошивки, його легко налаштувати і він підтримує OpenVPN. Залежно від моделі, ці маршрутизатори можуть бути придбані або прошиті іншими програмними програмами, такими як DD-WRT, Tomato (та їх похідні), OpenWrt та Sabai OS.

Маршрутизатори Asus, що прошиті за допомогою прошивки DD-WRT або Tomato, можна придбати через FlashRouters. Моделі, що спалахують із операційною системою Sabai, доступні через технологію Sabai, яка наразі має декілька маршрутизаторів Asus у своїй лінійці.

Linksys

Маршрутизатори Linksys зазвичай не підтримують OpenVPN поза коробкою. Однак ви можете придбати попередньо прошиті маршрутизатори Linksys через Sabai OS та FlashRouters. Залежно від обраної моделі, ви можете прошивати маршрутизатори Linksys із сумісною прошивкою, наприклад DD-WRT або Tomato.

Компанія Sabai Technology пропонує одну модель маршрутизатора Linksys з прошивкою Sabai OS, а FlashRouters пропонує кілька моделей із вбудованим програмним забезпеченням DD-WRT.

Netgear

Деякі маршрутизатори Netgear мають велику репутацію за те, що вони використовуються як маршрутизатори VPN. Однак вони не підтримують OpenVPN поза коробкою. Як і деякі маршрутизатори Asus і Linksys, їх можна придбати або прошивати за допомогою прошивки, яка підтримує OpenVPN.

У FlashRouters є кілька моделей Netgear, що прошиваються з вбудованим програмним забезпеченням DD-WRT та одним із варіантів прошивки Tomato. Компанія Sabai Technology має три моделі із власною прошивкою Sabai OS.

Буйвол

Цей виробник не має величезного спектру можливостей, але він пропонує порівняно недорогі маршрутизатори, які поставляються спалахнувшими з вбудованою програмою DD-WRT, що робить їх сумісними з OpenVPN.

Синологія

Synology пропонує лише два маршрутизатори, які можна використовувати з VPN, але вони здаються надійними варіантами. Компанія пропонує пакет додатків під назвою VPN Plus, який може перетворити маршрутизатор на VPN-сервер.

Якщо ви хочете, щоб ваш маршрутизатор вже прошив вашою обраною прошивкою, найкраще скористатися авторитетним постачальником, таким як FlashRouters або Sabai Technology. Однак якщо ви плануєте прошивати свій власний, ви зможете забрати маршрутизатор із веб-сайту електронної комерції, наприклад, Amazon або в магазині звідкись, як Best Buy.

Прошивка маршрутизатора VPN

Вище ми згадали про деякі типи прошивки, сумісних з різними маршрутизаторами. Тут ми обговоримо прошивку більш детально, а потім пояснимо процес передачі мікропрограмного забезпечення маршрутизатору. Деякі з найпопулярніших доступних вбудованих програм:

 1. DD-WRT
 2. Помідор
 3. Шибі
 4. AdvancedTomato
 5. OpenWrt
 6. Сабай ОС
 7. ExpressVPN

Давайте поглибимось у кожен із цих варіантів!

1. DD-WRT

DD-WRT – популярна, вільна, з відкритим кодом, прошивка на базі Linux. Він базується на програмному забезпеченні WRT, яке спочатку вироблялось Linksys для своєї серії маршрутизаторів WRT54G. DD-WRT порівняно простий у використанні, але може підтримувати цілий ряд функціональних можливостей. Він сумісний з багатьма маршрутизаторами, і в більшості випадків дозволяє користувачам налаштовувати з’єднання з серверами OpenVPN безпосередньо з маршрутизатора. У нас є список найкращих VPN для DD-WRT.

2. Помідор

Прошивка томатів є безкоштовною та відкритим кодом, і вперше була представлена ​​у 2008 році. З тих пір було кілька вилок, серед яких Shibby та Advanced Tomato. Оригінал не оновлювався з 2010 року, сумісний лише з декількома маршрутизаторами і не має підтримки клієнта або сервера OpenVPN. У нас є список найкращих VPN для маршрутизаторів томатів.

3. Шиббі (та інші вилки томата)

Можливо, ви також чули про TomatoUSB. Це працює з більшою кількістю маршрутизаторів і має більш широкий спектр функцій, ніж Tomato, включаючи USB-порт та підтримку бездротового режиму N. Хоча він не оновлювався з 2010 року, є вилки, які пропонують різні функції. Одним з найпопулярніших є Shibby, тоді як інші варіанти включають Toastman, Victek і Merlin. Усі вони мають підтримку клієнтів та серверів OpenVPN.

4. AdvancedTomato

Advanced Tomato – це вилка Shibby, і це наш рекомендований вибір, якщо ви користуєтеся прошивкою на основі томатів. Він пропонує все, що робить Shibby, і не відстає від своїх оновлень, але також має зручну панель приладів. Це робить його ідеальним як для початківців, так і для досвідчених користувачів. Один цікавий факт про AdvancedTomato – це ви можете спробувати перед покупкою з офіційною демонстрацією.

5. OpenWrt

OpenWrt – це відносно нова вбудована програма, але вона набирає надійну фан-базу. Це дуже настроюється і має широкий спектр додатків. Не дивно, що він досить популярний серед розробників, але його інтуїтивний користувальницький інтерфейс робить його придатним і для новачків.

Проект OpenWrt розпався в 2016 році і було сформовано побічний проект (LEDE). Однак два проекти злилися в 2018 році і вродився поточний OpenWrt. Одне з перешкод із цією прошивкою – це, ймовірно, тому, що вона настільки нова – немає багато доступної документації щодо підтримки.

6. Сабай ОС

Цей не є відкритим кодом, але є стандартним на будь-якому маршрутизаторі, який ви купуєте у Sabai Technology. Однією з особливостей відмінності, яку Sabai OS надає для інших мікропрограм, є її функція шлюзу. Це схоже на розділене тунелювання, знайдене в програмному забезпеченні ExpressVPN, і дозволяє вам легко вибрати, які пристрої проходять через VPN, а які – через звичайне незашифроване з’єднання.

7. ExpressVPN

Як обговорювалося вище, ExpressVPN відрізняється від інших постачальників VPN тим, що має власну власну прошивку. Це дуже просто в налаштуванні та використанні і включає функцію розділеного тунелювання. Вам не потрібно купувати заздалегідь налаштований маршрутизатор, щоб використовувати мікропрограмне забезпечення ExpressVPN. Безкоштовно завантажувати та можна передати сумісні маршрутизатори.

Процес прошивки мікропрограмного забезпечення на ваш роутер

Після того, як ви вирішили прошивку для маршрутизатора, які наступні кроки? Існує не один розмір інструкцій, але основні кроки прошивання маршрутизатора наведені нижче:

Примітка. Це дуже основні вказівки, і перед тим, як миготіти, слід шукати детальні інструкції щодо конкретної настройки. Цей процес, якщо він проведений неправильно, може «замурувати» ваш маршрутизатор і зробити його марним.

 1. Переконайтесь, що ваш маршрутизатор сумісний із обраним програмним забезпеченням.
 2. Завантажте останню стабільну версію мікропрограмного забезпечення для свого маршрутизатора. Зауважте, що деякі комбінації маршрутизатора та мікропрограмного забезпечення спочатку потребують тимчасової прошивки.
 3. Увійдіть на сторінку адміністратора вашого маршрутизатора та перейдіть до розділу адміністратора.
 4. Виберіть Оновлення прошивки>Виберіть «Файл» і виберіть прошивку.
 5. Завантажте файл, і тоді ви зможете просто дочекатися завершення оновлення.

Знову ж таки, це дуже основні інструкції і залежать від вашого маршрутизатора та мікропрограмного забезпечення.

Налаштування OpenVPN на маршрутизаторі

Після того, як ваш маршрутизатор спалахне відповідною прошивкою, вам потрібно буде встановити OpenVPN на ньому перед тим, як підключитися до VPN. Знову ж таки, немає жодної інструкції для цього. Однак ось кілька корисних ресурсів, де ви знайдете інструкції:

 • Найкращі VPN-маршрутизатори для томатних маршрутизаторів 2018 року (включає інструкції щодо налаштування OpenVPN на маршрутизаторі Shibby)
 • Кращі VPN для маршрутизаторів DD-WRT та як налаштувати OpenVPN на DD-WRT
 • Налаштування OpenVPN на маршрутизаторі Sabai VPN

Ви також можете знайти докладні підручники на веб-сайті обраного постачальника VPN і завжди можете звернутися за допомогою до служби підтримки клієнтів.

Як щодо PPTP VPN?

Поки ми говорили лише про налаштування маршрутизатора VPN через протокол OpenVPN. Можливо, ви натрапили на деяку літературу, в якій говориться про те, що PP2P є варіантом. Однак PP2P не вважається безпечним і містить довгий список вразливих місць які вважаються непоправними. Як такий, його слід використовувати лише в крайньому випадку.

Тим не менш, якщо ви виявляєте, що хочете використовувати PPTP з будь-якої причини, повинні бути доступні посібники, наприклад, що надаються Sabai Technology.

Кращий VPN для маршрутизаторів

Одне з найважливіших рішень, яке потрібно прийняти під час налаштування маршрутизатора VPN, – з яким постачальником VPN. Не всі сумісні з конфігураціями маршрутизаторів, а деякі, яким не вистачає підтримки у вигляді посібників із налаштування та обслуговування клієнтів.

Ми склали список найкращих VPN для маршрутизаторів VPN на основі таких критеріїв:

 • Забезпечує надійну підтримку клієнтів для налаштування маршрутизатора VPN
 • Забезпечує швидке, надійне з’єднання
 • Використовує сильне шифрування та інші функції безпеки
 • Керує великою серверною мережею з широким вибором локацій

Найкращі VPN для маршрутизаторів VPN:

1. ExpressVPN

Сторінка маршрутизатора ExpressVPN.

ExpressVPN, безумовно, найкращий постачальник VPN-маршрутизаторів. Він докладає великих зусиль, щоб гарантувати, що параметри доступні для кожного типу користувачів, від початківця до просунутого. Він навіть робить власну прошивку маршрутизатора, яку можна перенести на сумісний роутер і простий у використанні. В якості альтернативи, як згадувалося, ви можете придбати маршрутизатор, який вже прошив прошивку і попередньо налаштований з серверами ExpressVPN. Ця послуга не обмежується роботою з власною прошивкою та сумісна з іншими, включаючи DD-WRT, Tomato та OpenWrt.

ExpressVPN пропонує багато іншого, ніж просто налаштування маршрутизатора. Він може похвалитися величезною серверною мережею, яка охоплює майже 100 країн. Всі сервери оптимізовані для швидкості, і ця послуга може розблокувати купу популярних потокових сайтів, включаючи Netflix, BBC iPlayer, Prime Video Amazon, Sky Go тощо. Він надає найвищу підтримку клієнтів, тож, налаштовуючи маршрутизатор VPN або просто намагаєтесь отримати доступ до Netflix, ви отримаєте швидку та знаючу відповідь у службі обслуговування клієнтів 24/7 живого чату..

Безпека та конфіденційність є першочерговими для цього провайдера, і ви отримаєте користь від 256-бітного шифрування, захисту від витоку та перемикача захисту (отримав назву “блокування мережі”). Він зберігає мінімальні журнали і ніколи не записує вашу IP-адресу. Крім сумісних з маршрутизаторами, ExpressVPN має додатки для Linux, Windows, MacOS, iOS. та Android. Він дозволяє три одночасних з’єднання на один обліковий запис, тому ви можете охопити домашній маршрутизатор плюс два мобільних пристрої.

Спеціальна пропозиція: Наші читачі отримують три місяці безкоштовно за однорічним планом ExpressVPN. Кожна підписка підтримується 30-денною гарантією повернення грошей, тому ви можете спробувати її без ризику.

Читайте наш повний огляд ExpressVPN.

Див. Посібники із налаштування маршрутизатора ExpressVPN.

2. NordVPN 

Сторінка маршрутизатора NordVPN.

NordVPN – ще один постачальник, який пропонує попередньо налаштовані маршрутизатори, тому вам не потрібно проходити жодних проблем із налаштуваннями. Крім того, NordVPN може бути налаштований на маршрутизатори, що прошиваються сумісною прошивкою. Він пропонує тонна документації і є одним з небагатьох постачальників, який пропонує навчальний посібник з налаштування з OpenWrt. Команда чату в прямому ефірі може допомогти вам у випадку, якщо у вас виникли проблеми.

NordVPN працює з масовою мережею з понад 4500 серверів оптимізовано для різних цілей, включаючи P2P, подвійний VPN та Tor через VPN. Він має високу швидкість і може розблокувати популярні веб-сайти, такі як Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video та BBC iPlayer.

У вас не виникне жодних проблем на фронті безпеки з “біотехнологічним” 256-бітним шифруванням, перемикачем на захист та захистом від витоку. Журнали не зберігаються, тому вся ваша діяльність залишається повністю приватною. Автоматичний захист Wi-Fi – це додатковий бонус, якщо ви вирішили використовувати VPN на мобільному пристрої. Дозволяється шість одночасних підключень на підписку, а додатки передбачені для Windows, MacOS, iOS та Android.

УВАГА ЧИТАТИ: Економте 77% і платите лише $ 2,75 на місяць, купуючи трирічний план.

Читайте наш повний огляд NordVPN.

Дивіться посібники з налаштування маршрутизатора NordVPN.

3. IPVanish

Сторінка маршрутизатора IPVanish.

IPVanish – ще один постачальник, який пропонує попередньо налаштовані маршрутизатори, якщо ви хочете зберегти собі клопоту, але ви можете налаштувати його на інші сумісні маршрутизатори, якщо хочете. IPVanish не має підтримки користувачів в чаті, але він пропонує велику допомогу у вигляді посібників із налаштування маршрутизатора. Крім того, ви можете надіслати форму електронної пошти в будь-який час дня і зазвичай отримаєте швидку відповідь.

Безпека складається у вигляді 256-бітного шифрування з ідеальною секретністю вперед, і це забезпечує захист від витоку та перемикач на знищення. Жодного журналу не зберігається, тому вся ваша інформація залишається приватною.

IPVanish користується особливою популярністю серед користувачів Kodi і буде працювати з усіма офіційними додатками Kodi. Крім конфігурації маршрутизатора, ви можете завантажувати додатки для Windows, MacOS, iOS та Android. IPvanish дозволяє підключати до 10 пристроїв одночасно.

ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОПОЗИЦІЯ: Отримуйте великі знижки до 60% на плани IPVanish.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

Дивіться посібники з налаштування маршрутизатора IPVanish.

4. ПриватнийVPN

privatevpn угода

PrivateVPN не пропонує попередньо налаштовані маршрутизатори, але їх можна налаштувати на певні маршрутизатори вручну. Цілодобова підтримка чату може допомогти у налаштуванні та усуненні несправностей. Це невеликий провайдер, але сервіс швидкий, надійний та відмінно підходить для розблокування потокових служб, таких як Netflix, HBO, Amazon Prime Video, Hulu, BBC iPlayer та багато іншого.

Це безпечне та приватне використання, яке може похвалитися 256-бітним шифруванням через протокол OpenVPN, захистом від витоку та перемикачем захисту. Він не містить журналів трафіку чи з’єднання, тому не має інформації для передачі третій стороні.

Якщо потрібно, ви можете завантажити програми для WIndows, MacOS, iOS та Android. На одному плані дозволено шість з’єднань.

ЗБЕРЕГТЕ НА 70%: Читачі Comparitech можуть заощадити більше 70% плюс отримати п’ять місяців безкоштовно.

Читайте наш повний огляд PrivateVPN.

Дивіться посібники з налаштування маршрутизатора PrivateVPN.

5. CyberGhost

Сторінка CyberGhost Comparitech.

CyberGhost є все більш вражаючим провайдером, і його VPN може бути налаштований на маршрутизатори з різноманітним програмним забезпеченням, включаючи DD-WRT і Tomato. Це ще один постачальник, який підтримує клієнтів, і ви матимете доступ до живого агента в будь-який час доби.

CyberGhost функціонує в мережі, що розвивається з більш ніж 2500 серверів і забезпечує легкий доступ до багатьох популярних сайтів потокової передачі, включаючи Netflix, Amazon Prime Video та BBC iPlayer.

CyberGhost взагалі не зберігає журналів, які можна прив’язати до окремого користувача. Він використовує стандарти безпеки, які відповідають найкращим в галузі, включаючи 256-бітове шифрування, вбудований вимикач захисту та захист від витоку. Якщо ви вирішили використовувати його і на своєму мобільному пристрої, ви можете встановити автоматичний захист Wi-Fi для звичних мереж.

Цей провайдер дозволяє до семи одночасних підключень, і кожен план включає доступ до нативних програм для Windows, MacOS, iOS та Android.

ЧИТАТИ ПРОПОЗИЦІЯ: Виберіть однорічний план CyberGhost і насолоджуйтесь понад 70% знижки плюс додаткові півроку безкоштовно.

Прочитайте наш повний огляд CyberGhost.

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN з роутером?

Вирішуючи, яку послугу VPN потрібно використовувати разом з маршрутизатором, необхідно враховувати кілька факторів, зокрема швидкість, надійність, безпека та підтримка клієнтів.. На жаль, на всіх цих фронтах, як правило, не вистачає безкоштовного VPN. Оскільки вони безкоштовні, вони часто мають велику кількість користувачів, які вимагають використовувати обмежену кількість серверів. Це може призвести до повільних, ненадійних з’єднань, і вам, можливо, доведеться навіть приєднатися до черги для підключення до сервера. Більше того, безкоштовні VPN менше шансів отримати доступ до заблокованого контенту, наприклад Netflix та BBC iPlayer.

Безкоштовних VPN часто не вистачає і з боку безпеки та конфіденційності речей. Хоча вони можуть рекламувати пристойне шифрування, було показано, що деякі взагалі не шифрують ваші дані і навіть можуть переносити зловмисне програмне забезпечення. Інші тінисті бізнес-тактики включають відстеження вашої активності та продаж даних третім сторонам, введення реклами та навіть крадіжку пропускної здатності користувача..

Зрозуміло, що це не той тип послуг, який ви хочете, після того, як у вас виникли проблеми зі створення маршрутизатора VPN. Платити кілька доларів на місяць для високопоставленого постачальника варто спокійно.

Чи можу я використовувати DNS-проксі з маршрутизатором замість VPN?

Якщо ваша основна причина використання маршрутизатора VPN полягає в тому, щоб обійти гео обмеження, тоді ви можете розглянути службу проксі-сервера DNS як альтернативу. Це може замаскувати вашу IP-адресу та замінити її іншою, що дозволяє розблокувати потокові сайти та інший геозаблокований вміст.

Проксі-сервери DNS перенаправляють ваше з’єднання лише тоді, коли ви отримуєте доступ до сайту, який потребує геоблокування. Наприклад, коли ви переходите до Comparitech, веб-сайт є тим самим незалежно від того, звідки ви отримуєте доступ до нього, тому проксі-сервер не запускається, і ви отримуєте пряме з’єднання. Коли ви переходите на Netflix, запис DNS було змінено таким чином, що ваше з’єднання буде прокладено через проксі-сервер.

Хоча деякі проксі-сервери DNS потрапляють під той же парасольку, що і безкоштовні VPN, оскільки вони часто не працюватимуть із деякими потоковими сайтами, які агресивно блокують використання проксі-серверів. Один DNS-проксі, у якого немає цієї проблеми, є MediaStreamer ExpressVPN, який постачається в комплекті з кожною підпискою.

Окрім сказаного, однією з головних відмінностей між проксі-сервісом DNS та VPN є шифрування. VPN шифрує ваш трафік, тоді як DNS-проксі – не. Тож якщо ви взагалі стурбовані безпекою, то VPN – це шлях.

Ви можете дізнатися більше в нашому недавньому дописі про розумні проксі-сервери DNS та як налаштувати його на маршрутизатор.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me