Які найкращі безкоштовні пошукові системи NZB для Usenet (оновлено до 2020 року)?

спостерігаючи за горизонтом
Коротко:

  • Ми рекомендуємо Binsearch або NZBIndex для нереєстрації, безкоштовний індексатор
  • Фактори, які слід враховувати при виборі індексатора NZB: збереження, максимальна кількість завантажень та звернень API на день, фільтри та параметри сортування, попередній перегляд, повнота та списки спостереження
  • Користувачам Couchpotato та Sickbeard знадобиться індексатор з API, більшість з яких потребує реєстрації
  • Цей список не охоплює приватні індексери та лише запрошення
  • Наш рекомендований постачальник Usenet – UsenetServer, який під час нашого тестування оцінив високу оцінку показників заповнення та збереження та простий у використанні. Вони пропонують тут акційну ставку.

Пошукові системи NZB, також відомі як індекси чи індекси NZB, в основному бувають трьох різновидів: загальнодоступні (без реєстрації), відкриті (реєстрація не потрібна) та лише запрошення (приватні). Кожен індекс відрізняється своєю повнотою, простотою використання, діапазоном фільтрів, швидкістю та кількістю пошукових запитів, дозволених на день для безкоштовних користувачів. Користувачам Couchpotato та Sickbeard знадобиться індексатор, який пропонує ключ API, для якого в основному потрібна реєстрація, а іноді і платний рахунок.

Індекси NZB використовуються для пошуку файлів або частин файлів на Usenet та згодом їх завантаження за допомогою програми для читання новин. Щоб завантажити файли, перелічені в них, вам також потрібно буде підписатися на постачальника Usenet. Файл NZB схожий на торрент-файл – він вказує на місця розташування ресурсів на Usenet і не робить багато нічого без додатків та служб для обробки. Про те, як налаштувати додаток, індексатор та додаток для читання новин, читайте в нашому підручнику та перегляньте наші відгуки про кращих постачальників Usenet.

Деякі індексатори Usenet є приватними. Вони або лише запрошені, або провайдери пропонують своїм абонентам власні індекси. Якщо ви хочете, щоб постачальник “все в одному” пропонував сервери Usenet, читання новин та пошукову систему в одній підписці, то ми рекомендуємо Newshosting. Ми не будемо висвітлювати ці індекси в цьому списку, але ви можете прочитати про пакетні індексатори NZB в наших оглядах окремих постачальників на Comparitech (огляди тут на UsenetServer, Newshosting, Giganews та EasyNews.

Пошукові системи громадського користування Usenet, реєстрація не потрібна

Бінсарх

binsearch ss
Binsearch – це, мабуть, найпопулярніша пошукова система Usenet, яка не потребує запрошення чи реєстрації. У ньому є простий інтерфейс без бареонів з панеллю пошуку та можливість обмеження віку та вибору між пошуком лише найпопулярніших груп або “інших груп”. Це швидкий надійний, але не найзручніший користувач.

За замовчуванням пошук обмежується 400 найпопулярнішими групами новин. Індекс оновлюється кожні чотири години або менше.

Також доступний розширений пошук, де ви можете вказати, чи потрібно пошук обмежувати темою та назвою файлу, а також тілом файлу. Ви можете шукати конкретні групи новин та сортувати за датою, плакатом чи темою.

Розширений пошук включає також кілька “експериментальних параметрів”, включаючи прапорець, щоб відображати лише колекції файлів і приховувати окремі файли, показувати лише публікації, що містять .nfo-файл, і встановлювати верхню і нижню межі розміру файлів. Файли NFO можна переглянути у браузері перед завантаженням.

Зауважте, що основний пошук у Binsearch поверне результати, які містять лише частини файлів, тобто потрібно перевірити всі частини окремо та натиснути «Створити NZB», щоб отримати єдиний робочий файл. Новим користувачам, які можуть не знати, що шукати, це може бути складно, тому ми рекомендуємо переключити параметр “показувати лише колекції” в розширеному пошуку. Це повертає попередньо зроблені NZB, які зазвичай містять усі необхідні частини файлу.

NZBIndex

nzbindex ss
Дизайн NZBIndex більш приємний для очей, ніж Binsearch, але функціональність більш-менш однакова. Це не обмежує пошук за найпопулярнішими групами новин за замовчуванням, тому ми часто отримуємо більше результатів, ніж ми отримали від Binsearch.

Розширений пошук дозволяє обмежити вік, розмір, плакат та групи та відфільтрувати неповні випуски та публікації без файлів .nfo. Найпопулярніші бінарні групи перелічені прапорцями, тому не потрібно запам’ятовувати правопис кожної з них, яку ви хочете шукати..

Результати пошуку містять кілька оголошень, але їх очевидно і легко уникнути. Результати швидко поверталися. Файли NFO можна переглянути у браузері перед завантаженням.

Newzleech

newzleech
Домашня сторінка Newzleech переводить вас прямо на панель пошуку без суєти. Індекс має “інтелектуальне групування”, яке знаходить пов’язані бінарні файли та об’єднує їх у групи. Він стверджує, що є індексом “майже в реальному часі”, який постійно оновлюється.

Жодні журнали не зберігаються для збереження конфіденційності користувачів. HTTPS завжди використовується.

Newzleech індексує понад 800 груп новин до 2 000 днів збереження.

У розширених налаштуваннях користувачі можуть вказувати, які групи новин шукати, віковий діапазон публікацій та їх мінімальний та максимальний розмір.

Пошукові запити виявили релевантніші результати порівняно з багатьма однолітками Newzleech. Вони також з’явилися майже миттєво.

З іншого боку, результати пошуку сортуються за віком за замовчуванням і не можуть бути відсортовані іншим способом. Краще фільтрування та сортування буде корисним доповненням.

Якщо ви віддаєте перевагу перегляду, а не пошуку, шукайте в іншому місці. Newzleech покладається виключно на функцію пошуку.

Щоб використовувати API, вам знадобиться преміальна підписка. Вони починаються від 6 доларів на рік, тому це не є великим зобов’язанням. З його допомогою ви отримуєте 6000 щоденних дзвінків API.

NZBStars

nzb зірки ss

NZBStars – це безкоштовний, не потрібний для реєстрації індекс пошуку, що містить безліч категорій і фільтрів, які допоможуть звузити ваш пошук. Категорії та підкатегорії розкладені на бічній панелі, включаючи відео, книги, еротику, аудіо, ігри та програми. Фільтри та параметри сортування включають тип файлу, назву, жанр, кількість коментарів, плакат, вік, розмір файлу та попередньо зроблений NZB. Результати пошуку кольорово кодуються за типом файлів, щоб полегшити просіювання результатів. Більше результатів автоматично завантажується під час прокрутки вниз; не потрібно натискати на сторінки результатів. Якщо навести курсор на результат у списку, відобразиться попередній попередній перегляд мініатюр.

NZB Stars є відносно новим і на момент написання йому близько трьох років. Він використовує платформу SpotNet, що означає сумісність із пристроями Sickbeard, CouchPotato, SABnzbd та NAS. Результати пошуку завжди швидко поверталися і зазвичай включали файли, які ми шукали, але це було не ідеально. Хоча ми виявили, що це один з кращих індексів без реєстрації, на цьому веб-сайті використовується досить нав’язлива реклама, включаючи банери та часті спливаючі вікна..

На веб-сайті є дійсний сертифікат HTTPS. Ми бачили деякі звіти, які стверджують, що індекс NZBStars оновлюється кожні п’ять хвилин, але, схоже, це значно сповільнилося станом на 2018 рік. Оновлення надходять кожні 30 хвилин або близько того. Утримання 1000 днів.

Король NZB

nzb король ссNZB King – індекс NZB без голих кісток, що містить понад 3500 груп. Розробники створили власний бекенд, щоб знайти відповідність вашому пошуку. База даних Сфінкса піклується про індексацію. Функція пошуку працює добре, коли NZB, який ви шукаєте, насправді індексується, але ми отримали неоднозначні результати в цьому відношенні.

Пошук – головний напрямок пошуку NZB. Ви можете переглядати топ-500 новинних груп, але це вимагає неабияких знань про те, де їх шукати. Результати повертаються з ім’ям файлу, плакатом, новою групою та віком. Файли NFO пов’язані, коли вони доступні. NZB King дуже швидко повертає результати пошуку. На жаль, немає фільтрів або варіантів сортування, тому знаючи, що шукати і як це насправді ключово. Немає попереднього перегляду мініатюр.

На сайті немає HTTPS-сертифіката, тому ми радимо використовувати VPN під час пошуку та завантаження.

NZBFriends

nzbfriends ss
Ми рекомендуємо лише NZBFriends в крайньому випадку. У наших тестах виявляється лише частина результатів пошуку, і немає можливості фільтрувати часткові файли та публікації без файлів .nfo. Ви можете сортувати результати за розміром, групою новин та віком.

Клуб НЗБ

Оновлення 2018 року: Клуб NZB закрили.
Скріншот клубу nzb

NZB Club – це індексатор freemium, що має просту послугу без реєстрації, а також платну послугу, яка дозволяє користувачам вибрати для зашифрованої HTTPS версію сайту (зверніть увагу, що Binsearch і NZBIndex використовують HTTPS за замовчуванням).

У наших тестах клуб NZB не повернув стільки результатів, скільки NZBIndex та Binsearch, і його функція розширеного пошуку була не такою надійною. Помітно відсутня можливість обмеження пошуку на повну колекцію, а це означає, що ви можете витратити багато часу на просіювання частин файлів.

Ви можете принаймні обмежити результати лише тими, які містять файли .nfo. Файли NFO можна переглянути у браузері перед завантаженням.

Відкрийте індекси Usenet, необхідна реєстрація

Nzbplanet

nzbplanet ss
Nzbplanet – це індексатор freemium з безліччю функцій “VIP”, до яких можна отримати доступ, сплачуючи щорічну плату в розмірі 8 доларів. Реєстрація електронною поштою обов’язкова.

Щодня користувачі отримують п’ять завантажень і можуть шукати файли із збереженням до 200 днів. Це не так зважаючи на те, що більшість постачальників Usenet пропонують на північ від 2000 днів утримання.

Результати пошуку Nzbplanet можна організувати за кількістю звернень та коментарів. Нові NZB, перелічені за останній раз, коли ви відвідували сайт, виділені синім текстом. Ви можете переглянути попередній перегляд зображень, обкладинки плакатів та текст із .nfo-файлу прямо зі списку результатів пошуку, коли вони доступні.

Індексатор сумісний із Sickbeard та Couchpotato, а також з кількома іншими програмами NZB.

VIP-користувачі отримують повне зберігання, необмежену кількість завантажень, списки спостереження, закладки та можуть робити запити. Платиновий рівень також доступний за 24 доларів на рік, що дозволяє вам 20 000 звернень API щодня (5000 для VIP, 0 безкоштовно).

Список спостереження – особливо класна функція для користувачів преміум класу. Якщо потрібний NZB ще не доступний, ви можете додати його у свій список спостереження, і він буде надісланий у користувальницький RSS-канал, коли він буде доступний. RSS-канал можна використовувати для автоматичного завантаження телешоу або фільму за допомогою програми NZB.

GingaDADDY

gingadaddy ss
Після запрошення лише GingaDADDY – пошукова система Usenet, яка потребує реєстрації, із понад 35 000 зареєстрованих користувачів та 760 000 NZB. У наших тестах він не отримав стільки результатів, скільки NZB.і він не показав поганих результатів.

Безкоштовні користувачі можуть завантажувати три рази на день. Пошукові запити можна відфільтрувати за різними жанрами та форматами, а потім відсортувати за віком, захопленнями, коментарями, рейтингом IMDb, рейтингом IGN, розміром та переглядом.

Зокрема, функція розширеного пошуку не дозволяє користувачам обмежувати пошук за розміром або віком або лише публікаціями, що містять файли .nfo. Ви також повинні натиснути на результат пошуку, щоб переглянути зображення та файли .nfo, а не переглядати їх у спливаючому вікні в результатах пошуку, що може зробити просіювання публікацій стомлюючим.

GingaDADDY реєструє IP-адреси, щоб зменшити зловживання дублікатами облікових записів. Сайт не реєструє, що завантажується, скільки і як часто.

На сайті є кілька рекламних оголошень, які проходять, якщо ви платите за VIP-членство.

VIP-доступ коштує 15 доларів на рік, що дає вам необмежену кількість завантажень, завантаження RSS-файлів, багаторазові та часткові завантаження NZB, ключ API (необхідний для Couchpotato та Sickbeard) та деякі NZB лише для VIP.

NZB.is

Оновлення 2018 року: NZB.is закрито.nzb.is ss

Це мій індекс переходу для загальних пошукових запитів на Usenet. NZB.стверджує, що це найбільш швидко зростаючий індекс Usenet і оновлюється кожні 15 хвилин. Для реєстрації потрібні ім’я користувача, пароль та електронна адреса, але поля справжнього імені необов’язкові. Для захисту конфіденційності користувачів NZB.is дотримується політики без реєстрації та відсутності політики відстеження.

Коли результати пошуку повертаються, користувачі можуть читати .nfo файли, якщо вони були включені, та переглядати попередній перегляд зображень. Безкоштовні користувачі обмежуються п’ятьма завантаженнями NZB на день.

API NZB.is сумісний із Sickbeard та Couchpotato, а також з іншими подібними програмами.

Користувачі можуть здійснювати пошук за платформою та типом файлів, наприклад певною ігровою консоллю, звуковим форматом чи якістю відео. Розширений пошук включає всі типові параметри: плакат, вікові обмеження, групу новин, обмеження розміру та файли .nfo.

NZB.is має кілька інших функцій, які значно спрощують пошук авторитетних файлів. Перший – це варіант під розширеним пошуком, щоб включити лише NZB з коментарями. Коментарі часто сигналізують, якщо файл повний і вказує на якість. Друга особливість – це можливість замовляти результати за кількістю «захоплень». Захоплення стосується завантаження, тому багато захоплень означає, що NZB популярний і, мабуть, хорошої якості.

NZB.автоматично сортує файли по колекціях, щоб вам не довелося шукати окремі частини файлів. Просто скачайте NZB та йдіть. Списки спостереження дозволяють додавати фільми та телепередачі, які ще не доступні, тому вони будуть додані в RSS-канал і автоматично завантажуються через додаток для автоматизації, як SABnzbd пізніше.

Наша найбільша скарга на NZB.is – швидкість. Пошук в деяких випадках може зайняти до декількох хвилин, тоді як нормальні добрі 30 секунд. Деякі оголошення з’являються на сайті.

Довічне членство в VIP коштує всього 10 доларів і його можна оплатити за допомогою Bitcoin. Це стикає вас до 2000 звернень API та 200 завантажень на день.

NZB Тортуга

Оновлення 2018 року: NZB Tortuga більше не відкрито для нової реєстрації.
nzb tortuga

Вільний рівень NZB Tortuga обмежує користувачів одним завантаженням файлу NZB та одним дзвінком API кожні 24 години. Показ реклами. Безкоштовні користувачі не отримують доступу до знімків екрана, попередніх даних та інших преміум-послуг. Вам забезпечено процесор 486-DX266, 12 МБ дискового простору, пропускну здатність 100 МБ та 8 Мб оперативної пам’яті.

Утримання встановлюється на рівні 3000 днів для всіх планів. Пошукові запити швидко повертають результати, і вони не змусять вас чекати.

API NZB Tortuga сумісний з SABnzbd, Couchpotato, Sickbeard, Kodi XBMC, Sonarr та іншим програмним забезпеченням.

Ви можете шукати за категоріями – від консольних ігор до книг до вмісту XXX. Немає розширеного пошуку, щоб включати результати лише з .nfo-файлами, у певні дати чи плакатами. Однак можна сортувати результати за часовою позначкою, розміром, кількістю файлів та кількістю коментарів та захоплень. У нашому короткому тесті пошуки були успішними з новим вмістом, але не вдалося знайти старих NZB, навіть якщо вони були в межах ліміту збереження.

Користувачі також можуть переглядати NZB, а не шукати їх. Категорії та підкатегорії досить великі.

Загальні положення та умови сайту не згадують про конфіденційність або реєстрацію, тому обов’язково використовуйте VPN. HTTPS завжди використовується.

Плани Premium починаються від $ 4,99 на місяць з 1 Гб дискового простору та 100 ГБ пропускної здатності.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати захищені авторським правом матеріали без дозволу.

Використовуйте VPN

Ми рекомендуємо використовувати VPN для захисту вашої конфіденційності під час пошуку та завантаження файлів NZB. Більшість пошукових систем NZB за замовчуванням використовують HTTPS, що шифрує з’єднання з сайтом. Але хоча HTTPS приховує вміст вашого веб-трафіку, він не приховує призначення.

Ваш Інтернет-провайдер або інші нотатки можуть побачити, що ви переглядаєте індексатор Usenet, що може бути достатньою причиною, щоб зменшити пропускну здатність або надіслати вам розрахунковий лист. VPN маскує вашу IP-адресу та місцезнаходження, додаючи також другий сильний шар шифрування, щоб ви могли легко переглядати Usenet.

Доступно багато VPN. Деякі постачальники Usenet дозволяють комплектувати VPN за допомогою підписки ще на кілька доларів. Ми рекомендуємо платні послуги на зразок IPVanish для високої якості та швидкості безпеки. Якщо ви хочете отримати альтернативну службу, описану в нашій статті про кращі VPN-адреси для торрент-рейтингу, всі оцінюють високо для швидкості та безпеки.

«Перегляд горизонту» Пітера, що отримав ліцензію на CC BY 2.0

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me