Як зупинити та обійти пропускну здатність пропускної здатності за допомогою VPN

Lucas_Leite_2009_BJJ_Chahipships


Зменшення пропускної здатності відбувається, коли хтось навмисно сповільнює вашу швидкість Інтернету. Кожен, хто має адміністративні привілеї по мережі, який зменшує кількість доступної пропускної здатності, бере участь у зменшенні пропускної здатності. Що стосується питань цензури та нейтралітету мережі, винний, як правило, постачальник послуг Інтернету та / або мобільний оператор.

Пропускна здатність дросельної мережі провайдера з кількох причин. Ось кілька прикладів:

 • Інтернет-провайдер може зменшити пропускну здатність до певних веб-сайтів, додатків чи служб, щоб відмовити від їх використання та заохотити прийняття альтернативних служб, що приносять користь провайдеру та його партнерам
 • Інтернет-провайдеру може знадобитися зменшити пропускну здатність до вмісту та служб, які уряд визнає невідповідними, образливими або чутливими
 • Користувач перевищив щомісячну обмеження даних, що спричинило зменшення пропускної здатності як штраф, а також запобігання зловживань
 • Ваш план провайдера має обмеження пропускної здатності, як для всього трафіку, конкретних типів трафіку, так і для конкретних веб-сайтів та служб

Перші два випадки можна виправити за допомогою VPN. Скорочене для віртуальної приватної мережі, VPN шифрує весь інтернет-трафік пристрою і здійснює маршрутизацію через сервер у місці, яке вибирає користувач. Шифрування заважає вашому Інтернет-провайдеру та будь-кому іншому в мережі бачити вміст вашого веб-трафіку, в той час як сервер маскує цільове призначення трафіку. VPN також маскують тип інтернет-трафіку; немає можливості, щоб ваш провайдер розмежував трафік VPN від веб-браузера або менеджера BitTorrent, наприклад.

Якщо ваш третій випадок, це зробити не так вже й багато. Окрім провайдерів, що перемикаються, ваш Інтернет-провайдер завжди буде знати, скільки загальних даних та пропускної здатності ви споживаєте. Однак багато VPN можуть стискати дані перед надсиланням, щоб зберегти пропускну здатність, що може зменшити загальне споживання даних. Деякі можуть блокувати рекламу та інші форми небажаного трафіку, заощаджуючи ваші дорогоцінні кілобайти.

VPN також постачаються з іншими перевагами. Вони додають міцного шару конфіденційності всьому, що ви робите в Інтернеті, не даючи вашим провайдерам і урядам переслідувати вашу діяльність. Вони захищають мережі Wi-Fi від хакерів. Ви можете використовувати їх для розблокування географічно обмеженого вмісту. І вони можуть без цензури в Інтернеті в умовах, коли певний вміст заблокований, наприклад, корпоративних офісних будівель, шкіл і навіть таких країн, як Китай.

Як запобігти зменшенню пропускної здатності за допомогою VPN

Почніть з реєстрації та придбання підписки у надійного постачальника VPN. У цій статті ми будемо використовувати ExpressVPN як приклад. Для збереження ваших даних ExpressVPN використовує найкраще шифрування та ідеальну таємницю вперед. Він не зберігає ідентифікаційних журналів використання або метаданих. Весь трафік, включаючи запити DNS, які зазвичай проходять через ваш Інтернет-провайдер, направляється через глобальну мережу серверів компанії. Нарешті, це швидко, тому ви не будете змінювати одну форму зменшення пропускної здатності на іншу. Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS, Android, Linux та деяких маршрутизаторів Wi-Fi.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ ДОРОЖНОЇ РОЗВИТКУ: ExpressVPN – наш вибір №1. Веде шлях із своїми простими у користуванні додатками без суєти. У ньому розгалужена серверна мережа, яка оптимізована для швидкісних з’єднань. Важко перемогти в конфіденційності та безпеці. Працює з усіма основними потоковими службами. Існує 30-денна гарантія повернення грошей без зворотнього зв’язку, щоб ви могли спробувати її без ризику.

Після реєстрації завантажте клієнтське програмне забезпечення на свій пристрій. Після встановлення ExpressVPN вимагатиме одноразової перевірки пристрою, що означає, що вам не доведеться повторно вводити облікові дані свого облікового запису щоразу, коли ви запускаєте програму.

ExpressVPN Індія

Якщо програма встановлена ​​та запущена, ви можете або натиснути кнопку Підключення натисніть кнопку для автоматичного вибору та підключення до сусіднього сервера або натисніть на опцію, щоб вручну вибрати місцеположення.

Зачекайте кілька секунд, щоб з’єднання встановилося. Ви отримаєте сповіщення про успіх. І це все! Весь ваш Інтернет-трафік тепер буде зашифрований та направлений через VPN-сервер. Це повинно дозволяти обійти більшість типів дроселювання пропускної здатності, як зазначено вище.

Як дізнатись, чи мене пригнічують?

Простий тест на швидкість повинен бути достатнім, щоб з’ясувати, чи зменшується ваша пропускна здатність. Перейдіть на speedtest.net і запустіть тест. Якщо ви отримуєте швидкість значно нижчу, ніж обіцяє ваша підписка, навіть у не пікові години – то є хороший шанс, що вас перестануть запускати.

Якщо ви думаєте, що конкретний веб-сайт чи послуга пригнічується, це важче довести. Вам потрібно буде стежити за вашою мережею, використовуючи вказаний веб-сайт або службу, щоб побачити, яку швидкість ви отримуєте. Це можна зробити на вашому пристрої або маршрутизаторі Wi-Fi, якщо вони мають таку можливість. Наприклад, Windows 10 дозволяє контролювати пропускну здатність мережі на вкладці «Продуктивність» диспетчера завдань.

Під час тестування переконайтесь, що жоден інший пристрій у вашому будинку не пропускає пропускну здатність. Перевірте, чи використовуєте ви автоматичні резервні копії, завантажуєте оновлення програмного забезпечення чи скористалися зловмисним програмним забезпеченням, яке використовує ваш Інтернет.

Чи законність пропускної здатності є законною?

Це залежить від місця проживання. Країни із суворими законами про нейтральність мережі забороняють пріоритетність трафіку. Інтернет-провайдери в цих країнах зобов’язані поводитися з усім трафіком однаково і не можуть навмисно сповільнювати або пришвидшувати конкретні веб-сайти, додатки чи послуги.

Дроселювання пропускної здатності, як правило, законно, якщо дросель застосовується до всього трафіку, а не до конкретних веб-сайтів та служб.

Сполучені Штати

Відкритий Інтернет-замовлення FCC вимагає від Інтернет-провайдерів у Сполучених Штатах ставлення до всього інтернет-трафіку приблизно однаково. Вони не можуть дискримінувати додаток чи послугу, пристрій чи вміст. Інтернет-провайдери класифікуються за тими ж правилами, що й утиліти, що стосується надання послуг.

Однак закони щодо нейтралітету в мережі наразі під загрозою. FCC при адміністрації Трампа має на меті усунути Порядок відкритого Інтернету і натомість надати регулюючі повноваження FTC щодо цих питань. Критики стверджують, що FTC не зможе належним чином захистити споживачів, але кажуть, що діючий закон повинен бути дотриманий.

Інтернет-провайдери хочуть зняти закони про нейтральність мережі, щоб вони могли забезпечити швидший доступ до продуктів і послуг, які їм приносять користь, наприклад, афілійованого відео на сайтах попиту, при цьому сповільнюючи конкуруючі сайти. Verizon був спійманий на тестуванні такого типу дроселювання зовсім липня 2017 року. Вони також можуть стягнути плату за інші компанії за швидкий доступ до провулок у своїх мережах.

Пов’язані: Найкращі VPN для США, щоб уникнути проникнення НСА

Об’єднане Королівство

Як частина Єдиного цифрового ринку ЄС, Інтернет-провайдери не можуть блокувати, не зупиняти чи дискримінувати Інтернет-вміст, додатки та послуги. Однак через Brexit майбутнє нейтралітету мережі у Великобританії невизначене.

До вступу в дію закону ЄС у 2015 році Великобританія використовувала добровільну систему для збереження нейтралітету в мережі. Але як тільки Великобританія покине Союз, чинний закон може бути скасований. А оскільки більшість партій не мають найбільших даних щодо захисту цифрових прав громадян (див. Статут снайпера), існує ймовірність того, що зменшення пропускної здатності може бути на горизонті Великобританії.

Пов’язано: найкращі VPN, які захищають вас від Статуту снайпера.

Канада

Як відомо, канадські провайдери обмежують пропускну здатність певних протоколів. Ці протоколи виявляються за допомогою глибокої перевірки пакетів, яка ідентифікує тип трафіку, що проходить через його мережу. Це можна використовувати для зменшення швидкості таких обставин, як одноранговий обмін файлами, які використовують велику кількість даних та пропускну здатність. Це іноді реалізується в години пікових використання.

Відомо, що канадський ISP Роджерс погіршив швидкість всього зашифрованого трафіку, що включатиме трафік VPN.

Пов’язані: 5 кращих VPN для Канади

Австралія

Як відомо, австралійські Інтернет-провайдери застосовують практику нульового оцінювання, але не так сильно зменшується пропускна здатність. У зв’язку з більш конкурентоспроможним ринком пріоритетність трафіку не в їх інтересах.

Однак країна не закріпила жодних фактичних законів чи нормативних актів, які б запобігали зменшенню пропускної здатності.

Пов’язані: Який найкращий VPN для Австралії?

А нульовий рейтинг?

Нульовий рейтинг схожий на пропускну здатність пропускної здатності, але, на жаль, неможливо виправити за допомогою VPN. Нульовий рейтинг виникає, коли Інтернет-провайдер не зараховує трафік на певні веб-сайти чи служби на основі обмеження даних користувача.

Наприклад, якщо AT&T клієнти дозволили клієнтам передавати відео з HBO Go, не витрачаючи їх щомісячного розміщення даних, це буде нульовий показник.

Закони та правила менш чіткі щодо нульових рейтингових схем, але прихильники нейтралітету чистих проти. Вони кажуть, що це створює несправедливу перевагу для встановлених гравців і не дає стартапам та малому бізнесу закріпитися, тим самим заважаючи інноваціям.

Фото: «Чемпіонати Lucas Leite 2009 BJJ» Джона Ламоніка

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map