Як змішувати біткойни та надсилати біткойн анонімно

Посібник зі змішування біткойна


Багато людей неправильно позначають біткойн як “анонімну” валюту, коли насправді кожна транзакція з моменту її запуску була записана в публічній книзі, відомій як блокчейн. По правді кажучи, біткойн – це лише псевдоанонім, або «псевдонім», як його називають. Всі транзакції з біткойнами можна простежити до цифрових гаманців, які їх надсилають та отримують. Хоча власнику гаманця не обов’язково пов’язувати своє ім’я чи іншу ідентифікаційну інформацію з гаманцем, багато хто робить. А для тих, хто цього не робить, ви можете бути впевнені, що правоохоронні органи, урядові установи та великі корпорації зацікавлені в налагодженні зв’язків між гаманцями Bitcoin та їх власниками в реальному житті.

Щоб фактично надсилати або витрачати біткойн анонімно, вам потрібно буде покрити свої сліди за допомогою гаманця, який не може бути відстежений до вас. Щоб внести кошти в цей гаманець, не залишаючи сліду, вам потрібно «змішати» біткойн. Потім ви можете використовувати змішані біткойни, щоб анонімно надсилати або витрачати біткойн. Ось кілька юридичних прикладів:

 • Зробити анонімну покупку, таку як підписка VPN, не відмовляючись від ідентифікації платіжних реквізитів та не дозволяючи компаніям з електронної комерції продавати історію придбань рекламним мережам
 • Зробити анонімну пожертву, наприклад, на благодійну організацію, некомерційну організацію чи особу, яка потребує
 • Приховування грошей на рахунку під час економічних потрясінь, коли активи загрожують захоплення корумпованого уряду, як, наприклад, ситуація у Венесуелі
 • Якщо ви несвідомо отримаєте біткойни, які були пошкоджені, їх змішування може знову зробити біткойн придатним. Наприклад, Coinbase відхилила біткойни, що отримуються з гральних сайтів

Також відомий як перемикання біткойна та відмивання біткойна, змішування біткойна використовує сторонній сервіс для розриву зв’язку між джерелом та пунктом призначення біткойнів. У цьому підручнику ми покажемо основи того, як це робиться поетапно. Згодом ми згадаємо ще кілька речей, які ви можете зробити, щоб «загартувати» процес, тим самим покращуючи безпеку та анонімність для самих обережних серед нас, хоча основний підручник для більшості буде чудовим..

Для початку вам знадобиться наступне:

 • Браузер Tor або аналогічний інтерфейс з підтримкою Tor для анонімного доступу до Інтернету та DarkNet. Ми рекомендуємо дотримуватися всього підручника (включаючи читання цієї сторінки) у браузері Tor, щоб досягти максимальної анонімності
 • Біткойн-гаманець із кількістю біткойна, який потрібно змішати. Це може бути звичайний гаманець, створений в чистій мережі, який ми будемо називати вашим “ринковим” гаманцем. Я буду використовувати свій обліковий запис Coinbase.
 • Основне розуміння того, як надсилати біткойн та фінансувати гаманець
 • Зашифрована звичайна текстова примітка для відстеження всіх адрес, ідентифікаторів та іншої інформації, яка вам знадобиться протягом цього процесу.

Як перемішати / відкинути / відмити біткойн

Запустіть браузер Tor і створіть новий гаманець. У цьому підручнику я буду використовувати стандартний гаманець від Blockchain.info. Це веб-сторінка, це означає, що мені не потрібно встановлювати або використовувати що-небудь за межами браузера Tor, і для його роботи потрібна лише електронна адреса.

Очікуйте, що ви витратите від півгодини до години на перший вихід, а також, скільки часу займає процес змішування.

Налаштування електронної пошти для спалювання та анонімного гаманця

Очевидно, ви не хочете використовувати власну електронну адресу. Існує безліч сервісів, які пропонують безкоштовні адреси записувачів, наприклад, Guerilla Mail, але вони зазвичай видаляють облікові записи електронної пошти протягом декількох хвилин або годин. Нам потрібен доступ до наших облікових записів для двоетапної перевірки протягом декількох годин або навіть днів, залежно від часу, який процес займає.

Тож я буду використовувати Mailinator. Mailinator не є приватним – не дальним пострілом. Фактично, весь електронний лист, що надсилається йому, автоматично ліцензується під загальнодоступним доступом. Але для його використання не потрібна будь-яка реєстрація, тому ми можемо отримати доступ до неї анонімно. І хоча повідомлення, збережені на Mailinator, видаляються через кілька годин, адреси електронної пошти – ні. Ви можете придумати будь-яку ручку електронної пошти, яку бажаєте. Поки він закінчується доменом “@ mailintaor.com”, він уже буде існувати.пошта біткойн мікс

Електронні листи, які ми будемо отримувати, не містять конфіденційних даних облікового запису (які все одно не слід надсилати через незашифрований електронний лист), тому Mailinator ідеально підходить для того, що нам потрібно. Просто дотримуйтесь цих інструкцій:

 1. У браузері “Тор” перейдіть на веб-сайт цибулі Blockchain.info, натисніть на Гаманець, і потім Зареєструйтесь.Створення гаманця біткойн-мікс
 2. Введіть свою електронну адресу. Ми будемо використовувати [email protected], але ви можете використовувати все, що завгодно. Не використовуйте пароль, який ви раніше використовували в будь-яких інших облікових записах. Перевірте умови договору про послуги та натисніть Продовжуйте.
 3. Потім вас приведуть на панель приладів за вашим новим порожнім гаманцем, який не має до вас зв’язків.інформаційна панель біткойн-міксу
 4. Відкрийте нову вкладку та перейдіть до Пошта. Введіть створену вами електронну скриньку електронної пошти та перевірте вхідні.
 5. Ви повинні побачити підтвердження електронної пошти для Blockchain.info. Перевірте створення свого нового гаманця.суміш біткойн авторизувати вхід
 6. Запишіть свій ідентифікатор гаманця (відрізняється від адреси гаманця). Вам знадобиться, щоб увійти на інформаційну панель гаманця і пізніше надсилати / отримувати біткойн. Якщо ви збережете його у текстовому файлі на своєму комп’ютері, обов’язково зашифруйте цей файл. Зауважте, що ідентифікатор гаманця та адреса гаманця є двома окремими рядками.

Ніколи не зберігайте свої паролі в простому тексті, навіть у зашифрованій примітці. Запам’ятайте їх або принаймні використовуйте диспетчер паролів.

Фінансування вашого посередника

Щойно ви створили – це посередницький гаманець. Поки ви повністю виконували вищезазначені дії в браузері Tor, він жодним чином не підключений до вас або до ваших пристроїв, за винятком того, що ви будете надсилати йому біткойн з вашого ринкового гаманця. Ми поки не будемо використовувати мікшери біткойн. Для цього нам знадобиться третій гаманець, про який ми підемо пізніше.

Ми не можемо наголосити на цьому достатньо: Ніколи не звертайтеся до проміжного гаманця з чистої мережі. Завжди використовуйте Tor.

Метою цього гаманця є створення правдоподібної заперечуваності. На наступних етапах ми будемо надсилати біткойн з вашого торгового гаманця (наприклад, мого облікового запису Coinbase) до торгового посередника, який ми тільки що створили. Тоді ми будемо відправляти біткойн з посередницького гаманця до кінцевого гаманця через сторонні послуги змішування. Причина, що нам потрібен посередник, полягає в тому, що надсилання біткойна безпосередньо з вашого ринкового гаманця на змішальну службу виглядає підозріло. Це хороший спосіб розслідувати правоохоронні органи або біржу, де ви його купили (Coinbase).

Відправляючи біткойн спочатку до кошелька-посередника, це просто схоже на звичайну транзакцію, де ви надіслали другу або бізнесу якийсь біткойн. Це має бути досить просто, якщо ви коли-небудь надсилали біткойн раніше, але ось інструкції:

 1. У гаманці Blockchain.info натисніть кнопку Буфер обміну значок поруч із кнопками надсилання та отримання. Це скопіює вашу адресу гаманця у буфер обміну (QR-код не завантажиться для мене у браузер Tor)
 2. Використовуйте свій ринковий гаманець, щоб надіслати суму біткойна, яку ви хочете змішати, на ваш посередник. Примітка: Вам не потрібно отримувати доступ до свого торгового гаманця через браузер Tor. Біржа вже знає, хто ти.

Створіть свій третій та останній гаманець

Третій гаманець стане остаточним пунктом для наших свіжозабитих біткойнів, які ми зможемо вільно витратити, без того, щоб хто-небудь простежив транзакції до вас. Ми будемо називати це гаманцем “змішувач”.

Виконайте ті ж самі кроки з першого розділу вище, щоб створити ще один анонімний біткойн-гаманець у браузері Tor, цього разу використовуючи іншу електронну пошту та пароль.

Щоб збільшити анонімність та додатково розірвати зв’язок між вами та вашим гаманцем змішувача, вам потрібно створити кілька адрес. Використання декількох адрес поширить нові монети по адресам з рандомізованими сумами та затримками, що ускладнить аналіз блокчейн.

Щоб створити кілька адрес у своєму гаманці Blockchain.info:

 1. З приладової панелі гаманця перейдіть до Налаштування > Адресиbitcoin змішують кілька гаманців
 2. Поруч із вашим гаманцем за замовчуванням натисніть УправлінняДодайте нову адресу
 3. Клацніть Додати наступну адресу поки у вас є стільки адрес, скільки вам потрібно, до максимуму п’яти, який може бути використаний службою змішування. Ми просто використаємо три.

Ви також можете використовувати цілком окремі гаманці, але поки ми просто використовуватимемо різні адреси в одному гаманці.

Коли ви виходите з посередницького гаманця, радимо налаштувати резервна фраза в Центр безпеки. Якщо ви якимось чином втратите доступ до свого гаманця, можливо, через те, що ваш електронний лист видалено, це дозволить вам відновити будь-які біткойни, застряглі в обліковому записі. Те саме стосується вашого рахунку мікшера.

Змішайте свій біткойн

Тепер для вирішального кроку: змішування вашого біткойна. Для цього нам потрібно буде скористатися послугою третьої сторони. Є літанія варіантів, але ми вирішили поїхати з Helix by Grams. Оновлення: Helix by Grams вимкнувся. Тепер ми рекомендуємо BitBlender або CoinMixer.

У браузері Tor ви можете знайти BitBlender за цією URL-адресою цибулі: http://bitblendervrfkzr.onion

Але не бери на це слово. Завжди двічі та втричі перевіряйте свою адресу цибулі та переконайтесь, що міксер, який ви використовуєте, є законним. Це може бути складно, оскільки багато прихованих Tor-сервісів, як Grams, не мають SSL-сертифікатів та HTTPS-адрес. Існує багато підроблених дублікатів, які шукають шахрайських підозрілих новачків, в тому числі досить сумно відомий під керівництвом Darknetmarkets, навчальний посібник зі змішування якого належить до топ у Google.

Відкрийте нову вкладку в браузері Tor і перейдіть на сайт цибулі BitBlender. Ви можете зареєструвати обліковий запис, якщо хочете, але ми будемо використовувати сайт Швидкий мікс особливість для демонстрації. Візьміть до уваги поле, де ви можете ввести свій «Швидкий мікс ID». У нас його ще немає, але ви можете скористатися цим пізніше, щоб перевірити стан своєї суміші.

бітлендер 1

Введіть адреси вашого третього гаманця змішувача, які ми створили у попередньому розділі, кожна адреса у своєму рядку без розділових знаків. Якщо ви хочете зробити свої транзакції, ви можете ввести мінімальну та максимальну затримку. Я встановив максимум на дві години, але це залежить від вас. Потім натисніть кнопку Створіть новий швидкий мікс кнопка.

бітлендер 2

На наступній сторінці запишіть свою Швидкий ідентифікатор суміші у безпечне місце, наприклад, зашифрована примітка. Унизу натисніть на посилання, що говорить Отримайте підписаний PGP “Гарантія біткойн-блендера” цієї швидкої суміші. Скопіюйте і вставте текст у свою замітку. Це стане в нагоді, якщо щось піде не так, і вам потрібна підтримка людей, які керують блендером. Натисніть кнопку “Назад”, щоб повернутися до сторінки статусу швидкого перемішування.

Зверніть увагу, що мінімум виведення кількість часу написання становить 0,01 BTC. Це означає, що до моменту завершення суміші вам знадобиться покриття 0,01 BTC плюс збори, понесені мережею та самим змішувачем. Плата за мережу варіюється, і змішувач стягує рандомізовану плату від одного до трьох відсотків. Якщо ви не закінчите достатньо, ваша транзакція не пройде і ви не отримаєте свій біткойн, тому переконайтеся, що у вас достатньо.

 1. Увійдіть назад у свій посередницький гаманець, який тепер повинен містити біткойн, який ви хочете змішати. Можливо, вам потрібно буде авторизувати вхід, використовуючи електронний лист для підтвердження, надісланий на вашу адресу пальника. Якщо ви використовували Mailinator, просто використовуйте ручку, яку ви створили раніше, щоб відкрити папку “Вхідні”.
 2. Клацніть на Надіслати натисніть кнопку і введіть адресу змішування з BitBlender (не ваш третій гаманець міксера!), а потім суму, яку ви хочете надіслати. Зверніть увагу: також існує плата від Blockchain.info, яка надсилається шахтарям, що є звичайним тарифом. Клацніть на Продовжуйте кнопку, щоб підтвердити дані та надіслати біткойнбіткойн-мікс відправити на змішування

На BitBlender ви можете не бачити вхідних монет протягом декількох хвилин, тому не панікуйте. BitBlender буде чекати, коли початкова транзакція буде підтверджена кілька разів на blockchain, перш ніж вона обробить ваш мікс. Як тільки це починається, скільки часу потрібно, залежить від того, чи додали ви затримку в часі.

Можливо, ви помітили, що адреси на наших знімках екрана не завжди відповідають. Ми робили скріншоти для кількох сумішей, тому просимо проігнорувати це.

Витратьте його!

бітлендер 3

Як тільки процес завершиться, біткойн повинен надійти у ваш гаманець мікшера. Увійдіть до нього за допомогою свого ідентифікатора гаманця та підтвердьте логін, використовуючи електронний лист Mailinator, який ви використовували для створення облікового запису Blockchain.info, як і раніше.Кінцеві транзакції мікстури біткойн

Вітаємо! Тепер у вас є фінансований гаманець біткойна, який практично не можна відстежувати. Переконайтесь, що щоразу, коли ви отримаєте доступ до цього гаманця, це робитимете за допомогою браузера Tor. Було б соромно переживати всю вартість і проблеми змішування біткойна лише для того, щоб зруйнувати власну анонімність, надавши реальну IP-адресу або відбиток браузера.

Тайн-аналіз?

Коли ви хочете відправити / витратити біткойн, ви можете зробити це так само, як звичайну транзакцію.

У минулому деякі користувачі рекомендували використовувати інструмент аналізу забруднень Blockchain.info, щоб переконатися, що ваші посередники та мішалки гаманців не пов’язані жодним чином. Цей безкоштовний інструмент з тих пір було видалено, і жоден з них не піднявся на заміну. Деякі користувачі повідомили, що вона використовує якусь хитку логіку, так що, напевно, це було не все, що можна було б надіти. У будь-якому випадку, просто переконайтесь, що жодна з посередницьких адрес гаманця, з яких ви надіслали біткойн, не відповідає ідентичним адресам мішалки, який ви отримали.

Більше порад щодо анонімності під час змішування біткойна

Навчальний посібник містить мінімальну кількість запобіжних заходів, які хтось повинен вжити при змішуванні біткойна. Але якщо ви хочете отримати максимальну конфіденційність, ось декілька порад, які ви можете скористатися:

 • Windows Live: браузер Tor повинен бути достатнім для більшості користувачів, але якщо ви хочете бути впевнені, що не залишаєте слідів, використовуйте загартовану операційну систему на зразок TAILS, на якій працює CD або USB-привід.
 • Приватні електронні листи із записом: Mailinator, як ми використовуємо це в цьому підручнику, може залишати вас анонімними, але це не приватне повідомлення. Анонімність та конфіденційність – це дві різні речі. Нагадаємо, що кожен електронний лист, який отримує Mailinator, ліцензується під загальнодоступним доступом. Будь-хто може отримати доступ до ваших електронних листів, поки вони залишаються на серверах Mailinator. Хоча жодна з електронних листів, які ви отримаєте у вищезазначених кроках, не містить секретної інформації, наприклад паролів, вам може знадобитися трохи більше конфіденційності. Існує багато інших служб електронної пошти з приватними програмами, просто не забудьте виконати належну ретельність, перш ніж приступити до одного.
 • Видалення приміток: Ми рекомендували копіювати дані про ваші адреси, змішувати ідентифікатори та гарантії PGP у зашифрованій примітці під час процесу. Коли ви закінчите, і біткойн надійшов у ваш гаманець, видаліть нотатку. Навіть якщо він зашифрований, ви не хочете залишати жодного сліду своєї діяльності на своєму жорсткому диску. Це не повинно бути проблемою, якщо ви використовуєте живу ОС.
 • Кілька гаманців: ми розмістили наш змішаний біткойн між п’ятьма різними адресами під одним гаманцем у підручнику. Ви можете розглянути можливість використання окремих гаманців і навіть різних облікових записів, якщо ви дійсно хочете лежати низько. Це робить управління вашим біткойном більш виснажливим, але це ціна, яку ви платите за те, що ви не бачите.
 • Створюйте нові гаманці щоразу, коли ви переможете: Ви можете спокусити використовувати одного і того ж посередника та змішувати гаманці щоразу, коли ви перекидаєте біткойн, але рекомендується щоразу створювати свіжі гаманці та акаунти з новими адресами електронної пошти. Служби змішування біткойна, ймовірно, пильно стежать за державними установами та іншими особами, тому будь-які гаманці, на які ви надсилаєте гроші, або з них, можуть також відстежуватися..
 • Вимкнути Javascript: Javascript можна використовувати для ідентифікації вашого браузера або доставки завантажувальних файлів, що містять зловмисне програмне забезпечення. У браузері Tor ви можете натиснути значок “S” поруч із рядком URL, щоб увімкнути його Забороняють сценарії в усьому світі. Зауважте, що для деяких змішувачів біткойна та гаманців на веб-основі потрібен Javascript для роботи. Ми рекомендуємо уникати цих. Javascript не потрібен для гаманців Blockchain.info або BitBlender.
 • Перевірити посилання на цибулю: Tor приховані сервіси, також відомі як цибульні сайти, не мають сертифікатів SSL. Це означає, що це може бути важко розрізнити, якщо ви використовуєте справжній сайт або підробку. На час написання всі цибульні посилання, які ми надали, є актуальними, але вам слід двічі перевірити на https://darknetmarkets.org/

Вибір змішувача / стаканчика

У вас є надлишок сторонніх пристроїв для вибору, коли ви змішуєте біткойн, але виконання належної ретельності завжди необхідно. Ми вирішили використовувати BitBlender в цьому підручнику, оскільки він не потребує реєстрації, має хорошу репутацію, простий у використанні, працює як сервіс Tor Hidden і швидко обробляє транзакції.

Не користуйтеся сервісом змішування в чистій мережі. Завжди тричі перевіряйте URL-адресу цибулі з кількох надійних джерел. Переконайтесь, що він все ще активний і має давню репутацію. Чим більше користувачів змішувальної служби, тим більше шансів, що ваші біткойни змішаться добре і швидко.

Якщо ви користуєтеся мікшером Google, перше посилання, яке, швидше за все, з’явиться, – це Bitmixer. Нещодавно ця послуга була закрита, тому будьте уважні для вболівальників. Також не використовуйте посилання з Darknetmarkets [dot] org, які є фішинг-аферами, які вкрадуть ваш біткойн.

Ми рекомендуємо не використовувати суміщені послуги змішування, пропоновані вашим гаманцем або обміном, наприклад спільне надсилання Blockchain.info. Вони не будуть належним чином покривати ваші доріжки.

Змішування біткойна законно?

Якщо забороняти закони у кількох країнах, де біткойн взагалі заборонений, все, що ми виклали в цій статті, є на 100 відсотків законним. Не існує закону проти тупання біткойнів. Ви можете використовувати змішані біткойни, щоб зробити анонімну покупку чогось, наприклад, послуги VPN, яка приймає біткойн.

Однак майте на увазі, що цей процес часто застосовується злочинцями, які прагнуть відмити реальні гроші або анонімно купувати незаконні товари на ринку DarkNet. Само собою зрозуміло, що така практика все ще є незаконною.

З цих причин змішання біткойна може привернути неправильну увагу, навіть для законніх громадян. Ми підкреслюємо, що надзвичайно важливо використовувати браузер Tor або подібні інструменти анонімності, щоб залишатися анонімними.

Скільки коштує змішування біткойна?

BitBlender робить рандомізований розріз від 1 до 3% від того, що ви вклали в нього. Різні змішувачі приймають різну кількість, але будьте обережні, якщо це виглядає занадто добре, щоб бути правдою. Деякі беруть невеликий, але випадковий відсоток, щоб зробити їх транзакції складнішими.

Я почав, надсилаючи 0,02865602 BTC, включаючи плату за початковий переказ на мій проміжний гаманець. З суми, з якої я розпочав, я закінчив 0,02618474 BTC у своєму гаманці змішувача після всіх платежів за транзакції та змішування. Це приблизно на 9 відсотків менше, ніж я почав. Зауважте, що стільки було в моєму гаманці мікшера після процесу перебивання без остаточної плати за трансакцію за те, на що я зрештою витрачу. (Оновлення. Оскільки оновлена ​​стаття використовує BitBlender замість теперішнього запущеного Helix, цифри, які ви бачите на деяких знімках екрана, не відображають цих цифр).

Комісія за мою трансакцію в середньому становила близько 2 або 3 доларів кожного разу, коли я надсилав біткойн. Одного разу він дорівнював 8 доларів, але я вирішив почекати, поки плата знизиться назад до більш розумного рівня. Завжди двічі перевіряйте плату за транзакції, перш ніж надсилати біткойн, щоб бути впевненим, що ви не збираєтеся втрачати значну частину своїх грошей. Якщо ви можете дозволити собі зачекати, повісьте, поки трафік в мережі не вщухне і плата не впаде.

Плата за трансакції Bitcoin варіюється залежно від кількості трафіку в мережі та обміну, який ви використовуєте для фінансування гаманця. Я кажу вам, що я пережив, щоб дати тобі уявлення про те, що чекати, але ваш пробіг може відрізнятися. Ви протягом декількох разів отримуватимете комісійні платежі: шахтарями, обміном та самою службою змішування біткойна. Переконайтеся, що ви надіслали мінімальну суму, необхідну міксером, включаючи збори, інакше ваші гроші будуть вважатися пожертвою.

Ліцензія «BTC Keychain» під ліцензією CC BY 2.0

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map