Як змінити свою IP-адресу (6 способів, 5 – безкоштовно)


Більшість пристроїв в Інтернеті використовують IPv4 адреси для спілкування, а світ повільно приймає заміну IPv4 – IPv6. Для підключення та спілкування з іншими пристроями в Інтернеті для кожного пристрою, підключеного до Інтернету, потрібна унікальна IP-адреса.

Адреса IPv4 виглядає приблизно так:

123.45.67.89

І IPv6-адреса виглядає приблизно так:

2001: 0db8: 85a3: 0000: 0000: 8a2e: 0370: 7334

Якщо ви зараз підключені до Wi-Fi, ви, ймовірно, поділитесь цим публічна IP-адреса з усіма іншими, підключеними до тієї ж мережі Wi-Fi, але кожен пристрій має свою власну локальна IP-адреса. Однак якщо ви користуєтесь смартфоном і використовуєте мобільне з’єднання для передачі даних, у вас може бути власна загальнодоступна IP-адреса.

Коли більшість людей говорять про зміну своєї IP-адреси, вони посилаються на свою публічна IPv4-адреса. Це адреса, яку бачать та використовують більшість веб-сайтів, серверів, онлайн-ігор та інших пристроїв в Інтернеті.

Ця стаття, однак, стосуватиметься зміни вашої IP-адреси, будь то IPv4 чи IPv6, державна чи приватна.

Як змінити вашу публічну IP-адресу

Ось декілька способів змінити вашу публічну IP-адресу:

1. Підключіться до VPN, щоб змінити вашу IP-адресу

Окрім віртуальної приватної мережі, VPN шифрує ваше інтернет-з’єднання та здійснює маршрутизацію через сервер у вибраному вами місці. Веб-сайти, онлайн-сервіси та інші пристрої в Інтернеті бачитимуть лише IP-адресу сервера VPN, а не вашу справжню IP-адресу.

Наша головна рекомендація: ExpressVPN. З серверами в 94 країнах ви отримуєте широкий спектр IP-адрес та локацій на вибір. Безпека є найвищим рівнем, і ExpressVPN докладає особливих зусиль, щоб реальна IP-адреса ніколи не протікала, навіть якщо з’єднання несподівано порушено.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ ЗМІНЕННЯ ВАШОЇ IP-АДРЕСИ: ExpressVPN робить прості у використанні додатки для широкого спектру пристроїв та постачає 30-денну гарантію повернення грошей на 30 днів..

VPN корисні для торрентінгу, розблокування контенту, заблокованого регіоном, такого як Netflix та BBC iPlayer, а також для обходу цензури в школах, офісах та в таких країнах, як Китай.

Більшість VPN можуть легко приховати вашу IPv4 адресу, але багато VPN можуть просочити вашу IP-адресу через різні вразливості безпеки. Крім того, не всі VPN приховують вашу IPv6 адресу. Виберіть VPN, який або відключить IPv6, або може запобігти витоку IPv6 за замовчуванням.

2. Використовуйте проксі, щоб змінити свою IP-адресу

Проксі-сервери працюють аналогічно VPN, але із значно меншою універсальністю та безпекою. Підключення до Інтернету проходить через сервер посередників, щоб веб-сайти та інші інтернет-ресурси бачили IP-адресу проксі-сервера, а не вашу власну. На відміну від VPN, проксі-сервери часто не мають шифрування, впливають лише на певні додатки та можуть просочувати вашу IP-адресу за допомогою інших засобів.

Для зміни вашої IP-адреси можна використовувати декілька типів проксі-серверів:

 • Проксі-сервери HTTP / S – Зазвичай або розширення браузера, або спеціальні веб-сайти, які працюють як браузер у вашому браузері. Вони змінюють IP-адресу лише на дані, що надсилаються до вашого веб-переглядача та з нього, але не впливають на інші програми та навіть трафік DNS. Якщо включено шифрування, їх іноді називають SSL-проксі.
 • Проксі-сервери SOCKS – проксі-сервери загального призначення, які можна налаштувати для конкретних програм, включаючи більшість веб-браузерів. Остання версія SOCKS5 включає підтримку шифрування.
 • Проксі-сервери SSH – SSH-проксі-сервер перенаправляє Інтернет-трафік із таких додатків, як ваш веб-браузер, через з’єднання Secure Shell (SSH) до сервера, тому ваша IP-адреса буде змінена на таку на сервері. Хоча шифрування включено, SSH не є особливо швидким протоколом, і багато веб-сайтів і додатків можуть не працювати належним чином при підключенні.

3. Використовуйте Tor, щоб безкоштовно змінити вашу IP-адресу

Тор, короткий для Твін Оніон Rзовнішній – це мережа анонімності, що працює на добровольцях. Найпростіший спосіб розпочати роботу з Tor – це завантажити та встановити браузер Tor, barebones веб-браузер, який спрямовує весь веб-трафік через мережу Tor. Tor кілька разів шифрує ваше з’єднання, а потім надсилає дані через декілька вузлів – сервери, якими керуються добровільні прихильники Tor. Кожен вузол знімає один шар шифрування, і послідовність використаних вузлів змінюється щоразу, коли ви отримуєте доступ до іншого веб-сайту. Це робить майже неможливим простежити трафік Tor назад до джерела.

Веб-сайти побачать IP-адресу останнього вузла в ланцюзі, який називається Вузол виходу.

Tor безкоштовний, але має свої недоліки. Він порівняно повільний і підходить лише для основного веб-перегляду. Анонімність Тор означає, що вона часто асоціюється із незаконною діяльністю та темною павутиною, тому, хоча це не є незаконним, її використання може привернути небажану увагу вашого провайдера і, можливо, навіть правоохоронних органів. Ці особи не бачать, що ви робите під час підключення до Tor, але вони можуть бачити, що ви підключені до вузлів Tor.

4. Змініть IP-адреси, відключивши модем

Можливо, ви зможете отримати нову IP-адресу, відключивши Інтернет-модем, зачекавши кілька хвилин, а потім знову підключивши його. Коли це станеться, ви звільняєте існуючу IP-адресу, щоб ваш Інтернет-провайдер міг її переробити. Коли ви знову підключитесь, ваш Інтернет-провайдер призначить вам нову IP-адресу.

Цей спосіб не гарантовано працює, оскільки ваш Інтернет-провайдер може просто знову надати вам ту ж IP-адресу. Чим довше ви залишаєте модем відключеним, тим більше шансів змінити вашу IP-адресу. Якщо від’єднання від мережі протягом декількох хвилин не допоможе виконати роботу, подумайте про те, щоб залишити його вимкненим на ніч на ніч.

Ваш Інтернет-провайдер повинен використовувати динамічні IP-адреси, щоб це працювало. Більшість робить.

5. Попросіть свого провайдера змінити вашу IP-адресу

Ще один варіант – попросити свого провайдера про нову IP-адресу. Кожен Інтернет-провайдер має різні правила щодо того, як вони обробляють такі запити, тому відповіді можуть відрізнятися. Як мінімум, вам знадобиться інформація про ваш обліковий запис та поточна IP-адреса.

Більшість провайдерів використовують динамічні системи IP-адрес, тобто IP-адреси періодично змінюються та переробляються, коли пристрої підключаються та відключаються від Інтернету. Зважаючи на це, зверніть увагу, що ваша нова IP-адреса може не залишатися такою ж назавжди.

У деяких випадках ви можете запитати статичну IP-адресу від свого провайдера, хоча це може зажадати додаткової плати та / або пройти процедуру подання заявки. Отримавши статичну IP-адресу, ви можете ввести її в мережеві налаштування вашого пристрою. Статичні IP-адреси ніколи не змінюються, якщо ви вручну не змінюєте їх.

6. Змініть мережі, щоб отримати іншу IP-адресу

Це може здатися очевидним, але ви можете отримати іншу IP-адресу, відключившись від мережі, до якої ви зараз підключені, та підключившись до іншої. Ви можете перейти на іншу мережу Wi-Fi, наприклад, або переключитися з wifi на мобільне з’єднання для передачі даних, якщо ви перебуваєте на смартфоні.

Пам’ятайте, що громадські та відкриті точки доступу до Wi-Fi часто є першочерговим полюванням для хакерів. Спробуйте дотримуватися мережі Wi-Fi, яка вимагає пароля та зашифрована за допомогою WPA2.

Як змінити вашу приватну IP-адресу

Якщо ви підключені до маршрутизатора Wi-Fi, ви, ймовірно, надаєте загальнодоступну IP-адресу з усіма іншими пристроями, підключеними до однієї мережі. Однак кожен пристрій має свою приватну або місцеві IP-адреса.

Зміна локальної IP-адреси не вплине на те, як ваш пристрій спілкується з іншими пристроями та серверами через Інтернет, але можуть бути випадки, коли вам потрібна інша приватна IP-адреса. До них належать усунення несправностей маршрутизатора або налаштування того, як локальні пристрої, такі як принтери та пристрої IoT, функціонують у вашій домашній мережі.

Поновіть локальну IP-адресу

Якщо ви підключені до Wi-Fi або іншого локального типу, ви можете змінити свою приватну IP-адресу з панелі адміністратора маршрутизатора або з самого пристрою. Я покажу вам, як це робити в Windows та MacOS.

Як відновити свою IP-адресу в Windows:

 1. Шукайте Командний рядок і клацніть правою кнопкою миші на Запустити від імені адміністратора
 2. Введіть ipconfig / реліз
 3. Введіть ipconfig / поновити

Тепер ви повинні побачити нову локальну IP-адресу.

Як відновити свою IP-адресу на Mac:

 1. Клацніть на Apple меню і відкрийте Налаштування системи
 2. Виберіть Мережа
 3. Виділіть мережу, до якої ви підключені, на лівій панелі
 4. Клацніть Розширений…
 5. Виберіть TCP / IP вкладка
 6. Клацніть Поновіть DHCP-оренду

Тепер вам Mac має бути призначена нова локальна IP-адреса.

Процес зміни локальних IP-адрес на маршрутизаторі залежить від виробника маршрутизатора та мікропрограмного забезпечення. Зазвичай ви можете отримати доступ до адміністративної панелі адміністратора вашого маршрутизатора, відкривши веб-браузер і ввівши 192.168.0.1 або 192.168.1.1 в адресному рядку.

Ваш Інтернет-провайдер завжди знає вашу IP-адресу

Незалежно від того, якими методами ви користуєтесь, щоб змінити чи приховати IP-адресу, провайдер Інтернет-послуг завжди знає загальнодоступні IP-адреси. Це неминуче, оскільки для того, щоб взагалі підключитися до Інтернету, ваш Інтернет-провайдер повинен призначити вам IP-адресу, і він повинен знати, що це за IP-адреса для передачі зв’язку та даних з Інтернету на ваш пристрій.

Тож навіть якщо ви використовували один із перерахованих вище методів для маскування вашої IP-адреси з веб-сайтів, служб та інших пристроїв в Інтернеті, ваш Інтернет-провайдер – це виняток, який можна побачити за маскою.

Навіть якщо ваш Інтернет-провайдер може ідентифікувати вас за вашою IP-адресою, проте ви можете приховати свою онлайн-активність за допомогою шифрування. VPN або Tor зашифрують усі дані до того, як він покине ваш пристрій, тому, хоча ваш Інтернет-провайдер може бачити, що ви спілкуєтесь, він не може бачити вміст цих повідомлень.

Якщо вам потрібен простий спосіб змінити вашу IP-адресу на інший провайдер, спробуйте переключитися між Wi-Fi і мобільним з’єднанням вашого смартфона. Швидше за все, ваш оператор телефону та домашній Інтернет використовують різні провайдери.

“Маскувана модель” від m01229, ліцензована за CC BY 2.0

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map